Люцернянська сільська рада

Секретар Люцернянської сільської ради  – Товстокора Олена Василівна

Загальні відомості

Центр - село Люцерна

розташоване 10 км на північ від м. Запоріжжя, в 25 км від районного центру м. Вільнянськ, по ліву сторону траси Харків-Сімферополь, площа 143,5 га, населення 1103 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 4 населених пунктів: села Люцерна, Богатирівка, Вільногрушівське, Вільноуланівське. Територія сільської ради складає 5417,0 га, населення – 2415 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради працюють: 2 акціонерні підприємства - ВАТ "Електромашоптторг", ВАТ "Запоріжметалооптторг", сільськогосподарські підприємства ПРАТ "Дружба", 6 – фермерських господарств ("Світлана", "Альвіна", "Весна – 2005", "Вектор" та ін.) та 5 приватних підприємств. Основні  напрямки спеціалізації сільськогосподарського виробництва це рослинництво і тваринництво.

Працює комунальне підприємство "Водоканал - Люцерна". На території ради працює сільська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини та  фельдшерський пункт. Навчальний процес проводить Люцернянський навчально-виховний комплекс, також функціонує дошкільний заклад "Малюк" та бібліотека.

На території ради працюють 9 магазинів, та 2 перукарні.

Понад 30 років існує народний фольклорний народний колектив "Богатиряни".