ВИБОРЧИЙ ПРОЦЕС ПЕРШИХ ВИБОРІВ ДЕПУТАТІВ ТА СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ МИХАЙЛІВСЬКОЇ ОТГ ТРИВАЄ

Згідно Постанови ЦВК від 16 лютого 2018 року №22 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 квітня 2018 року» у Вільнянському районі відбудуться перші місцеві вибори депутатів та сільського голови Михайлівської сільської ради ОТГ. До Михайлівської сільської ради ОТГ ввійдуть села: Михайлівка, Андріївка, Васильківське, Вільноандріївка, Вільнокурянівське, Георгіївське, Запорізьке, Криничне, Нагірне, Сергіівка, Соколівка Михайлівської сільської ради та села Люцернянської сільської ради: Люцерна, Богатирівка, Вільногрушівське, Вільноуланівське.

Михайлівська сільська виборча комісія закінчила реєстрацію кандидатів на посаду сільського голови та кандидатів в депутати Михайлівської сільської ради ОТГ. На посаду сільського голови зареєстровано 5 кандидатів: 1 – від районної партійної організації «Радикальна партія Олега Ляшка»,  4 - самовисування.

Зареєстровано 94 кандидати в депутати по 26 виборчих округах Михайлівської сільської ради від слідуючих політичних сил: Вільнянської районної організації «БПП «Солідарність» - 18; Вільнянської районної партійної організації ВО «Батьківщина» -24; районної партійної організації «Радикальна Партія Олега Ляшка» - 17; Вільнянської районної партійної організації «Наш край» - 13; Вільнянської районної партійної організації «УКРОП» - 2; самовисування  – 20.

12.04.2018 сільська виборча комісія своїм рішенням утворила 5 виборчих дільниць та затвердила  їх склад.

Відділом ведення Державного реєстру виборців апарату Вільнянської райдержадміністрації виготовлено та передано дільничним виборчим комісіям попередні списки виборців. До попереднього списку виборців внесено 5458 виборців.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації.