Московська сільська рада

Контактна інформація:

70044, Запорізька область, Вільнянський район,  с. Московка, вул. Українська, 32

Московський сільський голова – Руденко Олександр Васильович

Секретар Московської сільської ради  – Борисенко Тетяна Михайлівна

Загальні відомості

Центр - село Московка

розташоване в південно-східній частині Вільнянського району, відстань від до районного центру – м. Вільнянська 23 км. Територія села 184.5 га, населення 340 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 6 населених пунктів: села Московка, Райське, Благовіщенське, Микільське,  Веселівське, Укромне.

Територія сільської ради складає 7299 га , населення – 671 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради розташовані сільськогосподарські підприємства СВК "Вільнянськ" (вирощування птиці та зернових культур), ТОВ "Нива"; сільськогосподарські виробники: ФГ "Кривохатько В.В.",  ФГ "Форт". Крім того існують дрібні фермерські господарства.

На території сільської ради знаходиться Московський навчально-виховний комплекс, Московський фельдшерський пункт, сільський будинок культури, бібліотека, пошта.

Створено комунальне підприємство "Московський сількомунгосп".

Розташовані 3 магазини, 1 кафе.