Петро-Михайлівська сільська рада

Контактна інформація:

70015, Запорізька область, Вільнянський район, с. Петро-Михайлівка, вул. Миру, 70

Петро-Михайлівський сільський голова – Малик Олександр Васильович

Виконуючий обов'язки старости – Деркач Мирон Степанович

Секретар Петро-Михайлівської сільської ради – Марчук Валентина Миколаївна

Загальні відомості

Центр - село Петро-Михайлівка

Розташоване в північній частині Вільнянського району Запорізької області. Площа населеного пункту становить 237,5 га, населення 1479 чоловік.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 10 населених пунктів: села Петро-Михайлівка, Грушівка, Дніпровка, Круглик, Орлівське, Петро-Свистунове, Перун, Тарасівка, Улянівка, Ясинувате. Територія сільської ради складає 16522,7  га , населення – 3115 чоловік.

Сучасність сільської ради (об’єднаної територіальної громади)

На території ради розташовані сільськогосподарські підприємства: ПРАТ "Петромихайлівське", ТОВ "АФ "Жовтневий", сільськогосподарські виробники: СФГ "Нєга", СФГ "Лещенко В.М., ФГ "Лукашев", ПП "Лан".

Працюють: комунальне підприємство "Петро-Михайлівський сількомунгосп", комунальне підприємство "Сількомунгосп Дніпровської сільської ради", 2 сільських будинки культури (с.Петро-Михайлівка, с.Дніпровка), 2 сільські бібліотеки (с.Петро-Михайлівка, с.Дніпровка), аптека, 9 магазинів ( 8 продуктових, 1 магазин промислових товарів).

Розташовані: Амбулаторія практики сімейної медицини с.Петро-Михайлівка, Уляновський, Дніпровський, Петро-Свистунівський фельдшерські пункти,  комунальний дошкільний навчальний заклад "Дитячий садок "Ромашка" Петро-Михайлівської сільської ради, Петро-Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Дніпровська загальноосвітня школа I-III ступенів.

На території села Улянівка на березі Дніпра працює готельний комплекс "Ніколо Марко Поло".