ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ ДЛЯ ЧЛЕНІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ

Сьогодні, 20 квітня 2018 року, в райдержадміністрації проведено навчання членів територіальних виборчих комісії Вільнянського та Більмацького районів Запорізької області щодо організації підготовки та проведення місцевих виборів, які відбудуться 29 квітня 2018 року. Проведення навчання ініційоване Центральною виборчою комісією спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) із залученням відповідних фахівців (тренерів).

Тренери навчання Яркіни Олена та Тетяна ознайомили присутніх із особливостями проведення місцевих виборів та тонкощами роботи виборчих комісій. Також поінформували учасників навчання про організацію роботи виборчих комісій в день виборів та встановлення підсумків голосування і результатів виборів. Крім того, була надана вичерпна інформація про особливості розгляду скарг, а саме: стосовно суб’єкта звернення зі скаргою, форми і змісту скарги, порядку та строків розгляду скарги. Всі присутні мали змогу задати питання та отримати вичерпні відповіді на них. Крім того, з питань запобігання порушенням законодавства, забезпечення прав та свобод громадян, громадської безпеки, охорони правопорядку під час роботи виборчих комісій, недопущення незаконного втручання у їх діяльність на дільницях та у виборчих округах перед присутніми виступили представники Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУНП у Запорізькій області та Вільнянського РС ДСНСУ у Запорізькій області.

По закінченню заходу учасники навчання отримали інформаційні матеріали для полегшення роботи в період проведення виборчої кампанії.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації