ПЕРША ВИПУСКНИЦЯ ДИТЯЧОГО БУДИНКУ СІМЕЙНОГО ТИПУ

20 квітня 2018 року головою райдержадміністрації Олександром Руденко було підписано вже 23 договір з прийомними батьками та батьками-вихователями. Приводом стало виведення з дитячого будинку сімейного типу подружжя Кусовських першої випускниці Олесі, яка досягла повноліття. Розпорядженням голови Вільнянської райдержадміністрації Запорізької області від 19.08.2010 року № 1005 на базі родини Кусовських було створено прийомну сім’ю та влаштовано на виховання та спільне проживання 2 дітей, позбавлених батьківського піклування.

З метою поширення сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, розпорядженням голови Вільнянської райдержадміністрації від 17.08.2016 № 502 на базі прийомної сім′ї  Кусовських було створено дитячий будинок сімейного типу, до якого було влаштовано 5 дітей-вихованців. Наразі старша Олеся навчається на бюджетній основі у педагогічному коледжі, проживає в гуртожитку і веде самостійний спосіб життя. Під опікою батьків залишаються 4 вихованців. У зв’язку зі зменшенням кількості вихованців, з 20 квітня 2018 року дитячий будинок сімейного типу Кусовської Світлани Вікторівни та Кусовського Олександра Анатолійовича переведено в статус прийомної сім’ї.

Голова районної державної адміністрації подякував батькам-вихователям за їх нелегку працю, побажав витримки та натхнення, а також запевнив у підтримці розвитку сімейних форм виховання у районі.

Служба у справах дітей райдержадміністрації