РОБИТИ СВОЄ РІДНЕ МІСТО КРАЩИМ ТА ЧИСТІШИМ-ОБОВ’ЯЗОК КОЖНОГО МЕШКАНЦЯ!

У рамках проведення весняного двомісячника із благоустрою, у п’ятницю 20 квітня, парк Ювілейний м.Вільнянськ був наповнений людом, які долучилися до грандіозної соціально-екологічної акції – прибирання території, яка стала складовою частиною масштабної загальноміської толоки. Активними учасниками заходу стали представники трудових колективів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, територіальних органів центральних органів виконавчої влади та просто патріотично налаштовані громадяни, яким небайдужа доля міста.

Активістами впорядковано чималу частину центрального парку, у якому більшість місцевих мешканців та гостей міста проводять свій вільний час у супроводі родин, дітей та друзів.

Парк Ювілейний є головною складовою дозвілля молоді, представників старшого покоління. Наразі чудова пора року. Увесь парк буяє різними свіжими та такими соковитими фарбами. Кожен з відповідальністю поставився до виконання поставленої мети – якнайкраще привести до ладу зелену зону міста. Відтепер кожен, хто у супроводі друзів, дитячі колективи та спортсмени можуть залюбки насолодитися свіжо-зеленим та чистим парком.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації