Головна

Новини

ВАЖЛИВИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ ІСТОРИЧНОЇ СПАДЩИНИ Є КУЛЬТУРНО-РЕЛІГІЙНІ СВЯТА, ОДНЕ З ЯКИХ-ДЕНЬ СЛОВ’ЯНСЬКОЇ ПИСЬМЕННОСТІ І КУЛЬТУРИ

Щорічно 24 травня всі слов'янські країни вшановують пам'ять святих рівноапостольних Кирила і Мефодія – творців слов'янської писемності. Брати Кирило і Мефодій – просвітителі, творці слов'янської абетки, перших пам'яток слов'янської писемності й старослов'янської мови, проповідники християнства. Двадцятирічна просвітницька діяльність Кирила та Мефодія мала всеслов’янське значення: зроблене великими просвітителями стало загальним надбанням слов’ян, заклавши основу їхнього інтелектуального та морального розвитку, піднісши освіту й культуру слов’янських народів на високий щабель, створивши фундамент для всіх слов`янських літератур.

Детальніше...

УВАГА! ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ПРОКУРОРОМ ОБЛАСТІ

Право на звернення є найважливішим конституційно-правовим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод громадян. Тому забезпечення всебічного та об’єктивного розгляду звернень громадян, поновлення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань органів прокуратури України. Ефективним інструментом реалізації права громадян на звернення до органів прокуратури для реального поновлення їх порушених прав, у тому числі через неефективність роботи місцевих прокуратур, залишається звернення громадян на особистому прийомі до керівництва прокуратури області.

Детальніше...

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОХОРОНИ ПАМ’ЯТОК АРХЕОЛОГІЇ-КУРГАНІВ ТА КУРГАННИХ МОГИЛЬНИКІВ

Під головуванням Олександра Руденка, голови райдержадміністрації, за ініціативи відділу культури і туризму райдержадміністрації відбулась робоча нарада з питань охорони культурної спадщини у Вільнянському районі. У нараді взяли участь начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олена Лук’янчук, директор комунальної установи «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради Тетяна Гриценко та молодший науковий співробітник комунальної установи «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради Юлія Бредун.

Детальніше...

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ-АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВИД ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

23.05.2018 у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького центру зайнятості було відбувся ярмарок вакансій за професією «військовослужбовець» від райвійськкомату для безробітних та громадян, що шукають роботу. В умовах сьогодення військова служба в Збройних силах України за контрактом – є альтернативним повноцінним видом зайнятості населення.  Тому робота з комісаріатом по залученню кандидатів серед безробітних проходить на системній основі. Тим паче, що і в цій сфері відбуваються зміни, тому завжди доречно доносити їх зміст до потенційної цільової аудиторії.

Детальніше...

ПРОФЕСІЙНА АТЕСТАЦІЯ ОСІБ, НАВЧАННЯ ТА ПЕРЕПІДГОТОВКА КАДРІВ ЗА НАПРЯМОМ «ЕНЕРГОАУДИТ»

На базі ЗАПОРІЗЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ ІНЖЕНЕРНОЇ АКАДЕМІЇ (адреса: 69006, м.Запоріжжя, пр.Соборний, 226, ЄДРПОУ 05402565) утворено атестаційну комісію з професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності та/або обстеження інженерних мереж у відповідності до вимог Закону України «Про енергетичну ефективність будівель» та щодо організації в ЗДІА навчання та перепідготовки кадрів за напрямком «Енергоаудит».

Детальніше...

КОМІСІЙНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ

З метою підвищення стану безпеки руху через залізничні переїзди, попередження транспортних подій або інших надзвичайних ситуацій та поліпшення організації обслуговування і утримання залізничних переїздів з автобусним рухом, які не перебувають у власності залізниці, відповідно до Графіку роботи комісії з обстеження залізничних переїздів з автобусним рухом, які не перебувають у власності залізниці, 23.05.2018 року на території Вільнянського району проведено весняне комісійне обстеження залізничних переїздів ПАТ «Янцівський гранітний кар’єр», що розташовані смт. Кам’яне та автодорога від М-18 Кам’яне – Новософіївка.

Детальніше...

ПОДІЯ ТИЖНЯ! ГРА «ДЖУРА-2018»!

З метою виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань Українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України 21 травня на базі Вільнянської гімназії «Світоч» було проведено районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») Українського козацтва. 

Детальніше...

НА ПЕРШОМУ ЗНО З МАТЕМАТИКИ В ОБЛАСТІ ЗАФІКСОВАНО НЕЯВКУ, ЗАПІЗНЕННЯ І ПОРУШЕННЯ

У Запорізькій області відбулося перше в 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання якості знань  з математики. За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, на виконання сертифікаційної роботи було відведено 180 хвилин. Учням було запропоновано  33 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (чотири), відкритої форми з короткою (шість завдань) та розгорнутою (три завдання) відповіддю. Учасники, які подолають поріг «склав/не склав», зможуть узяти участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти. 

Детальніше...

ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ» НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ     ДВНЗ «УНІВЕРСИТЕТ МЕНЕДЖМЕНТУ ОСВІТИ»           ЦЕНТРАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ 

Кафедра державної служби та менеджменту освіти

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ

Детальніше...

ПРОТЯГОМ МІСЯЧНИКА ЗАЙНЯТОСТІ ЖІНОК РІВЕНЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ЖІНОК ЗБІЛЬШИВСЯ НА 7 ВІДСОТКІВ

В Україні серед безробітних людей жінок дещо більше, ніж чоловіків. За статистичними даними Запорізької обласної служби зайнятості (за січень- квітень 2018 року) вони складають 53,4 відсотка від громадян, які перебували на обліку. Тому, з метою акцентування уваги суспільства до проблеми зайнятості жінок у Запорізькій області у квітні проводилась загальнообласна акція «Місячник зайнятості жінок».

Детальніше...

МОЗ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДИВ НОВІ ПРАВИЛА ВИПИСУВАННЯ РЕЦЕПТІВ НА ЛІКИ

Нова форма рецепту є передумовою для впровадження електронного рецепту, який буде зручнішим як для медзакладів, так і для пацієнтів. Також нові зміни дають право виписувати рецепти лікарям, що здійснюють медичну практику як ФОП.  22 травня 2018 року вступили в дію нові вимоги до виписки рецептів на ліки та медвироби. Відповідний наказ МОЗ України (№735 від 18.04.2018) було опубліковано в Офіційному віснику України.

Детальніше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОФЕСІЇ «БУХГАЛТЕР»

22 травня 2018 року в приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ було проведено презентацію професії «бухгалтер» для безробітних, які мають освіту, досвід та бажання працювати в сфері бухгалтерського обліку. Для участі в презентації були запрошені представники роботодавців, яким вже зараз або на найближчу перспективу потрібні бухгалтери.

Детальніше...

ДЕТІНІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ ТА ФОРМУВАННЯ ГНУЧКОГО РИНКУ ПРАЦІ СПРИЯТИМЕ СКОРОЧЕННЮ МІГРАЦІЇ-ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Детінізація економіки та формування гнучкого ринку праці з урахуванням потреб роботодавців та можливостей працівників сприятиме скороченню міграції з України і дозволить в середньостроковій перспективі навіть залучати фахівців у нашу державу. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради за участю керівництва Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, інших уповноважений органів та експертів – економістів.

Детальніше...

ПРОФІНФОРМАЦІЙНИЙ ГРУПОВИЙ ЗАХІД ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Кожній людині у своєму житті доводиться зробити найголовніший, найвідповідальніший вибір – вибір майбутньої професії. Фахівці Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ систематично проводять профорієнтаційну роботу з учнями загальноосвітніх шкіл району. Завдяки цим зустрічам школярі знайомляться з правилами вибору професії, навчальними закладами регіону, з станом сучасного ринку праці, актуальними професіями. Вчасно отримана інформація допоможе молоді зробити перший вірний крок в виборі майбутньої професії.

Детальніше...

ЗАВЕРШЕНО ПРОЦЕДУРУ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко, в зв’язку з завершенням громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення  детального плану території для будівництва та обслуговування підхідного каналу та операційної акваторії причалу об’єкту транспортної інфраструктури – перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт ТОВ СП «Нібулон» на території Тернівської сільської ради, провів робочу нараду з питань затвердження цього плану.

Детальніше...

КРАСА ДИТЯЧИМИ РУКАМИ

У перший літній день в Україні, як і у цілому світі, відзначають чудове і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. Цей день у світі вперше почали відзначати у 1950 році. Життя дітей у наш час не у всіх країнах однакове. Громадянські війни та збройні конфлікти і надалі змушують страждати дітей багатьох країн.

Детальніше...

НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ: ОБСТЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЛІТНЬОЇ ОЗДОРОВЧОЇ КАМПАНІЇ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів чергову нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб. Одним з основних питань, що розглядалися на нараді, були: підготовка до проведення літньої оздоровчої кампанії влітку 2018 року, забезпечення належної організації літнього оздоровлення дітей та підлітків; створення оптимальних умов для їх безпечного та ефективного перебування в закладах відпочинку та оздоровлення.

Детальніше...

БЛИЗЬКО 3 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБОТАХ

Запорізька обласна служба зайнятості співпрацює з владою та роботодавцями в питаннях організації та проведенні громадських робіт та підкреслює важливість цього виду робіт як для населення, так і для роботодавців. Важливе й те, що такі роботи тимчасового характеру за участю безробітних громадяни, дозволяють органам місцевої влади та самоврядування вирішувати першочергові соціальні проблеми громад.

Детальніше...

ІНСТИТУТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПАМ’ЯТІ ЗБИРАЄ СВІДЧЕННЯ ПРО ГОЛОДОМОР

Український інститут національної пам’яті відновлює збір інформації про доброчинців, які рятували людей у роки Голодомору 1932-1933 років в Україні.

У 2018 році, у 85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років, Україна й увесь світ вшановує пам’ять мільйонів невинних жертв, цілеспрямовано знищених сталінським режимом. Інститут відновлює Всеукраїнську акцію «Людяність у нелюдяний час», яка була започаткована у 2009 році. Тоді вперше ми почали повертати пам’ять про праведні діяння в роки Голодомору 1932-1933 років. 

Детальніше...

УВАГА! ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ

Особам, які не обліковані у центрі зайнятості, органи соціального страхування «автоматом» розраховуватимуть дохід в три прожиткових мінімуми - 5 тис. 286 грн. Такі зміни в програмі надання субсидій почали діяти з 1 травня 2018 р. Не є ні для кого секретом, що чимало українців працюють за кордоном, при цьому в Україні вважаються безробітними. Гроші в сім’ю надходять, держава субсидію надає, а інколи такі люди ще й допомогу з безробіття отримують в Україні.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 23 травня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна

Звертатись з 10.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ-ДЕРЖАВНА ПРИКОРДОННА СЛУЖБА УКРАЇНИ

У Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ було проведено презентацію Державної прикордонної служби України для громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості та шукають роботу. Старший офіцер окремого регіонального центру комплектування м. Бердянськ проінформував присутніх про критерії набору до військової служби за контрактом в сухопутних та морських прикордонних загонах.

Детальніше...

КЕРІВНИЦТВО МІСТА ТА РАЙОНУ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства, у третю неділю травня український народ вшановує пам’ять жертв політичних репресій.

Детальніше...

ПЕРЕВІРКА ТА ПРОВЕДЕННЯ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНОЇ РОБОТИ НА ОБ’ЄКТАХ ВІДПОЧИНКУ ТА ОЗДОРОВЛЕННЯ РАЙОНУ

В період з 10 по 18  травня 2018 року інспекцією Вільнянського районного сектору  ГУ ДСНС України у Запорізькій області  проведені позапланові перевірки лікувальних закладів та об’єктів літнього відпочинку та оздоровлення громадян (дітей) розташованих на території Вільнянського району. Позапланово перевірено готовність до прийому громадян, дітей на відпочинок 2 оздоровчих заклади для дітей (Дитячий оздоровчий комплекс для дітей «Маяк» ПАТ «Мотор Січ» в с. Вільноандріївка, дитячий оздоровчий табір «Веселка» КЗ «Вільнянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат» ЗОР  в с.Шевченкове Вільнянського району), 2 –заклади для дорослих з дітьми (лікувально-оздоровчий комплекс «Славутич» ДП ЗМКБ «Прогрес» в с. Андріївка та санаторій профілакторій ПАТ «Мотор Січ» в с.Вільноандріївка), Вільнянську центральну районну комунальну лікарню.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАДИ ПО КООРДИНУВАННЮ ТУРИСТИЧНОЇ ТА КУРОРТНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

З метою розвитку туристичної діяльності у Вільнянському районі 18 травня 2018 року відбулося засідання Ради по координуванню туристичної та курортної діяльності при районній державній адміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко. На засіданні були присутні керівники та працівники Вільнянського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Вільнянського районного сектору головного управління ДСНС України у Запорізькій області, начальники управлінь соціального захисту населення, фінансів, відділів культури і туризму, освіти, молоді та спорту, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. 

Детальніше...

В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ НА ОДНУ ВАКАНСІЮ ПРЕТЕНДУЄ ВДВІЧІ МЕНШЕ БЕЗРОБІТНИХ, НІЖ У МИНУЛОМУ РОЦІ

У порівнянні з минулим роком кількість вакансій, які надали роботодавці до  служби зайнятості Запорізької області збільшилася майже на сім відсотків та становить близько 18 тис. одиниць. Завдяки ефективній співпраці з роботодавцями, становленню соціальної відповідальності бізнесу і , як результат, збільшенню кількості офіційно поданих до центру зайнятості вакансій, вдалось вдвічі зменшити навантаження на одне вільне місце.

Детальніше...

ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Дорогі земляки! 

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. Під час головної хвилі, 18-20 травня, було виселено 180 014 осіб. Депортація кримських татар стала символом страждань і гноблення багатьох народів злочинним комуністичним режимом. Україна визнала депортацію геноцидом і проголосила 18 травня Днем пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Проте сьогодні ми не тільки вшановуємо пам'ять жертв цього злочину. Ми також відзначаємо День боротьби за права кримськотатарського народу.

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ З НАГОДИ ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Сьогодні весь світ згадує жахливі події 1944-го року, коли за вказівкою вождів тоталітарного режиму кримських татар, а з ними й представників інших національних меншин, примусово депортували у віддалені регіони Радянського Союзу. Біль кримськотатарського народу – це наш спільний біль. Біль десятків тисяч кримських татар, які ніколи так і не повернулися до рідного Криму. 

 

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ

Шановна кримськотатарська громадо!

Шановні співвітчизники!

Щороку 18 травня ми згадуємо жахливу подію, яка стала трагедією для усіх кримських татар – річницю депортації кримськотатарського народу 1944 року. Майже двісті тисяч осіб було депортовано з Криму за наказом Сталіна, близько восьми тисяч загинуло під час перевезення. Ще десятки тисяч кримських татар померли у вигнанні через нелюдські умови життя протягом кількох років після депортації. Вигнані з власної землі і примусово оселені на чужині, кримські татари протягом десятиліть не мали права повернутися додому.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок,  22 травня 2018 року відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян  відповідатиме  начальник  управління  фінансів  Вільнянської районної державної адміністрації Щеглова Олена Миколаївна.

Звертатися за телефоном 4-15-57 з 15.00 до 17.00

 

ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВИЗНАЧЕННЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ВИМОГ ДО ОСІБ, ЯКІ ПРЕТЕНДУЮТЬ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ КАТЕГОРІЇ «Б» І «В»

Внесено зміни до Порядку визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «Б» і «В», затвердженого наказом НАДС від 06 квітня 2016 року № 72. Після внесення змін та уточнень процедура визначення спеціальних вимог до осіб, які претендують на зайняття посад державної служби категорії «Б» і «В» відбуватиметься наступним чином. 

Детальніше...

ЗАПОБІГАННЯ ДИТЯЧІЙ БЕЗДОГЛЯДНОСТІ-ДЕРЖАВНА ТУРБОТА

Соціальне сирітство – це соціальне явище, спричинене ухиленням або відстороненням батьків від виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітньої дитини. Соціальні сироти – це особлива соціально – демографічна група дітей, які в наслідок соціальних, економічних та морально – психологічних причин зосталися сиротами при живих батьках. До них належать і безпритульні та бездоглядні діти. 

Детальніше...

ВІДБУЛОСЬ ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ

Для подолання аграрного рейдерства в Україні, створено антирейдерські штаби, які функціонують на базі облдержадміністрацій для вирішення питання про посилення захисту майнових прав власників та орендарів земельних ділянок, запобігання противоправному поглинанню та захопленню підприємств в аграрному секторі економіки. 

Детальніше...

…А НАД СВІТОМ УКРАЇНСЬКА ВИШИВКА ЦВІТЕ

Зараз – особливий час, час - українського становлення. Ми звертаємось до джерел народної творчості, до народних традицій. І як радісно усвідомлювати, що вони сьогодні оновлюються, оживають, і, мабуть, чим більше ми будемо їх знати, то можливо, життя наше буде більш радіснішим, духовно багатшим. З далекого минулого прийшло до нас і рукоділля – рук діло – життя, плетіння, в’язання, вишивання, різьблення, ткацтво тощо. І виникло воно з любові до рідної землі і батьківської оселі, зі спілкування з навколишнім світом та потреби не стільки бачити красу, а й творити її власними руками.

Детальніше...

ДЛЯ ОБСТЕЖЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ СТВОРЕНО КОМІСІЮ

З метою забезпечення сталого функціонування мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення в районі та з метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення і підходів до залізничних переїздів після закінчення зимового сезону 2017/2018 років, розпорядженням голови райдержадміністрації створено комісію з обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення Вільнянського району. Очолив її  голова райдержадміністрації Олександр Руденко.

Детальніше...

УВАГА, КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ШЛЯХОМ ЗДЕШЕВЛЕННЯ КРЕДИТІВ!

З метою забезпечення виконання вимог «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2015 року №300 (зі змінами), обласна конкурсна комісія визначила Умови для розгляду заявок суб’єктів господарювання агропромислового комплексу– претендентів на отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими у національній валюті банківськими кредитами у 2018 році.

Детальніше...

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРОХОДЖЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

У районній державній адміністрації за участі керівника апарату Світлани Білоконь та начальника відділу кадрової роботи апарату райдержадміністрації Надії Кебич проведено семінар-навчання для керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату на тему:«Деякі питання практичного застосування Закону України «Про державну службу» та інших нормативно-правових актів у сфері державної служби». 

Детальніше...

ЗАТВЕРДЖЕНО ЗАХОДИ ЩОДО НЕДОПУЩЕННЯ ПОЖЕЖ ПРИ ЗБИРАННІ ВРОЖАЮ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР ТА ЛІСОВИХ МАСИВІВ

Розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено заходи щодо підготовки та забезпечення охорони врожаю зернових культур та лісових масивів від пожеж у 2018 році. Згідно з документом заходи передбачають зокрема, забезпечення проведення аналізу стану роботи  сільгосппідприємств району, Михайлівського лісництва щодо забезпечення охорони врожаю та лісів від пожеж, проведення інструктивних семінарів з вивчення правил пожежної безпеки, забезпечення проходження посадовими особами навчання по пожежно-технічному, установлення потреби, забезпечення ремонту та постачання в усі сільгосппідприємства необхідної кількості іскрогасників, вогнегасників

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РЦСССДМ НАЛАГОДЖУЄ СПІВПРАЦЮ З ГРОМАДАМИ

Фахівцями Вільнянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання «круглого столу», на якому проаналізовано діяльність системи з початку року щодо виконання основних завдань центру. Зокрема, увагу було приділено питанням забезпечення участі центру у виконанні загальнодержавних соціальних програм, упровадження нових соціальних технологій, спрямованих на раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги; формування відповідального батьківства, запобігання випадкам відібрання дитини у батьків; створення умов для повернення батькам дитини з інтернатного закладу; здійснення моніторингу за дотриманням державних стандартів соціальних послуг під час проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Детальніше...

ЩАСЛИВА РОДИНА – ЄДИНА КРАЇНА

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна.

Детальніше...

ДЕКЛАРАЦІЇ З ЛІКАРЯМИ УКЛАЛИ МАЙЖЕ 3,8 МІЛЬЙОНА УКРАЇНЦІВ

З початку національної кампанії "Лікар для кожної сім'ї" майже 3,8 млн українців уклали декларації з лікарями первинної ланки. Така статистика оприлюднена на сайті електронної системи охорони здоров'я E-Health. З початку загальнонаціональної кампанії "Лікар для кожної сім'ї", яка впроваджується в рамках реформи первинної ланки медичної допомоги, 3 млн 778 тис. 934 пацієнти уклали декларації з лікарями первинної ланки - терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами.

Детальніше...

ОБІЗНАНІСТЬ У ПРАВІ Є ВИЯВОМ ЕЛЕМЕНТУ ЗАГАЛЬНОЇ КУЛЬТУРИ ЛЮДИНИ

Отримати безоплатну первинну правову допомогу  має право не лише громадяни України, а й іноземні громадяни, особи без громадянства, біженці, тобто усі особи, які перебувають під юрисдикцією України, – на цьому наголосила керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь під час наради з відповідальними працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату.

Детальніше...

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ «ВЕСЕЛКИ»

В Михайлівському сільському будинку народної творчості та дозвілля відбувся звітний концерт народного самодіяльного танцювального колективу «Веселка» (художній керівник Тетяна Беспала). Вже за традицією відкрили програму танцем «Калина» від старшої групи. Під час творчого звіту кожна група колективу продемонструвала глядачам свої хореографічні номери, яких більше двадцяти п’яти. На свято з привітаннями завітали сільський голова Алла Король та настоятель храму отець Віктор. Кожний учасник «Веселки» отримав грамоту, а активні батьки та спонсори - подяки.

Детальніше...

20 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

Щорічно у третю неділю травня українська громадськість відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. 05 серпня 1937 році вийшов наказ НКВС СРСР № 0044, який поклав початок масових репресій. Вже до середини листопада 1938 року, без суду та слідства було винесено 681692 смертних вироки, які виконувалися негайно. Більше 1,7 млн. людей було відправлено в табори.

Детальніше...

ПІДГОТОВКА ДО ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ЄВРОПИ

В рамках підготовки до відзначення у 2018 році Дня Європи заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації. З нагоди вказаної події на території району заплановано проведення наступних заходів: єдиного дня інформування населення; у загальноосвітніх та позашкільних закладах - тематичних лекцій, бесід, уроків, виховних годин, зустрічей за «круглим» столом, конкурсів творчих робіт, мультимедійних презентацій, стіннівок, плакатів, малюнків, присвячених висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу у сучасному світі та відзначенню Дня Європи; у закладах культури - виставок творів європейських авторів, книжкових виставок, викладок літератури, інформаційних експозицій, проведення літературних читань.

Детальніше...

ДІЄВІСТЬ КООРДИНАЦІЇ ДІЙ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НОРМАЛЬНИХ УМОВ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою координації дій державних органів та органів місцевого самоврядування району, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій та майна, функціонування єдиної державної системи цивільного захисту населення під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденка відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше...

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

На виконання Указу Президента України від 16.05.2015 № 431/2007 «Про заходи у зв’язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років», в Україні щороку, у третю неділю травня відзначається День пам’яті жертв політичних репресій. Саме цьому питанню була присвячена нарада, яку провела заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками районних служб.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У вівторок, 15 травня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування з громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Скобліков Віктор Вікторович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

ДОДАТКОВА СЕСІЯ ЗНО: ЯКІ АБІТУРІЄНТИ МАЮТЬ ПРАВО НА РЕЄСТРАЦІЮ?

Розпочато реєстрацію для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 21 травня.

 

Детальніше...

УРЯД СПРОЩУЄ ВЕДЕННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: СКАСОВУЄ ДУБЛЮВАННЯ ДОКУМЕНТІВ ТА ПРОСТАВЛЕННЯ ПЕЧАТКИ

10 травня 2018 року Кабінет Міністрів прийняв розроблену Мінфіном постанову «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка скасовує необхідність проставлення відбитку печатки на документах під час подачі до органів державної влади, а також скасовує обов’язок дублювання електронних документів на папері.

Детальніше...

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА НАДІЇ

09 травня 2018 року на площі «Фестивальній» зібралося чимало дітей, молоді, дорослих. Для жителів міста відбувся святковий концерт до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та примирення «День пам’яті та надії». Розпочалася святкова програма надзвичайно видовищним виступом духового оркестру 9 полку спеціального призначення Національної гвардії України з м. Запоріжжя.

Детальніше...

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНУ З МЕТАЛОБРУХТОМ

Законом України «Про металобрухт» №619-XIV від 05.05.1999 (зі змінами та доповненнями) встановлено, що операції з металобрухтом здійснюються лише спеціалізованими або спеціалізованими металургійними переробними підприємствами, а також їх приймальними пунктами. 

Детальніше...

РОЗГЛЯД ЗАПИТІВ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Протягом січня – квітня 2018 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 27 запитів (21 – письмових, 6 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів 21 запит надійшов від фізичних осіб, 6 запитів – від юридичних осіб, від об’єднань громадян протягом січня-березня 2018 року не надійшло жодного запита.

Детальніше...

ВКЛОНІМОСЯ ДОЗЕМНО ВСІМ СОЛДАТАМ...

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. У довічному боргу наше покоління  перед ветеранами війни, яким пощастило пройти через горнило битв і дожити до цього світлого дня. В День Перемоги ми вітаємо ветеранів та дякуємо їм, вітаємо один одного і загадуємо найважливіше - нехай буде мир!

Детальніше...

ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНОЇ ДОШКИ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО У БОЯХ НА СХОДІ УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА КАПРАЛОВА

Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву-нaш святий oбoв’язoк. Наш земляк, Володимир Капралов, був спрaвжнім пaтрioтом, який боровся за суверенітет та цілісність України і віддав життя за мир та спокій на рідній землі. Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні... Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж дaвaйте шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держави.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА З НАГОДИ ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Товариші генерали і офіцери, сержанти та солдати!
Шановні і дорогі родини військовослужбовців! Батьки тих, хто приймає сьогодні присягу!
Дорогі ветерани!
Шановні українці!

Перш за все я хочу звернутися до 340 новобранців, які за лічені хвилини приймуть присягу на вірність українському народу. Вони стануть солдатами 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних Сил.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПІД ЧАС АКЦІЇ «ПЕРША ХВИЛИНА МИРУ»

Коли село звільнили, всіх чоловіків від шістнадцяти і до шістдесяти, … - аби була нога-рука, чи сліпий-глухий, не важливо – всіх стали брати до війська. Нас «озброїли», мається на увазі дали по пів-цеглини, і - йдіть, «іскупайтє віну кров’ю», бо на окупованій території були. Мовляв, жбурляйте цеглу, а німці нехай думають, що то гранати! Нас вигнали на кригу водосховища, навпроти - якийсь комбінат був, німці вибили в мурі бійниці… Підпустили і вдарили кинджальним вогнем. А повернутися назад не можна було, бо там сиділи смершівці з нацiленими на нас кулеметами – націленими нам у спину... Вибухнула міна, мене контузило, я впав. Коли непритомного підібрали, в шпиталі не могли цеглину витягти - так я в неї вчепився і вона в мене вмерзла…З п’ятисот душ лише п’ятнадцять уціліли…».

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ГРОЙСМАНА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, А ТАКОЖ РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні співвітчизники!

Друга світова війна є жахливою трагедією людства, під час якої знищено десятки мільйонів людей та піддано геноциду цілі народи. Вона назавжди залишиться для нас символом нагадування про те, як далеко можуть зайти тоталітарні режими у своєму прагненні нових завоювань та тотальному знеціненні людського життя. Пам’ять про ті події ще довго відгукуватиметься болем у серцях наступних поколінь. 

Детальніше...

ЗАСІДАННЯ ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ»: НЕЩАДНА ПАМ'ЯТЬ ПЕРЕМОГИ…

В рамках відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела засідання за «круглим» столом, у якому взяли участь працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату. Особливу увагу приділено роз’ясненню основних положень бачення місця та ролі Українського народу у Другій світовій війні 1939 – 1945 років, його внеску до спільної перемоги країн Антигітлерівської коаліції, вшанування ветеранів війни, зв’язку між захисниками різних поколінь.

Детальніше...

БЕЗ ПАМ’ЯТІ НЕМАЄ МАЙБУТНЬОГО…

Уроки мужності, присвячені Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні-це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Традиційно 8 травня навчальні заняття у всіх 26-закладах освіти району розпочалися уроками мужності. Все далі в історію відходять жорстокі битви Великої Вітчизняної війни, в яких наш народ проявив справді героїчну мужність, відстояв честь і незалежність Батьківщини.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА РУДЕНКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Шановні ветерани війни, діти війни, мешканці Вільнянського району!

День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  - є святом героїзму, самовідданої любові до рідної землі, нескореної сили духу захисників Вітчизни. В ці дні ми вшановуємо звитягу всіх тих, хто чинив опір страшному злу минулого століття – фашизму, віддаємо належне пам’яті жертв депортацій і переслідувань.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИНА БРИЛЯ З ДНЕМ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЕМ ПЕРЕМОГИ

Дорогі Земляки!

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В ці дні ми дякуємо всім, хто постав проти воєнних злочинів, нацизму, поневолення та політики загарбництва. Подвиг наших дідів-прадідів є гідним прикладом боротьби з окупантами. Наша нація зробила чималий внесок у звільнення Європи від «коричневої чуми».

Детальніше...

ПО МІСЦЯМ БОЙОВОЇ СЛАВИ…

З нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 07 травня 2018 року у Вільнянському районі проведено автопробіг по місцям бойової слави. На початку заходу біля Меморіалу Слави у м.Вільнянськ проведено мітинг «Не згасне пам’яті свіча!». Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання усіх, хто віддав своє життя заради мирного неба.

Детальніше...

УЧНІВСЬКА МОЛОДЬ ВІЛЬНЯНЩИНИ СТАЛА АКТИВНИМ УЧАСНИКОМ ВЕЛОЕСТАФЕТИ «ЄДНІСТЬ В ІМ’Я ПЕРЕМОГИ!»

В рамках відзначення Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 07 травня 2018 року за участю велосипедистів з числа учнів та педагогічних працівників Вільнянських ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, №2, №3, Вільнянської гімназії «Світоч», у місті Вільнянськ була проведена районна освітянська велоестафета «Єдність в ім’я Перемоги!». 

Детальніше...

ОСВІТЯНИ РАЙОНУ ВІДКРИЛИ НИЗКУ ЗАХОДІВ З НАГОДИ 73-Ї РІЧНИЦІ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Друга світова війна-глобальний військовий конфлікт в історії планети та причина найбільших трагедій ХХ століття. Напередодні святкування Дня пам’яті та примирення, з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, на Меморіалі Слави в м.Вільнянську відбувся освітянський флеш-моб «Маки пам’яті». На грудях учасників заходу майоріли червоні маки. Адже символом вшанування пам’яті жертв Другої світової війни є червоний мак. Ця квітка – пам’ятний знак жертв усіх військових і громадянських конфліктів, а також відображення кривавого сліду від пострілу.

Детальніше...

ЗАПОРІЖЦІ ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ У ЧАСИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ

Напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі біля меморіалу «Скорботна мати» відбувся мітинг та покладання квітів. У заході взяв участь голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, представники влади області, міста, ветерани та учасники бойових дій, учасники антитерористичної операції, школярі та студенти, громадськість.

Детальніше...

ЧЕРГОВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ОЛЕКСАНДРА РУДЕНКА

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів робочу нараду із заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністраії. Керівники структурних підрозділів поінформували про стан справ в підрозділах, озвучили проблемні ситуації та заходи щодо їх виконання. За результатами наради голова райдержадміністрації надав конкретні доручення. 

Детальніше...

ОБЛАСНА КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ «ЗАПОРІЗЬКІ ОБЕРЕГИ»

З метою збереження, популяризації та розвитку декоративно - прикладного і образотворчого мистецтва, встановлення творчих стосунків між самодіяльними об’єднаннями та майстрами 05-06 травня 2018 року на прибудинковій площі комунального закладу «Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека» Запорізької обласної ради відбулася обласна культурно - мистецька акція «Запорізькі обереги» в рамках фестивалю «Історія.ua». 06 травня участь в цьому заході взяли народні майстри Вільнянщини.

Детальніше...

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА ОТРИМАННЯ ФЕРМЕРСЬКИМИ ГОСПОДАРСТВАМИ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ

Регіональна комісія Запорізького відділення повідомляє, що УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ФОНД ПІДТРИМКИ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (Укрдержфонд) оголосив проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років.

Детальніше...

ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ - ЗОНА СПІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

У зв’язку з початком небезпечного в пожежному відношенні весняно – літнього періоду зростає необхідність в посиленні заходів пожежної безпеки власниками та користувачами земельних ділянок у межах охоронних зон повітряних ліній електропередач. Зокрема небезпеку пожеж становлять необроблені поля із сухою травою. Окрім цього, низові пожежі (масове спалювання сухої трави та очерету) через іонізоване повітря можуть призвести і до вимкнення ліній електропередач.

Детальніше...

ГЛАВА ДЕРЖАВИ ПІДПИСАВ ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ДОБРОВІЛЬНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД»

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл, селищ до територіальних громад міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення». Документ був прийнятий Верховною Радою 3 квітня. Закон визнає такими, що є спроможними об’єднаними територіальними громадами для випадків добровільного приєднання до об’єднаної територіальної громади територіальні громади міст республіканського Автономної Республіки Крим, обласного значення, а також визначає порядок добровільного приєднання до них територіальних громад сіл та селищ.

Детальніше...

УВАГА! ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ПРЕДСТАВНИКОМ СЕКРЕТАРІАТУ УПОВНОВАЖЕНОГО ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ З ПРАВ ЛЮДИНИ

Представник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Запорізькій області Дємєнєва Олена Василівна у приміщенні Запорізької облдержадміністрації за адресою: пр.Соборний, 164, м.Запоріжжя проводитиме кожний перший та третій понеділок місяця з 9.00 год. до 12.00 год. прийом громадян.

Прийом буде проводитися у кабінеті №104 відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації.

 

 

В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко, за участі заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко, Вільнянського міського голови Наталі Мусієнко, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних служб, провів нараду щодо підготовки та проведення районних заходів до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше...

ЗУСТРІЧ У МУЗЕЇ «ПАМ'ЯТЬ ПРО ВІЙНУ»

3 травня 2018 року у Вільнянському районному краєзнавчому музеї відбулась урочиста зустріч до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні «Пам'ять про війну». У заході взяли участь старшокласники Вільнянської ЗОШ №3, ветерани війни і праці, учасники АТО та керівники району і міста. Діти війни Лілія Миколаївна Заєць та Анатолій Романович Бордунов розповіли про нелегкі часи воєнного лихоліття, страждання і поневіряння, що випали на долю наших земляків у період німецької окупації.

Детальніше...

ПІДВИЩЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ ЗАРПЛАТИ РОЗМОРОЗИЛО ПИТАННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ В ЦІЛОМУ І «ПІДШТОВХНУЛО» СЕРЕДНІ ЗАРПЛАТИ, -ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Підвищення мінімальної заробітної плати було продуманим і системним кроком Уряду, який дозволив розморозити питання оплати праці українців і підвищити середні зарплати по країні. Про це в інтерв’ю агентству «Інтерфакс – Україна» сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Ми зробили дуже системний крок, який, на мій погляд, відкрив ще одну можливість, а саме розморозити в цілому заробітні плати. Можна сказати, що ми розпочали повертати борги працюючим українцям, тому що їх праця довгий час була недооціненою.

Детальніше...

ВІДЗНАЧЕНО КРАЩИХ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

Завершився І тур Всеукраїнського конкурсу ”Кращий державний службовець”. Конкурс проводився серед державних службовців в номінаціях ”Кращий керівник” і ”Кращий спеціаліст”.

Учасники Конкурсу виконували три завдання:

 • онлайн-тестування на знання Конституції України та законодавства про державну службу;
 • виконання ситуаційних завдань із складання ділового документу;
 • практичні завдання з володіння сучасними комп’ютерними технологіями. Детальніше...

  УЧАСТЬ В ОБЛАСНОМУ КОНКУРСІ «ДОБРИЙ ТЕАТР» ТА МЕТОДИЧНОМУ ПРАКТИКУМІ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА В МІСТІ ЕНЕРГОДАР ВІЛЬНЯНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ХУДОЖНЬОЇ ШКОЛИ

  25-26 квітня 2018 року, згідно робочого плану комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» ЗОР, проходив обласний конкурс «Добрий театр» та методичний практикум образотворчого мистецтва в місті Енергодар. Участь в конкурсі прийняли 10 шкіл естетичного навчання нашої області. Від комунального закладу «Вільняська дитяча художня школа» ВРР було надано 24 роботи, з них 7 зайняли призові місця. Вітаємо: Танасенко Анасатасію -2 місце, Зелінську Дарину-3 місце, Духовенко Катерину-4 місце ( викладач Оксана Бузова), Бабіч Вікторію -2 місце, Азейціммер Поліну -2 місце (викладач Наталія Буторіна), Пісоцьку Міланію -4 місце (викладач Олена Бондаренко), Карпову Наталію -4 місце (викладач Ольга Спицька).

  Детальніше...

  ІНІЦІАТИВА ЩОДО НАДАННЯ ТОМОСУ ПРО АВТОКЕФАЛІЮ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В УКРАЇНІ ЗНАХОДИТЬ АКТИВНУ ПІДТРИМКУ В СВІТІ-ПРЕЗИДЕНТ

  Президент Петро Порошенко проінформував членів Ради національної безпеки і оборони про хід переговорів зі Вселенським Патріархом Варфоломієм про надання Україні Томосу про автокефалію Української Православної Церкви. «Ви бачите, що ця ініціативи знайшла дуже активну підтримку в світі – наша українська діаспора, політичні діячі, церковні ієрархи підтримали цю ініціативу», - підкреслив Глава держави. Він подякував кожному народному депутату, який проголосував на підтримку Звернення Президента до Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія.

  Детальніше...

  ЗАБРИНІЛИ В ТРАВАХ СРІБНІ РОСИ

  1-го травня 2018 року на головній площі міста Вільнянська відбувся святковий концерт «Забриніли в травах срібні роси» за участю колективів художньої самодіяльності міста та району. В першій частині концерту глядачі побачили талановиті та яскраві номери вихованців Вільнянського центру дитячої та юнацької творчості ім. В. Гнаровської: пісні у виконані солістів вокального ансамблю «Консонанс», запальні танці танцювального колективу «Натхнення», флешмоби, вокально-хореографічні композиції Народного художнього колективу театру-студія «БЕМС».

  Детальніше...

  ПЕРЕВАЖНІЙ БІЛЬШОСТІ СУБСИДІАНТІВ ДОПОМОГА БУДЕ ПЕРЕПРИЗНАЧЕНА АВТОМАТИЧНО, ПРИБЛИЗНО 15% МАЮТЬ ПРИЙТИ І ПЕРЕОФОРМИТИ СУБСИДІЇ НА НАСТУПНИЙ ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН-МІНСОЦПОЛІТИКИ

  Переважній більшості громадян, які отримують субсидії і не мають щойно куплених предметів розкоші, нових автомобілів, або у складі сімей яких немає працездатних осіб, що декларують нульові ставки доходу, - загалом це приблизно 80-85% нинішніх субсидіантів - як і раніше державна допомога буде перепризначена  в автоматичному режимі і без необхідності звертатися до органів соціального захисту. Натомість у зв’язку з введенням нових правил близько 15% громадян потрібно буде звернутися до органів соцзахисту за переоформленням субсидії.

  Детальніше...

  НОВА ОБ’ЄДНАНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА ОБРАЛА СВОГО ГОЛОВУ ТА ДЕПУТАТІВ

  У неділю, 29 квітня 2018 року відбулися  перші вибори депутатів Михайлівської сільської ради об'єднаної територіальної громади та Михайлівського сільського голови. Для проведення зазначених виборів  було утворено 5 дільничних виборчих комісій. До списку виборців включено 5474 виборців. Прийняли участь у голосуванні – 2640, що становить 48,23%.

  Детальніше...

  ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ НА ОБЛІКУ ДЛЯ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ

  З метою вільного вибору санаторно-курортного закладу відповідно до профілю лікування управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області інформує осіб, які перебувають на обліку для санаторно-курортного лікування про перелік санаторно-курортних закладів, які надіслали свої пропозиції до управління.

  Детальніше...

  30 КВІТНЯ РОЗПОЧАЛАСЯ ОПЕРАЦІЯ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ ІЗ ВІДСІЧІ ТА СТРИМУВАННЯ ЗБРОЙНОЇ АГРЕСІЇ РОСІЇ НА ДОНБАСІ-ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН

  Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження рішення РНБО «Про широкомасштабну антитерористичну операцію на території Донецької та Луганської областей», яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про зміну формату широкомасштабної антитерористичної операції, яка була запроваджена у 2014 році.

  Детальніше...

  ВІДТЕПЕР УКРАЇНСЬКІ ПРИКОРДОННИКИ ВІДЗНАЧАТИМУТЬ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО 30 КВІТНЯ-ПРЕЗИДЕНТ

  Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення Дня прикордонника України 30-го квітня». Глава держави наголосив, що День прикордонника має бути співзвучним з реальними історичними подіями саме в Україні. 

  «Як Президент та Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України я прийняв рішення про зміну дати відзначення професійного свята прикордонників. Підписав Указ про встановлення Дня прикордонника 30 квітня – на честь сторіччя нашої Прикордонної служби. Це свято має, нарешті, стати співзвучним з реальними історичними подіями саме в Україні.

  Детальніше...

  ОСОБЛИВА УВАГА ДО ОПРАЦЮВАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

  З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. 27 квітня 2018 року відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян. На порядок денний було винесено п’ять питань, у тому числі: звіти заступника голови райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян у квітні 2018 року та в.о. начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації про роботу із зверненнями громадян, які надійшли за І квартал 2018 року,  керівників органів місцевого самоврядування щодо опрацювання звернень громадян з початку 2018 року.

  Детальніше...

  ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

  На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується:

  КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА (далі – Конкурс).*

  МЕТОЮ КОНКУРСУ є визначення найкращого бізнес-плану суб’єктів малого і середнього підприємництва Запорізької області, на реалізацію якого буде надано фінансову підтримку на платній та зворотній основі.

  Детальніше...

  ДЕПУТАТИ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПРИЙНЯЛИ РЯД РІШЕНЬ ТА ЗАВЕРШИЛИ РОБОТУ 23-Ї ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

  До порядку денного пленарного засідання 23-ї позачергової сесії районної ради включено 21 питання. В роботі сесії прийняли участь голова райдержадміністрації Олександр Руденко, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації. Депутати розглянули питання щодо прийняття нових районних Програм та внесли зміни та доповнення до діючих, зокрема: до програми «Молодь»; профілактики, діагностики та лікування рідкісних (орфанних) хвороб; до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік; програми забезпечення належного функціонування закладів дошкільного виховання та закладів культури району; ін…

  Детальніше...

  ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ РАЙОННОМУ ЦЕНТРІ ЗАЙНЯТОСТІ

  В рамках проведення «Місячника зайнятості жінок» у приміщенні Вільнянського районного центру зайнятості проведено День відкритих дверей, під час якого для жінок, що перебувають на обліку, було проведено конференцію з представниками Вільнянського бюро правової допомоги, Вільнянської центральної районної комунальної лікарні.

  Детальніше...

  МІНІМІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ- ЯК ФАКТОР ТІНЬОВОЇ ЕКОНОМІКИ

  Під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Руденко відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати, на якому розглядалися питання стану виплати заробітної плати, додержання мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах, організаціях, установах району та погашення заборгованості з неї та стану погашення обов’язкових платежів до Пенсійного фонду та заборгованості з відшкодування фактичних витрат пільгових пенсій.

  Детальніше...

  ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОЧАТОК ПРОЦЕДУРИ РОЗГЛЯДУ ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ

  Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Солоненської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населеного пункту.

  Детальніше...

  КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ МИ ЗМОЖЕМО ОТРИМАТИ ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ НА ДОРОГИ РЕГІОНУ»

  Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль взяв участь у другому пленарному засіданні двадцять першої чергової сесії Запорізької обласної ради. Очільник регіону звернувся до депутатів усіх рівнів стосовно необхідності консолідації сил. - Ми чудово розуміємо,  якщо сьогодні  не об’єднаємось, а допустимо панування хаосу, то не зможемо вирішувати проблеми Запорізького регіону. Влада завжди прислухається до конструктивної критики. Проте  це не має перетворюватися на шантаж. Зокрема, наша консолідація дуже необхідна в питанні відновлення доріг у регіоні.

  Детальніше...

  ПРЕЗИДЕНТ ВШАНУВАВ ПАМ'ЯТЬ ЛІКВІДАТОРІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

  У 32-і роковини трагедії на Чорнобильській атомній електростанції Президент Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на ЧАЕС. Глава держави вшанував пам'ять відважних ліквідаторів аварії на четвертому енергоблоці. Петро Порошенко встановив кошик з квітами у національних кольорах до пам'ятника Героям Чорнобиля, що розташований на АЕС поблизу енергоблока, де стався вибух у 1986 році. Пам'ять відважних рятувальників Петро Порошенко та присутні вшанували хвилиною мовчання.

  Детальніше...

  УКРАЇНСЬКА АРМІЯ ОТРИМАЄ ВИСОКОТОЧНУ ЗБРОЮ-ПРЕЗИДЕНТ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАВЕРШАЛЬНИХ ВИПРОБУВАННЯХ РК «ВІЛЬХА»

  Президент Петро Порошенко на Херсонщині взяв участь у заключних вогневих випробуваннях ракетного комплексу «Вільха». «Чому це так важливо? Не тільки тому, що українська армія нарешті отримає високоточну зброю, яка значно підвищить ефективність дій підрозділів Збройних Сил України. Це важливо і тому, що ракета «Вільха» зібрана повністю з українських комплектуючих. Нам ніхто не може перешкодити виробляти цю високоточну зброю», - наголосив Глава держави.

  Детальніше...

  ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ

  26 квітня 2018 року о 09-30 годині ранку на почесному місці Вільнянців зібрала пам’ять про трагедію на Чорнобильській атомній електростанції. Минуло 32 роки від того дня, як страшний вибух на 4-му енергоблоці розділив історію нашої країни на дві частини  - до і після аварії… В пам’яті українського народу - це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це,  викреслити із нашої пам’яті – неможливо. На мітингу були присутні: керівництво міста та району, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, старшокласники шкіл та жителі міста. До присутніх звернулися: голова Вільнянської районної державної адміністрації Олександр Руденко, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції ліквідатор І категорії, полковник міліції у відставці  Валентина Тичкіна, настоятель свято – Володимирського собору протоієрей В’ячеслав. Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна і нелегка, але все дається в порівнянні.

  Детальніше...

  26 КВІТНЯ-ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ...

  32 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.  Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

  26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС сталися вибухи, внаслідок яких повністю було зруйновано реактор 4 енергоблоку. У повітря потрапили радіоактивні речовин, що з вітром розсіялися над Україною і багатьма країнами Європи. Техногенна катастрофа забрала життя численних її ліквідаторів, які, особливо в перші дні, не знали про загрозу, яку несе радіація. Ціною власного життя і здоров’я вони ліквідували пожежу на станції і далі проводили роботи на аварійному блоці і навколо нього.

  Детальніше...

  РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ЗАЙНЯТОСТІ

  25 квітня 2018 року голова Громадської ради при Вільнянській райдержадміністрації Юрій Жадлун провів чергове засідання ради.

  В роботі Громадської ради прийняв участь голова райдержадміністрації Олександр Руденко та директор Вільнянської філії Запорізького обласного центру зайнятості Людмила Величко яка звітувала про реалізацію державної політики у сфері зайнятості населення, професійної орієнтації, підготовки і перепідготовки, працевлаштування та соціальної підтримки тимчасово непрацюючих мешканців району у 2017 та І кварталі 2018 року.

  Детальніше...

  «СЛАВА ВАМ ХРАБРЫЕ, СЛАВА БЕССТРАШНЫЕ…»

  Цей напис можна прочитати на пам’ятному знаку з граніту, встановленому 8 травня 1970 року у місті Вільнянську перед адміністративною будівлею заводу ім. Шевченка. Нижче згаданого напису є ще один: «Рабочим завода им. Шевченко, павшим в боях за Родину 1941-1945»,  нижче – прізвища 42 загиблих земляків та працівників заводу. Пам’ятник виготовлено ТОВ «Янцівський гранітний кар’єр» за задумом скульптора Моргулець В.С. Верхня частина споруди прикрашена гранітною рукою, яка ніби виростає зі стели щоб вічно тримати факел пам’яті про загиблих воїнів.

  Детальніше...

  В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

  У районній державній адміністрації відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та проведення травневих свят, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Руденко. У засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко, Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко, голова Вільнянської районної ради ветеранів Анатолій Бордунов, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб.

  Детальніше...

  ЕВАКУАЦІЯ ПРИ ПОЖЕЖІ-ЗАПОРУКА БЕЗПЕКИ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ

  Евакуація при пожежі – запорука безпеки життя і здоров’я дітей в навчальних закладах У світлі останніх подій, що стались у нашій країні та закордоном, в навчальних закладах Вільнянського району проводяться навчання для дітей та персоналу з питань безпечної евакуації. 24 квітня у КЗ «Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Запорізької обласної ради  відбулась навчальна евакуація людей з закладу під час виникнення умовної пожежі.

  Детальніше...

  ТРАГЕДІЯ І ПОДВИГ ЧОРНОБИЛЯ

  В рамках проведення заходів, присвячених 32-им роковинам Чорнобильської катастрофи, 24 квітня заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела засідання за «круглим» столом», у якому взяли участь працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату. В ніч з 25 на 26 квітня 1986 року в ході проведення на 4-му реакторі ЧАЕС експериментів, пов’язаних з режимами роботи турбогенератора, виникла великомасштабна з глобальними наслідками аварія. У надекстремальних умовах вступили в боротьбу з атомною трагедією десятки і сотні тисяч людей.

  Детальніше...