ВІТАННЯ ГОЛОВИ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА РУДЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани війни, діти війни, мешканці Вільнянського району!

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  - є святом героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни. В ці дні ми вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму, віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань.

Ці дні – найсвітліші та  найвеличніші в нашій історії – дні вічної і незгасної пам’яті та загиблими в роки війни, дні безперечної перемоги над ворогом. Ми пам’ятаємо і будемо пам’ятати. Ми перемогли у 1945 – будемо перемагати завжди, адже сила нашого народу в любові до своєї Батьківщини та непереборному бажанні жити у вільній, щасливій і мирній країні! Бажаю всім міцного здоров’я, добра і достатку, злагоди у суспільстві, взаєморозуміння між народами, щасливого сьогодення, надійного майбутнього для нашої рідної України  та мирного неба над головою!

голова Вільнянської райдержадміністрації            Олександр Руденко