Михайлівська сільська рада

Секретар Михайлівської сільської ради  – Фандєєва Станіслава Олегівна

Загальні відомості

Центр - село Михайлівка

розташоване за 14 км на північ від м. Запоріжжя, в 19 км від районного центру м. Вільнянськ, по обидві сторони траси Харків-Сімферополь, площа 239,8 га, населення 2180 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 11 населених пунктів: села Михайлівка, Андріївка, Василівське, Вільноандріївка, Вільнокур’янівське, Георгіївське, Запорізьке, Криничне, Нагірне, Сергіївка, Соколівка. Територія сільської ради складає 10440 га , населення – 4447 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради розташовані сільськогосподарські підприємства ТОВ "Агрофірма "Славутич" та сільськогосподарські виробники: ФГ "Лещенко", ФГ "Світанок", ФГ "Медвідь", ФГ "Левицький А.В.", ФГ "Трачук В.В.", ФГ "Лисенко Д.П.", ФГ "Лисенко А.П.", ФГ "Агро МС".

На території ради працює Михайлівська амбулаторія сімейної практики та загальної медицини, Соколівський фельдшерсько-акушерський пункт, Вільноандріївський фельдшерський пункт.

Працюють 18 магазинів змішаної групи, 1 кафе.

Розташовані: Михайлівський навчально-виховний комплекс, Соколівський навчально-виховний комплекс, Вільноандріївська ЗОШ І-ІІ ступенів, дитячий навчальний заклад "Маячок" та художня школа.

Розташовані дві автозаправні станції (бензин), газова заправка, функціонує три кафе, десять магазинів.

На території села Андріївка  функціонує санаторій профілакторій ЗМКБ "Прогрес".

На території села Вільноандріївка функціонують дитячий оздоровчий табір "Маяк" ВАТ "Мотор Січ" та санаторій-профілакторій ВАТ "Мотор Січ".