Камяна селищна рада

Секретар Кам'яної селищної ради  – Травян Яна Сергіївна

Загальні відомості

Центр – селище Кам’яне

розташоване в південній частині Вільнянського району за 17 км від районного центру. Селище газифіковане і забезпечене централізованим водопостачанням, регулярно проводиться вивезення твердих побутових відходів. Площа населеного пункту становить 165,7 га, населення  1470 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні селищної ради знаходиться 1 населений пункт – селище міського типу Кам’яне.

Сучасність селищної ради

На території селищної ради розташовані підприємства і організації: ПАТ "Янцівський гранітний кар’єр", комунальне підприємство "Кам’яний сількомунгосп".

Діє Кам’яна загальноосвітня школа I-II ступенів, дитячий навчальний заклад "Барвінок", будинок культури, Комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Вільнянської районної ради СМТ Кам'яне.

Працюють  відділення зв’язку, 7 магазинів та торгових павільйонів.

Населення працевлаштоване у названих підприємствах, Кам’янській виправній колонії №101, Дружелюбівському виправному центрі, Вільнянському слідчому ізоляторі та на підприємствах і організаціях міст Вільнянська і Запоріжжя.