Тернівська сільська рада

Секретар Тернівської сільської ради  – Воляник Вікторія Вікторівна

Загальні відомості

Центр - село Тернівка

розташоване на півночі Вільнянського району на відстані 35 км  від районного центру м. Вільнянська, поряд автомобільної дороги Харків-Сімферополь, площа - 167 га., населення  - 542  чол.

В територіально-адміністративному підпорядкуванні сільської ради знаходиться 6 населених пунктів: села Тернівка, Великодубове, Губенське, Придолинівка, Шевченка, Якимівка. Територія сільської ради складає 8626,0 га., населення – 898 чоловік.

Сучасність сільської ради

На території сільської ради працює  ФГ "Чернобаєв В.Д." та приватні сільськогосподарські підприємства: ТОВ "Лани країни", ТОВ ДП "ЮГ-Агро ", ПП "Укрлан", ПП "Агрофірма "Колос", ПП "Золота нива". Підприємства сільськогосподарського виробництва переважно займаються вирощуванням зернових культур.

Працюють 3 приватних магазини, кафе.

На території ради функціонують Тернівський фельдшерсько-акушерський пункт, фельдшерський пункт в с. Великодубове, сільський будинок культури, бібліотека, Тернівський навчально-виховний комплекс.

Існує Свято-Ільїнська церква (діюча).