ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Завершився І тур Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”. Конкурс проводився серед державних службовців в номінаціях ”Кращий керівник” і ”Кращий спеціаліст”.

Учасники Конкурсу виконували три завдання:

• онлайн-тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу;
  • виконання ситуаційних завдань із складання ділового документу;
  • практичні завдання з володіння сучасними комп’ютерними технологіями.

Після підведення підсумків І туру Конкурсу:

- в номінації ” Кращий керівник” переможцем стала заступник начальника управління-начальник відділу з питань праці та зайнятості управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ткаченко Людмила Олександрівна. Лауреатом номінації ” Кращий керівник” стала начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації Зіменко Олена Володимирівна

- в номінації ” Кращий спеціаліст” переможцем стала головний спеціаліст-головний бухгалтер бюджетного відділу управління фінансів райдержадміністрації Скубицька Ольга Володимирівна,  Лауреатом номінації ” Кращий спеціаліст” стала головний спеціаліст відділу з питань праці та зайнятості управління соціального захисту населення райдержадміністрації Полякова Світлана Володимирівна.

У райдержадміністрації відбулося відзначення переможців та лауреатів щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Державних службовців привітав голова райдержадміністрації Олександр Руденко, який наголосив, що реформи, спрямовані на реалізацію національних інтересів у контексті розвитку України як демократичної, соціальної держави, зумовили запровадження нових підходів у сфері кадрової політики та необхідності визначення стратегічного бачення формування, професійного розвитку та раціонального використання кадрів, усіх трудових ресурсів України, цілей і пріоритетів кадрової діяльності.

Голова Оргкомітету конкурсу «Кращий державний службовець» Світлана Білоконь привітала переможців та лауреатів з перемогою. - Державні службовці є найбільш стабільним соціальним елементом суспільства й держави, носієм їх традицій та досвіду. Об’єктом безпосереднього державного управління є особовий склад державної служби, кадри органів державної влади. Тому щорічно державні службовців структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату підвищують кваліфікацію в рамках конкурсу «Кращий державний службовець». Конкурс дав можливість проявити свої найкращі фахові й моральні якості. Щоденна професійна, відповідальна та сумлінна робота, патріотизм та порядність кожного державного службовця- це ключові умови спільного успіху. Дедалі більше державних службовців відповідає високим сучасним вимогам і критеріям, є духовно багатими і високоосвіченими людьми, які віддано працюють на благо Українському народу, - зазначила Світлана Білоконь.

Відділ кадрової роботи апарату райдержадміністрації