Три чверті запоріжців задоволені станом оформлення субсидій

За результатами соціологічного дослідження, протягом 2017 року 39% жителів області зверталися за отриманням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Найбільше державної допомоги потребували пенсіонери (57%), жителі сільської місцевості (45%) та наші земляки з низьким рівнем доходів (51%). Про це свідчить соціологічне опитування, проведене за програмою сприяння розвитку інформаційно-просвітницької діяльності громадських організацій у Запорізькій області на 2015-2018 роки. 

За словами заступника директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, кандидата соціологічних наук Олександра Зубченка, підтримку з бюджету  отримали 62% респондентів. У 31% опитаних документи тільки розглядаються, адже вони звернулися до відділів соціального забезпечення лише на початку опалювального сезону. Відмовили у виплатах лише 6% учасників опитування, що близько до статистичної похибки.

Позитивну тенденцію підтверджують думки людей про темпи оформлення субсидій. На «відмінно» та «добре» роботу органів соціального захисту  оцінили майже 50% запоріжців, ще чверть  поставили «задовільно». Незадоволеними залишилися тільки  22% респондентів.

Таким чином, незважаючи на зміни нормативної бази та вимог до одержувачів, працівники соціального захисту ефективно обслуговують  сотні тисяч клієнтів, допомагають запоріжцям вижити у скруті, сприяють зменшенню соціальної напруги у прифронтовому регіоні.

 

02.01.2017 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА