Телефонний довідник

 

СПИСОК

працівників апарату, управлінь та відділів Вільнянської райдержадміністрації

 

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

Робочий телефон

Каб.

 Керівництво

 

1.

Руденко Олександр Андрійович

голова райдержадміністрації

4-18-96

 

2.

вакансія

перший заступник голови райдержадміністрації

4-13-73

 

3.

Степаненко Оксана Миколаївна

заступник голови райдержадміністрації

4-13-59

25

4.

Білоконь Світлана Вікторівна

керівник апарату райдержадміністрації

4-18-67

21

Організаційний відділ

 

1.

Даценко Анатолій Володимирович

 

заступник керівника апарату - начальник відділу

4-01-43

4-12-78

33

2.

Савенко Світлана Георгіївна

головний спеціаліст відділу

4-12-78

33

3.

Зіменко Євгенія Миколаївна

головний спеціаліст відділу

4-12-78

33

 Відділ кадрової роботи

 

1.

Кебич Надія Іванівна

начальник відділу

4-11-67

24

2.

вакансія

провідний спеціаліст

 

 

3.

вакансія

провідний консультант

 

 

 Загальний відділ

 

1.

Остроух

Юлія Миколаївна

начальник відділу

4-10-40

23

2.

вакансія

головний спеціаліст відділу

4-10-40

23

3.

Кривега

Тетяна Василівна

головний спеціаліст відділу

 

20

4.

вакансія

провідний документознавець

 

20

5.

Коляда Юлія Євгенівна

секретар керівника

4-13-73

29.

Прийм.

 Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

 

1.

вакансія

завідувач сектору

4-10-64

27

2.

Шпитальов Дмитро Геннадійович

головний спеціаліст

4-10-64

27

 Юридичний відділ

 

1.

Зіменко Олена Володимирівна

начальник відділу

4-14-30

26

2.

вакансія

головний спеціаліст- юрисконсульт відділу

 

26

3.

вакансія

провідний інспектор

 

 

26

 

 

1.

Мороз Олександр Васильович

провідний інспектор з питань мобілізаційної роботи

4-11-67

28

 Відділ ведення Державного реєстру виборців

 

1.

Пітіляко Максим Леонідович

начальник відділу

4-09-12

 

37

2.

Дмитренко Світлана Сергіївна

головний спеціаліст відділу

4-14-49

36

3.

вакансія

головний спеціаліст відділу

4-14-49

 

 Відділ фінансово-господарського забезпечення

 

1.

Душка Ольга Борисівна

начальник відділу - головний бухгалтер

4-16-81

22

2.

вакансія

головний спеціаліст-бухгалтер відділу

4-16-81

16

3.

Бараненко Федір Іванович

водій

 

 

 

4.

Дяченко Алла Володимирівна

прибиральник службових приміщень

 

 

 Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

 

1.

Сіра Валентина Вікторівна

начальник відділу

4-11-53

18

2.

Татаренко Лариса Борисівна

головний спеціаліст відділу

4-11-53

18

3.

Чуча Анна Борисівна

головний спеціаліст відділу

4-11-53

18

 

 

1.

Проданець Олена Іванівна

адміністратор

4-02-43

8

2.

Лагутіна Тетяна Миколаївна

адміністратор

4-02-43

2

3.

Шотіна Катерина Леонідівна

адміністратор

4-02-43

1

 

 

1.

Кондрацька Лідія Миколаївна

державний реєстратор

4-18-17

5

Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

 

1.

Сосна Оксана

Іванівна

начальник відділу – головний архітектор району

4-17-72

19

2.

Саченко Алла

Михайлівна

головний спеціаліст відділу

4-01-03

17

3.

вакансія (тимчасова)

головний спеціаліст відділу

4-01-03

17

 

 Архівний відділ райдержадміністрації

1.

Зарецька Вікторія Миколаївна

начальник відділу

4-10-54

38

Служба у справах дітей райдержадміністрації

(вул. Миру, буд. 2, м. Вільнянськ)

 

1.

Павлюк Олена Володимирівна

начальник служби

4-10-86

-

2.

Ходорова Нателла Олександрівна

головний спеціаліст служби

4-10-86

-

3.

Булат Ганна Олександрівна

спеціаліст

4-10-86

-

4.

Герман Світлана Володимирівна

головний спеціаліст служби

4-10-86

-

5.

Чекаєва Варвара Анатоліївна

провідний спеціаліст

4-10-86

-

 Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

(вул. Зої Космодем’янської,буд. 1, м. Вільнянськ)

 

1.

Крамаренко Олександр Володимирович

Начальник відділу

4-17-52

10

2.

Іванова

Олена Євгенівна

головний спеціаліст-головний бухгалтер відділу

4-05-28

11

 Відділ культури і туризму райдержадміністрації

(вул. Козацька, буд. 6, м. Вільнянськ)

 

1.

Лук’янчук Олена Петрівна

Начальник відділу

4-16-62

16

2.

Потоцька Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу

4-16-62

16

3.

Фесенко Ігор Борисович

Головний спеціаліст-головний бухгалтер відділу

4-16-62

16

 Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

 

1.

вакансія

начальник відділу

4-15-73

6

2.

вакансія

головний спеціаліст відділу

4-11-94

3

3.

Секретарьова Юлія Сергіївна

головний спеціаліст відділу

4-10-27

7

4.

Тихомирова Тетяна Миколаївна

в.о. начальника відділу – головний спеціаліст

4-11-94

3

5.

Шинкаренко Любов  Григорівна

головний спеціаліст відділу

4- 14 -96

6

6.

Середа Любов Миколаївна

головний спеціаліст-головний бухгалтер відділу

4-10-27

7

 Управління фінансів райдержадміністрації

 

1.

Щеглова Олена Миколаївна

Начальник управління фінансів

4-15-57

42

2.

Костюк Наталія Василівна

Секретар керівника

4-14-40

41

Бюджетний відділ

 

3.

Ус Олена Володимирівна

Заступник начальника управління-начальник відділу

4-15-57

42

4.

Остроух Вікторія Валеріївна

Головний спеціаліст-економіст

4-15-34

30

5.

Вельможко Юлія Михайлівна

Головний спеціаліст-економіст

4-15-34

30

6.

Скубицька Ольга Володимирівна

головний спеціаліст-головний бухгалтер бюджетного відділу

4-17-26

39

Відділ доходів

 

7.

Косовцова Ірина Валентинівна

Начальник відділу

4-16-03

31

8.

Шаравара Ірина Володимирівна

Головний спеціаліст-економіст

4-14-40

41

9.

Фурдик Ельвіра  Юріївна

Головний спеціаліст-економіст

4-16-03

31

10.

Шпак Марина Олександрівна

Провідний спеціаліст-економіст

4-16-03

31

 Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

(вул. Бочарова, буд. 30, м. Вільнянськ)

 

1.

Балабанова Світлана Анатоліївна

Начальник управління

4-16-29

2

2.

Шакіна Ірина Анатоліївна

Заступник начальника управління

4-16-29

3

3.

Ткаченко Людмила Олександрівна

Заступник начальника управління, начальник відділу з питань праці та зайнятості

4-13-08

10

Відділ з питань кадрової, правової роботи, діловодства та обробки інформації

 

4.

Сисенко Маргарита Миколаївна

Начальник відділу

4-17-49

11

5.

Лазарєва Лариса Миколаївна

Головний спеціаліст – юрисконсульт

4-17-49

11

6.

Сторчовий Андрій Олександрович

Головний спеціаліст

4-17-49

12

7.

Нестеренко Альона Сергіївна

Спеціаліст

4-16-29

1

Відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення

 

8.

Менчінська Юлія Миколаївна

начальник відділу

4-16-29

5

9.

Наливайко Тетяна Василівна

головний спеціаліст

 

4-16-29

5

10.

Рачук Тетяна Володимирівна

провідний спеціаліст

4-16-29

5

11.

Рибачук Олена Миколаївна

 

спеціаліст

4-16-29

5

Відділ прийому заяв та документів

 

12.

Крохмаль Лідія Василівна

Начальник відділу

4-16-29

4

13.

Прохорова Олена Михайлівна

Головний спеціаліст

4-16-29

4

14.

Марченко Віта Володимирівна

Провідний спеціаліст

4-16-29

4

15.

Філімонович Лілія Геннадіївна

Спеціаліст

4-16-29

4

16.

Черноморець Марія Олександрівна

Спеціаліст

4-16-29

4

17.

Калюжна Маргарита Олександрівна

Спеціаліст

4-16-29

4

18.

Вакансія

 

4-16-29

4

Відділ опрацювання заяв і документів та прийняття рішень

 

19.

Бойченко Алла Василівна

Начальник відділу

4-16-29

6

20.

Чечель Ольга Василівна

Головний спеціаліст

4-16-29

6

21.

Пугач Валентина Василівна

Провідний спеціаліст

4-16-29

6

22.

Абрамова Тетяна Яківна

Головний спеціаліст

4-16-29

6

23.

Котова Яніна Олександрівна

Провідний спеціаліст

4-16-29

6

24.

Мацко Юлія Петрівна

Спеціаліст

4-16-29

6

 

25.

Кобець Яніна Вячеславівна

Спеціаліст

4-16-29

6

26.

Здоровець Ольга Олексіївна

Спеціаліст

4-16-29

6

27.

Нечипоренко Ірина Вікторівна

 

Спеціаліст

4-16-29

6

Відділ виплат

 

28.

Погорєлова Ганна Володимирівна

Начальник відділу виплат

4-16-29

7

29.

Мягка Наталія Олександрівна

Головний спеціаліст

4-16-29

7

30.

Беспалько Тетяна Ігорівна

Провідний спеціаліст

4-16-29

7

31.

Суворова Ольга Вікторівна

Спеціаліст

4-16-29

7

32

Бойченко Яна Василівна

 

Спеціаліст

4-16-29

7

Відділ з питань праці та зайнятості

 

33.

Полякова Світлана Володимирівна

Головний спеціаліст

4-13-08

10

34.

Маляр Оксана Григорівна

Спеціаліст

4-13-08

10

35.

Банченко Юлія Миколаївна

 

Провідний спеціаліст

4-13-08

10

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

 

36.

Бабій Ганна Євгенівна

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер

4-13-22

8

37.

Лебеденко Марина Валеріївна

Заступник начальника відділу – заступник головного бухгалтера

4-13-22

8

38.

 

Головний спеціаліст – економіст

4-13-22

8

39.

Курамшина Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст – бухгалтер

 

4-13-22

8

Відділ з контролю та питань соціального обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці

 

40.

Клишната Наталя Вікторівна

Начальник відділу

4-16-29

1

41.

Жир Ірина Павлівна

Провідний спеціаліст

4-16-29

3

42.

Томчаковська Світлана Володимирівна

 

Спеціаліст

4-16-29

1

Сектор державних соціальних інспекторів

 

43.

Терещенко Людмила Володимирівна

 

Завідувач сектору, головний державний соціальний інспектор

4-13-22

8

44.

Пилипенко Юлія Миколаївна

Головний спеціаліст -державний соціальний інспектор

4-13-22

8

Сектор у справах сім’ї та дітей

 

44.

Божко Людмила Миколаївна

Завідувач сектору

4-16-29

13

45.

Пирхова Ольга Василівна

Провідний спеціаліст

4-16-29

13