Проекти нормативно-правових актів та розпоряджень голови райдержадміністрації

Проект розпорядження голови райдержадміністрації

"Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вільнянської  районної державної адміністрації Запорізької області від 10 березня  2011 року  № 158 «Про Порядок розроблення, фінансування та моніторингу районних програм і звітності про їх виконання"

"Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області від 08 квітня  2011 року  № 228 «Про затвердження Правил складання паспортів бюджетних програм"

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу управління фінансів райдержадміністрації: 70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, буд.12

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження складає 20 робочих днів з дня публікації проекту розпорядження голови райдержадміністрації