ЩОТИЖНЕВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів оперативну нараду з заступником голови райдержадміністрації, керівником апарату райдержадміністрації, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. У ході наради розглянуто ряд нагальних питань діяльності райдержадміністрації, а саме: проходження в районі весняно-польових робіт; механізму інвентаризації лісопосадок району; стан виконання заходів щодо освоєння коштів з вирішення проблемних питань соціально-економічного розвитку району у 2018 році; водозабезпечення населених пунктів району; зміни в законодавстві щодо правил прийому дітей до першого класу.

На нараді надано доручення щодо забезпечення виконання заходів з відзначення 32-ї річниці Чорнобильської трагедії; організації виплат ветеранам до 9-го Травня та відзначення свята в районі; проведення оздоровчої кампанії дітей влітку 2018 року. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзвітували щодо виконання попередніх доручень, а саме: завершення опалювального сезону; стан виконання заходів з підготовки до оздоровчого сезону дітей влітку 2018 року; стан виконання бюджету району та бюджетів сільських рад.

Організаційний відділ апарату  райдержадміністрації