Головна

Новини

ПЕСТИЦИДИ ТА ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ

Хімізацію, що інтенсивно розвивається в сільському господарстві, можна оцінювати з двох позицій — як економічно вигідну  і як екологічно небезпечну для навколишнього середовища  і для самої людини. В сучасних умовах більшість сільськогосподарських підприємств застосовують пестициди. Пестициди – це ядохімікати  з різним  ступенем токсичності. 

Детальніше...

ВСТУП 2019: МОН ТА CEDOS ПІДГОТУВАЛИ ПОРАДИ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ, ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ВИШ ТА СПЕЦІАЛЬНІСТЬ

Як обрати якісну вищу освіту, щоб вона стала гарною основою для розвитку та вигідною інвестицією в майбутнє? Міністерство освіти і науки та аналітичний центр CEDOS підготували поради для вступників про вибір університету та спеціальності. Вони були опубліковані сьогодні, 20 березня 2019 року, за цим посиланням: https://cedos.org.ua/vybir 

Детальніше...

ОПУБЛІКОВАНО ЗМІНИ ДО НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ УЧАСНИКІВ АТО/ООС З ЧИСЛА ВПО

Уряд удосконалив правовий механізм надання компенсації на придбання житла внутрішньо переміщеними особами, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Зокрема, зазначені зміни дозволяють: - дозволено переїжджати з району в район та в межах області протягом року, якщо це не призводить до збільшення компенсації;

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ: СТАВКА НА ЦЬОГОРІЧНИХ ВИБОРАХ – ЧИ ЗМОЖЕ УКРАЇНА ЗБЕРЕГТИ РЕАЛЬНУ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ВІД РОСІЇ

Президент Петро Порошенко наголосив на історичній важливості цьогорічних виборів Президента та Верховної Ради України. Про це Глава держави сказав під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку Прикарпаття, що відбулася в Коломиї. «Кремль відмовляється виконувати свої міжнародні зобов’язання – не виконує міжнародні угоди щодо вільного судноплавства в Керченській протоці, повернення українського суверенітету в Криму. Кремль продовжує гібридну війну проти України», - наголосив Президент.

Детальніше...

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ – СУЧАСНА СЕРВІСНА УСТАНОВА З ВИКОРИСТАННЯМ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Державна служба зайнятості сьогодні розвивається як сучасна сервісна установа з використанням новітніх інформаційних та комунікаційних технологій обслуговування. Постійно впроваджується осучаснення технології надання профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації. 18 березня 2019 року закінчився місячник профорієнтації «Професійний орієнтир».

Детальніше...

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПІДТРИМУЄ ПРАКТИКУ ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ПРИЙОМІВ ГРОМАДЯН

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,

Детальніше...

СТАРТУЄ ЧЕРГОВИЙ ЕТАП ПРОЕКТУ УФСІ, СПРЯМОВАНИЙ НА ДОПОМОГУ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯМ

Запровадження комплексного соціального супроводу за моделлю кейс-менеджменту, спрямованого на адаптацію та інтеграцію внутрішньо переміщених осіб, які будуть проживати в приміщеннях, відремонтованих у рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ. V» обговорили учасники круглого столу «Стан інтеграції та адаптації ВПО у Запорізькій області». 

Детальніше...

З ПОЧАТКОМ НЕРЕСТУ ВСТУПАЄ В СИЛУ ЩОРІЧНА ЗАБОРОНА НА ВИЛОВ РИБИ

З 01 квітня 2019 року на водоймах Запорізької області стартує нерестова заборона на вилов всіх видів риби, з метою охорони водних біоресурсів в період їх природнього відтворення (нересту). У цей період повністю заборонено промислове рибальство, а любительський лов дозволено за межами нерестовищ на ділянках для любительського рибальства тільки з берега на одну вудку або донну снасть з одним гачком.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 19 березня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія,  під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Детальніше...

КРИМ БУДЕ ПОВЕРНУТО УКРАЇНІ. НА ЖОДНІ ТОРГИ І ПІДКИЛИМНІ ДОМОВЛЕНОСТІ МИ НІКОЛИ НЕ ПІДЕМО – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу «Україна» наголосив, що не існує більш важливого завдання для України, української влади і Президента, ніж забезпечити відновлення територіальної цілісності, суверенітету і незалежності держави.  «Перша позиція, що ми маємо розуміти, хто нам протистоїть. Одна з найбільших військових машин світу – тоталітарна, яка поставила завдання на сьогоднішній день зробити незаконну анексію Криму. І перше, що ми зробили – сколотили світову солідарність з Україною, яка сприяє визволенню Криму», - підкреслив Глава держави.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА СФЕРИ ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!

Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!    Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу області, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах. 

Детальніше...

В РАЙОНІ СТАРТУВАЛА ОПЕРАЦІЯ «ПЕРВОЦВІТ-2019»

Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесених до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення. Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як підсніжник білосніжний та складчастий, пролісок, сон-трава, шафран, медунка, горицвіт весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДБАЮТЬ ПРО БЕЗПЕКУ НА ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЯХ

В Україні триває виборча кампанія, вже скоро українці обиратимуть президента. У зв’язку з цим інспекторський склад Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області особливу увагу зосередив на стані пожежної та техногенної безпеки виборчих дільниць Вільнянського району. На території Вільнянського району знаходиться сорок дві  виборчі дільниці (з них одна тимчасова), що будуть розміщені на сорок одному об’єкті. Впродовж лютого та березня рятувальники провели позапланові перевірки об’єктів, де розміщуватимуться виборчі дільниці.

Детальніше...

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

В рамках місячника “Професійний орієнтир» 14 березня 2019 року на базі Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості проведено акцію «Випускник 2019». Більше 100 школярів та вчителів району завітали на захід. Рішення щодо вибору професії багато в чому визначається мірою проінформованості, тому такі масові заходи як профінформаційний захід-акція «Випускник 2019» дають змогу отримати різноманітну інформацію щодо конкретних професій або спеціальностей: їх змісту, перспектив розвитку, особливостей праці, шляхів професійного навчання.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 19 березня 2019 року відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Шепель Ганна Юріївна.

 

Детальніше...

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА ТА ЗАХИСТ ГРОМАДЯН, ЯКІ В СИЛУ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИН НЕ ЗДАТНІ САМОСТІЙНО РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ПРАВА ТА ЗАКОННІ ІНТЕРЕСИ

На території України діє 38 представництв Благодійної організації Всеукраїнський благодійний фонд «Перетворення України»: м.Київ, Харьків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон та інші міста. Благодійною організацією ВБФ «Перетворення України» безкоштовно надається допомога людям, які потрапили в залежність від алкоголю, наркотиків, які опинилися у важкій життєвій ситуації, соціально вразливим громадянам.

Детальніше...

РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Відповідно до Положення про Державну службу України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 № 416, основним завданням Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі - Служба) є реалізація державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (далі - особи), зокрема, щодо забезпечення їх технічними та іншими засобами реабілітації.

Детальніше...

ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у великій залі засідань Вільнянської районної ради відбулись урочистості, присвячені Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, який щорічно відзначається у третю неділю березня. Представників трудових колективів житлово-комунальної сфери району з професійним святом привітали представники районної та міської влади.

Детальніше...

ВИБІР МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Продовжується плідна співпраця з новоутвореною Павлівською громадою, шляхом залучення учнів Нововасилівського та Семененківського навчально-виховних комплексів до проведення інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення, перш за все, рівня власної відповідальності старшокласників щодо вибору професійного майбутнього.

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Шановні воїни!

Дорогі добровольці!

Як Президент, як Верховний Головнокомандувач щиро вітаю вас із Днем українського добровольця!   Цей день нагадує нам про нещодавні, але вже історичні події, учасниками яких ми з вами були і є. У лютому 2014 країна перебувала в травматичному шоці від брутального розстрілу Небесної сотні. Але вірилося, що найстрашніше вже позаду. Попереду ж, думалося, – мир і відродження демократичної, європейської, української України.

Детальніше...

МУЖНІСТЬ, ВІДДАНІСТЬ НАЦІОНАЛЬНИМ ІНТЕРЕСАМ, ПАТРІОТИЗМ….

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. Хоч це Свято і є новим для національного календаря України, проте явище, якому воно присвячено, споконвіку супроводжує дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу - бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей, честі і пам’яті своїх славних батьків.

Детальніше...

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ – ОДНА З НАЙВАЖЛИВІШИХ СФЕР САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ЛЮДИНИ

Професійна діяльність - одна з найважливіших сфер самореалізації людини. Саме тут людина виявляє та розкриває свої здібності, особистісні та професійні якості. 12 березня 2019 року у Вільнянській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено пізнавально-інтерактивну гру у форматі «LEGO-кар’єра», в якій прийняли участь учні 10 класу. Мета заходу – це формування обізнаності у старшокласників, щодо побудови професійної кар’єри.

Детальніше...

«ВЕСНЯИЙ БАЛ»

Весна…Із давніх-давен в Україні урочисто відзначали прихід цієї тендітної красуні. Колись наші пращури вели відлік нового року саме з перших весняних днів. Багато обрядових пісень, танців та розваг присвячено цій порі. А як зійде сніг та вкриються луки першою травичкою, діти радо біжать на двір водити хороводи, співати веснянки та грати в ігри. Тож 13 березня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянськой районної ради танцювальна зала наповнився маленькими учасниками.

Детальніше...

РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ПРАВО ГРОМАДЯН НА ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Одним із актуальних питань сьогодення є досягнення повної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади. Це можливо завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації. На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації з початку 2019 року.

Детальніше...

ПРО СИСТЕМУ ПРОФЕСІЙНОГО НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ, ГОЛІВ МІСЦЕВИХ ДЕРЖАВНИХ АДМІНІСТРАЦІЙ, ЇХ ПЕРШИХ ЗАСТУПНИКІВ, ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ТА ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД

Міжрегіональне управління НАДС у Дніпропетровській та Запорізькій областях інформує про те, що 21 лютого 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2019 року № 106 «Про затвердження Положення про систему професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» (далі - Положення), яка є одним із основних актів у створенні сучасної цілісної, мобільної та гнучкої системи професійного навчання з розвинутою інфраструктурою, ефективним управлінням і належним ресурсним потенціалом.

Детальніше...

У 2019 РОЦІ ПЕРЕДБАЧЕНА ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ФЕРМЕРІВ ТА КООПЕРАТИВІВ

У 2019 році Уряд продовжує фокусуватися на підтримці розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації. Так, державна фінансова підтримка фермерства збережена та вдосконалена за основними минулорічними напрямами, а також доповнена новими. Це зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета на відкритті третього Форуму фермерських технологійі, 12 березня, у Києві.

Детальніше...

ЗАПОРІЗЬКІ ВОЛОНТЕРИ ГОТУЮТЬСЯ ДО СТАРТУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

Незабаром в Україні стартує всеукраїнська акція Благодійного фонду «Серце до серця». Цьогоріч акція відбудеться з 1 квітня по 30 квітня під гаслом «Дитяче серденько, живи». Її головною метою є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень області. У визначений період працюватимуть волонтери під час заходів. Кожен матиме на собі бедж-ідентифікатор, індивідуальний номер ідентифікатора буде збігатися з тим, що на скриньці.

Детальніше...

В КРАЇНІ МАЄ БУТИ НУЛЬОВА ТОЛЕРАНТНІСТЬ ДО КОРУПЦІЇ – ГЛАВА ДЕРЖАВИ

Президент Петро Порошенко наголошує, що в Україні має бути нетерпимість до корупційних дій на всіх рівнях. «Ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в країні має бути нульова толерантність до корупції», - заявив він під час виступу на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності». У цьому контексті Глава держави виступив з ініціативою щодо звільнення Голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка та його першого заступника пана Андрія Пісоцького і звернувся до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з пропозицією надіслати подання на звільнення зазначених осіб.

Детальніше...

ЩОДО ОТРИМАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ

Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 р. № 62 внесені зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848, згідно з якими визначено механізм виплати житлових субсидій у готівковій формі. Відповідно до пункту 186 Положення виплата житлових субсидій у готівковій формі здійснюється:

Детальніше...

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ АПАРАТУ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Шановні громадяни!

Згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців» кожен громадянин має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та отримати інформацію про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців і, в разі необхідності, подати заяву  щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.

Детальніше...

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ БІЛЬШЕ 60 ТИСЯЧ ГРОМАДЯН ЗАМОВИЛИ ВИТЯГ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ 0Н-ЛАЙН ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ

Від початку запровадження електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на території Запорізької області онлайн-замовлення здійснили 60 404 громадянина, в тому числі 8 206 – з початку року 2019 року.Найбільше зазначеною електронною послугою скористалися по земельних ділянках, які розташовані на території м. Запоріжжя (13 216), Вільнянського (6 935) та Приморського (5 592) районів Запорізької області.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ЛІКВІДУВАЛИ ПОЖЕЖУ В ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ

11 березня о 13 год. 55 хв. до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку у м. Вільнянськ. Прибувши на місце, рятувальники встановили, що в кімнаті житлового будинку ліжко та речі на ньому, а також дерев′яні перекриття та домашні речі на площі 20 м кв. О 14:21 бійці ДСНС локалізували займання, а о 14:44– повністю ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторному загоранню.

Детальніше...

В УКРАЇНІ РОЗПОЧАВСЯ ТИЖДЕНЬ ВІДКРИТОГО УРЯДУ

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень Відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство «Відкритий Уряд». Тиждень відкрив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який на своїй сторінці у мережі Фейсбук зазначив, що Уряд працює відкрито з першого дня і постійно впроваджує механізми прозорості та ефективності роботи Кабінету Міністрів України.

Детальніше...

«НАША ДУМА, НАША ПІСНЯ НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ»

Тарас Григорович Шевченко - велика і невмируща слава українського народу. У його особі українці ніби об'єднали найкращі сили й обрали співцем своєї історичної слави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. 09 березня 2019 року діти та молодь зібралися у святковій залі Московського сільського будинку культури, щоб прийняти участь в тематичній програмі з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка «Наша дума, наша пісня не вмре, не загине».

Детальніше...

ЗАКЛИКАТИ ВЕСНУ Й ПРОВОДЖАТИ ЗИМОВІ ХОЛОДИ

Старовинна народна традиція закликати весну й проводжати зимові холоди – масляна. Це веселе і добре свято – символізує прихід сонця, тепла і весни, прощання з лютою зимою, морозами і снігом. Свято Масляної пройшло у Вільнянському професійному ліцеї. На нього запросили школярів Вільнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Народні пісні, танці та традиції, а ще запашні млинці.

Детальніше...

ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОДАТКОВОГО ВІДБОРУ ПРОЕКТІВ В РАМКАХ НАДЗВИЧАЙНОЇ КРЕДИТНОЇ ПРОГРАМИ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Оголошено додатковий відбір проектів, які можуть реалізовуватись в рамках 3 пулу Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (далі - НКПВУ). Пріоритети відбору проектів до 3-го пулу:

 

Детальніше...

«МАСЛЯНА ЩЕДРА ГОСТЕЙ ВСІХ ВІТАЄ, МЛИНЦЯМИ СМАЧНИМИ УСІХ ПРИГОЩАЄ!»

10 березня 2019 року, в останній день Масляної і напередодні Великого посту, православні християни відзначили Прощену неділю. Саме в цей день потрібно пробачити всі образи і попросити вибачення у тих, кого ненароком образили ви, щоб очистити свою душу та з легким серцем увійти у Великий піст. 

Детальніше...

ВКЛОНІМОСЯ ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЮ

Щовесни, коли тануть сніги,                                                      І на рясті просяє веселка, Повні сил і живої снаги          Ми вшановуємо пам’ять Шевченка.

У літературі кожного народу, серед її величних творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Для українців таким поетом, письменником та художником є Тарас Григорович Шевченко, якого величають Велетнем Духа, українським Мойсеєм, Пророком, Батьком, Кобзарем і багатьма іншими славетними іменами.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 12 березня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович.

 

Детальніше...

ФОРМУЛА ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ

З метою розширення знань випускників про професійний світ, різноманітність професій та основні правила їх вибору, фахівці Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості провели  професіографічну екскурсію для учнів 9 класу Вільнянської школи - інтернат для дітей-сиріт до філії. Під час екскурсії молодь ознайомили з «формулою вибору професії», просторовими секторами філії та фахівцями, що надають послуги населенню.

Детальніше...

ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У ВІКАХ НЕ СТАРІЄ

Кожного року в березні місяці українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, унікального й універсального генія, подвижника духовної і національної ідеї, пророка і світоча української нації, загальнолюдського поета, патріота України, великого її сина – Тараса Григоровича Шевченка. Українське суспільство віддає шану людині, яка зробила найбільше для усвідомлення українцями своєї національної самобутності.

Детальніше...

ГЛАВА ДЕРЖАВИ: ДОВІРУ ДО РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРЕВІРКИ «УКРОБОРОНПРОМУ» ГАРАНТУВАТИМЕ ЗАЛУЧЕННЯ ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОЇ АУДИТОРСЬКОЇ КОМПАНІЇ

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю телеканалу ICTV наголосив, що для забезпечення довіри до аудиту «Укроборонпрому» його має провести всесвітньо відома аудиторська компанія. «Давайте розділимо, бо є три речі. Перше - аудит. Для того, щоб довіряли і міжнародні партнери бажано, щоб робила одна з чотирьох всесвітньо відомих аудиторських компаній. Інші – менший рівень довіри», - відповів Глава держави на питання, чи означає бажання залучити до аудиту «Укроборонпрому» міжнародні компанії відсутність довіри до українських антикорупційних відомств.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИНА БРИЛЯ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Шановні запоріжанки!

Від щирого серця хочу привітати вас з нагоди Міжнародного жіночого дня!

Українська історія знає багато наших видатних землячок, якими пишається вся держава. Серед іменитих українок - Велика київська княгиня Ольга, Роксолана або Хюррем Султан, Ліна Костенко, Леся Українка, Квітка Цісик, Марія Заньковецька, Ада Роговцева та багато інших. І кожна українка заслуговує на те, щоб її шанували рівно до кожної з них. 

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

ШАНОВНІ ЖІНКИ! 

Сердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!

Серед кращих традицій нашого народу є повага й шана до жінки – матері – мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Дбайлива мати, жінка, любляча дружина, сумлінна трудівниця – таке нелегке ваше покликання, яке ви виконуєте з гідністю і терпінням. Саме тому ніколи не прийде час, коли ми перестанемо поважати жінку, цілувати руки матерів і низько вклонятися їм до землі.

Детальніше...

ПРО РЕАЛІЗАЦІЮ ВИБОРЧОГО ПРАВА ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ ФІЗИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Законодавством України про вибори і референдуми передбачено доступність виборчих процедур для громадян з обмеженими фізичними можливостями. Виборче законодавство України встановлює, що виборець, який унаслідок фізичних вад не може самостійно заповнити виборчий бюлетень та самостійно опустити його до виборчої скриньки, має право з відома голови або іншого члена дільничної виборчої комісії скористатися допомогою іншого виборця (частина четверта, сьома статті 76 Закону України «Про вибори Президента України», частина п’ята, дев’ята статті 85 Закону України “Про вибори народних депутатів України» частина дев’ята, чотирнадцята статті 77 Закону України «Про місцеві вибори»).

Детальніше...

ЗАПОРІЖЦІВ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО «ЛИПОВІ» ЛИСТКИ НЕПРАЦЕЗДАТНОСТІ

У Запорізькій області виявлено випадки подання листків непрацездатності, які мають ознаки підроблення. Як повідомили у Фонді соціального страхування України у Запорізькій області, такі лікарняні видаються ТОВ «Клініка «Інтер», яке вказує неіснуючу в місті Запоріжжі адресу: вул. Рекордна, 43. Характерною особливістю цих лікарняних є візуальні відмінності від затвердженого технічного опису листка непрацездатності. Юридична адреса ТОВ «Клініка «Інтер», згідно з відомостями Єдиного державного реєстру, знаходиться на тимчасово окупованій території у м. Луганськ.

Детальніше...

СПОГАДИ ПРО ЛЕГЕНДАРНИЙ РЕЙД 25 ТАНКОВОГО КОРПУСУ

05.03.2019 до Вільнянського районного краєзнавчого музею завітали журналісти телеканалу «Запоріжжя». Вони працюють над сюжетом про рейд 25 танкового корпусу, який проходив у лютому-березні далекого 1943 року по території Харківської, Дніпропетровської і Запорізької областей, включаючи і наш край. Матеріали про цей епізод Другої світової війни зберігаються у музеї, в експозиції оформлено стенд з фотографіями, документами, речовими предметами.

Детальніше...

«НАЙСВЯТІШЕ СЛОВО В СВІТІ – МАТІНКА МОЯ!»

05 березня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний  будинок культури  та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулась концертна програма до Міжнародного жіночого Дня восьмого березня «Найсвятіше слово в світі – матінка моя!». Глядацька зала наповнилась мамами, бабусями, сестричками, татусями учасників дитячої художньої самодіяльності установи. Напередодні весняного свята діти гуртків художньої самодіяльності привітали танцями, піснями та віршами своїх найдорожчих жінок.

Детальніше...

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ ШКІЛЬНОЇ МОЛОДІ

В рамках місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» спеціалістами Вільнянського районної філії Запорізького обласного центру зайнятості був проведений масовий профінформаційний захід День відкритих дверей для майбутніх випускників Вільнянського району. Найскладніше для молодої людини зробити крок, який багато в чому визначить її подальшу долю – правильний вибір професійного шляху.

Детальніше...

«ЧЕРНІГІВСЬКІ ЗОРІ»

02 березня 2019 року солісти дорослого вокального ансамблю «Орхідея» Самойленко Дарія та Соколовська Дарія, які займаються при Михайлівському сільському будинку народної творчості та дозвілля, приймали участь в обласному конкурсі солістів – вокалістів та вокальних ансамблів «Чернігівські зорі». Конкурс відбувся в комунальному закладі «Чернігівський районний центр культури та дозвілля» Чернігівського району Запорізької області.

Детальніше...

НЕБАЖАННЯ ОБ’ЄДНУВАТИСЬ ОЗНАЧАТИМЕ ПОГІРШЕННЯ РІВНЯ ЖИТТЯ ЛЮДЕЙ – ПРЕЗИДЕНТ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ГРОМАД ДО 2020 РОКУ

Президент Петро Порошенко наголошує, що децентралізація доводить свою ефективність, але і саму реформу, і її результати потрібно захистити, гарантувавши її незворотність. Про це Петро Порошенко заявив на засіданні Ради регіонального розвитку Дніпропетровської  області. Він нагадав, що у 2014 році, коли починалась реформа, було багато запитань чи точно об’єднання громад буде добровільним, чи не будуть примушувати. «Ми тоді пообіцяли – даємо слово це буде добровільно», - зауважив Президент.

Детальніше...

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ. ДЛЯ КЛІЄНТІВ, ЯКИМ СУБСИДІЇ БУЛО ПРИЗНАЧЕНО ДО 31 ГРУДНЯ 2018 РОКУ

Клієнти всіх категорій, яким субсидію було призначено до 31 грудня 2018 року, отримуватимуть субсидію у грошовій формі з березня 2019 року. Рахунки за комунальні послуги надходитимуть в повному обсязі без урахування субсидії, і субсидіант має самостійно і своєчасно оплачувати їх, використовуючи отримані кошти. Кошти, які в нього залишаться після отримання субсидії та оплати комунальних послуг (заощаджені за рахунок економного споживання послуг), він зможе витрачати на власний розсуд.

Детальніше...

ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИНИЙ СПОСІБ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ВІД КОРУ!

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, протягом 9-го тижня 2019 р. на кір захворіли 2 524 людини — 1 230 дорослих і 1 312 дітей. Щеплення — єдиний надійний захист від кору, особливо якщо у вашому регіоні зафіксовано спалах захворюваності. Для надійного захисту від хвороби усі діти мають вчасно отримати як першу, так і другу дозу вакцини проти кору. Міністерство охорони здоров’я закликає всіх дотримуватися Календаря щеплень  і якомога швидше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію.

Детальніше...

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ – СВІДОМИЙ ВИБІР МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

Вільнянською районною філією Запорізького ОЦЗ продовжується плідна співпраця з новоутвореною Петро-Михайлівською громадою, шляхом залучення учнів ОКЗ ЗСО «Орієнтир» Петро-Михайлівської сільської ради та Дніпровського навчально-виховних комплексів до проведення інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення, перш за все, рівня власної відповідальності старшокласників щодо вибору професійного майбутнього.

Детальніше...

ПРО СТАН ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ТА БРОНЮВАННЯ В ОРГАНАХ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, НА ПІДПРИЄМСТВАХ, В УСТАНОВАХ ТА ОРГАНІЗАЦІЯХ РАЙОНУ

З метою подальшого покращення роботи щодо військового обліку та бронювання військовозобов’язаних під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулася нарада з питання  військового обліку та бронювання в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах та організаціях Вільнянського району в 2018 році та заходи щодо його покращення в 2019 році.

Детальніше...

ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ У 2019 РОЦІ

Одним із вагомих чинників, що знімає соціальну напругу на ринку праці (особливо в сільській місцевості, де відсутні ринкоутворюючі підприємства), сприяє соціально-економічному розвитку регіону, дозволяє не тільки тимчасово поліпшити матеріальне становище безробітних, але й запобігає професійній та соціальній деградації, підвищуючи перспективи їх включення в трудову діяльність, є громадські роботи.

Детальніше...

НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З 13 березня 2019 року у Вільнянському районі розпочинається навчання з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки керівників, головних спеціалістів  та  спеціалістів з охорони праці. Навчання здійснюватиме комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці». Початок занять 13.03.2019 о 09-00 в малій залі райдержадміністрації.

Детальніше...

УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ «DIAMOND CUP»

03 березня 2019 року в м.Синельниково відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «DIAMOND CUP», в якому  приймали участь більше 70 учасників з різних міст України. В конкурсній програмі прийняв участь танцювальний колектив «Максимчаночки» Максимівського сільського будинку культури, керівник Наталя Ведмідьова. На розсуд журі дівчата представили два танці «Пеппі» та «З днем народження» в категорії «група Kids, естрадна хореографія».

Детальніше...

КОСТЯНТИН БРИЛЬ ЗАПРОСИВ ГРОМАДСЬКІСТЬ ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТУ ПЛАНУ ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ОБЛАСТІ НА 2019-2021 РР.

В Запорізькій облдержадміністрації відбулася прес-конференція «Як буде розвиватися Запорізька область у найближчі три роки? Запрошення до обговорення проекту плану перспективного розвитку області на 2019-2021 роки». У прес-конференції взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, керівник апарату обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, голова Комишуваської ОТГ Юрій Карапетян та голова Пологівської міської ради Юрій Коноваленко. 

Детальніше...

ЯК І КОЛИ ЗАПРАЦЮЄ ЕЛЕКТРОННИЙ РЕЦЕПТ У ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Урядова програма «Доступні ліки» з квітня переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України. Кабінет Міністрів України ухвалив відповідні рішення на засіданні 27 лютого 2019 року. Уже в березні Національна служба здоров’я розпочне підписувати договори з аптеками по всій країні, а з квітня 2019 року запрацює електронний рецепт і НСЗУ почне оплати аптекам за програмою.

Детальніше...

УРЯД СХВАЛИВ СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОЇ ОСВІТИ

Вперше в історії незалежної України офіційно затвердили документ, який передбачає комплексний підхід до змін у медичній освіті. Це дозволить у найближчі 10 років втілити фундаментальні зміни і повністю змінити підхід до відбору, навчання і професійного становлення українських медиків. Трансформація системи охорони здоров’я неможлива без змін у медичній освіті, оскільки саме від знань та кваліфікації лікаря, здобутих під час навчання, залежить життя та здоров’я пацієнта.

Детальніше...

ДМИТРО ІВАНОВ: «ПИТАННЯ НЕСВОЄЧАСНОЇ ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ - ОДНА З НАЙГОСТРІШИХ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ»

Заробітна плата - одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Вона є показником досягнень і прорахунків суспільства. В районі  реалізовується комплекс заходів щодо забезпечення конституційного права працівників на своєчасність виплати та ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати.

Детальніше...

ПИТАННЮ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ – ОСОБЛИВА УВАГА

Питання безпеки дітей нині є вкрай актуальним, саме тому рятувальники Вільнянського району у свої роботі особливу увагу зосереджують на  стані пожежної та техногенної безпеки місцевих шкіл та садочків, а також знаннях та вміннях персоналу закладів щодо дій у різних надзвичайних ситуаціях. 28 лютого  фахівці ДСНС завітали до Дружелюбівського навчально-виховного комплексу.

Детальніше...

ГРОМАДІ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРЕДСТАВЛЕНО ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРО ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прозвітував перед громадою Запорізької області про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використання коштів державного та обласного бюджетів та з інших питань діяльності облдержадміністрації у 2018 році. У заході взяли участь представники громадських рад при органах державної влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експерти.

Детальніше...

ЗДІЙСНЕННЯ ВИПЛАТИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ – НА КОНТРОЛІ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення ) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Комісія в своїй діяльності керується Порядком призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 08 червня 2016 року № 365 «Деякі питання здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам». 

Детальніше...

ДЗВІНКА СТРУНА ЛЕСИНОГО СЛОВА

Останній тиждень лютого традиційно був присвячений дню народження славної української доньки Лесі Українки, однієї з найяскравіших постатей в українській літературі кінця ХІХ – початку ХХ століття. Вона належить до когорти тих, хто з плином часу дедалі більше вабить своєю творчістю нові й нові покоління. 

Детальніше...

ЧИМАЛО ІНВЕСТОРІВ ВПРОВАДЖУЮТЬ УНІКАЛЬНІ ПРОЕКТИ В БАГАТЬОХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ – ПРЕЗИДЕНТ

Президент Петро Порошенко наголошує, що головна мета децентралізації  розвиток об’єднаних територіальних громад і формування в них «нових точок зростання» як за рахунок бюджетних, так і за рахунок приватних коштів інвесторів. Багато проектів вже реалізуються. «Зробити це маємо не згори, показуючи у Києві населений пункт на мапі. Стратегічна мета децентралізації – зробити регіони активними економічними гравцями, дати самим регіонам створити нові точки зростання», - сказав Глава держави під час виступу на Раді регіонального розвитку Запорізької області.

Детальніше...

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВРАХОВУЄ ПОТРЕБИ ВСІХ ТЕРИТОРІЙ ТА ПРОПОЗИЦІЇ ЖИТЕЛІВ

Під час засідання Ради регіонального розвитку, яке очолив Президент України Петро Порошенко, голова облдержадміністрації Костянтин Бриль представив перспективний план розвитку Запорізької області на 2019-2021 роки. - Нам потрібен комплексний підхід. Президент України Петро Порошенко доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. І ми напрацювали перспективний план розвитку Запорізької області. У ньому  враховано потреби всіх територій, кожен із напрямків, який запропонували жителі громад.

Детальніше...

КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «ЗА КОЖНИМ ТРЕТІМ ПОКАЗНИКОМ ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ ВХОДИТЬ ДО ДЕСЯТКИ ЛІДЕРІВ»

Під керівництвом Президента України Петра Порошенка в Запоріжжі відбулося засідання Ради регіонального розвитку. Під час заходу голова облдержадміністрації Костянтин Бриль прозвітував про досягнення Запорізької області за останні чотири роки. - Сьогодні ми підбиваємо підсумки нашої з вами роботи, аби зрозуміти, у яких напрямках будемо рухатись далі.  Чотири роки тому українське суспільство зробило свій вибір на користь розвитку нашої держави. У Запорізькій області ми можемо говорити про консолідацію громадянського суспільства навколо цієї мети. Людей об’єднує прагнення до миру та розвитку. Та іноді популізм «з’їдає» всі досягнення. Нині говоритимемо про те, як саме за останні чотири роки змінилася наша область, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Детальніше...

«ЗЕЛЕНА» ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА ТА ІННОВАЦІЙНА МОДЕРНІЗАЦІЯ ГАЛУЗІ Є РУХОМ ВПЕРЕД УКРАЇНИ – ПРЕЗИДЕНТ НА ВІДКРИТТІ ПРИМОРСЬКОЇ ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

Під час робочої поїздки до Запорізької області Президент Петро Порошенко взяв участь у запуску перших вітрових турбін Приморської вітроелектростанції. Главу держави супроводжував голова облдержадміністрації Костянтин Бриль. Петро Порошенко відзначив внесок Запорізької області в енергетичну галузь країни, що розпочалося з будівництва ДніпроГЕСу, яка свого часу була унікальним інноваційним проектом, а потім продовжилося завдяки розвитку ядерних технологій і Запорізькій АЕС. Атомна станція має 6 енергоблоків, кожен потужністю в 1 млн кВт. «Зараз Запорізька АЕС є найбільшою в Європі і шостою (за розмірами – ред.) в світі… Уявіть собі, кожен третій кВт на годину електроенергії для всієї України виробляється в Запорізькій області. Область є лідером», - зауважив Петро Порошенко.

Детальніше...

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВОГО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ, ЩО МОЖУТЬ РЕАЛІЗОВУВАТИСЯ ЗА РАХУНОК ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ У 2019 РОЦІ

Запорізька обласна державна адміністрація оголосила додатковий конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2019 році та мають на меті розвиток спортивної інфраструктуриДодатковий конкурсний відбір проводиться відповідно до положень ст.241 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196 «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку» (зі змінами). 

Детальніше...

РАЙОННИЙ ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

В зв’язку зі збільшенням попиту на робочу силу, ростом вакантних посад на території району та з метою сприяти їх укомплектуванню Вільнянською районною філією Запорізького ОЦЗ 26.02.2019 у районному будинку культури та дозвілля було організовано та проведено Ярмарок вакансій, на якому 11 роботодавців представили більш ніж 50 вакансій для більше ніж 100 шукачів роботи – мешканців Вільнянського району.

Детальніше...

ПРОВЕДЕННЯ ПРИЗОВУ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

На виконання Указу Президента України від 30.01.2019 року №22/2019 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки  проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2019 році», з метою належної організації призову громадян України на строкову військову службу у квітні – червні 2019 року розпорядженням голови райдержадміністрації затверджено склад районної призовної комісії, медичної комісії та їх графік роботи. Крім того затверджено склад позаштатної групи для проведення професійно-психологічного відбору призовників та оперативної групи по розшуку та доставці на призовну дільницю призовників, що ухиляються від призову.

Детальніше...

СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ Є АРМІЯ, ЗДАТНА ЗАХИСТИТИ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ І НАРОД – ПРЕЗИДЕНТ

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко переконаний, що українські ЗСУ сьогодні повністю здатні захистити територію держави та український народ. Армія поступово переходить до стандартів НАТО у озброєнні та реформуванні системи управління. Про це Глава держави сказав під час виступу на оперативно-стратегічному зборі керівного складу Збройних Сил України. «Як Президент України, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України можу із впевненістю стверджувати: сьогодні в Україні є армія, яка здатна захистити українську землю, нашу державу, народ України», - наголосив Петро Порошенко.

Детальніше...

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ ПРИ ВІЛЬНЯНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ У 2018 РОЦІ

Робота спостережної комісії при райдержадміністрації протягом 2018 року була направлена на виконання завдань, функцій та повноважень, визначених Конституцією України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про місцеві державні адміністрації", "Про соціальну адаптацію осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк", Кримінально-виконавчим кодексом України, розпорядженням голови райдержадміністрації від 13.12.2010 №1472 "Про затвердження Положення про спостережну комісію при районній державній адміністрації" та іншими нормативно-правовими актами. 

Детальніше...

ПРОЕКТ «МУНІЦИПАЛЬНА НЯНЯ» ДОПОМОЖЕ МОЛОДИМ БАТЬКАМ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ КОШТИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ДИТИНОЮ

З 2019 року в Україні та в Запорізькій області зокрема запрацював ще один вид соціальної допомоги  батькам новонародених – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям. Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні - незалежно від того, виходить мама на роботу чи залишається у декретній відпустці. На це Уряд у державному бюджеті заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою  зможуть скористатися 25 тисяч сімей.

Детальніше...

ГОСПОДИНЯ СВОГО КРАЮ - 2019

Відповідно до розділу 8 Комплексної обласної програми  з оздоровлення та відпочинку дітей, сімейної, гендерної політики та протидії торгівлі людьми на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 26.01.2017 № 57, розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про проведення обласних конкурсів «Господиня свого краю» та «Батько року» від 30.01.2017  № 24 проведено обласний конкурс «Господиня свого краю-2019». Конкурс проводиться з метою підвищення ролі жінок у суспільстві, підтримки жінок, які плідно працюють у різних сферах господарського, суспільно-політичного, духовного і громадського життя Запорізької області.

Детальніше...

В РАМКАХ МІСЯЧНИКА ПРОФОРІЄНТАЦІЇ «ПРОФЕСІЙНИЙ ОРІЄНТИР»

У житті кожної людини приходить час, коли необхідно обрати свій життєвий шлях, а саме – обрати майбутню професію. Правильний вибір професії школярами є першим і найбільш значущим кроком на шляху кар’єрного зростання. В рамках місячника профорієнтації «Професійний орієнтир» продовжується плідна співпраця з новоутвореною Михайлівською громадою, шляхом залучення учнів Михайлівського та Люцернянського навчально-виховних комплексів до проведення інформаційно-консультативних заходів, спрямованих на підвищення, перш за все, рівня власної відповідальності старшокласників щодо вибору професійного майбутнього.

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ПРО ІНДЕКСАЦІЮ ПЕНСІЙ: ЦЕ Є НАША СТРАТЕГІЯ БОРОТЬБИ З БІДНІСТЮ. ЕКОНОМІЧНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ЦЬОГО Є

Президент Петро Порошенко зазначає, що в державі забезпечені необхідні економічні умови для проведення індексації пенсій найменш захищеним категоріям пенсіонерів. Про це Глава держави сказав під час наради щодо проведення індексації пенсій. «У першу чергу зусилля президента, зусилля уряду, Прем’єр-міністра, Верховної Ради були спрямовані на те, щоб зберегти єдність країни, захистити українську землю, побудувати українську армію. Захистити від тих викликів, які спричинила війна і агресія Російської Федерації. Зберегти гривню, стабільність банківської системи.

Детальніше...

ЯКІ ЗМІНИ ЧЕКАЮТЬ НА УРЯДОВУ ПРОГРАМУ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» У 2019 РОЦІ Й ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ КЕРІВНИКАМ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ ТА ЛІКАРЯМ – МОЗ

Відповідно до Закону «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» громадяни України з 2020 року отримуватимуть гарантований, тобто на 100% оплачений державою, пакет медичних послуг та лікарських засобів. Згідно із Законом єдиним замовником медичних послуг і платником за їх якісне надання виступає Національна служба здоров’я України. Уже з квітня 2019 року до НСЗУ перейде на адміністрування урядової програми «Доступні ліки».

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок,  26 лютого 2019  року відбудеться пряма „гаряча” телефонна лінія, під час якої на запитання громадян  відповідатиме  начальник  управління  фінансів Вільнянської районної державної адміністрації Щеглова Олена Миколаївна.

Звертатися за телефоном 4-15-57 з 15.00 до 17.00 .

Детальніше...

ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ДИТИНИ

Під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова  відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. Засідання відбулося з дотриманням кворуму та в присутності заявників. Кожен із членів комісії, заявників та запрошених мав можливість висловити власну думку, аби  прийняті рішення відповідали інтересам дітей.

Детальніше...

ОСОБЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

В рамках місячника профорієнтації, у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся «День відкритих дверей» згідно теми «Особливості працевлаштування в сучасних умовах (техніка пошуку роботи)». В цей день філію відвідали майбутні випускники ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей», які навчаються за спеціальністю «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва,водій автотранспортних засобів». Екскурсія та спілкування з фахівцями, викликала у молоді неабиякий інтерес та зацікавленість.

Детальніше...

МІНІМАЛЬНА ЗАРПЛАТА В УКРАЇНІ ЗА ОСТАННІ РОКИ ЗРОСЛА ВТРИЧІ, - ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН

Мінімальна зарплата в Україні за останні три роки зросла втричі – у доларовому еквіваленті з близько 50 доларів у 2016 році до 150 доларів у 2019 році. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. «Коли наш Уряд приступив до виконання обов’язків, мінімальна зарплата була близько 50 доларів, а тепер 150 доларів. Зростання – втричі», - сказав Володимир Гройсман.

Детальніше...

ГРОМАДІ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ ПРЕДСТАВЛЕНО ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРО ПІДСУМКИ 2018 РОКУ

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов прозвітував перед громадою Вільнянського району про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використання коштів державного та місцевих бюджетів та з інших питань діяльності райдержадміністрації у 2018 році. Основною метою заходу є належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності районної державної адміністрації. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації.

Детальніше...

КОНТРОЛЬ ЗА СТАНОМ ЗБЕРІГАННЯ НЕПРИДАТНИХ ХЗЗР

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації  Максима Білого відбулося засідання районної комісії з проведення комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин. Основне питання, яке розглядалося на засіданні, це проведення  комплексної інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин на території Вільнянського району.

Детальніше...

УРЯДОМ ЗАТВЕРДЖЕНО ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2019 РІК ЩОДО РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ

З метою забезпечення подальшої реалізації Стратегії подолання бідності, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 березня 2016 р. № 161-р, Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів «Про затвердження плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії подолання бідності». Зазначеною постановою визначено конкретні заходи на 2019 рік, спрямовані на підвищення дієвості політики зайнятості, підвищення грошових доходів населення, забезпечення доступу населення до соціальних послуг, мінімізацію ризиків бідності та соціального відчуження найбільш вразливих категорій населення.

Детальніше...

КООРДИНАЦІЯ ТА УЗГОДЖЕНІСТЬ ДІЙ МІЖ СОЦІАЛЬНИМИ ПАРТНЕРАМИ

У Всесвітній день соціальної справедливості, який щорічно відзначається 20 лютого, у приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ спільно з соціальними партнерами проходить низка заходів спрямованих на огляд існуючих викликів сучасності,  координацію та узгодженість дій між різними соціальними службами та організаціями, що вирішують проблеми соціальної сфери на місцях.

Детальніше...

ПОКИ СЕРЦЯ ПАЛАЮТЬ, ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

18-20 лютого Україна вшановує Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій на Майдані. Тоді звичайні люди, мирні громадяни вийшли на Євромайдан, щоб відстояти своє право на краще життя. На очах у всього світу, у центрі Києва - Європейській столиці - цинічно розстрілювали беззбройних людей: студентів, викладачів, художників, фермерів, журналістів, робочих... Вони вийшли на мирний протест.

Детальніше...

СОЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

В рамках місячника профорієнтації директором Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості був проведений масовий профінформаційний захід «Соціальні послуги служби зайнятості» для учнів вечірньої школи Вільнянської виправної колонії №20. Сьогодні багато з них прагнуть нового життя, гарної роботи, з нормальним заробітком та соціальними гарантіями, а не існування шляхом крадіжок та інших протизаконних дій. І тому вони покладають чималу надію саме на державну службу зайнятості.

Детальніше...

НА ЗАМІТКУ ВИПУСКНИКУ: А ЧИ ЗАТРЕБУВАНІ ПРОФЕСІЇ, ЯКІ ВИ ОБИРАЄТЕ?

Станом на 19 лютого 2019 році в центрах зайнятості Запорізької області зареєстровано  юристів – 176, економістів – 519, менеджерів – 1037 безробітних. А вакансій за цими спеціальностями в базі даних служби 4,8,10 відповідно. Неважко підрахувати, що на одну вакансію юриста претендує 44 безробітних, економіста – 64, а  менеджера конкурс дорівнює аж 103!!! особи.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У п’ятницю, 22 лютого 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме перший заступник голови обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна.

 

Детальніше...

ПИТАННЯ КОНТРОЛЮ В СИСТЕМІ ЗДІЙСНЕННЯ ВИПЛАТ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ

Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення ) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Під час засідання комісії були розглянуті заяви та документи громадян щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Детальніше...

ПРЕЗЕНТАЦІЯ-ЯРМАРОК «ФІНАНСУВАННЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ ЛІЗИНГОВИМИ КОМПАНІЯМИ»

За ініціативи експертної та фінансової підтримки Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» 27 лютого 2019 року о 10:00 у приміщенні Палац спорту «Юність»відбудеться Презентація-Ярмарок «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями». Під час заходу буде можливість прослухати презентації про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, отримати інформацію про особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, а також ознайомитися з пропозиціями від провідних лізингових компаній України.

Детальніше...

ЦЕ ВИЗНАННЯ ПРОГРЕСУ, ЯКИЙ ЗРОБИЛИ УКРАЇНЦІ – ПРЕЗИДЕНТ У ФІЛАДЕЛЬФІЇ ОТРИМАВ ВІДЗНАКУ «МІЖНАРОДНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ДІЯЧ»

Президент Петро Порошенко під час робочого візиту до США отримав відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії.  «Глибоко зворушений і для мене велика честь отримати відзнаку «Міжнародний державний діяч» Ради з питань світових справ Філадельфії. Я вважаю це визнанням наших спільних зусиль. Я вважаю це визнанням прогресу, який ми зробили як українська нація. Я вважаю це символом єдності та солідарності з Україною з боку американського народу, Конгресу та Адміністрації», - зазначив Глава держави.

Детальніше...

ЛІДЕРИ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗАКЛИКАЛИ ОБ’ЄДНАТИСЯ НА ПІДТРИМКУ РЕФОРМИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Лідери об’єднаних територіальних громад Запорізької області підписали звернення щодо підтримки реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком. Підписання відбулося під час зустрічі в облдержадміністрації з приводу впровадження у Запорізькій області Проекту Українського фонду соціальних інвестицій «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури». Звернення закріпили своїми підписами понад 30 представників територіальних громад регіону.

Детальніше...

ПРО ПІДГОТОВКУ ДОКУМЕНТАЦІЇ ЩОДО ЗАНЕСЕННЯ ОБ’ЄКТІВ ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ НЕРУХОМИХ ПАМ’ЯТОК УКРАЇНИ

20 лютого 2019 року під головуванням заступника голови Вільнянської районної державної адміністрації Оксани Степаненко відбулося чергове засідання комісії з перегляду списків (переліків) пам’яток історії та культури місцевого значення Вільнянського району при районній державній адміністрації. Членами комісії розглянуто облікову документацію на 12 пам’яток (25 об’єктів) археології Вільнянського району, а саме на території Петро-Михайлівської сільської ради. 

Детальніше...

ОБЛАСНІ ЗАКЛАДИ ПРОФОСВІТИ ВІДЧИНЯЮТЬ ДВЕРІ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

Для вступників, які планують навчатися у закладах професійної освіти, стартують Дні відкритих дверей. Під час них традиційно розказуватимуть про умови та дати вступу, терміни навчання і виробничої практики тощо. У рамках Днів відкритих дверей вступники разом з батьками можуть ознайомитися з матеріально-технічною базою закладів, поспілкуватися з майбутніми викладачами, дізнатися про зміст навчання, наявність гуртожитків тощо.

Детальніше...

З БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ МЕХАНІЗМ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ У ГОТІВКОВІЙ ФОРМУ

6 лютого 2019 року постановою Кабінету Міністрів України № 62 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій. Змінами передбачено з березня поточного року виплату житлових субсидій у готівковій формі всім сім'ям, які звернулися за призначенням субсидії до 31 грудня 2018 року, а також тим, які звернулися після 1 січня 2019 року, але житлова субсидія їм призначена з 2018 року у випадках, передбачених законодавством.

Детальніше...

ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

Детальніше...