ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

В рамках проведення «Місячника зайнятості жінок» у приміщенні Вільнянського районного центру зайнятості проведено День відкритих дверей, під час якого для жінок, що перебувають на обліку, було проведено конференцію з представниками Вільнянського бюро правової допомоги, Вільнянської центральної районної комунальної лікарні.

Заступник начальника Вільнянського бюро правової допомоги Ольга Яковлева розповіла про соціальну програму Уряду України – надання безоплатної правової допомоги населенню, про надання консультацій та допомоги в оформленні юридичних документів та питання гендерної політики. Лікар акушер-гінеколог Вільнянської центральної районної комунальної лікарні Олена Кудильчак надала інформацію про надання послуг та консультацій жінкам при зверненні до лікарні. Спеціалісти Вільнянського РЦЗ висвітлили питання з надання службою зайнятості послуг по профорієнтації, професійному навчанню та працевлаштуванню. Надали інформацію щодо наявності вільних робочих місць для працевлаштування безробітних, про організацію громадських робіт та проведення робіт тимчасового характеру.

Вільнянський районний центр зайнятості