Матвіївська сільська рада

Контактна інформація:

70035, Запорізька область, Вільнянський район, с. Матвіївка, вул. Центральна,77а

Матвіївський сільський голова – Чернов Сергій Васильович

Секретар Матвіївської сільської ради  – Кучерова Олена Миколаївна

Загальні відомості

Центр - село Матвіївка

розташоване на півночі Запорізької області, в 15 км від обласного центру по обидві сторони траси Харків-Сімферополь та в 15 км від районного центру. Площа населеного пункту с.Матвіївка - 648,0 га. Кількість населення – 3647 чоловік.

Всього територія сільської ради складає 3553,0 га. До складу входить одне село – Матвіївка (1297 господарств з реєстрацією місця проживання). Село електрифіковано, газифіковано, працюючий водогін питної води та частково забезпечене технічною водою, є вуличне освітлення, майже всі вулиці асфальтовані.

Сучасність сільської ради

На території сільської ради працюють 16 підприємств сільськогосподарського виробництва, основним з них є ТОВ “Агрофірма “Матвіївка”.  Підприємства сільськогосподарського виробництва переважно займаються вирощуванням зернових культур. Деякі фермерські господарства займаються вирощуванням овочів.

На території села працює 12 приватних магазинів (з них 10 змішана група товарів, 2 промисловий) та 2 кафе.  Промислових підприємств на території немає.

Створено комунальне підприємство “Матвіївський сількомунгосп”, основним видом діяльності якого є побутове водопостачання, спеціалізоване комунальне підприємство "Ритуал".

В селі працює два навчальних заклади: загальноосвітній навчально-виховний комплекс “Всесвіт” та комунальний заклад “Матвіївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Запорізької обласної ради. При Матвіївському ЗНВК “Всесвіт” працює дитячий садок “Калинонька”, який відвідує близько 100 дітей. Також при комплексі працює музична школа.

Медичне обслуговування населення здійснює Матвіївська лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини.  Працює одна приватна аптека.

На території ради працюють сільський будинок культури з залом на 600 посадочних місць та Будинок народної творчості на 150 місць.