В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

У районній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення травневих свят, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Руденко. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голова Вільнянської районної ради ветеранів Анатолій Бордунов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб.

Учасники наради обговорили ряд міських та районних заходів з відзначення Дня Перемоги, звернули увагу на організацію та проведення мітингу, внесли пропозиції до сценарію, наголосили на залученні учнівської молоді, проведення ряду інформаційно-просвітницьких та патріотичних заходів у загальноосвітніх закладах та навчально-виховних комплексах району. Особливу увагу все ж таки було приділено організації мітингу: запрошення ветеранів та учасників Антитерористичної операції, організація почесної варти у складі військовослужбовців та учнівської молоді, виготовлення символічної гірлянди пам’яті, звукове забезпечення та ідейно-змістове навантаження заходу. Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко зосередила увагу присутніх на організаційних питаннях, зокрема, благоустрою та впорядкуванні Меморіалу Слави, забезпечення охорони громадського порядку, проведення польової кухні для ветеранів та ряду інших організаційних завдань. Голова Вільнянської районної організації ветеранів України Анатолій Бордунов повідомив про проведення 07 травня 2018 року традиційного автопробігу по місцям бойової слави, який цього року також буде складатися із 4-х маршрутів, про визначення екіпажу кожного з маршрутів, звернув увагу на участі школярів та представників органів місцевого самоврядування. Присутні обговорили ряд нагальних питань, пов’язаних з проведенням урочистих та пам’ятних заходів у районі, зокрема: участь в обласному телемарафоні «Пам’ять», проведення у районі автопробігу по місцях бойової слави та велоестафети «Єдність в ім’я перемоги», проведення турніру з міні-футболу, музичної вистави «Будемо жити!», привітання ветеранів війни та дітей-війни, які знаходяться на лікуванні у Вільнянській ЦРКЛ та за місцем проживання. З метою поєднання поколінь, проведення життєвих паралелей учасників бойових дій Другої світової війни та теперішніх учасників проведення Антитерористичної операції, присутні одноголосно підтримали ініціативу щодо залучення до проведення заходів учасників АТО та молоді. Особливу увагу було приділено питанню ідейно-змістового наповнення вказаних заходів – основний акцент якого повинен бути спрямований на ветеранів війни. Олександр Руденко наголосив на обов’язковому залученню до заходів учнівської молоді та учасників Антитерористичної операції для проведення паралелей та поєднання поколінь, а також звернув увагу на відповідальній підготовці кожного з пунктів районного плану заходів, високому рівні їх організації та патріотичному змістовому навантаженні.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації