Дружелюбівська сільська рада

Секретар Дружелюбівської сільської ради  – Гретченко Галина Володимирівна

Загальні відомості

Центр - село Дружелюбівка

розташоване на півдні Вільнянського району, відстань від центрального села сільської ради до районного центру – м. Вільнянска 12 км., до обласного центру – м. Запоріжжя – 17 км.,  площа 118 га, населення 445 чоловік. Село газифіковане і забезпечене централізованим водопостачанням.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 5 населених пунктів: села Дружелюбівка, Гасанівка, Новоіванівське, Новософіївка, Українка. Територія сільської ради складає 4923 га , населення – 1475 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території сільської ради  знаходиться Дружелюбівський виправний центр №1, ПАТ "Янцівський гранітний кар’єр", ТОВ "Ремшляхбуд",  ПП "Транзит плюс", комунальне підприємство "Дружелюбівський сількомунгосп", комунальне підприємство "Спеціалізована ритуальна служба "Пам'ять" Дружелюбівської сільської ради", підприємства сільськогосподарського виробництва: ФГ "Свіяна", ФГ "Надєжда", ФГ "Кривохатько В.В.", ФГ "Жиленков О.М".

Розташовані підприємства, які займаються виробництвом м’яса:  ФГ "М’ясний формат", ТОВ "Таір-1".

На території сільської ради діє Дружелюбівський навчально-виховний комплекс, два фельдшерських пункти та сільський будинок культури.

Працюють 5 магазинів та одне кафе.

Населення працевлаштоване у названих підприємствах та у підприємствах і організаціях міст Запоріжжя і Вільнянська.  Всі села  забезпечені централізованим водопостачанням. Всі населені пункти газифіковані, є вуличне освітлення. З населених пунктів регулярно проводиться вивезення твердих побутових відходів, впроваджено роздільне збирання сміття.