ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ ДЛЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ

З метою вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідно до профілю лікування управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області інформує осіб, які перебувають на обліку для санаторно-курортного лікування про перелік санаторно-курортних закладів, які надіслали свої пропозиції до управління.

Інформація призначена для наступних категорій:

-  осіб, які постраждали під час проведення антитерористичної операції   та яким установлено статус учасника бойових дій чи інваліда війни;

- інвалідів загального захворювання;

- інвалідів з дитинства.

Перелік санаторно-курортних закладів

1. КлінИичний санаторій «Авангард» ЗАТ «Укрпрофздоровниця» ( м.Немирів)
  2. Дочірне підприємство «Південь-Курорт-Сервіс» Орізонт» (смт.Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область)
  3. Волинський обласний санаторій «Лісова пісня» (с.Гаївка, Шацький район, Волинська область)
  4. ТОВ «Золота Нива»( смт.Сергіївка, Білгород-Дністровський район, Одеська область)
  5. Філія ПрАТ «Приазовкурорт» «Санаторій Кирилівка» ( смт.Кирилівка, Якимівський район, Запорізька область)
  6. Дочірне підприємство «Клінічний санаторій ім.Пирогова» (курорт Куяльник, м.Одеса)
  7. ТОВ «Санаторій-Профілакторій «Діброва» (м.Біла Церква, Київська область)
  8. ПП «Курорти Приазов'я» (м.Бердянськ, Запорізька область)
  9. ДП «Клінічний санаторій «Карпати»(с.Карпати, Мукачевський район, Закарпатська область)
  10. Санаторій «Курорт «Орлівщина»(Новомосковський район, Дніпропетровська область)
  11. Санаторій «Карпатській зорі»(с.Модричі, Дрогобицький район, Львівська область)
  12. ДП «Санаторій Дніпровський» (м.Кам'янське, Дніпропетровська область)
  13. Санаторій «Прикартатська варта» (с.Баня-Лисовицька, Стрійський район, Львівська область)
  14. Санаторно-курортний комплекс «Моршинкурорт» «Перлина Прикарпаття»

Для більш детального ознайомлення по кожному санаторно-курортному закладу з інформацію про умови проживання, харчування, переліком процедур, що можуть надаватись особі за період санаторно-курортного лікування відповідно до медичних рекомендацій запрошуємо до управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області  за адресою: каб.№ 15, вул.Бочарова, буд.30, м.Вільнянськ, Запорізька область, тел.4 16 29.

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації