Новогупалівська сільська рада

Секретар Новогупалівської сільської ради – Сухосад Роман Григорович

Загальні відомості

Центр - село Новогупалівка

розташоване за 10 км від районного центру м. Вільнянськ, площа 421,4 га, населення 1015 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 4 населених пунктів: села Новогупалівка, Козаківське, Аграфенівка, Якимівське. Територія сільської ради складає 7215,8 га, населення – 1163 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради знаходиться  сільськогосподарське підприємство  ПП "Агрофірма "Родіна",   10 фермерських господарств: «Лан», "Пролісок", "Маяк", "Тополь" та інші.

Працюють: Новогупалівський навчально-виховний комплекс, Новогупалівський фельдшерсько-акушерський пункт, сільська бібліотека, музей, 5 магазинів, 1 кафе.