Головна

Новини

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

Одним з найважливіших стратегічних завдань нашої держави є реалізація права дітей і підлітків на оздоровлення та відпочинок. Питання щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків району знаходиться на постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації. - Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 17 липня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Детальніше...

«ПІСНІ МОЄЇ РОДИНИ»

14 липня 2019 року в місті Запоріжжя відбувся VІ фестиваль  пісенної творчості «Пісні моєї родини», присвячений Дню сім’ї, кохання та вірності, а також Дню святих покровителів сім’ї - Петра та Февронії. У фестивалі взяли участь вокальні колективи з усієї області, пройшовши кілька відбіркових турів. Найкращі співочі родини, які представляли світські колективи та благочиння, виступили на заключному конкурсі, що відбувся на сценічному майданчику центрального парку культури та відпочинку «Дубовий гай».

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОДОВЖУЮТЬ ІНСПЕКТУВАТИ ХІД ЖНИВНОЇ КАМПАНІЇ В РАЙОНІ

В Запорізькій області продовжується зернозбиральна кампанія. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, людська недбалість та безвідповідальність. Загальновідомо, що в цей напружений час найменша необережність із вогнем у хлібних масивах, кинутий недопалок, іскри від сільгоспмашин можуть призвести до пожежі, перетворюючи золоте зерно на чорний попіл.

Детальніше...

МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ: ГОТІВКОВА ТА БЕЗГОТІВКОВА ФОРМИ

З 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова. Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

Детальніше...

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ

Вода є невід'ємною частиною життя на Землі. Але, на жаль, водяна стихія несе в собі велику небезпеку. Так, мабуть, ніхто не зможе заперечити, що вигляд бурхливого моря, спокійної річки або мальовничого озера захоплює, надихає і манить, а рятувальників бентежить і непокоїть. Бо саме ця не оповита стихія щороку поглинає людські життя. Кількості нещасних випадків на воді чи не щодня лякає невтішною статистикою.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 16 липня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове та земельне право» (порядок легалізації самочинного будівництва; проблеми визначення права власності на самочинно збудовані об'єкти; право на земельну ділянку у разі набуття права власності на житловий будинок; звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки шляхом знесення самочинного будівництва тощо), під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

НОВА ЕЛЕКТРОННА ПОСЛУГА ДОЗВОЛЯЄ ЗАРЕЄСТРУВАТИ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ОН-ЛАЙН

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю он-лайн, що діє на підставі модельного статуту. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі в розділі «Електронні послуги». Нова онлайн-послуга забезпечить онлайн-реєстрацію ТОВ з можливістю формування необхідної редакції модельного статуту, шляхом вибору відповідних пунктів або використання редакції за замовчуванням.

Детальніше...

КОМФОРТНІ УМОВИ ДЛЯ ДІТЕЙ, ЯКІ МАЮТЬ ОСВІТНІ ПОТРЕБИ

Актуальність проблеми інклюзивної освіти пов’язана, насамперед, з тим, що число дітей, які потребують корекційного супроводу, неухильно зростає. Щоб зробити навчання дітей з особливими освітніми потребами максимально доступним, у Вільнянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №2 створюється ресурсна кімната. Ресурсна кімната - це спеціально організований простір для розвитку людини та гармонізації її психоемоційного стану.

Детальніше...

ПОСИЛЕННЯ БОРОТЬБИ З НЕЗАКОННОЮ ТОРГІВЛЕЮ

З метою ліквідації осередків незаконної торгівлі у Вільнянському районі, розпорядженням голови районної державної адміністрації створено та затверджено склад робочої групи для здійснення систематичних рейдів. У І півріччі 2019 року робочою групою щотижнево проводилися рейди по виявленню  торгівлі в невстановлених місцях і особлива увага приділялася забезпеченню правил торгівлі на території центрального ринку м. Вільнянськ, вулицях міста та сіл. 

Детальніше...

У СФЕРІ УСИНОВЛЕННЯ УДОСКОНАЛЕНО НОРМАТИВНО-ПРАВОВУ БАЗУ

10 липня 2019 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей”. Нормами зазначеної постанови передбачено введення обов’язкової підготовки для громадян України, які виявили бажання усиновити дитину-сироту, дитину, позбавлену батьківського піклування, удосконалення роботи служб у справах дітей з кандидатами в усиновлювачі щодо ознайомлення з інформацією про дітей,

Детальніше...

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ТА ПІДТРИМКИ НАЙБІЛЬШ ПОТРЕБУЮЧОГО НАСЕЛЕННЯ

09.07.2019 фахівці благодійного фонду «Карітас Запоріжжя» в рамках проекту «Сприяння працевлаштуванню» та «Зміцнення соціальної згуртованості» провели майстер клас для громадян, які перебувають на обліку у Вільнянській районній філії. Учасниками були люди з інвалідністю, яким законодавчо надається першочергове сприяння в працевлаштуванні, але на практиці кількість пропозицій традиційної роботи невелика. Тому тема заходу «Віддалена робота. Міф чи реальність?» зараз досить актуальна, а з розвитком інформаційно-комунікаційних технологій ще більше набирає обертів.

Детальніше...

В УКРАЇНІ СТАРТУВАВ ПРИЙОМ ЗАЯВ ДО ВИШІВ

В Україні почався прийом заяв у виші для вступу на бакалавра та наскрізного магістра – більшість вступників мають подавати їх в електронній формі через власні кабінети на сайті. Можливість подання заяв була відкрита сьогодні, 10 липня 2019 року, о 9-й ранку. Від сьогодні,  10 липня, через електронні кабінети вступники можуть подавати електронні заяви до вишів.

Детальніше...

ЖНИВА-2019: АГРАРІЇ РАЙОНУ ПРОДОВЖУЮТЬ ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР

За інформацією відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації станом на 10 липня аграрії району продовжують збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Загалом вже намолочено 46,6 тис. тонн ранніх зернових та зернобобових культур нового врожаю на площі 17,2 тис.га (51%) при врожайності 27,1 ц/га. Так, у розрізі культур, зібрано: озимої пшениці – 36,9 тис. тонн на площі 13,3 тис. га або 49% до прогнозу; озимого ячменю – 7,0 тис. тонн на площі 2,5 тис. га або 98% до прогнозу; гороху – 1,6 тис. тонн на площі 0,9 тис. га або 85% до прогнозу.

Детальніше...

МОЗ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ ПОСИЛИТИ БОРОТЬБУ З КУРІННЯМ

МОЗ України опублікувало для громадського обговорення проект Закону, який значно посилить боротьбу з курінням і наблизить наше законодавство до норм Європейського Союзу. Зокрема, йдеться про нові ефективні медичні попередження на упаковках звичайних і електронних сигарет, заборону “важких” (з високим вмістом смол і нікотину) та “смачних” (ароматизованих) сигарет.

Детальніше...

ПРО ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ У І ПІВРІЧЧІ 2019 РОКУ

У відповідності постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого  2013 року № 115 та розпорядження голови райдержадміністрації від 22.01.2015 № 26 (зі змінами) протягом І півріччя 2019 року повідомну реєстрацію колективних договорів проведено наступним підприємствам, установам, організаціям району:

Детальніше...

НА ВІЛЬНЯНЩИНІ УВІЧНИЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯ АТО ЮРІЯ ДМИТРІЄВА

За ініціативи громадськості та побратимів на будівлі Вільнянського районного відділку поліції відкрито меморіальну дошку майору міліції, добровольцю, учаснику антитерористичної операції Юрію Дмитрієву (позивний «Сміт»). Вшанувати героя  прийшла мати Галина Макарівна, рідні та близькі, товариші по зброї, колеги, представники влади, жителі міста.

Детальніше...

ЗАПРОВАДЖЕНІ В МИНУЛИХ РОКАХ ПІЛЬГИ ПІД ЧАС ВСТУПУ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДІВ ЗБЕРЕЖЕНО

Пільги під час вступу до вищих військових закладів, запроваджені в минулих роках, збережено і в нинішній вступній кампанії. Зокрема, означені пільги щодо першочергового зарахування мають: особи, яким таке право надано згідно із Законом України «Про соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»; 

Детальніше...

«СРІБНА КУПАЛЬСЬКА РОСА»

05 липня 2019 року за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації поблизу села Кутузівка Токмацького району відбувся обласний фестиваль народної творчості «Срібна купальська роса». До організації цього  масштабного свята також долучилися обласний методичний центр культури і мистецтва, відділ культури і туризму Токмацької районної державної адміністрації.

Детальніше...

«ЧАРИ КУПАЛЬСЬКОГО ВОГНЮ»

На початку липня українці святкують Івана Купала – одне з найбільших стародавніх магічних слов'янських свят. 06 липня 2019 року театралізоване свято «Чари купальського вогню» відбулося на площі біля ставка с. Гнаровське. В концертній програмі прийняли участь колективи художньої самодіяльності комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради:

Детальніше...

231 ДЕМОБІЛІЗОВАНИЙ УЧАСНИК АТО/ООС ЗНАЙШОВ СВОЮ РОБОТУ ЗА ДОПОМОГОЮ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Основне завдання служби зайнятості – це якісне надання послуг всім категоріям громадян, які звернулися до служби зайнятості за пошуком роботи. Питання зайнятості демобілізованих військовослужбовців, у т.ч. учасників антитерористичної операції, займають особливе місце у соціально – економічній політиці Запорізької області. За оперативними даними на обліку в центрах зайнятості Запорізької області за шість  місяців поточного року перебували 957 безробітних  з числа демобілізованих учасників АТО/ООС.

Детальніше...

ОЙ, НА ІВАНА, ТА Й НІЧКА МАЛА

Липень вступив в свої права, а значить всі відзначать одне з найцікавіших свят у році-день Івана Купала. Традиційно свято відзначають в ніч з 6 на 7 липня. Це, мабуть, єдине язичеське свято, яке збереглось до сих пір і  на яке майже не вплинуло християнство. Це свято відзначають по території всієї України. Згідно з легендою в цю ніч грали весілля Купала та Марени-це символізувало союз чоловічого і жіночого начал, двох стихій (Купало-втілення вогню, Марена-води). 

Детальніше...

МІСТО МАЙСТРІВ

Фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості було проведено виїзний профорієнтаційний захід під назвою «Місто майстрів» для дітей, які відпочивають у оздоровчому таборі «Маяк» с.Вільноандріївка. Основна мета поїздки – це  формування у молоді правильного вибору життєвого шляху. В ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення.

Детальніше...

СПІЛЬНІ НАВЧАННЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ТА ПЕРСОНАЛУ ВИПРАВНИХ УСТАНОВ

На території Державної установи «Вільнянська виправна колонія №20» відбулось навчання рятувальників спільно з персоналом відомчої пожежної охорони Державної установи «Вільнянська виправна колонія №20» та Державної установи «Софіївська виправна колонія №55» щодо проведення спільних практичних занять по гасінню умовної пожежі. Під час  навчання учасники відпрацьовували гасіння умовної пожежі на території виправного закладу.

Детальніше...

МІЖ ВІЛЬНЯНСЬКОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ, РАЙОННОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ РОБОТОДАВЦІВ ТА СПІЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИЦЬКИМ ОРГАНОМ ПРОФСПІЛОК УКЛАДЕНО ТЕРИТОРІАЛЬНУ УГОДУ

Територіальна Угода (далі - Угода) укладена Вільнянською районною державною адміністрацією Запорізької області, Вільнянською районною організацією роботодавців та спільним представницьким органом профспілок (далі - Сторонами) згідно з Конституцією України, Законом України «Про колективні договори і угоди», Закону України «Про соціальний діалог в Україні» з метою створення кращих умов для збереження, відтворення і розвитку трудового та людського потенціалу району, спрямована на удосконалення на договірній основі економічних, виробничих, соціально-трудових відносин, регіональної соціально-економічної політики на партнерських засадах.

Детальніше...

ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ ЗА ДІЯЛЬНІСТЮ ОРГАНІВ І УСТАНОВ ВИКОНАННЯ ПОКАРАНЬ

Здійснення контролю за діяльністю органів і установ виконання покарань має важливе значення для реалізації принципу законності, що дає змогу забезпечити дотримання прав і обов'язків засуджених адміністрацією вказаних установ. Права людини не повинні відбиратись, відчужуватись, ліквідовуватись будь-ким, їх обме­ження мають бути встановлені лише вироком суду, а оскільки засудження завдає певні страждання правопорушникові, то в'язнична система не повинна поглиблювати такі страждан­ня. Заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела засідання спостережної комісії при Вільнянській райдержадміністрації,

Детальніше...

РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНО РЕАЛІЗАЦІЮ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА ГРОМАДЯН НА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» Вільнянською районною державною адміністрацією забезпечено дотримання вимог законодавства України про звернення громадян.

Детальніше...

МОН: ЦЬОГО РОКУ ЧОТИРИ КАТЕГОРІЇ ВСТУПНИКІВ МОЖУТЬ ОТРИМАТИ ДОДАТКОВІ БАЛИ

Цього року 4 категорії вступників можуть отримати додаткові бали до свого конкурсного бала, але для їх нарахування є певні умови, які обов’язково треба врахувати під час подання заяв до вишів. Відповідне роз’яснення надав Директорат вищої освіти та освіти дорослих МОН в зв’язку з початком активної фази вступної кампанії.

Детальніше...

РЯТУВАЛЬНИКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ГРОМАДЯН ЩОДО ДІЙ ПРИ ВИЯВЛЕНІ ПІДОЗРІЛОГО ПРЕДМЕТУ СХОЖОГО НА ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРИСТРІЙ

Вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз. Декілька загиблих щороку - трагічна реальність. Гинуть дорослі, намагаючись здати небезпечну знахідку до пункту прийому металобрухту або при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину; гинуть діти, які з цікавості підкладають боєприпаси у багаття. 

Детальніше...

УРЯД ВСТАНОВИВ ГРАНИЧНІ ТАРИФИ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ НА ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН 2019-2020 РОКІВ

Кабінету Міністрів України вдалося змусити НАК «Нафтогаз України» знизити ціну на газ для населення. Зараз вона майже однакова для всіх регіонів. Натомість ціна на тепло – різна. Подекуди різниця становить два рази і більше – в залежності від регіону та оновлення комунальних мереж господарства. Про це повідомив Урядовий портал.

Детальніше...

УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПРАВИЛА ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗІЇ В ДОШКІЛЬНІЙ ОСВІТІ

Відтепер  почали діяти чіткі правила, за якими мають створюватися і працювати інклюзивні групи в дитсадках для дітей з особливими освітніми потребами. Уряд затвердив правила організації інклюзії в дошкільних закладах. Відповідний порядок набув чинності та опублікований на сайті Кабінету Міністрів. За Законом «Про освіту» керівник закладу зобов’язаний створити інклюзивну групу чи клас та забезпечити відповідні умови навіть для однієї дитини.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дорогі вільнянці!

28 червня 1996 року була прийнята сучасна Конституція України. Вона була створена зважаючи на багатовікову історію українського державотворення. Адже за роки свого існування, навіть під гнітом та в притисненні, наш народ завжди прагнув самовизначення та відстоював власні права і свободи. 28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

Детальніше...

З 1 ЛИПНЯ ЗРОСТЕ ВАРТІСТЬ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ МІГРАЦІЇ

1 липня 2019 року набуває чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 №371 «Про внесення змін у додаток до Постанови КМУ від 2 листопада 2016р. №770», відповідно до якої ухвалено нові суми вартості адміністративних послуг у сфері міграції. Зокрема, відповідно до внесених змін, з 1.07.2019 року вартість оформлення документів з безконтактним електронним носієм зросте не більше як на 30%.

Детальніше...

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДСНС УКРАЇНИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ НАГАДУЄ ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ ПІД ЧАС ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ

Розпочався сезон збору врожаю хліба, подія, яка для мешканців міста здається не такою вже і значною. Але кожен з них, щодня купує до дому свіжу паляницю, а отже таким чином, долучається до процесу, який повторюється з року в рік і є невід’ємною частиною нашого життя. Саме тому кожна людина має усвідомити, що вона повинна дбати про безпеку полів, і не тому, що це потрібно комусь, а тому, що це, в першу чергу, необхідно їй самій.

Детальніше...

КОЖЕН ГРОМАДЯНИН МАЄ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНУ ВАКЦИНУ ПРОТИ КОРУ

В Україні зростає кількість захворілих на кір. Про це свідчать оперативні дані Центру громадського здоров’я МОЗ України. Протягом 25-го тижня на кір захворіли 705 людей – 436 дорослих і 531 дитина. Як повідомили у Запорізькому обласному лабораторному центрі МОЗ України, з початку року зареєстровано 826 випадків кору, з них 212 випадків – у дітей. Найбільше захворілих у м. Запоріжжя – 375, м. Мелітополь – 135, Мелітопольському районі – 69, м. Енергодар – 55, м. Бердянськ – 43, та у Запорізькому районі – 40.

Детальніше...

СТАРТУВАЛА ГАРЯЧА ЛІНІЯ МОН ТА ПРИЙМАЛЬНЯ ГРОМАДЯН ЩОДО СТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2019 РОКУ

Що таке конкурсний бал і як він розраховується, скільки заяв можна подати на бюджетну і контрактну форми навчання, якими пільгами можна скористатись під час вступу. Відповіді на ці та інші запитання вступники тепер зможуть отримати, звернувшись на гарячу лінію МОН або у приймальню громадян щодо вступної кампанії. Їхня робота стартувала 24 червня 2019 року, і триватиме до 9 серпня.

Детальніше...

ДО 15 ЛИПНЯ МОЖНА ТИМЧАСОВО ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ НА ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ

Згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців» кожен громадянин має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та отримати інформацію про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців і, в разі необхідності, подати заяву  щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.

Детальніше...

ВІДТЕПЕР ЗАРЕЄСТРУВАТИ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ МОЖНА ОНЛАЙН

В Україні запрацювала нова електронна послуга, що дозволяє зареєструвати громадську організацію зі статусом юридичної особи. Новація доступна на порталі «Онлайн-будинку юстиції» та Урядовому порталі kmu.gov.ua в розділі «Електронні послуги». Електронна послуга забезпечує можливість як подати документи, так і дістати відповідь про реєстрацію ГО онлайн. Таким чином, послуга виключає необхідність відвідувати центри надання адміністративних послуг чи суб’єктів державної реєстрації заявникам особисто.

Детальніше...

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

В райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради. Головним питанням порядку денного було узгодити та прийняти рішення щодо підписання Територіальної Угоди між Вільнянською районною державною адміністрацією Запорізької області, Вільнянською районною організацією роботодавців та спільним представницьким органом профспілок на 2019 − 2021 роки.

Детальніше...

ЛІТНЯ ШКОЛА ДЛЯ ДОРОСЛИХ 2019

У рамках проведення «Літньої школи для дорослих» відбулось урочисте відкриття Всеукраїнського науково-практичного семінару «Світ дитинства». У його роботі  беруть участь науковці, педагоги, викладачі з усієї України. Мета заходу – надати додаткову можливість для навчання спеціалістам дошкільної освіти, розглянути та знайти шляхи розв’язання актуальних проблем в дошкільних навчальних закладах.

Детальніше...

ОТГ ЗМОЖУТЬ СТЯГУВАТИ ПЛАТУ ЗА ЗЕМЛЮ З НЕДОБРОСОВІСНИХ ПЛАТНИКІВ

Уряд схвалив зміни до постанови Кабінету Міністрів України «Про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам». За інформацією Урядового порталу, тепер об’єднані громади зможуть самостійно контролювати використання та охорону земель. Це дозволить отримувати додаткові надходження до місцевих бюджетів у вигляді відшкодування збитків (неодержані доходи), зазначають в асоціації міст України.

Детальніше...

ХАЙ В ДУШІ ПАЛАЄ ПАМ’ЯТІ ВОГОНЬ

22 червня  – День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю. Вогонь Другої світової  війни бушував на території  України 1225 днів. Ми сумуємо за всіма, хто віддав своє життя у цій війні. Вічна пам'ять про синів і дочок, які не повернулися з поля бою, пожертвували своїм життям заради життя на землі.

Детальніше...

В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

День Конституції України відзначається щорічно і є офіційним державним святом. Прийняттям даного документа ознаменувався початок становлення і розвитку нової демократичної і незалежної країни. З метою належної організації підготовки та проведення заходів з нагоди відзначення Дня Конституції України, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела організаційну нараду за участі начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних служб.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕЛИ ПРОТИПОЖЕЖНІ ТРЕНУВАННЯ НА ОБ’ЄКТІ ЕНЕРГЕТИКИ

З метою відпрацювання спільних дій енергетиків і рятувальників щодо ліквідації можливої пожежі, 20 червня 2019 року на території підстанції 750 кВ «Запорізька»  було проведено протипожежне тренування. Під час тренування присутні ознайомилися з особливостями пожежної та техногенної безпеки об’єкта, системами водопостачання і пожежогасіння. У ході навчання співробітники ДСНС відпрацювали спільні дії пожежно-рятувальних підрозділів з оперативним персоналом підприємства та ДПД по ліквідації аварії, можливі варіанти її ліквідації, план пожежогасіння об’єкту та особливості створення штабу з ліквідації пожежі.

Детальніше...

ЗАВЕРШИВСЯ ІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

У Запорізькому обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» відбулося урочисте закриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Під час урочистої церемонії закриття привітав учасників заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, який подякував організаторам та педагогам за виховання юних патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 20 червня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. Дитячі табори і санаторії відносяться до об’єктів з масовим перебуванням людей, тож потребують особливої уваги та контролю з питань забезпечення вимог безпеки. В зв’язку з цим одним із питань, яке розглядалося на засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було питання про дотримання законодавства з праці та охорони праці у дитячих та інших оздоровчих закладах під час підготовки та проведення оздоровчого сезону.

Детальніше...

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ПІД ЧАС ВІДПОЧИНКУ НА ВОДОЙМАХ

Всім відомо, відпочинок біля водойм позитивно впливає на здоров'я людини. Проте ігнорування заходів безпеки може обернутися трагедією. Всім відпочиваючим хотілося б нагадати, що зазвичай основними причинами лиха є порушення правил безпеки під час купання, користування непридатними плавзасобами, перебування на воді в стані алкогольного сп'яніння, залишення  без нагляду дорослих, самостійно купаючись дітей на  водоймах які зазвичай влаштовують там небезпечні ігри.

Детальніше...

МІСТО МАЙСТРІВ

Фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості було проведено виїзний профорієнтаційний захід під назвою «Місто майстрів» для дітей, які відпочивають у оздоровчому таборі «Маяк» с. Вільноандріївка. Основна мета поїздки – це формування у молоді правильного вибору життєвого шляху. В ході заходу обговорювалась формула вибору професії та подолання бар’єрів на шляху професійного визначення.

Детальніше...

ОРІЄНТАЦІЯ НА СЛУЖБУ В ЗСУ ЗА КОНТРАКТОМ ЯК АЛЬТЕРНАТИВНИЙ ВИД ЗАЙНЯТОСТІ

В рамках «Декади служби зайнятості для військовослужбовців» для безробітних громадян та незайнятого населення проведено інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за контрактом як альтернативний вид зайнятості. Захід відбувся за участі офіцерів Вільнянського райвійськкомату та 55-тої окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ», а також керівника Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

ВСТУПИТИ У ВИШ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ СПІВБЕСІДИ АБО ІСПИТІВ ЗМОЖУТЬ ВИЗНАЧЕНІ КАТЕГОРІЇ АБІТУРІЄНТІВ,- РОЗ'ЯСНЕННЯ МОН

Цього року вступити до закладу вищої освіти за підсумками співбесіди зможуть три категорії вступників, а за результатами вступних іспитів - майже десять. Роз'яснення щодо використання пільг розміщені на сайті МОН сьогодні, 18 червня 2019 року, у розділі “Вступна кампанія 2019”. Традиційно в Умовах прийому до вишів виписані усі категорії вступників, які мають право на пільговий вступ.

Детальніше...

ХАЙ СОНЦЕ СЯЄ В УКРАЇНСЬКІЙ ПІСНІ…

16 червня 2019 на площі села Богатирівка відбулася велика концертна програма «Хай сонце сяє в українській пісні» з нагоди 100-річчя створення села, 20-річчя місцевої церкви Петра і Павла, а також звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Богатиряни» (керівник Марія Пономаренко) з нагоди 40-ти річчя його створення. Під час проведення свята нагороди отримали старожили села, новонароджені, багатодітні родини, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, ювіляри.

Детальніше...

«З ПІСНЕЮ ПО ЖИТТЮ»

15 червня 2019 на площі селища Кам’яне відбувся звітний концерт народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці», керівник Віктор Алейніков, з нагоди 30-ти річчя створення колективу. Свято пройшло у теплій та дружній атмосфері. Концерт розпочався виступом народного аматорського фольклорного колективу «Вечорниці» - звучали пісні про рідне село, Україну, кохання.

Детальніше...

«СПАСИБІ ВАМ ЗА ТРУД НЕОЦІНЕННИЙ, ШАНОВНІ НАШІ МЕДПРАЦІВНИКИ!»

Прості, звичайні люди в білих халатах. Самовіддана праця медичних працівників в ім’я людини, що кожного дня прирікають себе на  такий нелегкий труд – повертати здоров’я,  рятувати іншим життя – це справжній героїзм. 14 червня  2019 року  в глядацькій залі комунальної установи «Вільнянський  районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради  відбулися  урочистості та святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника «Спасибі Вам за труд неоціненний, шановні наші медпрацівники!».

Детальніше...

РЯТУВАЛЬНИКИ ДСНС ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН НЕ ПРОВОКУВАТИ ПОЖЕЖІ В ЕКОСИСТЕМАХ!

Розпочався пожежонебезпечний період, коли достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Тому у період підвищеної пожежної небезпеки рятувальники застерігають не використовувати відкритий вогонь поблизу житлових будинків, не кидати недопалки цигарок у траву чи на узбіччя доріг. Крім того, суворо забороняється самовільне випалювання рослинності або її залишків.   

Детальніше...

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ЗБИРАННЯ РАННІХ ЗЕРНОВИХ ТА ЗЕРНОБОБОВИХ КУЛЬТУР ВРОЖАЮ 2019 РОКУ

Сільськогосподарська галузь для нашого регіону завжди була пріоритетною галуззю, результати діяльності якої суттєво впливали і впливають на економічний і соціальний стан в районі. А жнива - це найвідповідальніша, найочікуваніша пора для працівників сільського господарства. За участю представників сільськогосподарських підприємств, спеціалістів відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації проведено нараду по підготовці до збирання ранніх зернових та зернобобових культур, недопущення смертельного травматизму у сільському господарстві.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОГО КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою вироблення консолідованої позиції сторін соціального діалогу щодо здійснення політики зайнятості, забезпечення реалізації прав громадян на працю та соціальний захист від безробіття в районі створено координаційний комітет сприяння зайнятості населення. В райдержадміністрації проведено чергове планове засідання Комітету.

Детальніше...

ВИРІШЕННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЯ ПИТАНЬ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАЙНЯТОСТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

В рамках акції «Декада служби зайнятості для військовослужбовців» у Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ відбулося засідання «за круглим столом» на тему: «Вирішення та реалізація питань забезпечення зайнятості військовослужбовців у Вільнянському районі». Керівництво районної філії відмітило, що вже традиційно служба зайнятості виступає майданчиком для спілкування та координації спільних дій, щодо вирішення питань, пов’язаних з військовослужбовцями.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 19 червня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Детальніше...

МІНІ-ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ВІД ТК «ЕКОНОМ ПЛЮС»

У Вільнянській районній філії Запорізького ОЦЗ проведено міні-ярмарок вакансій від мережі продуктових маркетів торгової компанії «Економ Плюс». Представляла компанію перед шукачами роботи менеджер з персоналу Анастасія Кабаченко. На сьогодні у Вільнянську відкрито 2 магазини за адресами: вул. Соборна, 51 та вул. Зачиняєва, 23, які все ще потребують доукомплектування персоналом по деяким позиціям.

Детальніше...

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ У ЛІТНІЙ ПЕРІОД

У літній період під час вихідних та відпусток кожен городянин прагне на природу, щоб викупатися раз-другий у водоймі. Але нерідко звичайне купання обертається трагедією. Головною причиною виникнення нещасних випадків на воді можна назвати відсутність культури безпеки у населення і незнання простих правил поведінки на воді. Знання правил і уміння надати першу допомогу потерпілому потрібні кожному відпочивальнику. 

Детальніше...

ТИЖДЕНЬ БЛАГОДІЙНОЇ ЗДАЧІ КРОВІ #яДонор

До Всесвітнього дня донора крові, який відзначають 14 червня, в Україні проходить тиждень благодійної здачі крові #яДонор. Міністерство охорони здоров’я, Центр громадського здоров’я МОЗ України та ДонорUA закликають приєднатися до волонтерського руху та поділитися своєю кров’ю з тими, хто її потребує. Кожен охочий може допомогти популяризувати культуру донорства в Україні і долучитися до порятунку життя. Ставайте донорами та упродовж тижня публікуйте в соцмережах свої фотографії із хештегом #яДонор.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 18 червня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Адміністративне право» {оскарження дій та рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; вимоги про визнання неправомірними та скасування рішень органів місцевого самоврядування; судовий порядок визнання незаконними актів органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування тощо),

Детальніше...

ДЕКАДА СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

12.07.2019 року у Вільнянській районній філії Запорізького обласного центру зайнятості в рамках акції «Декада служби зайнятості для військовослужбовців» проведено інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО за участі начальника Вільнянського бюро безоплатної правової допомоги Ольги Яковлєвої, керівника громадської організації «Вільнянська районна спілка воїнів АТО (ООС)» Сергія Синенка, працівника управління соціального захисту населення Вільнянської РДА Ольги Іванісової, представника ВЧ А1978 Віталія Строкатова.

Детальніше...

ПРАЦЮЮТЬ СПРОЩЕНІ ПРОЦЕДУРИ ВИЇЗДУ З ДИТИНОЮ НА ВІДПОЧИНОК ЗА КОРДОН

Сумлінні батьки, які виконують свої батьківські обов’язки, можуть скористатися прийнятими минулого року новаціями законів #ЧужихДітейНеБуває щодо тимчасового виїзду з дитиною за кордон. Законодавство чітко регламентує 3 можливості тимчасового виїзду з дитиною за кордон на відпочинок чи лікування за спрощеним порядком. Перша з них стосується батька чи матері, з якими проживає малюк. Якщо ви не перешкоджаєте другому з батьків бачитися з дитиною, ви можете поїхати з дитиною, наприклад, на відпочинок чи навчання строком до 1 місяця, навіть якщо другий з батьків не дає згоди.

Детальніше...

ОТРИМАННЯ КОМПЕНСАЦІЇ ЗА СОЦІАЛЬНУ ВІДПУСТКУ НА ДІТЕЙ

У зв’язку  з численними зверненнями до управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо надання соціальної додаткової відпустки на дітей,  хотілось би в черговий раз нагадати, що: відповідно до ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 р. №504/96-ВР жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує їх без матері

Детальніше...

РОЗПОЧАВСЯ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПЕРІОД

Суха, вітряна погода яка панує цього року на території району та області сприяє дуже швидкому поширенню вогню. Достатньо лише необачно кинутого недопалка у суху траву, як миттєво пожежа набуває загрозливих масштабів. Вітряна погода сприяє дуже швидкому поширенню вогню. За оперативною інформацією Вільнянського районного сектору ДСНС України в Запорізькій області забезпечено тушіння стихійних сміттєзвалищ, сухої трави, чагарників в лісосмугах, трав’яної підстилки вздовж доріг.

Детальніше...

РОЗРОБЛЕНО КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ЩОДО ОХОРОНИ ВРОЖАЮ ТА ЛІСОВИХ МАСИВІВ ВІД ПОЖЕЖ

З метою запобігання виникненню лісових пожеж та проведення заходів з організації протидії пожежам у 2019 році головою райдержадміністрації видано розпорядження «Про заходи щодо підготовки та забезпечення охорони врожаю зернових культур та лісових масивів від пожеж у 2019 році». Розроблено та затверджено заходи щодо підготовки та забезпечення охорони від пожеж зернових культур і грубих кормів в сільськогосподарських підприємствах та лісових масивів району у 2019 році.

Детальніше...

РИНОК ПРАЦІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ

В приміщенні Вільнянської районної філії Запорізького обласного  центру зайнятості  відбувся семінар для осіб старше 50 років, ця категорія безробітних, відповідно до Закону України «Про зайнятість населення», є вразливою категорією осіб, громадяни передпенсійного віку. З вступним словом до безробітних звернулася завідувач сектору профорієнтації, Прасолова Наталія, яка ознайомила присутніх з ринком праці Вільнянського району та перспективами працевлаштування.

Детальніше...

У РАЗІ НЕЯКІСНО НАДАНОЇ ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ БУДИНКОМ, ЇЇ ВАРТІСТЬ МОЖЕ ПЕРЕРАХОВУВАТИСЬ

Затверджено Порядок перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання або надання неякісної послуги. Таким чином споживачі будуть сплачувати справедливу вартість за надані послуги. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Детальніше...

ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЙ ЗАКЛИКАЮТЬ БУТИ ПИЛЬНИМИ ТА ПЕРЕВІРЯТИ РАХУНКИ

Некоректні нарахування від надавачів комунальних послуг можуть призвести до невиправданих боргів. Тому одержувачі субсидій мають бути пильними та перевіряти нарахування у платіжках, наголошують у Мінсоцполітики. Як повідомляють у Міністерстві соціальної політики, субсидіанти, які мали невикористані субсидії за жовтень 2018 – січень 2019 року, мали право скористатися ними до кінця опалювального сезону, тобто протягом лютого-квітня 2019 року.

Детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

У рамках виконання п. 2.1 Програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Запорізькій області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Запорізької обласної ради від 08.06.2017 № 84 (зі змінами), облдержадміністрацією 20.06.2019 об 11.00 на базі обласної універсальної наукової бібліотеки (м. Запоріжжя, пр. Соборний, 142) планується проведення першого обласного форуму громадських організацій (далі – Форум),

Детальніше...

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ ВІД УСТАНОВ ДКВСУ

У філії Запорізького обласного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій від установ ДКВСУ Вільнянського району. Серед роботодавців, які інформували безробітних та незайняте населення про свої вакансії були присутні представники:

Детальніше...

СВОЄЧАСНА ВАКЦИНАЦІЯ – ЄДИНА ЕФЕКТИВНА ПРОТИДІЯ ПОШИРЕННЮ ІНФЕКЦІЙНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ

Імунопрофілактика спрямована на захист населення від інфекційних хвороб шляхом створення специфічного імунітету завдяки вакцинації. Показник виконання плану щеплень має бути вище 95%. У Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації повідомили, що імунопрофілактика керованих інфекцій в області в 2018 році здійснювалася краще, ніж у 2017 році, але по жодному виду щеплень не досягнуто планового показника, що, насамперед, пов'язано з рядом недоліків в організації і проведенні цієї роботи.

Детальніше...

НОВА РЕДАКЦІЯ ПРАВОПИСУ ВЖЕ МАЄ ПРАВО ЗАСТОСОВУВАТИСЬ

Чи зміниться міф на міт та чи стане Лев Толстой - Толстим - нову редакцію українського правопису обговорили на черговій зустрічі #єдинийголос. Про нововведення розповів заступник Міністра освіти і науки України, український науковець, громадський та політичний діяч, перекладач, письменник Максим Стріха. Він зазначив, що порівняно з попередньою редакцією 1989 року український правопис став більш деталізованим, кількість параграфів зросла зі 125 до 168.

Детальніше...

ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ!

Вільнянське районне управління Головного управління  Держпродспоживслужби в Запорізькій області інформує всіх зацікавлених осіб щодо можливості участі в навчальному онлайн-курсі «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач», який проходить в рамках проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні».

Детальніше...

ЗАРАХУВАННЯ НЕВИКОРИСТАНИХ КОШТІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ НА ПОТОЧНІ РАХУНКИ ОДЕРЖУВАЧІВ СУБСИДІЇ В АТ «ОЩАДБАНК»

Після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати житлової субсидії, відображені на облікових записах одержувачів житлової субсидії, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються одержувачам субсидій шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в Банку.

Детальніше...

ГРОМАДЯНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІЗ ЗАПИТАМИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

Одним із актуальних питань сьогодення є досягнення повної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади. Це можливо завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації. На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації з початку 2019 року.

Детальніше...

ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ РАЙОНУ

За інформацією управління фінансів райдержадміністрації за І квартал 2019 року до загального фонду бюджету району надійшло 28501,8 тис. грн. власних надходжень, що становить 123,5 % до затвердженого плану. Додатково до бюджету надійшло 5422,0 тис. грн. У порівнянні з відповідним періодом 2018 року обсяг надходжень збільшився на 4750,9 тис. грн., або на 20,0 % у співставних умовах.

Детальніше...

ПРОХОДЖЕННЯ ДИТЯЧОГО ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ВЛІТКУ 2019 РОКУ

Триває оздоровча кампанія у Вільнянському районі. З метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року головою райдержадміністрації  видано розпорядження «Про організацію оздоровлення та відпочинок дітей у Вільнянському районі протягом 2019 -2021 років» та затверджено план заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2019 року.

Детальніше...

ЗАПОРІЗЬКА СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ НАГАДУЄ: НЕПОВНОЛІТНІ ПРАЦІВНИКИ МАЮТЬ НИЗКУ ДОДАТКОВИХ ГАРАНТІЙ

З настанням літніх канікул дехто зі школярів шукає можливість отримати заробіток. Зі свого боку, фахівці служби зайнятості нагадують, що трудовим законодавством передбачена можливість працевлаштування осіб, які не досягли повнолітнього віку, тобто 18 років. Фахівці служби зайнятості нагадують, що неповнолітні особи користуються тими ж трудовими правами та гарантіями, що передбачені для повнолітніх осіб. Проте  для них існують  ще й інші додаткові гарантії щодо зайнятості, відпочинку та охорони праці.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

З метою профілактики гострих кишкових інфекційних захворювань та харчових отруєнь Вільнянське районе управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області  рекомендує:

НЕ купувати продукти харчування на стихійних ринках або з рук у приватних осіб. Купуючи будь-які харчові продукти у торговельній мережі споживач має право вимагати у продавця документи, що підтверджують якість та безпеку продукції.

Детальніше...

РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АНКЕТУВАННЯ РОБОТОДАЦІВ ПРО ПОТРЕБУ В ПРАЦІВНИКАХ НА 2020 РІК

З метою підготовки прогнозу потреби у працівниках у професійному розрізі на 2020 рік та визначення перспективи створення робочих місць, у тому числі за рахунок реалізації державних цільових програм, місцевих програм, інфраструктурних та інвестиційних проектів, в Україні проводиться поглиблене вивчення перспектив розвитку регіональних ринків праці.

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОГРАМ (ПРОЕКТІВ, ЗАХОДІВ), РОЗРОБЛЕНИХ ІНСТИТУТАМИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ДЛЯ ВИКОНАННЯ (РЕАЛІЗАЦІЇ) ЯКИХ НАДАЄТЬСЯ ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ЗА РАХУНОК КОШТІВ ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ В 2019 РОЦІ

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Конкурс). Прийом заявок триватиме до 30 червня 2019 року включно.

Детальніше...

ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ - ЗОНА СПІЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

У зв’язку з початком небезпечного в пожежному відношенні весняно – літнього періоду зростає необхідність в посиленні заходів пожежної безпеки власниками та користувачами земельних ділянок у межах охоронних зон повітряних ліній електропередач. Зокрема небезпеку пожеж становлять необроблені поля із сухою травою. Окрім цього, низові пожежі (масове спалювання сухої трави та очерету) через іонізоване повітря можуть призвести і до вимкнення ліній електропередач.

Детальніше...

УВАГА! ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН!

Шановні громадяни!

Згідно із Законом України «Про Державний реєстр виборців» кожен громадянин має право звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців та отримати інформацію про свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців і, в разі необхідності, подати заяву  щодо неправомірного включення (не включення) до Реєстру себе чи інших осіб, запису про себе чи про інших осіб, виправлення недостовірних відомостей Реєстру щодо себе або інших осіб.

Детальніше...

У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «ВІЛЬНЯНСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА» ВЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ РОБІТ

Дипломний проект є підсумковою роботою випускника, який розкриває його творчі здібності. Тему диплому і техніку виконання учні обирають самостійно, відповідно до своїх вподобань, навичок та вмінь. В основу дипломного проекту входить творча робота на базі знань і прийомів  отриманих в процесі навчання в школі. Захист дипломного проекту будується  на основі ескізів, по яким екзаменаційна комісія розглядає процес створення  картини.

Детальніше...

«ВЕСЕЛКОЮ ГРАЄ ДИТИНСТВО ЯСНЕ»

1 червня у всьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. В цей день площа біля комунальної установи «Вільнянський районний  будинок культури  та дозвілля» Вільнянської районної ради  наповнилась веселим та дзвінким сміхом маленьких жителів нашого міста. Діти зібралися, щоб разом погратися в цікаві ігри, послухати дитячі веселі пісні, потанцювати запальний флешмоб «Дитина – перлина України», навчитися різним цікавим  майстер класам, а саме:

Детальніше...

У ЦЕНТРІ УВАГИ - ДІТИ

Зовсім не святковий настрій панував напередодні Міжнародного дня захисту дітей під час чергового засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось 31 травня 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова. До порядку денного засідання комісії було включено 18 питань, 6 з яких стосувались позбавлення батьківських прав батьків, які не виконують своїх обов’язків щодо виховання, лікування, утримання дітей.

Детальніше...

ЯК ОТРИМАТИ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ У ВІДПУСТЦІ ТА НА КУРОРТІ: РЕКОМЕНДАЦІЇ НАЦСЛУЖБИ ЗДОРОВ’Я

Поступово на узбережжі Азовського моря розгортається курортний сезон. Тож актуальним  стає питання надання медичних послуг для відпочивальників. За інформацією Національної служби здоров'я України, якщо людина приїхала на відпочинок і так сталося, що вона або її дитина потребує медичної допомоги, вона може розраховувати на такі види безоплатної медичної допомоги:

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 04 червня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме  перший заступник голови обласної державної адміністрації Слепян Елла Валеріївна

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

Детальніше...

«ЛІТО-ЛІТЕЧКО ПРИЙШЛО»

30 травня 2019 року у глядацьку залу комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради завітала галаслива юрба дітвори – відвідувачі міських пришкільних таборів. Разом з героями розважальної програми «Літо-Літечко прийшло» маленькі глядачі зустрічали тепле, яскраве, чудове Літо!

Детальніше...

НАГОРОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Традиційно на початку літа з нагоди Міжнародного дня захисту дітей проводиться низка святкових заходів для малечі. 28 травня 2019 року для вихованців обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей, дітей пільгових категорій з об’єднаних територіальних громад області у концертному залі ім. М.І. Глінки відбувся святковий захід. Участь у якому взяли делегації Павлівської, Петро-Михайлівської та Михайлівської ОТГ Вільнянського району.

Детальніше...

У ВІЛЬНЯНСЬКІЙ РАЙОННІЙ ФІЛІЇ ПРОЙШЛО ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ПОШУК»

Метою створення клубу є підвищення конкурентоспроможності безробітних на ринку праці, надання необхідних знань, вмінь і відпрацювання навичок самостійного пошуку роботи, орієнтації безробітних на самозайнятість, підприємницьку діяльність, формування позитивного свідомого ставлення до свого майбутнього, до активного процесу працевлаштування; підвищення рівня внутрішньої мотивації до досягнення власних життєвих цілей та сприяння формуванню лідерського світогляду; створення образу ділової людини та стилю поведінки для самореалізації та професіоналізму.

Детальніше...

РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ ПРИШКІЛЬНІ ТАБОРИ

Одним із компонентів повноцінного розвитку особистості, запорукою здоров’я та успішного навчання підростаючого покоління є реалізація права на відпочинок та оздоровлення, зокрема у літній період. Саме з цією метою на базі загальноосвітніх навчальних закладів району щорічно організовуються відпочинкові зміни у формі пришкільних таборів з денним перебуванням дітей.

Детальніше...

РОЗВИТОК ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ – ІНВЕСТИЦІЯ У ЗАМІЩЕННЯ ІМПОРТНИХ НАФТОПРОДУКТІВ В УКРАЇНІ

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи 4-у Міжнародну виставку електромобілів та гібридів «PLUG-IN UKRAINE» у виставковому центрі  «ACCO International» у Києві. Виставка представляє кращі світові бренди електрокарів, які також набирають популярності в Україні, зокрема: Tesla, BMW, Jaguar, Honda та інші. Глобальний ринок електромобілів швидко зростає.

Детальніше...

ПОСИЛЮЄТЬСЯ ЗАХИСТ ДІТЕЙ У МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнська благодійна організація український фонд «Благополуччя дітей» привертають увагу дорослих до проблеми зваблення дітей та підлітків у мережі інтернет та способів  протистояти та протидіяти. За оціночними даними Ради Європи, кожна п’ята дитина в Україні стикається з сексуальним насильством у різних формах. Цей досвід може залишити травму на все життя. І сьогодні чи не найбільше ризиків зосереджено в інтернеті. Адже анонімна мережа – ідеальний простір для зловмисників, а вік користувачів мережі щороку знижується.

Детальніше...

ВИЇЗНА ПРЕЗЕНТАЦІНА АКЦІЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

28 травня 2019 року фахівцями Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості була проведена виїзна презентаційна акція з використанням мобільного центру зайнятості. Під час акції фахівці ознайомили всіх бажаючих з послугами служби зайнятості, надали інформацію про професії та спеціальності, що користуються попитом на ринку праці Вільнянського району та Запорізької області, розповіли про можливості працевлаштування за обраними професіями, участь у стажуванні на підприємствах та в організаціях, в оплачуваних громадських роботах та професійному навчанні, перепідготовці та підвищенні кваліфікації безробітних.

Детальніше...

ЛАУРЕАТИ ОБЛАСНОЇ ПРЕМІЇ

Напередодні завершення навчального року відбулася урочиста церемонія вручення обласної премії учням-переможцям всеукраїнських олімпіад і конкурсів 2018/2019 навчального року, у якій взяли участь голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та директор Департаменту освіти і науки  обласної державної адміністрації Тетяна Озерова.

Детальніше...

ЩЕ 5 ТИС. РОДИН ОТРИМАЛИ ВІДШКОДУВАННЯ ЗА «ТЕПЛИМИ КРЕДИТАМИ», ЗАЛУЧЕНИМИ У ТРАВНІ ЦЬОГО РОКУ

Держенергоефективності відшкодувало 27 млн. грн. для близько 5 тис. родин, які стали учасниками програми «теплих кредитів» у травні цього року. Зокрема, із держбюджету виплачено: понад 23 млн. грн. - на утеплення приватних будинків; більше 3 млн. грн. – на енергоефективні заходи для 26 ОСББ; 700 тис. грн.– на твердопаливні котли. 

Детальніше...

ПЕРШОЧЕРГОВЕ ПРАВО НА ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНОК МАЮТЬ ДІТИ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ УВАГИ ТА ПІДТРИМКИ

З метою належної організації та проведення оздоровчої кампанії 2019, головою районної державної адміністрації видано розпорядження від 22.05.2019 № 154 «Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у Вільнянському районі протягом 2019-2021 років», яким створено оперативний районний штаб з координації оздоровчої кампанії 2019 року,

Детальніше...