ОСОБЛИВА УВАГА ДО ОПРАЦЮВАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. 27 квітня 2018 року відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено п’ять питань, у тому числі: звіти заступника голови райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у квітні 2018 року та в.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян, які надійшли за І квартал 2018 року,  керівників органів місцевого самоврядування щодо опрацювання звернень громадян з початку 2018 року.

Членами комісії також розглянуті результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації протягом квітня 2018 року, та результати розгляду звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації від КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради і таких, що надійшли до райдержадміністрації протягом квітня 2018 року,  про які звітувала начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Юлія Остроух.

Увагу присутніх знову було акцентовано на необхідності першочергового вирішення проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері, пенсіонери, учасники АТО та члени їх сімей, інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Та все ж таки увагу присутніх акцентовано на забезпеченні на всіх рівнях виконавчої влади і місцевого самоврядування всебічного, кваліфікованого, неупередженого і об'єктивного розгляду звернень громадян, що здебільшого дає можливість оперативно вирішувати порушені жителями району питання та задовольнити їх законні вимоги.

- Звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування мають важливе значення у забезпеченні постійного зв'язку між державою та громадянином, у вирішенні життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, і реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина, в процесі побудови демократичної, соціальної, правової держави, - акцентувала керівник апарату Світлана Білоконь.

Загальний відділ апарату райдержадміністрації