Привільненська сільська рада

Секретар Привільненської сільської ради  – Сулій Любов Володимирівна

Загальні відомості

Центр - село Привільне

розташоване за 27 км від районного центру м. Вільнянськ, площа 472,5 га, населення 340 чол.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 4 населених пунктів: села Привільне, Богданівка, Васильківське, Терсянка. Територія сільської ради складає 5678,3 га. , населення – 927 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території ради розташовані сільськогосподарські підприємства ПП "Агрофірма "Перше травня" , ПП "Микитуха І.В."; сільськогосподарські виробники: ФГ "Суворов В.А.", ФГ "Сулій Г.В.", ФГ "Москаленко О.І.", ФГ "Чаплигін П.П." , ФГ "Інтер".

На території ради працюють: Привільненський навчально-виховний комплекс, бібліотека, 3 магазини.

Медичне обслуговування населення здійснюють Привільненський, Терсянський, Васильківський фельдшерські пункти.