ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ГІДНИХ І БЕЗПЕЧНИХ УМОВ ПРАЦІ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. На позачерговому засіданні ради були розглянуті питання щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня  охорони праці у Вільнянському районі під девізом «Захищене і здорове покоління» та про стан дотримання вимог чинного законодавства у сфері охорони праці, промислової та пожежної безпеки в закладах з масовим перебуванням людей. 

За результатами обговорення, визначено  заклади району з масовим перебуванням людей, які вже обстежено, та в яких  заплановано здійснення перевірок найближчим часом. Також  ухвалено рішення та затверджено склад організаційного комітету з підготовки та відзначення Всесвітнього дня охорони праці. Організаційним комітетом розроблений План заходів з підготовки  та  проведення у 2018 році Всесвітнього дня охорони праці у Вільнянському районі .  

28 квітня цьогорічний День охорони праці в Україні буде відзначатися під девізом: "Захищене і здорове покоління". Цей девіз збігається із завданнями і метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня. Членами Організаційного комітету розглянуто та погоджено проект Звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій району.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації