ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

26 квітня 2018 року о 09-30 годині ранку на почесному місці Вільнянців зібрала пам’ять про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції. Минуло 32 роки від того дня, як страшний вибух на 4-му енергоблоці розділив історію нашої країни на дві частини  - до і після аварії… В пам’яті українського народу - це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це,  викреслити із нашої пам’яті – неможливо. На мітингу були присутні: керівництво міста та району, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, старшокласники шкіл та жителі міста. До присутніх звернулися: голова Вільнянської районної державної адміністрації Олександр Руденко, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції ліквідатор І категорії, полковник міліції у відставці  Валентина Тичкіна, настоятель свято – Володимирського собору протоієрей В’ячеслав. Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна і нелегка, але все дається в порівнянні.

Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, що могли ніколи не народитися після 1986 року - народились, живуть і вчаться творити прекрасне. Наш земний уклін, довічна вдячність усім, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, заради нас брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Священна пам’ять тим, хто поклав своє життя, захистивши нас від радіаційної загрози була вшанована хвилиною мовчання. Ліквідаторами наслідків аварії, керівництвом міста та району, школярами, жителями міста до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС покладені квіти.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації