ОБЛАСНА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «ЗАПОРІЗЬКІ ОБЕРЕГИ»

З метою збереження, популяризації та розвитку декоративно - прикладного і образотворчого мистецтва, встановлення творчих стосунків між самодіяльними об’єднаннями та майстрами 05-06 травня 2018 року на прибудинковій площі комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради відбулася обласна культурно - мистецька акція «Запорізькі обереги» в рамках фестивалю «Історія.ua». 06 травня участь в цьому заході взяли народні майстри Вільнянщини.

Велику кількість своїх робіт представила майстриня Ірина Шалашова. Це були різнопланові прикраси з бісеру, натурального каменю та ін. Вперше у виставці робіт народних умільців прийняла участь Тетяна Ліннік, яка представила на суд глядачів вишиті бісером сукні, сорочки, картини. Румянцева Ніна Степанівна – майстриня з великим досвідом роботи, учасниця любительського об’єднання «Вишиванка» приймала участь у багатьох заходах районного та обласного масштабу, також взяла участь в акції та надала для показу свої вишиті картини (пейзажі, ікони) та рушники. Директор комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради Оксана Герман вручила подяку учасницям любительського об’єднання «Вишиванка» та керівнику Галині Федоровій за участь в обласній культурно-мистецькій акції «Запорізькі обереги» в рамках фестивалю «Історія.ua». Вільнянські майстрині отримали заряд позитивних емоцій, нові ідеї для творчості та гарний настрій від спілкування.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації