РОБОТОДАВЦІ РАЙОНУ ПРЕДСТАВИЛИ АКТУАЛЬНІ ВАКАНСІЇ НА РИНКУ ПРАЦІ

Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям –  у якісному підборі кадрів є проведення ярмарок вакансій. Безпосереднє спілкування  роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця у приміщенні  Вільнянського районного центру зайнятості 19 квітня було проведено ярмарок вакансій. В роботі заходу взяли участь ТОВ «Вільнянський машинобудівний завод», ТОВ «НВП «Ріст», ТОВ «Пожтехніка», ТОВ «Вільнянський молокозавод».

На цей  ярмарок вакансій запрошено безробітних  та незайняте населення. Представники ТОВ «Вільнянський машинобудівний завод», ТОВ «НВП «Ріст», ТОВ «Пожтехніка», ТОВ «Вільнянський молокозавод» надали інформацію про вільні робочі місця. Роботодавці представили  актуальні вакансії на ринку праці по  кваліфікованим робітниках - слюсар, зварювальник,токар, оператор верстатів з ЧПУ, шліфувальник, фрезерувальник, електромонтер, маляр, слюсар-ремонтник, електрик, полірувальник, гальванік, підсобні робітники, виробники сиру, виробники казеїну, мийник обладнання. По інженерно-технічним працівникам—інженер-конструктор, інженер-механік, охоронник, інженер-електронник, начальник цеху, майстер, механік, головний енергетик, товарознавець, бухгалтер. Проінформували про рівень оплати праці  від 4500 грн., про умови праці та соцільне забезпечення. Було надано роз’яснення про  транспортну доступність та наявність пільг для співробітників. Ярмарок  вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць,  викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає. Присутні познайомились з роботодавцями, з діяльністю підприємств та  актуальними вакансій, задали запитання та одержали  вичерпні відповіді. Наприкінці заходу були проведені індивідуальні співбесіди з кожним бажаючим та  зацікавленими у даних пропозиціях.

Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та можливість реально підібрати собі необхідних працівників.

Вільнянський районний центр зайнятості