ЧЕРГОВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА РУДЕНКА

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів робочу нараду із заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністраії. Керівники структурних підрозділів поінформували про стан справ в підрозділах, озвучили проблемні ситуації та заходи щодо їх виконання. За результатами наради голова райдержадміністрації надав конкретні доручення.

Зокрема у сфері освіти: вжити дієві заходи щодо виконання плану заходів підготовки до нового навчального року: ревізія опалювальних систем, забезпеченість лічильниками дистанційного обліку спожитого газу, ремонт шкільних автобусів, ін.. Звернув увагу на необхідність максимально ефективно освоювати кошти субвенції, насамперед кошти які виділяються на Нову українську школу та інклюзивні класи. Відповідальним виконавцям вказано на необхідність ретельного підходу щодо оздоровлення дітей в літніх оздоровчих таборах «Маяк», «Веселка». «Славутич» та пришкільних мовних таборах. Крім того обговорено питання контролю за ремонтом доріг, дотримання законності землекористувачами на території Михайло-Лукашівської, Московської та Тернівської сільських рад. Обговорено вирішення ряду інших робочих моментів.

Організаційний відділ апарату райдержадміністрації