КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ ЗМОЖЕМО ОТРИМАТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ НА ДОРОГИ РЕГІОНУ»

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у другому пленарному засіданні двадцять першої чергової сесії Запорізької обласної ради. Очільник регіону звернувся до депутатів усіх рівнів стосовно необхідності консолідації сил. - Ми чудово розуміємо,  якщо сьогодні  не об’єднаємось, а допустимо панування хаосу, то не зможемо вирішувати проблеми Запорізького регіону. Влада завжди прислухається до конструктивної критики. Проте  це не має перетворюватися на шантаж. Зокрема, наша консолідація дуже необхідна в питанні відновлення доріг у регіоні.

Хочу повідомити, що до 15 травня фірма «ОНУР» зобов’язалася здати трасу Запоріжжя-Дніпро. Після цього підрядник одразу перейде до відновлення Оріхівської ділянки дороги Запоріжжя-Маріуполь разом з іншими фірмами. Нагадую, що за підсумками першого півріччя Кабмін буде розглядати можливість додаткового виділення коштів. І саме спільними зусиллями ми зможемо отримати збільшення фінансування на  дороги регіону, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. Очільник регіону подякував громадській діячці з Маріуполя Галині Однорог, яка звернула увагу влади області на необхідність ремонту автодороги Запоріжжя-Маріуполь і запропонувала шлях вирішення. А саме, спільно з маріупольськими депутатами звернутися до Президента та Прем’єр-міністра України, аби збільшити фінансування на відновлення так званої «дороги життя». У підсумку запорізькі депутати підтримали  звернення. Наостанок Костянтин Бриль наголосив, що  для фінансування відновлення доріг влада регіону докладає максимум зусиль.

- Стосовно додаткових надходжень на відновлення автошляхів: Запорізька область входить до п’ятірки кращих за результатами перевиконання митних платежів. У результаті зміни керівництва митниці, а також численних перемовин з керівниками запорізьких підприємств нам вдалося повернути до зони діяльності нашої митниці представників бізнесу, які працювали в інших регіонах. Тож нині маємо амбіційні плани щодо перевиконання митних платежів. І сподіваємось, що в поточному році їх буде не 400 мільйонів гривень, а набагато більше, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА