БЕЗ ПАМ’ЯТІ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО…

Уроки мужності, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні-це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Традиційно 8 травня навчальні заняття у всіх 26-закладах освіти району розпочалися уроками мужності. Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини.

Але ніколи не будуть забуті імена тих, хто в тяжкий для нашої країни час здійснив неповторні подвиги, хто не пощадив самого життя, заради щастя нинішніх поколінь. Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття, але залишиться пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. І від нас усіх залежить, щоб це залишилося у пам’яті наступних поколінь. Бо без пам’яті немає майбутнього! З нагоди святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні в навчальних закладах району організовано низку  і інших тематичних заходів: виставки-конкурси малюнків та листівок, виставки тематичної літератури у шкільних бібліотеках, перегляд документальних і художніх відеофільмів, присвячених подіям Великої Вітчизняної війни.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації