Купріянівська сільська рада

Контактна інформація:

70054, Запорізька область, Вільнянський район, с. Купріянівка, провул. Парковий,1

Курпіянівський сільський голова – Грона Володимир Олександрович

Секретар Купріянівської сільської ради  – Ваховська Олена Анатоліївна

Загальні відомості

Центр - село Купріянівка розташоване на північному заході Запорізької області та півдні Вільнянського району. Площа населеного пункту становить 264,1 га., населення 468 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 5 населених пунктів: села Купріянівка, Бекарівка,  Мала Купріянівка, Троянди, Яковлеве. Територія сільської ради складає 6104,2  га , населення – 948 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради розташовані сільськогосподарські підприємства: ПП "Агрофірма Прогрес"  - займається виробництвом зернових культур; СФГ "Меркер О.В.", СФГ "Чайкін", СФГ "Прилуцький С.О."

Працюють: комунальне підприємство "Сількомунгосп Купріянівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області", 2 магазини, 1 кафе.

Розташовані: Купріянівський фельдшерсько-акушерський  пункт, Купріянівський навчально-виховний комплекс,  бібліотека, будинок культури.

На землях сільської ради розташовані установи пенітенціарної системи:  Державна установа "Кам’янська виправна колонія (№101)",  Державна установа "Дружелюбівський виправний центр (№1)", Державна установа "Вільнянська установа виконання покарань №11"