ЗАПОРІЖЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ЧАСИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі біля меморіалу «Скорботна мати» відбувся мітинг та покладання квітів. У заході взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, представники влади області, міста, ветерани та учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції, школярі та студенти, громадськість.

Костянтин Бриль звернувся до присутніх зі словами подяки за подвиг героїв Другої світової війни. -  У ці дні ми згадуємо всіх, хто постраждав від жахіть Другої світової війни. Нині ми стоїмо біля меморіалу  «Скорботної матері», яка уособлює в собі всіх матерів, дружин і доньок, які не дочекалися додому своїх захисників. Ми ніколи не забудемо про жахливі наслідки війни. І так само не забудуть наші внуки та правнуки, адже ми вдячні за подвиг солдатам на генетичному рівні. Хочу наголосити на визначній ролі України у Другій світовій війні та її внеску у здобуття перемоги антигітлерівською коаліцією над нацизмом, жертовності нашого народу у боротьбі за визволення Європи. Український народ завжди прагнув миру та добросусідських відносин з іншими народами. Водночас ми завжди готові зі зброєю в руках відстоювати свою незалежність та територіальну цілісність держави, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

До учасників заходу звернувся також голова Запорізької міської ради ветеранів України, генерал-майор Віктор Короленко. Він наголосив, що присутні мають поклястись не забувати подвигу простих солдатів, які зберегли Україну для майбутніх поколінь. Під час мітингу присутні вшанували пам’ять загиблих у часи Другої світової війни хвилиною мовчання, військовим салютом та поклали квіти до меморіалу «Скорботна мати».

 

За матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА