УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ДОБРИЙ ТЕАТР» ТА МЕТОДИЧНОМУ ПРАКТИКУМІ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В МІСТІ ЕНЕРГОДАР ВІЛЬНЯНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ

25-26 квітня 2018 року, згідно робочого плану комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» ЗОР, проходив обласний конкурс «Добрий театр» та методичний практикум образотворчого мистецтва в місті Енергодар. Участь в конкурсі прийняли 10 шкіл естетичного навчання нашої області. Від комунального закладу «Вільняська дитяча художня школа» ВРР було надано 24 роботи, з них 7 зайняли призові місця. Вітаємо: Танасенко Анасатасію -2 місце, Зелінську Дарину-3 місце, Духовенко Катерину-4 місце ( викладач Оксана Бузова), Бабіч Вікторію -2 місце, Азейціммер Поліну -2 місце (викладач Наталія Буторіна), Пісоцьку Міланію -4 місце (викладач Олена Бондаренко), Карпову Наталію -4 місце (викладач Ольга Спицька).

У другій частині семінару проходив методичний практикум образотворчого мистецтва де були зачитані доповіді та проведені уроки майстер-класу. Директор художньої школи Станіслав Науменко представив доповідь «Формування світогляду гармонійної особистості в класах профорієнтації». На семінарі були обговорені питання пов`язані з темою: «Концепція розвитку образотворчого мистецтва на початковому етапі». Також були проведені майстер-класи для викладачів шкіл естетичного виховання. Семінар пройшов на належному рівні з високою результативністю.

Бажаємо нашим учням та викладачам творчих успіхів та наснаги.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації