ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва та обслуговування підхідного каналу та операційної акваторії причалу об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Тернівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

 1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Детальний план території для будівництва та обслуговування підхідного каналу та операційної акваторії причалу об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Тернівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, розроблений на підставі розпорядження голови райдержадміністрації від 17.01.2018 № 30, згідно листів ТОВ СП «НІБУЛОН» від 29.12.2017 № 422 та від 11.01.2018 № 21/129/2-18, відповідно до завдання на проектування та з урахуванням державних і регіональних інтересів, наданих Запорізькою обласною державною адміністрацією, з метою здійснення впорядкування території, визначення планувальної організації, параметрів забудови щодо розміщення об’єкта будівництва та розвитку частини території Тернівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

ТОВ СП «НІБУЛОН» один із найбільших вітчизняних виробників і експортерів сільськогосподарської продукції. Детальним планом території передбачено будівництво та обслуговування підхідного каналу та операційної акваторії причалу об’єкту транспортної інфраструктури - перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур (пшениця, ячмінь, кукурудза, жито, соняшник та ін.) на річковий транспорт. Вказаний об’єкт будівництва є гідротехнічною спорудою.

 2. Основні техніко-економічні показники.

   Зазначеним детальним планом території заплановано заходи щодо поглиблення дна акваторії річки Плоска Осокорівка до глибини 4,0 м та створення фарватеру для проходу річкового транспорту до причалу для завантаження і подальшого виходу в річку Дніпро для доставки вантажів до місця призначення.

  • Загальна площа території ділянки підхідного каналу та операційної акваторії причалу – 10,78 га.
  • Площа території ділянки підхідного каналу – 8,70 га.
  • Площа території ділянки операційної акваторії причалу – 2,08 га.
  • Площа території поглиблення берега – 0,18 га.
  • Проектний обсяг утворення донного ґрунту – 286,0 тис. м3.

 3. Відомості про замовника та розробника детального плану території.

Замовник: Вільнянська райдержадміністрація Запорізької області.

Розробник: ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт»

Інвестор: ТОВ СП «НІБУЛОН».

 4. Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території для будівництва та обслуговування підхідного каналу та операційної акваторії причалу об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Тернівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

Детально ознайомитися із матеріалами ДПТ та отримати необхідні додаткові консультації громадяни мають змогу особисто за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12, каб.19, відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вільнянської районної державної адміністрації.

Строк ознайомлення – місячний термін з дня опублікування даного оголошення.

 5. Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства - головний архітектор району Вільнянської райдержадміністрації  Сосна О.І.

 6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом 30 днів з дня оприлюднення цього повідомлення на сторінках районної газети ТОВ «Редакція газети «Дніпровські вогні» від 21.04.2018, за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12.

   Згідно Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року за №555 (зі змінами) підставою для подання до Вільнянської райдержадміністрації пропозицій щодо вищевказаного детального плану території є Повідомлення про початок процедури його розгляду.

            Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати:

            повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

            юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

            власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

            представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

            народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

  Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, або подані після встановленого Вільнянською райдержадміністрацією строку, залишаються без розгляду.

   Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил, за адресою: м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12.

 7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів (презентація, прилюдне експонування, телевізійні програми, публічні конференції тощо).

Інформацію щодо детального плану території для будівництва та обслуговування підхідного каналу та операційної акваторії причалу об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Тернівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, зокрема його графічні матеріали, розміщено на офіційному веб-сайті Вільнянської районної державної адміністрації – www.vilnyansk-rda.gov.ua у рубриці «Містобудівна документація» в розділі «Детальний план території», також ознайомитися із матеріалами вищезазначеного детального плану території та отримати необхідні консультації і роз’яснення громадяни мають змогу особисто у відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Вільнянської райдержадміністрації.