Проекти нормативно-правових актів та розпоряджень голови райдержадміністрації

Проект розпорядження голови райдержадміністрації

"Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вільнянської  районної державної адміністрації Запорізької області від 10 березня  2011 року  № 158 «Про Порядок розроблення, фінансування та моніторингу районних програм і звітності про їх виконання"

"Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження голови Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області від 08 квітня  2011 року  № 228 «Про затвердження Правил складання паспортів бюджетних програм"

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу управління фінансів райдержадміністрації: 70002, м.Вільнянськ, вул.Бочарова, буд.12

Термін, протягом якого приймаються пропозиції та зауваження складає 20 робочих днів з дня публікації проекту розпорядження голови райдержадміністрації

Проект розпорядження голови райдержадміністрації

"Про заснування щорічної премії кращим педагогічним працівникам закладів освіти та затвердження Положення про неї"

Пропозиції та зауваження надсилати на адресу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації: 70002, м.Вільнянськ, вул.Космодем"янської, буд.1