Максимівська сільська рада

Секретар Максимівської сільської ради  – Безсонна Галина Володимирівна

Загальні відомості

Центр - село Максимівка

Розміщене в північно-східній частині Вільнянського району, та в північній частині Запорізької області. На південь 15 кілометрів від села лежить важлива автомагістраль Запоріжжя–Донецьк. Територія села 184.9 га., населення 502 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 6 населених пунктів: села Максимівка, Козаче, Крутий Яр, Новофедорівка, Трудолюбівка, Широке. Територія сільської ради складає 9831 га , населення – 1077 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради розташовані сільськогосподарські підприємства ТОВ "Агрофірма "Злагода", ПП "Авангард", ПП "Івахненко О.І.", ПП "Безсониий В.В".

Утворено 39 селянських фермерських господарств, найбільші з них: СФГ "Карпенко М.І.", СФГ "Лавриненко М.І.", СФГ "Кириченко С.В.", СФГ "Чудновець В.М." та інші.

На території ради працює амбулаторія загальної практики сімейної медицини в с. Максимівка,  Трудолюбівський та Широківський фельдшерські  пункти, 2 бібліотеки, Максимівський навчально-виховний комплекс. Розташовано 6 магазинів, 2 кафе.