Проекти нормативно-правових актів та розпоряджень голови райдержадміністрації

Проект розпорядження голови райдержадміністрації "Про внесення змін до розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області від 30 січня 2018 року № 50 «Про організацію та проведення громадських робіт у 2018 році», затвердженого в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області 06 лютого 2018 року за № 9/1888"

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу управління соціального захисту населення райдержадміністрації: 70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, буд.30

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження складає 20 робочих днів з дня публікації проекту розпорядження голови райдержадміністрації