Звернутися до райдержадмінстрації

З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Запорізької області, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та рішення Державної Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 № 2 введено ряд обмежувальних заходів з 12.03.2020 до 03.04.2020.

З урахуванням наданих (за результатами проведення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області) доручень та завдань, з 12 березня 2020 року скасовано до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації.

Разом з тим рекомендуємо громадянам подавати звернення у електронній формі, поштою або засобами телефонного зв’язку:

поштова адреса: Запорізька область, м. Вільяннськ, вул. Бочарова, буд. 12;

тел./факс: (06143) 4 13 73.