Головна

Новини

НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З 02 жовтня 2018 року у Вільнянському районі розпочинається навчання з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки керівників, головних спеціалістів та спеціалістів з охорони праці.

Навчання здійснюватиме комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці».

Детальніше...

ЧЕРГОВА ІНФОРМАЦІЙНО-ОПЕРАТИВНА НАРАДА У ВІЛЬНЯНСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На черговій інформаційно-оперативній нараді у заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко заслухали питання підготовки до нового опалювального сезону, зокрема зосереджено увагу щодо готовності котелень навчальних закладів та забезпечення твердими паливом; організація підвозу учнів та вчителів; освоєння субвенцій на нову українську школу, ін..

Детальніше...

ДО ВІДОМА: ЯКИМИ ЛІКАМИ ТА МЕДИЧНИМИ ВИРОБАМИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬСЯ ПАЦІЄНТИ БЕЗОПЛАТНО

Міністерство охорони здоров'я України  інформує, що українці можуть отримати безоплатно ліки та медичні вироби, вакцини та сироватки, які держава придбала для них за кошти платників податків. Закупівлі відбуваються як на центральному рівні за кошти державного бюджету, так і коштом місцевих бюджетів.

Детальніше...

«ПАННОЧКА - ВІЛЬНЯНОЧКА»

21 вересня в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулася  традиційна конкурсно-розважальна програма «Паночка - Вільняночка», приурочена до Дня міста Вільнянська. В конкурсі взяли участь п’ять дівчаток – першокласниць з різних шкіл міста. Дівчатка спочатку розповідали про себе, свої мрії та вподобання - знайомились з залом.

Другим конкурсом стало дефіле екологічної моди, виконаного із другорядної сировини.

Детальніше...

ОПРАЦЮВАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН – ПРІОРИТЕТНИЙ НАПРЯМОК РАЙОННОЇ ВЛАДИ

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади, питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі.

Звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування мають важливе значення у забезпеченні постійного зв'язку між державою та громадянином, у вирішенні життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина в процесі побудови демократичної, соціальної, правової держави.

Детальніше...

ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ - ВСЕНАРОДНА ПОВАГА ЗАХИСНИКАМ І ВИЗВОЛИТЕЛЯМ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

Щороку 22 вересня на державному рівні відзначається День партизанської слави. День партизанської слави України покликаний висловити всенародну повагу до всіх захисників Батьківщини, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху.

Детальніше...

ДРУГІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ УЧАСНИКА АТО ВОЛОДИМИРА ПАНКОВА. ПАМ’ЯТАЄМО...

22 вересня 2016 року в боях за незалежність України у ході антитерористичної операції загинув наш земляк Панков Володимир Юрійович. Мужній воїн віддав своє життя за рідну землю, за український народ у жорстокому протистоянні з ворогом. Володимир Юрійович Панков народився 29 липня 1960 року у селі Ушакове Кустанайської області у Казахстані. З 1974 року мешкав з батьками у селі Любимівка Вільнянського району Запорізької області.

Детальніше...

У І РЕГІОНАЛЬНОМУ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОГЛЯДУ -КОНКУРСУ КЛУБНИХ ЗАКЛАДІВ У СІЛЬСЬКІЙ МІСЦЕВОСТІ ЧОТИРИ НАГОРОДИ ОТРИМАЛИ КУЛЬТПРАЦІВНИКИ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

20 вересня 2018 року на базі комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради пройшов обласний практикум для керівників і спеціалістів структурних підрозділів галузі культури міських рад, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад та керівників базових будинків культури і центрів об’єднаних територіальних громад, фахівців методичних структур за темою «Культура та креативні індустрії як основа розвитку територій».

Детальніше...

КОЛОРИТ ВЕЛЕЛЮДНОГО БАЗАРУ ТА ЯРМАРКОВА АТМОСФЕРА ПАНУВАЛИ НА ЯРМАРКУ ДО ДНЯ УТВОРЕННЯ МІСТА ВІЛЬНЯНСЬКА ТА ВИЗВОЛЕННЯ МІСТА ВІД НІМЕЦЬКИХ ОКУПАНТІВ

З нагоди 178-ї річниці утворення міста Вільнянська та 75-ї річниці визволення міста від німецьких окупантів, та для забезпечення населення району можливістю придбати продовольчі товари за зниженими цінами, 21 вересня 2018 року поблизу площі Фестивальної проведено ярмарок сільськогосподарської продукції. У заході взяли участь сільгоспвиробники усіх форм власності.

Детальніше...

У РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ "МІСЯЧНИК ЗАЙНЯТОСТІ МОЛОДІ" – НА ПРОФЕСІОГРАФІЧНУ ЕКСКУРСІЮ В ТОВ «ПОЖТЕХНІКА»

Кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути. Ця народна мудрість знаходить своє підкріплення, практично, у всіх сферах людського буття. І ми самі часто переконуємось в тому, що побачене справляє на нас більше враження і надовго залишається в пам’яті, ніж те, про що ми лише почули. У рамках «Місячника зайнятості молоді» Вільнянською районною філією Запорізького обласного центру зайнятості організовано професіографічну екскурсію в ТОВ «Пожтехніка».

Детальніше...

178 РІЧНИЦЯ УТВОРЕННЯ МІСТА ВІЛЬНЯНСЬК. ІСТОРІЯ…ФАКТИ…

Вважається, що село Софіївка було засноване як поміщицьке 1840 року, однак воно було позначено на карті ще в 1816 році. На топографічних картах 1860–х років с. Софіївка показане на правому березі річки Вільнянки. Це відмічено також на друкованій карті Олександрівського повіту Катеринославської губернії 1911 року (це тепер західна частина села Новоселівки, за кордонами сучасного міста). Сучасне місто Вільнянськ виникло із селища Софіївка, яке з’явилося при однойменній залізничній станції з 1873 р.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ УРОК БЕЗПЕКИ ДЛЯ ЛІЦЕЇСТІВ

Фахівці Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали до  Вільнянського професійного ліцею, щоб провести урок безпеки для вихованців закладу. Рятувальники поспілкувались  з дітьми  про правила поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій, їхні дії при виявленні вибухонебезпечних предметів, наголосили на додержанні правил пожежної безпеки в побуті, ознайомили з особливостями користування вогнегасниками. 

Детальніше...

КАДРОВІ ПОТРЕБИ – БЕЗПОСЕРЕДНЬО ВІД РОБОТОДАВЦЯ

У приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості 20 вересня проведено ярмарок вакансій для шукачів роботи, що перебувають на обліку, на якому можна було детально та безпосередньо від роботодавця дізнатися про кардові потреби ТОВ «НВП «Ріст» та ТОВ «Вільнянський машинобудівний завод». 

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ГАРАНТУЄ ВІЛЬНІ, ЧЕСНІ І ДЕМОКРАТИЧНІ ВИБОРИ У 2019 РОЦІ

«Я як Президент гарантую вільні, чесні й демократичні вибори Глави держави, нового Парламенту, органів місцевого самоврядування так, як вони були проведені в 2014-15 роках», - завив Президент Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді з Посланням «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році». При цьому Глава держави подякував народним депутатам за ухвалення Закону, який розблоковує процес удосконалення засад організації роботи  Центрвиборчкому.

Детальніше...

АНДРІЯН ФЕОФАНОВИЧ КАЩЕНКО – СПІВЕЦЬ КОЗАЦЬКОЇ СЛАВИ

Днями виповнюється 160 років з дня народження нашого видатного земляка – Андріяна Феофановича Кащенка. Він був одним із перших письменників, який почав популяризувати історію нашого краю в художніх творах, вніс романтику в зображення історичного минулого. Андріян Кащенко – вірний син свого краю, який у творах талановито змальовував як історичні події та постаті, так і природу Придніпров’я. В своїх повістях і оповіданнях возвеличив козацьке братство, показав його героїзм, звитягу, вірність Батьківщині.

 

Детальніше...

ДЕРЖАВА ПОСИЛЮЄ СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ СІМЕЙ З ДІТЬМИ ТА СТВОРЮЄ УМОВИ ДЛЯ ЗМІЦНЕННЯ ІНСТИТУТУ СІМ’Ї

Вільнянський район отримав першу партію «пакунка малюка». Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розпочато роботу щодо доставки одноразової натуральної допомоги жінкам, які народили дитину та були виписані з пологових будинків у першій половині вересня 2018 року. Нагадуємо, що з метою реалізації пілотного проекту Уряду із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» Міністерством соціальної політики України видано відповідний наказ. «Пакунок малюка» є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину.

Детальніше...

ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ «ПРО ВНУТРІШНЄ ТА ЗОВНІШНЄ СТАНОВИЩЕ УКРАЇНИ В 2018 РОЦІ»

Наша європейська стратегія  – це двосторонній рух. Не лише членство України в Євросоюзі, а й глибинна внутрішня європеїзація України. Стати європейською країною означає повністю сприйняти європейський дух політичних свобод, чесної конкуренції і рівності можливостей. Дим війни ще не розвіявся над цією частиною Європи. Але крізь нього вже чітко видно - Україна може стати і стане новою історією успіху, новим простором європейського зростання.

Детальніше...

ПІДТВЕРДИТИ МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДЛЯ ОБЛІКУ МАЙБУТНІХ УЧНІВ МОЖНА БУДЕ ОДНИМ З 11-Х ВИДІВ ДОКУМЕНТІВ

Уряд визначив перелік документів, якими можна буде підтвердити фактичне місце проживання дитини для включення її до реєстру дітей шкільного віку на певній території. Відповідні зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів» були прийняті 19 вересня 2018 року, під час засідання Уряду. «Ухвалені зміни є дуже важливими, адже на наступний рік ми плануємо пов’язати механізм першочергового зарахування до першого класу за місцем проживання з обліком дітей, який ведуть на місцях.

Детальніше...

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРИЗНАЧЕННЯМ ГРОМАДЯНАМ УСІХ ВИДІВ ДЕРЖАВНИХ ДОПОМОГ ТА ПІЛЬГ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання районної комісії по вирішенню питань, пов’язаних з призначенням громадянам усіх видів державної соціальної допомоги та пільг. Під час засідання комісії були розглянуті заяви громадян з приводу призначення житлової субсидії, державної допомоги малозабезпеченим сім’ям та пільгам за місцем фактичного місця проживання.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА ВІДКРИТТІ 25-ГО ФОРУМУ ВИДАВЦІВ У ЛЬВОВІ

Сила та міць нашої держави не лише в чисельній армії, високооснащених Збройних Силах та розвиненій економіці, але я твердо переконаний – сила і міць нашої держави в українській книзі, українському кіно, в українській музиці, в українських піснях, і головне – в українській мові, - сказав Президент на відкритті 25-го Форуму видавців у Львові. 

Детальніше...

НА ЕКСКУРСІЮ ДО ВІЛЬНЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ЛІЦЕЇСТИ

18 вересня до пожежно-рятувальної частини Вільнянського району завітали першокурсники ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей». Екскурсія розпочалась з розповіді про роботу та побут рятувальників. Співробітники ДСНС ознайомили дітей з роботою пункту зв’язку частини, де цілодобово на своєму бойовому посту чергує диспетчер та приймає дзвінки про надзвичайні ситуації й пожежі в районі.

Детальніше...

«ЛЮДИНА НЕ ТОВАР» - ПІД ТАКОЮ НАЗВОЮ ПРОХОДЯТЬ В ЦЕНТРАХ ЗАЙНЯТОСТІ ОБЛАСТІ ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН ТА ШУКАЧІВ РОБОТИ

Одним з напрямів роботи служби зайнятості є проведення заходів щодо попередження і протидії торгівлі людьми та сприяння легалізації зайнятості. У міських центрах зайнятості Запоріжжя, Бердянська, Мелітополя, в усіх районних філіях Запорізького обласного ЦЗ під час заходів,  які  провели фахівці спільно з соціальними партнерами,  більше 16 тисяч безробітних громадяни були проінформовані стосовно ризиків у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

Детальніше...

МВС РОЗПОЧИНАЄ ОНЛАЙН-КАМПАНІЮ «Я ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВОДІЙ/ПІШОХІД/ПАСАЖИР»

Сьогодні, 18 вересня, Міністерство внутрішніх справ закликає громадян взяти участь в онлайн-кампанії «Я відповідальний водій/пішохід/пасажир» та розповісти про свою відповідальність як учасника дорожнього руху та увагу до безпеки своїх рідних. Для участі в акції достатньо просто оновити своє фото у Facebook за допомогою неонових рамок від сторінки Головного сервісного центру МВС, що можна обрати у пошуку за назвами «Я відповідальний водій/пішохід/пасажир». Після оновлення громадянам пропонують розказати про свою безпекову звичку або історію як персональна відповідальність за свої дії врятувала життя на дорозі. 

Детальніше...

ЗМІНИВСЯ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ РІШЕННЯ ПРО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ДИТИНИ ДЛЯ ЇЇ ТИМЧАСОВОГО ВИЇЗДУ ЗА МЕЖІ УКРАЇНИ

При вирішенні питання тимчасового виїзду за кордон необхідно підтвердити місце проживання дитини. Порядок підтвердження врегульований постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2018 року № 620 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 р. №866». Для підтвердження місця проживання дитини під час вирішення питання її тимчасового виїзду за межі України з метою, визначеною частиною п’ятою статті 157 Сімейного кодексу України

Детальніше...

РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ІНСТИТУЦІЙНОГО ДОГЛЯДУ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини Вільнянської районної державної адміністраці, яке відбулось під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко, було розглянуто 12 питань соціального захисту дітей. Актуальним на сьогодні є питання забезпечення виконання Плану заходів щодо реформування системи інституційного догляду і виховання дітей у Запорізькій області на 2018-2026 роки, затвердженого розпорядженням голови Запорізької облдержадміністрації від 10.08.2018 №425, відповідно до якого одним із заходів реформування – є створення служб у справах дітей  при виконавчих комітетах сільських рад, які пройшли процес децентралізації.

Детальніше...

ПОРОДІЛЛІ ПОЧАЛИ ОТРИМУВАТИ «ПАКУНКИ МАЛЮКА»

Станом на 17 вересня року від Управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) щодо забезпечення соціального захисту та відповідального батьківства в Україні сім областей України почали отримувати «Пакунки малюка» для передачі породіллям, а саме: Запорізька, Миколаївська, Полтавська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька та Черкаська області.

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ УВІВ В ДІЮ РІШЕННЯ РНБОУ ЩОДО ПРИПИНЕННЯ ДІЇ ДОГОВОРУ ПРО ДРУЖБУ, СПІВРОБІТНИЦТВО І ПАРТНЕРСТВО МІЖ УКРАЇНОЮ І РОСІЄЮ

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 6 вересня 2018 року «Про Договір про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією». Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України підтримано пропозиції Міністерства закордонних справ України щодо припинення Україною дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, підписаного 31 травня 1997 року.

Детальніше...

ЗАВДАННЯ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ У СПРАВІ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПАМ’ЯТОК АРХЕОЛОГІЇ ТА ІСТОРІЇ

На цьому наголосила заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко під час наради з фахівцями відділу культури і туризму райдержадміністрації та науковими співробітниками Вільнянського районного краєзнавчого музею. Обговорювалось питання про культурну спадщину Вільнянського району та про необхідність її охорони і збереження. Діяльність в сфері пам’яткоохоронної роботи регламентується Законами України «Про охорону культурної спадщини» та «Про охорону археологічної спадщини».

Детальніше...

ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено робочу нараду з фахівцями управління соціального захисту населення райдержадміністрації. У ході наради присутніми обговорено зміни, що внесені до законодавчих актів України з питань соціального захисту населення, а також зміни при оформленні житлових субсидій у 2018 році. Також розглянуто справи заявників на отримання пільг, субсидій та інших соціальних допомог.

Детальніше...

ВІДМІННА НАГОДА ПОДЯКУВАТИ ЗА МУЖНІСТЬ ТА РІШУЧІСТЬ УСІМ ПРАЦІВНИКАМ АВАРІЙНО – РЯТУВАЛЬНИХ СЛУЖБ

В Україні сьогодні, 17 вересня, відзначають День рятівника. Свято відзначається щороку цього дня згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА НА 15-Й ЩОРІЧНІЙ ЗУСТРІЧІ ЯЛТИНСЬКОЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СТРАТЕГІЇ (YES)

Перш за все хочу подякувати Віктору Пінчуку, пані Олені, YES за цю фантастичну подію.

Подивіться як змінився наш «Арсенал», як футуристично він зараз виглядає – підходу до аудиторії, до тих, хто виступає.

 

Детальніше...

МИ ТВЕРДО СТАЛИ НА ШЛЯХ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ – ГЛАВА ДЕРЖАВИ

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна впевнено рухається у напрямку європейської та євроатлантичної інтеграції. «Ми твердо стали на шлях європейської та євроатлантичної інтеграції. І провідні зорі, які світять нам в дорозі — це зірки прапору Європейського Союзу. А компас України — це той, що намальований на емблемі НАТО. А з радянського минулого та російських народних казок ми дуже добре пам’ятаємо, як небезпечно озиратися назад», — сказав Глава держави під час виступу на 15-й щорічній зустрічі Ялтинської європейської стратегії (YES) у Києві.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 18 вересня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова Запорізької обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович.

 

Детальніше...

ВРЕГУЛЮВАННЯ ДОГОВІРНИХ ВІДНОСИН НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ

З метою врегулювання договірних взаємовідносин між Вільнянською міською радою  та Павлівською ОТГ  щодо утримання дошкільних навчальних закладів міста, проведено нараду за участю заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко, голови районної ради Андрія Салякіна, фахівців управління фінансів райдержадміністрації, представників Вільнянської міської ради та Павлівської ОТГ. На нараді обговорено питання виконання умов договору щодо перерахування обсягів міжбюджетних трансфертів між Павлівською сільською та міською радами.

Детальніше...

УРЯДОВОЮ УПОВНОВАЖЕНОЮ З ПРАВ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПРЕДСТАВЛЕНО ПОЧАТОК ПРОЕКТУ "ДИТЛЯНДІЯ"

12 вересня відбулась прес-конференція, присвячена початку проекту «Дитляндія». Проект втілюється Громадською організацією «Гармонія» спільно з Урядовою уповноваженою з прав осіб з інвалідністю, за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. В рамках проекту буде проведено інформаційну кампанію щодо створення умов для забезпечення рівних прав дітей, включно з дітьми з інвалідністю, подолання стереотипів та розбудови інклюзивної свідомості в Україні. Проект створить серію дитячих розважально-пізнавальних телепередач «Дитляндія», в якій діти будуть героями тематичних програм.

Детальніше...

СТАН РОЗРАХУНКІВ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ РАЙОНУ І ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ПОСЛУГИ НАБУВАЮТЬ ОСОБЛИВОЇ АКТУАЛЬНОСТІ

В районі триває активна підготовка до опалювального сезону 2018/2019, у зв’язку з чим стан розрахунків у житлово-комунальному господарстві району і заборгованості населення за послуги галузі набувають особливої актуальності. Ці питання розглянули учасники наради, яка відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко. - Згідно з графіком Мінрегіону на цей час рівень підготовки об’єктів до нового опалювального сезону має сягати 90%.

Детальніше...

ЕФЕКТИВНЕ ТА ЯКІСНЕ ЛІКУВАННЯ Є СТРАТЕГІЧНИМ ЗАВДАННЯМ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Саме тому МОЗ України впроваджує зміни, щоби захистити українців від неякісних ліків, які не допомагають і навіть можуть зашкодити здоров’ю. У 2017 році українці витратили 13,9 мільярда гривень на ліки без доведеної ефективності, гомеопатичні препарати та засоби рослинного походження. Загалом 26% грошей, які люди витратили на ліки в аптеках минулого року, пішли на препарати, що не допомагають. Такими є результати дослідження, що проводили міжнародний фонд “Відродження” та Центр протидії корупції. Ситуація, в якій громадяни витрачають шалені гроші на ліки без доведеної ефективності, є неприйнятною. Приймати сумнівні лікарські засоби дуже ризиковано для здоров’я.

Детальніше...

У МІНСОЦПОЛІТИКИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ІНТЕГРОВАНОЇ МОДЕЛІ НАДАННЯ ПОСЛУГ З СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ

12 вересня 2018 року у Мінсоцполітики відбулася зустріч заступника Міністра соціальної політики України з європейської інтеграції Олександри Чуркіної з керівником проекту Програми «U-LEAD з Європою» Сусанною Делланс та координатором зазначеного проекту Тетяною Круш. Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці в напрямку реалізації завдань, передбачених реформою місцевого самоврядування та територіальної організацїї влади в Україні, зокрема підвищення якості надання соціальних послуг на регіональному рівні.

Детальніше...

ЇХНІЙ ДЕВІЗ-"ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ."

12 вересня у пожежно-рятувальній частині Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбувся урочистий захід до Дня рятівника. У цей день до рятувальників завітали голова районної ради  Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голови об’єднаних територіальних Павлівської, Михайлівської громад та голови сільських рад району. Начальник Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Андрієнко привітав всіх присутніх із прийдешнім професійним святом, після чого звернувся до гостей заходу:

Детальніше...

СПІВПРАЦЯ СОЦІАЛЬНИХ ПАРТНЕРІВ – ЗАПОРУКА ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ МАЛОЗАХИЩЕНИХ ВЕРСТВ НАСЕЛЕННЯ

Вільнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Головною метою діяльності центру є надання комплексної соціально-педагогічної, психологічної, юридичної, соціально-економічної, інформаційної допомоги мешканцям Вільнянського району (сім’ям, дітям та молоді).

Детальніше...

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛАСЬ НАРАДА ЩОДО УЧАСТІ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ У ПОКРОВСЬКОМУ ЯРМАРКУ

Щорічно в першій декаді жовтня в обласному центрі проходять святкові заходи, присвячені Дню міста Запоріжжя, невід’ємною частиною яких є Покровський ярмарок. У 2018 році виконавчим комітетом Запорізької міської ради Покровський ярмарок планується провести 6 жовтня на Прибережній магістралі. Під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулася нарада з питань підготовки до участі Вільнянського району у Покровському ярмарку. 

Детальніше...

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ - Є АЛЬЕТНАТИВНИМ ПОВНОЦІННИМ ВИДОМ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

10.09.2018 у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець» для безробітних та громадян, що шукають роботу. Зі сторони роботодавців виступали офіцери Вільнянського райвійськкомату разом з представниками 25 окремої повітрянодесантної та 79 окремої десантно-штурмової бригад ЗСУ. В умовах сьогодення військова служба в Збройних силах України за контрактом – є альтернативним повноцінним видом зайнятості населення.

Детальніше...

«ВРОЖАЙ-2018»: ДОДАТКОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО МІСЦЕВИХ БЮ-ДЖЕТІВ СКЛАЛИ МАЙЖЕ 22 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля в м .Приморськ пройшло виїзне спільне засідання колегії обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області. Де були обговорені результати проведення заходу «Врожай-2017» та попередні підсумки проведення заходу «Врожай-2018» в області». Так за даними місцевих робочих груп з організації проведення на місцях заходу «Врожай-2017» з 2,1 млн. гектар сільгоспугідь Запорізької області, що підлягали моніторингу, обстежено 2 млн. га, в тому числі: в державній власності – 388,2 тис. га, в колективній власності – 136,7 тис. га, в приватній власності – 1,6 млн. га, в комунальній власності – 6,2 тис. га, що становить 97,4%.

Детальніше...

ПАВЛО ПЕТРЕНКО: ДО БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ЗВЕРНУЛОСЯ МАЙЖЕ 800 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ

За два роки роботи до 432 бюро безоплатної правової допомоги звернулося майже 800 тисяч громадян. Доступ до системи БПД отримали всі українці, навіть у найбільш віддалених регіонах та містах країни. Про це сьогодні в ході прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко. «За два роки до наших бюро правової допомоги звернулися 783 тисячі громадян. З одного боку це свідчить про потребу українців у правовій допомозі.

Детальніше...

ВИКОНАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ РАЙОНУ

 

За інформацією управління фінансів райдержадміністрації станом на 10.09.2018 до загального фонду бюджету району надійшло 90 765,5 тис. грн. власних надходжень, що становить 99,5 % до затвердженого плану на січень-вересень 2018 року. До спеціального фонду бюджету надійшло 9 481,1 тис.грн., що становить 214,1 % планових показників.

Детальніше...

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ НЕЛЕГАЛЬНОЇ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ ТА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Торгівля людьми сьогодні посідає третє місце за масштабами у списку категорій організованої злочинності, що поступається своїми масштабами лише нелегальній торгівлі зброєю та наркотиками. В рамках інформаційної кампанії у Вільнянській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості пройшов семінар з попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми за участі заступника голови правління громадської правозахисної організації «Егіда Запоріжжя» Наталії Заїкіної.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ УРОК ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОМУ КОМПЛЕКСІ

Найцінніше, що має суспільство – це людина, її життя та здоров’я. Кожен почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Саме невеликий життєвий досвід, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. Саме тому навчання населення, а особливо дітей,  правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності  є одним з основних завдань, яке ставить перед собою кожен працівник ДСНС.

Детальніше...

СПАЛЮЄТЕ СУХУ РОСЛИННІСТЬ? БУДЬТЕ ГОТОВІ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВЧИНЕНІ ПРОТИПРАВНІ ДІЇ

Щороку починаючи з весни і аж до глибокої осені по всій країні палають вогнища: люди масово спалюють опале листя та суху траву, хоча робити це заборонено. Вільнянський РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області нагадує, чому подібні дії вважаються протиправними і яка відповідальність передбачена законом. Жителі країни традиційно підпалюють суху траву та листя. Це роблять на власних подвір’ях, на городах, у чагарниках біля населених пунктів, на луках, в степу – згарища можна зустріти скрізь.

Детальніше...

НАБЛИЖЕННЯ ПОСЛУГ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДО НАСЕЛЕННЯ

З метою наближення послуг служби зайнятості та проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи серед як незайнятого так і зайнятого населення, сприяння у працевлаштуванні та соціальному захисті мешканців району фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ провели виїзну акцію «Мобільний центр» у м.Вільнянську. Під час заходу була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з місцевим населенням.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У понеділок, 10 вересня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

 

Детальніше...

ЛЮДИНА І ВЛАДА-ДІАЛОГ ВІДКРИТИЙ!

Принципи відкритості та прозорості влади вимагають встановлення нових стандартів в роботі зі зверненнями громадян, а саме близькість влади до реальних проблем і потреб людей. Саме через реалізацію своїх прав на звернення до органів влади, громадяни можуть і повинні отримувати ідтримку влади з життєво важливих питань. 

Детальніше...

ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ЗА ДЕННОЮ ФОРМОЮ ЗА ДЕРЖАВНИМ ЗАМОВЛЕННЯМ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Відповідно до пункту 3 частини третьої статті 13 Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ «Про державну службу» НАДС роз’яснює. Згідно із частинами першою-другою та сьомою статті 48 Закону України «Про державну службу» (далі-Закон) державним службовцям створюються умови для підвищення рівня професійної компетенції шляхом професійного навчання, яке проводиться постійно.

Детальніше...

УРЯД ІНІЦІЮВАТИМЕ УХВАЛЕННЯ НИЗКИ РІШЕНЬ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Кабінет Міністрів України ініціюватиме ухвалення і подальше втілення низки рішень, направлених на захист прав найманих працівників з огляду на дотримання умов праці та подальшого соціального захисту при досягненні пенсійного віку. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участі керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державної служби з питань праці, Державної фіскальної служби, Державної архітектурно-будівельної інспекції, Асоціації міст та інших відомств.

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВЕКТОР УКРАЇНИ МАЄ БУТИ ЗАФІКСОВАНИЙ В ДОКУМЕНТІ НАЙВИЩОЇ СИЛИ-КОНСТИТУЦІЇ

Президент Петро Порошенко наголосив на важливості проведення роботи для ухвалення змін до Конституції щодо закріплення курсу України на європейську і євроатлантичну інтеграцію. Глава держави наголосив, що більшість українців підтримують європейський вектор розвитку України. «Прохання – Парламент має бути повністю проінформований, ми на сьогоднішній день маємо розгорнути необхідну кампанію, бо це кроки, які забезпечують реалізацію волі українського народу», - наголосив Президент.

Детальніше...

ГРОМАДЯНИ ВСЕ ЧАСТІШІ ВИКОРИСТОВУЮТЬ СВОЄ ПРАВО НА ОДЕРЖАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Одним із актуальних питань сьогодення є досягнення повної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади. Це можливо завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації. Загальним відділом апарату райдержадміністрації проаналізовано динаміку запитів на інформацію, які надійшли до Вільнянської райдержадміністрації з початку 2018 року. Протягом січня – серпня 2018 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 53 запити (39 – письмових, 14 – в електронному вигляді).

Детальніше...

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ ІНФОРМАЦІЙНУ КАМПАНІЮ ЩОДО ВИЇЗДУ ДИТИНИ ЗА КОРДОН

Міністерство юстиції розпочинає інформаційну кампанію щодо ознайомлення батьків з новими правилами виїзду дитини за кордон.Відповідно до Закону України №2475-VІІІ, який вступив в силу 28 серпня, якщо дитина проживає з одним із батьків, який не  перешкоджає другому з батьків у побаченнях і спілкуванні з дитиною - така дитина може виїхати за кордон на строк до 1 місяця, якщо мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких, туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Детальніше...

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА- ЦЕ ЦІКАВА, ПРАКТИКООРІЄНТОВАНА, БЕЗПЕЧНА І ДРУЖНЯ ДО ДИТИНИ ШКОЛА

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті. З 1 вересня в усіх закладах загальної середньої освіти району запрацювала реформа Нова українська школа. Нова українська школа означає, що вже цього року першокласники почнуть отримувати якісно нову освіту.

Детальніше...

ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ СЕРЕД ДІТЕЙ-АКТУАЛЬНЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВСІХ ДОРОСЛИХ

Дбати про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – сьогодні це актуальне завдання для всіх дорослих. Адже у нинішній час діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. З початком нового навчального року особливо гостро постає питання безпеки життєдіяльності дітей. Після літніх канікул батькам необхідно вибрати час і згадати разом з дітьми правила безпечної поведінки на вулиці, в школі і вдома.

Детальніше...

МОЛОДІЖНА ЗАЙНЯТІСТЬ СЬОГОДНІ-ЦЕ ЯКІСТЬ РОБОЧОЇ СИЛИ В МАЙБУТНЬОМУ

Питання забезпечення зайнятістю молодих людей у віці до 35 років залишається одним з важливіших напрямків роботи Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, адже молодь складає великий відсоток від загальної чисельності зареєстрованих громадян. Молодіжна зайнятість сьогодні – це якість робочої сили у майбутньому.

Детальніше...

КОЖНА РОДИНА, В ЯКІЙ НАРОДИЛАСЯ ДИТИНА, ОТРИМАЄ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30.05.2018 № 427 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із соціального захисту сімей з дітьми та підтримки розвитку відповідального батьківства” (зі змінами) та від 20.06.2018 № 512 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” (зі змінами) розпочато реалізацію проекту.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У четвер, 6 вересня 2018 року, в райдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме заступник голови районної державної адміністрації Степаненко Оксана Миколаївна.

 

Детальніше...

ЗАПОРІЖЖЯ ВПЕРШЕ ПРИЙМАЄ ФУТБОЛЬНІ МАТЧІ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РАУНДУ ЄВРО-2019

У вересні молодіжна збірна України з футболу проведе два матчі кваліфікаційного раунду Євро-2019 (U-21) — проти збірних Латвії та Андорри. Ці поєдинки відбудуться 7 та 11 вересня відповідно в Запоріжжі на стадіоні «Славутич-Арена». Задля популяризації футболу серед запорізької молоді за ініціативи Запорізької обласної федерації футболу та за підтримки облдержадміністрації вперше Запоріжжя буде приймати матчі такого високого рівня.

Детальніше...

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ РАЙОНУ НА 2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК В УМОВАХ УПРОВАДЖЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

Напередодні нового навчального року відбулося традиційне розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Вільнянської райдержадміністрації на базі Матвіївського загальноосвітнього комплексу «Всесвіт». Заклад не випадково вибрано місцем проведення. Адже за результатами зовнішнього незалежного оцінювання Матвіївський  загальноосвітній комплекс «Всесвіт» на третьому місці в рейтингу закладів Запорізької області. У роботі колегії взяли участь депутат Запорізької обласної ради Олександр Кірков, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Степаненко, голова районної ради Андрій Салякін, Вільнянський міський голова Наталія Мусієнко.

Детальніше...

ПОЧАВ ДІЯТИ НОВИЙ ПОРЯДОК СТВОРЕННЯ ГРУП ПОДОВЖЕНОГО ДНЯ В ШКОЛАХ

Відтепер для всіх шкіл України діє новий порядок створення груп подовженого дня. Відповідний наказ МОН, зареєстрований в Мін’юсті, опублікований у «Офіційному віснику України» від 31 серпня 2018 року. Через технічні проблеми на сайті вісника переглянути документ наразі можна на веб-сторінці МОН за цим посиланням. Головними новаціями порядку є те, що він передбачає кращі умови для дітей та вперше дає можливість відкривати інклюзивні групи.

Детальніше...

ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ СТАНУ ГОТОВНОСТІ ТЕПЛОВИХ ГОСПОДАРСТВ ПІДПРИЄМСТВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ РАЙОНУ СТВОРЕНО КОМІСІЮ

З метою своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року та забезпечення його сталого проходження, розпорядженням голови райдержадміністрації утворено районну комісію із перевірки стану готовності теплових господарств підприємств житлово-комунальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 року.

Детальніше...

ВІДРОДЖЕННЯ, РОЗВИТОК ТА ДУХОВНЕ ЄДНАННЯ І ВЗАЄМОЗБАГАЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ТА КУЛЬТУР ІНШИХ НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ

В період з 8 по 10 вересня в м.Приморськ Приморського району Запорізької області відбудеться Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми - українські - We are Ukrainian». Фестиваль проводиться з метою відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України; зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння;

Детальніше...

ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ МАЮТЬ НЕ ЛИШЕ ЗАКРІПИТИ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНИЙ НАПРЯМОК РОЗВИТКУ УКРАЇНИ, А Й ЗАКРІПИТИ ГОЛОВНІ ДОСЯГНЕННЯ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ-ПРЕЗИДЕНТ

Запропоновані Президентом Петром Порошенком зміни до Конституції, мають не просто закріпити в Основному Законі європейський та євроатлантичний напрямок розвитку України, а й закріпити головні досягнення Революції Гідності. На цьому Глава держави наголосив під час зустрічі з керівниками депутатських фракцій і груп.

Детальніше...

УВАГА! ЗМІНА РЕКВІЗИТІВ!

Запорізьке приміське об’єднане управління Пенсійного фонду в Запорізькій області інформує, що з 02.07.2018 року запроваджено централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів. При цьому змінено реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів. У зв’язку з викладеним нагадуємо реквізити рахунків, відкритих на балансі Державної казначейської служби України, для зарахування надходжень до державного бюджету за кодами класифікації доходів бюджету:

Детальніше...

ПОСЛУГАМИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ В РАЙОНІ ОХОПЛЕНО 99,7 % ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ

Завершилася літня оздоровча кампанія – 2018. Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації підведені попередні підсумки оздоровчої кампанії 2018. З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2018 року розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено план заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей. 

Детальніше...

ЗНОВУ ВРАНЦІ ВЕРЕСНЕВОГО ДНЯ БРИНИТЬ ШКІЛЬНИЙ ДЗВОНИК

Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини. НУШ – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. Саме такими 1 вересня 2018 року всі школи району зустріли нових першокласників та їхніх батьків. Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей день постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

Детальніше...

ВІТАННЯ ПРЕЗИДЕНТА З НАГОДИ ПОЧАТКУ НОВОГО 2018/2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ТА ДНЯ ЗНАНЬ

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас із Днем знань і початком нового 2018/2019 навчального року. Це своєрідний рубіж для кожного з нас, пов’язаний із прагненнями та починаннями, надіями та подальшими здобутками. І сьогодні цей рубіж особливий: стає масштабною реалізація прогресивних положень нового Закону України «Про освіту», який відкриває шлях до довгоочікуваних системних змін і дає можливість сформувати індивідуальну освітню траєкторію для кожної людини.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИНА БРИЛЯ З НАГОДИ ДНЯ ЗНАНЬ

Шановні педагоги, студенти та школярі! 

Вітаю вас з Днем знань та початком нового навчального року! Сьогодні освіта проголошена державним пріоритетом та вперше за роки незалежності отримала суттєве фінансове забезпечення. Ми разом працюємо над тим, аби сучасні учні відчули новий підхід до знань та навчання загалом.

Детальніше...

100 РОКІВ З ДНЯ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Побудова сучасної та ефективної держави, яка б відповідала європейським стандартам, неможлива без побудови прозорої та ефективної системи державного управління, а також професійної, результативної та політично нейтральної державної служби. Необхідність підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад в умовах реформування державного управління і державної служби, децентралізації влади та реформи місцевого самоврядування. 

Детальніше...

У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНО ДІЮЧОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади, питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. Звернення громадян до органів державної влади та органів місцевого самоврядування мають важливе значення у забезпеченні постійного зв'язку між державою та громадянином, у вирішенні життєво важливих проблем окремої людини і суспільства в цілому, реалізації конституційних прав і свобод людини і громадянина в процесі побудови демократичної, соціальної, правової держави. 

Детальніше...

ЗАРОБІТНА ПЛАТА - ОДИН З ІНСТРУМЕНТІВ ФІНАНСОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ

Окремі підприємства та приватні підприємці застосовують різні схеми мінімізації заробітної плати своїх найманих працівників, що в свою чергу призводить до скорочення надходжень в бюджет Пенсійного фонду, перешкоджає проведенню соціальних реформ та негативно впливає на добробут кожного мешканця нашого району. В зв’язку з цим на черговому засіданні комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати, яке відбулося 30 серпня, під головуванням  заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко,

Детальніше...

ГЛАВА УРЯДУ ПРО ВИБОРИ В ОТГ: ПРЯМИХ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗАБОРОН ВИБОРЧОГО ПРОЦЕСУ НЕМАЄ

Будь-які перешкоди виборчому процесу в об’єднаних територіальних громадах, які наразі активно формуються в Україні і є ефективною формою самоврядування, неприпустимі. Немає жодної законодавчо обумовленої заборони бажанню людей об’єднуватися і розвивати свої території. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з керівництвом Центральної виборчої комісії та Міністерством юстиції, присвяченій питанням розблокування виборів у понад сотні новоутворених ОТГ.

Детальніше...

ДЕНЬ ЗНАНЬ У НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ

У 2018/2019 навчальному році День знань дещо особливий. Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, реалізація якої розпочнеться в цьому навчальному році. «Нова українська школа – це освіта нових сенсів, дитиноцентризму і поваги до кожної людини. НУШ – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. 

Детальніше...

НАЙВАЖЛИВІШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕСУРС-ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ

Ринок праці є одним із основних і найскладніших елементів ринкової економіки. Через нього найважливіший національний ресурс – людський капітал – розподіляється за регіонами, галузями і видами виробництва, професіями і підприємствами. Ринок праці дуже чутливий до всіх соціально-економічних процесів, які відбуваються в суспільстві. Саме роботодавці в сучасних умовах є домінуючою силою на ринку праці, вони розвивають економіку, наповнюють бюджет, створюють нові робочі місця.

Детальніше...

МІН’ЮСТ РОЗПОЧАВ РЕАЛІЗАЦІЮ НОРМ ДРУГОГО ПАКЕТА ЗАКОНІВ #ЧужихДітейНеБуває

Міністерство юстиції з моменту голосування за другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває провело серйозну підготовчу роботу - тренінги та навчання для державних і приватних виконавців. Тому з першого дня дії новацій спеціалісти виконавчої служби почали реалізацію всіх законодавчих змін у сфері захисту дітей. Про це під час виступу на засіданні Уряду повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше...

СТВОРЕННЯ ЕКОНОМІЧНИХ ПЕРЕДУМОВ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ ПРАВА ДИТИНИ НА НАЛЕЖНЕ УТРИМАННЯ

28 серпня 2018 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення права дитини на належне утримання», яким внесено зміни також до Закону України «Про державну службу». Зокрема, внесено зміни до статей 19, 25, 84 Закону України «Про державну службу».

Детальніше...

РОЗПОЧАТО ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ЗАХІД «УРОК»

Міністерством соціальної політики України традиційно на початку нового навчального року доручено місцевим органам державної влади та місцевого самоврядування забезпечити виявлення дітей шкільного віку, не охоплених навчанням. На виконання листа Мінсоцполітики заступником голови райдержадміністрації Оксаною Степаненко затверджено план проведення на території Вільнянського району Всеукраїнського профілактичного заходу «Урок» з 28 серпня по 28 жовтня 2018 року. 

Детальніше...

В УКРАЇНІ УДОСКОНАЛЕНО ПОРЯДОК ВИВЕЗЕННЯ ДІТЕЙ ЗА КОРДОН

28 серпня 2018 року, набрав чинності Закон України № 2475-VIII «Про внесення змін до деяких актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту дитини на належне утримання», який було прийнято Верховною Радою України 3 липня 2018 року. А 22 серпня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 619 «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України». Метою внесення змін до законодавства у цій сфері, в першу чергу, є захист прав дітей. Водночас, аби врахувати інтереси обох з батьків, удосконалено норму законопроекту щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Детальніше...

7 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ЗАБІГ «ГОРДІСТЬ НАЦІЇ:ВЕТЕРАНСЬКА ДЕСЯТКА»

Напередодні Дня захисника України, 7 жовтня у Києві вперше відбудеться забіг міжнародного формату «Гордість Нації: ветеранська десятка». Цей забіг буде проведений в рамках національного проекту ветеранського духу та єдності «Гордість Нації», що відбуватиметься  5-8 жовтня в столиці.  «Цей захід відбувається для того, щоб підняти дух нашого українського народу, щоб віддати шану ветеранам та вшанувати тих, кого з нами вже немає», - сказав Уповноважений Президента з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко.

Детальніше...

ЧЕТВЕРТІ РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ УЧАСНИКА АТО ПАВЛА УШАКОВА. ПАМ’ЯТАЄМО…

29 серпня 2014 року віддав своє життя за Батьківщину, за український народ, наш земляк Ушаков Павло Геннадійович. Народився Павло Ушаков 10 жовтня 1989 року у родині Клавдії Антонівни та Геннадія Павловича. Мешкав у с. Богатирівка та навчався у Люцернянській школі. У 2008 закінчив професійне училище № 23 у м. Запоріжжі, де здобув спеціальність електорогазозварювальника. У 2008-2010 роках відслужив строкову військову службу і влаштувався працювати на Державне підприємство комбінат «Зірка» у м. Запоріжжі, але мирне життя перервала війна.

Детальніше...

ПРОЕКТ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ УКРАЇНСЬКОГО ПРАВОПИСУ ПРОПОНУЄ РОЗШИРИТИ МЕЖІ ДОЗВОЛЕНОГО-УЧАСНИКИ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРАВОПИСУ

Мова має не роз’єднувати, а об’єднувати людей, насамперед, територіально та історично – саме це було головним орієнтиром для Української національної комісії з питань правопису, що розробила, затвердила та запропонувала до громадського обговорення проект нової редакції Українського правопису. Відповідний проект було презентовано 22 серпня 2018 року, під час брифінгу в МОН. «Ми прагнули справді зробити цей правопис соборним. Таким, який задовольнив би абсолютну більшість мовників сьогодні в Україні.

Детальніше...

УРЯДОМ ВРЕГУЛЬОВАНО ПОРЯДОК ВЗАЄМОДІЇ ДЕРЖАВНИХ ОРГАНІВ ТА УСТАНОВ З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ТА НАСИЛЬСТВУ ЗА ОЗНАКОЮ СТАТІ

Урядом врегульовано порядок взаємодії державних органів та установ з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі. Документом передбачено запровадження дієвого механізму виявлення фактів вчинення насильства та реагування на них місцевими державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування, органами Національної поліції, закладами освіти та охорони здоров’я, службами для постраждалих осіб.

Детальніше...

СТАН ВИКОНАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ РАЙОНУ

Станом на 27.08.2018 до загального фонду бюджету району надійшло 84 141,7 тис. грн. власних надходжень, що становить 104,6 % до затвердженого плану на січень-серпень 2018 року. До спеціального фонду бюджету надійшло 9 097,5 тис.грн., що становить 222,3 % планових показників. Станом на 27.08.2018 отримано дотацій та субвенцій з державного бюджету по загальному фонду 223 326,2 тис.грн., що становить 96,4 % до планових показників затверджених на відповідний період. 

Детальніше...

СПІВПРАЦЯ РАЙОННИХ СЛУЖБ-ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІЇ

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела чергову оперативну нараду з керівниками правоохоронних структур району з питань соціально-політичної та оперативної ситуації в районі. На нараді підведено підсумки роботи працівників Вільнянського відділення поліції Пологівського відділу поліції ГУ Національної поліції щодо дотримання правопорядку, забезпечення безпеки громадян під час відзначення в районі Дня незалежності України; поінформовано про хід осінньої призовної кампанії до ЗСУ.

Детальніше...

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО ЧЕРГОВУ ІНФОРМАЦІЙНО-ОПЕРАТИВНУ НАРАДУ

27 серпня 2018 року  заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела чергову інформаційно-оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. На нараді розглянуто ряд актуальних питань, зокрема, щодо стану виконання заходів по підготовці до нового навчального року; до опалювального сезону; стану освоєння коштів виділених з обласного бюджету на реконструкцію, будівництво та капітальні ремонти об’єктів; підсумки оздоровчої кампанії.

Детальніше...

З ПОЧАТКУ РОКУ 268 БЕЗРОБІТНИХ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКИХ РОБОТАХ

На сьогодні служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям, і завжди відкрита до співпраці. Для роботодавців пропонується широкий спектр послуг. З початку року 268 безробітних взяли участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Громадські роботи мають економічну, соціальну та екологічну користь для району.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 28 серпня 2018 року відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме  начальник  управління фінансів Вільнянської районної державної адміністрації Щеглова Олена Миколаївна.

Звертатися за телефоном 4-15-57 з 15.00 до 17.00 .

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». «Забезпечуються і гарантуються права українського війська у зв’язку із проведенням операції Об’єднаних сил (цим Законом – ред.).

Детальніше...

СВЯТКУВАННЯ 27-Ї РІЧНИЦІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Святкові заходи, присвячені 27-ій річниці незалежності України у Вільнянському районі розпочалися  з 18 серпня 2018 року проведенням обласних фінальних спортивних змагань Запорізької обласної організації ВФСТ «Колос» АПК України серед сільських, селищних рад і об’єднаних територіальних громад на «Краще спортивне село Запорізької області 2018 року»  на Майданчику зі штучним покриттям у м.Вільнянську.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА НА УРОЧИСТОМУ ПАРАДІ ВІЙСЬК «МАРШ НОВОЇ АРМІЇ» З НАГОДИ 27-ОЇ РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Зродились ми великої години
З
 пожеж війни і полум’я вогнів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив нас гнів і лють на ворогів.

Дорогі співвітчизники!

Шановні гості!

Це – слова «Маршу нової армії», який сьогодні уперше пролунає на нашому військовому параді. Створили його на основі легендарної пісні, написаної наприкінці двадцятих років минулого століття. І символізує він нерозривний зв’язок між різними поколіннями борців за свободу Вітчизни.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИНА БРИЛЯ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дорогі земляки!

Від щирого серця вітаю вас з 27 річницею Незалежності України!

На початку ХХ століття українці змогли відродити державність. А 24 серпня 1991 року Актом проголошення незалежності України вона була відновлена. Зараз, відзначаючи 27-річчя проголошення незалежності України, ми паралельно говоримо про 100-річчя відродження української державності.

Детальніше...

ВІТАННЯ ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОКСАНИ СТЕПАНЕНКО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Прийміть мої щирі вітання з Днем Незалежності України!

Наша країна, наш народ вже у котрий раз святкує здійснення одвічної мрії українців - бути хазяїнами на своїй прекрасній землі. Багато поколінь українців могло про це хіба що мріяти. Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс в такий період жити. Жити - як? Жити, як Людина, як Громадянин, як Українець. Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для усіх нас - випробуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. 

Детальніше...

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ-УЗГОДЖЕННЯ ОБСЯГІВ МІЖБЮДЖЕТНИХ ТРАНСФЕРТІВ

Важливу роль у формуванні бюджетної політики і організації бюджетного процесу займає міжбюджетне регулювання, метою якого є перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами для забезпечення відповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за відповідними бюджетами та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати їх виконання. Заступник голови районної державної адміністрації Оксана Степаненко

Детальніше...

ЯРМАРОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ

До Дня Незалежності України та для забезпечення населення району можливістю придбати продовольчі товари за цінами виробника, 23 серпня 2018 року на площі Фестивальній проведено ярмарок сільськогосподарської продукції. У заході взяли участь сільгоспвиробники усіх форм власності. На ярмарку були представлені овочі, фрукти, баштанні, м’ясо, риба та ковбасні вироби, загальним обсягом більше 2,5 тонн.

Детальніше...

ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ – ЦЕ СИМВОЛ ВІРИ І ДОБРА

Згідно Указу Президента від 23 серпня 2004 року на вшанування історії українського державотворення ми щороку відзначаємо День Державного Прапора України – основного державного символу. Тож, сьогодні – 23 серпня 2018 року біля будівлі Вільнянської районної ради пройшла урочиста церемонія підняття Державного Прапору України, в якій взяли участь керівники району та міста, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, військовослужбовці Збройних Сил України, учасники Антитерористичної операції, волонтери, представники трудових колективів. Прапор це символ свободи, єднання та слави нашої країни.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА ПІД ЧАС ЦЕРЕМОНІЇ УРОЧИСТОГО ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Дорогі співвітчизники!

День Державного Прапора напередодні Дня Незалежності ми з вами відзначаємо абсолютно не випадково. Логіка в цій послідовності – залізна.Саме під синьо-жовтими кольорами з покоління в покоління ми, українці, боролися і боремося за власну свободу і волю України. Сто років тому це знамено стало офіційним стягом Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, які об’єдналися в соборну державу. Його решетили ворожі кулі у національно-визвольних змаганнях. За нього карали Сибіром в епоху шістдесятників. Та з ним ми добилися зрештою  Незалежності і відновили власну державу 27 років тому.

Детальніше...