Антонівська сільська рада

Контактна інформація:

70040, Запорізька область, Вільнянський район, с. Антонівка, вул. Центральна , 48

Антонівський сільський голова – Водень Ірина Миколаївна

Секретар Антонівської сільської ради  – Пономарьова Інна Вікторівна

Загальні відомості

Центр - село Антонівка

розташоване на відстані до районного центру 24 км. Площа населеного пункту становить 135,9 га. Населення – 367 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 6 населених пунктів: села Антонівка, Володимирівка, Геленджик, Зелений Гай, Колос, Новомиргородка. Територія сільської ради складає 6685,6 га , населення – 792 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території сільської ради розташовано сільськогосподарське підприємства  ТОВ "Прогрес Агро".

Працюють 15 сільськогосподарських фермерських господарств, із них найбільші: ФГ "Стельмаченко С.І.", ФГ "Курило Л.В.", ФГ "Сєга", ФГ "Пилипенко В.М.".

На території сільської ради діє Антонівський навчально-виховний комплекс, Антонівський фельдшерський пункт та сільський Будинок культури, 2 поштових відділення, бібліотека. Працюють 2 магазини.