В РАЙОНІ СТАРТУВАВ БЛАГОДІЙНИЙ ТЕЛЕМАРАФОН «ПАМ’ЯТЬ» ДЛЯ ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ І БІЙЦІВ АТО

У районі розпочато вже традиційний телевізійний марафон “Пам’ять”, присвячений  річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Про це повідомила заступник голови облдержадміністрації Оксана Степаненко  під час наради з питань соціальної підтримки ветеранів війни у 2018 році. За словами посадовця, ця акція немає аналогів і проводиться 19-й рік поспіль. Її метою є гідне вшанування подвигу українського народу, його внеску в перемогу в Другій світовій війні, увічнення пам’яті  загиблих воїнів, а також нинішніх захисників – учасників антитерористичної операції.

Благодійні надходження на рахунок телемарафону будуть використані виключно для надання адресної допомоги ветеранам війни, бійцям АТО та членам сімей загиблих.

- У Вільнянському районі як і у Запорізькій області благодійний телемарафон проводиться щорічно. З позаминулого року ми збираємо кошти не лише для ветеранів війни, а й для бійців АТО. Хлопці, які зараз захищають нашу державу, однакового віку з нашими дідами, котрі у свій час вирушили на війну. Бійці, які захищали свій край у 40-х роках минулого століття, та захисники сьогодення – це міцний зв'язок поколінь. Напередодні восьмого та дев’ятого травня – Дня Примирення та Дня Перемоги - ми відкриваємо рахунки благодійного телемарафону. Минулого року вдалося зібрати значну  суму коштів, сподіваємося, що цього року учасників благодійної акції буде більше, - зазначила Оксана Степаненко.

Фінал телемарафону “Пам’ять” планується провести 4 травня в приміщенні Запорізького академічногообласного українського музично – драматичного театру імені В.Г. Магара, де зберуться близько 700 ветеранів війни з міст, районів та об’єднаних територіальних громад області.

Крім цього, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Балабанова повідомила, що з нагоди свята планується відвідування учасників Другої світової війни керівниками місцевої виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за місцем проживання, особливу увагу буде приділено привітанню ветеранів війни.

Довідково: У телемарафоні «Пам'ять» у минулому році взяли участь 642 учасники, зібрано 1 млн. 058 тис. 540 грн.  Зібрані кошти були використані на цільові адресні виплати найбільш потребуючим підтримки ветеранам війни у формі допомоги через обласні, міські та районні організації ветеранів (грошову допомогу отримали   3929 осіб). Частина з них - 90 тис. грн. - була спрямована на поліпшення умов перебування ветеранів війни в госпітальному відділенні обласної клінічної лікарні та обласному госпіталі для інвалідів війни.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації