В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко, за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко, Вільнянського міського голови Наталі Мусієнко, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних служб, провів нараду щодо підготовки та проведення районних заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Учасники наради обговорили ряд міських та районних заходів з відзначення Дня Перемоги, звернули увагу на організацію та проведення мітингу, внесли пропозиції до сценарію, обговорили питання привітання ветеранів за місцем проживання та вручення продуктових наборів. Особливу увагу було приділено організації мітингу на Меморіалі Слави м.Вільнянськ: благоустрій територій, запрошення ветеранів та учасників Антитерористичної операції, організація почесної варти у складі військовослужбовців та учнівської молоді, виготовлення символічної гірлянди пам’яті, звукове забезпечення та ідейно-змістове навантаження заходу. Обговорено питання направлення екіпажів для проведення традиційного покладання квітів до пам’ятника Якова Бочарова, в Ароновому Саду та інших пам’ятників та пам’ятних знаків, встановлених на честь героїв-визволителів та присвячених подіям Другої світової війни. Окремо окреслено ряд питань, вирішення яких обумовлює належну організацію концертної програми на пл.Фестивальній, зокрема: охорона громадського порядку, виступи колективів художньої самодіяльності.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації