МЮУ ЗАПРОШУЄ ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНОМУ ПРОЕКТІ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРАВОВИЙ ДИКТАНТ»

25-26 квітня 2018 року Експертна юридична служба за підтримки Міністерства юстиції України запрошує прийняти участь у соціальному проекті “Всеукраїнський правовий диктант”.

Участь у проекті безкоштовна! Он-лайн проходження диктанту 25-26 квітня (з 8:00 25.04 до 24:00 26.04). Реєстрація учасників: www.vpd.in.ua

Понад 30 міст України в 24 областях долучились до проекту! Проект підтримують такі міста, як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Маріуполь, Рівне, Чернігів, Тернопіль, Житомир та інші.

У м. Запоріжжя можна буде пройти диктант оф-лайн 26 квітня 2018 року з 13-00 до 16-00 на базі Запорізького національного університету (І корпус, ауд. 50, зупинка громадського транспорту "Університет").

“Всеукраїнський правовий диктант» - унікальний проект, призначення якого дослідити рівень правової грамотності громадян України, які представляють різні вікові групи, а також показати суспільству, що власна правова безпорадність є вельми небезпечною та має наслідком серйозні фінансові та моральні витрати. Проект дає можливість кожному, хто бажає, пройти тестування та отримати результати своїх індивідуальних знань в області права. За підсумками проекту будуть сформовані пропозиції для державних органів влади, що дадуть можливість суттєво підвищити рівень правової грамотності громадян України.

Кожен громадянин зможе перевірити свій рівень правової грамотності з 5-ти самих публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.

За результатами проекту буде створена загальна карта правового населення України.

Проект підтримують такі громадські діячі, як Ахтем Сеітаблаєв та Андрій Куликов.

"Правові диктанти, з одного боку, є зрізом правових знань суспільства, з іншого - важливою складовою підвищення правової культури, без якої неможливі позитивні зміни в нашій країні", - Ахтем Сеітаблаєв, Генеральний директор ДП "Кримський дім".

Інноваційний аспект проекту цього року - #правовийдиктант для школярів-старшокласників

«Хочу зазначити, що анкетування з викладенням ситуаційних завдань розроблено компанією Експертна юридична служба додатково. Ми з Вами всі прекрасно розуміємо, що одним із аспектів всебічного розвитку особистості є висока правова культура. Адже не можна вважати фізично здорову людину гармонійно розвиненою, коли вона, маючи широкі знання, добре навчаючись, не знає свої права та закони. А тим паче, коли мова йде про наших дітей, наше майбутнє! Старшокласники України матимуть змогу відповісти на ряд простих запитань (десять), що дасть їм можливість зорієнтуватись і вирішити для себе чи знають вони свої права, визначені законодавством України», - Лариса Безуглова, Керівник проекту в Україні.

Просимо ознайомитися з анонсними відеороликами:

1. https://www.youtube.com/watch?v=TthGad8Ucew
  2. https://goo.gl/tpUxHp

З повагою,

Лариса Безуглова

Керівник соціального проекту "Всеукраїнський правовий диктант'