Головна

Новини

ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ ОНЛАЙН-ІНСТРУМЕНТ У РАМКАХ УРЯДОВОЇ ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

Відтепер запрацював новий онлайн-інструмент у рамках урядової програми «Доступні ліки». У зручному форматі можна знайти всі аптеки, що працюють за програмою «Доступні ліки», у радіусі 7 км від медичних закладів, у яких працюють сімейні лікарі, педіатри та терапевти. 

Детальніше...

«EUROFOLK -ЗАПОРІЖЖЯ 2019»

Фестиваль «EUROFOLK» проводиться у рамках Музичних свят «EUROFOLK» - Світ це телебачення. Музичні свята проводяться в різних містах і країнах Європи впродовж року під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – ЕАFF (офіційний партнер UNESCO). 16-17 листопада 2019 року у місті Запоріжжі відбувся IV національний чемпіонат з фольклору «EUROFOLK - Запоріжжя 2019». Усім учасникам нараховуються бали для просування у Всесвітньому рейтингу фольклору в залежності від оцінок журі та активної участі в заходах музичних свят «EUROFOLK» в Україні та Європі.

Детальніше...

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ГЕРОЙ – РЯТУВАЛЬНИК РОКУ»

Шановні громадяни!

В Україні проводиться Всеукраїнська акція «Герой-рятівник року». ЇЇ учасником може стати кожен громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, стихійного лиха чи іншої надзвичайної ситуації проявив мужність, винахідливість, героїзм. Метою акції є привернення особливої уваги всіх верств населення країни до нелегкої почесної професії рятівника, сприяння формування довіри громадян до «Народної служби порятунку-101», виховання молоді на прикладах героїчних вчинків співвітчизників.

Детальніше...

ЕКСПОЗИЦІЯ ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ В УКРАЇНІ

В комунальній установі «Вільнянський районний краєзнавчий музей» Вільнянської районної ради діє тимчасова експозиція до Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні. Голодомори – трагічні сторінки в історії нашої Батьківщини. Ми знаємо про це з розповідей наших бабусь та дідусів, з історичних джерел. Усвідомити жах тих часів  допоможуть представлені в музеї інформаційні плакати з вражаючими даними та фотографіями про події голодних років в житті українського народу, ілюстративні матеріали, копії унікальних історичних документів, наданих Вільнянським районним архівом.

Детальніше...

ПЕРЕГЛЯД ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ – ВИМУШЕНИЙ ЗАХІД

Обговорюючи процес перегляду тарифів на житлово-комунальні послуги  критики, аналітики та споживачів послуг ставлять під сумнів їх економічну обґрунтованість або ж критикують діючу методологію формування тарифів. Адже жоден із них не розглядає процес підвищення тарифів, як вимушений захід, від якого залежить, перш за все, стабільне функціонування підприємства житлово-комунальної сфери та якість послуг, що надаються населенню. При цьому тарифи на житлово-комунальні послуги не покривають витрат, що понесені підприємствами на виробництво чи надання послуг.

Детальніше...

УРЯД ПЕРЕВОДИТЬ НИЗКУ БЮРОКРАТИЧНИХ ПРОЦЕДУР У ЦИФРОВИЙ ФОРМАТ

Уряд продовжив «оцифровувати» бюрократичні процедури та документи. Онлайн можна буде також відновити втрачені або викрадені посвідчення водія за допомогою онлайн-процедури. Вже незабаром їх можна буде замовити через електронний кабінет водія або через Єдиний державний портал адміністративних послуг. Нові правила наразі стосуються посвідчень нового зразка, що видані після 1 січня 2013 року. Уряд також схвалив проект закону, який спростить отримання безоплатної адвокатської допомоги для малозабезпечених громадян.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 21 листопада 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Детальніше...

МИ ХЛІБОРОБСЬКОМУ ВКЛОНЯЄМОСЬ РОДУ!

День працівників сільського господарства – це всенародне свято, оскільки від повсякденної хліборобської праці залежить здоров’я нації, добробут нинішнього та майбутніх поколінь. Наша Вільнянщина славна працею своїх трударів. 16 листопада 2019 року в Максимівському сільському будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди професійного свята працівників сільського господарства «Ми хліборобському вклоняємось роду».

Детальніше...

ОСНАЩЕННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ЛІЧИЛЬНИКАМИ СПРИЯЄ ЕКОНОМІЇ У СФЕРІ ЖКГ

Питання встановлення засобів обліку комунальних послуг, тобто лічильників, є актуальним для громадян. Особливо для тих, хто хоче оплачувати лише реально спожите тепло, воду, електроенергію. Принцип, згідно з яким кожен буде оплачувати тільки ті обсяги комунальних послуг, які він фактично спожив, закладено у Законі України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», прийнятому Верховною Радою України 22 червня 2017 року. Документом регулюється комерційний облік послуг з постачання теплової енергії, гарячої води та  централізованого водопостачання (далі – комунальні послуги).

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН ГОТУЄТЬСЯ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Наближається скорботна дата - День пам'яті жертв голодоморів в Україні. Відповідно до районного плану заходів 23 листопада о 15.45 у місті Вільнянську та населених пунктах району розпочнуться мітинги-реквієми, відбудеться покладання траурних вінків і композицій із колосків до пам'ятних знаків, ушанування пам'яті загиблих хвилиною мовчання, проведення акції «Запали свічку», вечори-реквієми та інші скорботні заходи. У цей день о 16.00 буде оголошено хвилину мовчання на вшанування пам'яті жертв геноциду Українського народу.

Детальніше...

ПЕРЕБУВАННЯ НА ОБЛІКУ В СЛУЖБІ ЗАЙНЯТОСТІ. ЩО ТРЕБА ЗНАТИ

Досить часто громадяни, які звернулися до центру зайнятості в пошуках роботи, опиняються в ситуації, коли з певних причин припиняється їх реєстрація як безробітних і вони одночасно втрачають право на матеріальне забезпечення. Уникнути непорозумінь, допоможуть роз’яснення Запорізького обласного центру зайнятості. Законодавство про зайнятість населення передбачає широкий спектр безоплатних послуг для осіб, які втратили роботу.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВОЛОДИМИРА ГРЯНИСТОГО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні працівники сільського господарства Вільнянщини!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства! Праця сільського трудівника в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Завдяки вашим знанням та мудрості, наполегливості  і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься українська нива, розвивається сільське господарство.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ СПІЛЬНО З ПРЕДСТАВНИКОМ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА ПРОВЕЛИ ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

З приходом холодів розпочався пожежонебезпечний опалювальний сезон. Тому ризик виникнення пожеж у житловому секторі має тенденцію до зростання. Як свідчить статистика, найчастіше до загорань у оселях призводять порушення правил експлуатації пічного, газового опалення та електрообладнання. «Групою ризику» є самотні пристарілі люди, які не завжди можуть виконати елементарні заходи безпеки. 

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 19 листопада 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Житлове право: роз’яснення щодо вселення та виселення з житлового приміщення; право власності на житлові приміщення; договір найму житлового приміщення; зняття особи з місця реєстрації; визнання особи такою, що втратила право на користування житлом та зняття з реєстрації; приватизація приміщень гуртожитку його законними мешканцями тощо»,

Детальніше...

СТВОРЮЄМО КОМАНДУ – РЯТУЄМО ПРИЙОМНУ СІМ’Ю

У рамках реалізації проекту Асоціації прийомних сімей «Створюємо команду – рятуємо прийомну сім’ю» у приміщенні Вільнянської районної державної адміністрації 14 листопада 2019 року проведено тренінг для сімей, що виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  Вільнянського та Новомиколаївського району. Основна мета тренінгу – покращення взаєморозуміння між батьками та дітьми, шляхом відпрацювання навичок безконфліктної комунікації.

Детальніше...

НАПРАЦЮВАННЯ СПІЛЬНОГО ПЛАНУ ДІЙ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ ЗАХОДІВ ПО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ

З метою усунення можливих негативних наслідків від масового скорочення державних службовців, яке відбудеться наприкінці цього року в Вільнянській райдержадміністрації та її структурних підрозділах 13.11.2019 відбулася зустріч між керівництвом роботодавців, які вже попередили своїх працівників про майбутнє скорочення та заступником директора Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ Тетяною Жуковською.

Детальніше...

КОНСУЛЬТАЦІЙНІ ПУНКТИ ДОПОМАГАЮТЬ ІНТЕГРУВАТИСЯ В СУСПІЛЬСТВО ОСОБАМ, ЯКІ ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Для осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, бездомних та осіб, звільнених з місць позбавлення волі, при КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" розпочав роботу консультаційний пункт. До переліку соціальних послуг входять:

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВЕДИ ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ З ПРАЦІВНИКАМИ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

З метою  попередження виникнення пожеж на підконтрольних органам державного пожежного нагляду об’єктах та навчанням персоналу  правил безпечної життєдіяльності в мирний та воєнний час, представники Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області постійно проводять навчання та профілактичні бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій Вільнянського району.

Детальніше...

БІЛЬШЕ 50 ТИС. БЕЗРОБІТНИХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ СКОРИСТАЛИСЬ ПОСЛУГАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

За 10 місяців 2019 року комплекс різноманітних послуг та матеріального забезпечення отримали 51,1 тис. безробітних, які перебували на обліку служби зайнятості, що на 7,9% менше минулорічного показника аналогічного періоду. За сприяння служби зайнятості протягом січня-жовтня 2019 року 39,3 тис. осіб знайшли роботу, в тому числі 18,8 тис. осіб працевлаштовані до набуття статусу безробітного.

Детальніше...

ДОПОМОГА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Уже декілька років триває реформа децентралізації. І зараз настає етап, коли структури районних державних адміністрацій повинні відповідати новим функціям і завданням. Незважаючи на високу кваліфікацію співробітників райдержадміністрацій та їх внесок у розвиток регіонів, скорочення є непростим, болючим, але необхідним рішенням. Сьогодні прийняття рішень, пов’язаних зі зміною організаційної структури та зменшенням чисельності працівників райдержадміністрацій, є об’єктивною вимогою.

Детальніше...

У ВІЛЬНЯНСЬКУ ДІЄ ПУНКТ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ

Не очікуючи морозу і негоди, органи соціального захисту населення актуалізували роботу щодо забезпечення соціального захисту, зокрема гарячого харчування, бездомних осіб та осіб, звільнених із місць позбавлення волі. За даними управління соціального захисту населення райдержадміністрації при Комунальній установі „Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)”  Вільнянської районної ради з 1 листопада 2019 року розпочато роботу пункту роздачі гарячого харчування.

Детальніше...

ВІДБУЛИСЬ ЗМІНИ В ПОДАННІ ВІДОМОСТЕЙ ФІЗИЧНИХ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ ПРАВО НА ОТРИМАННЯ ДОТАЦІЙ ЗА МОЛОДНЯК

Відповідно до пункту 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (зі змінами), Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснює реалізацію державної політики з підтримки суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у галузі тваринництва, зокрема нарахування спеціальної бюджетної дотації за вирощування молодняка великої рогатої худоби.

Детальніше...

ПРО ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ОСІННЬО – ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Найвища цінність суспільства - людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров'я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа - це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню.

Детальніше...

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ПРОЦЕС СТВОРЕННЯ ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

Процес об’єднання громад у Запорізькій області активно продовжується. На заключному етапі створення знаходиться Матвіївська сільська об’єднана територіальна громада Вільнянського району з адміністративним центром у селі Матвіївка, яка отримала висновок щодо відповідності проєктів рішень про добровільне об’єднання територіальних громад законам та Конституції України,  затверджений розпорядженням голови облдержадміністрації від 08.11.2019 № 537. 

Детальніше...

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОДЕРЖУВАЧІВ ПІЛЬГ НА ЖКП

Починаючи з листопада 2019 року українці будуть отримувати квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу – без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який вступив в силу з 1 жовтня 2019 року. Нагадаємо, що відтепер пільга надається у грошовій формі органами соціального захисту населення.

Детальніше...

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ, ЯКІ ПОТРЕБУЮТЬ ОСОБЛИВОЇ СОЦІАЛЬНОЇ УВАГИ ТА ПІДТРИМКИ ТРИВАЄ

Одним з найважливіших завдань влади по забезпеченню соціального захисту дітей є реалізація їх права  на оздоровлення та відпочинок. Із завершенням літньої кампанії  у закладах відпочинку діти пільгових категорій мають можливість оздоровлюватися протягом року. Упродовж року управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації проводиться постійна робота щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода Гвардія» за рахунок бюджетних коштів. 

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 14 листопада 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508.

Детальніше...

ПРОФЕСІЯ ВІЙСЬКОВОГО – ЦЕ ПРЕСТИЖНО!

Військово-професійна орієнтація молоді - складова державної системи забезпечення зайнятості населення та військово-патріотичного виховання молоді, яка включає комплекс заходів соціально-психологічного, інформаційно-комунікативного характеру щодо формування військово-професійної спрямованості, поступового накопичення інформації та отримання нових даних про загальнолюдські, спеціальні здібності та професійну придатність громадянина до військової служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях держави, утворених відповідно до законів України.

Детальніше...

МИ ТІ, ЩО СЛАВЛЯТЬ УКРАЇНУ В РОБОТІ, В ТВОРЧОСТІ, В ЖИТТІ

Є така професія на землі – дарувати людям  свято. Це велике мистецтво завжди живе у серці працівника культури. Завдяки таланту цих людей, праці, енергії створюються літературні і живописні твори, народжуються танці і пісні, звучать музика і вірші, проводяться виставки, свята і фестивалі, ремонтуються і реставруються пам'ятники історії і архітектури.

Детальніше...

9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

9 листопада в Україні щороку відзначається Свято української писемності та мови. За православним календарем – це день ушанування пам'яті Преподобного Нестора-літописця – послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Вважається, що Нестор-літописець став прабатьком української писемної мови. Преподобний Нестор працював до останнього дня свого земного життя. Мощі святого покояться в Ближніх печерах Києво-Печерської лаври.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВОЛОДИМИРА ГРЯНИСТОГО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Вільнянщини!

Прийміть щиросердні вітання зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва !

Сьогодні в Україні культура є одним з вирішальних чинників національного відродження, зміцнення державності й об’єднання суспільства навколо спільних цінностей та ідеалів. Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.

Детальніше...

ПАМ’ЯТКА З ПРОФІЛАКТИКИ ОТРУЄННЯ ГРИБАМИ

Збір грибів - це традиційний відпочинок населення, але грибний сезон не тільки для грибників, а й для медиків. Одні радіють збираючи гриби, інші засмучуються і лікують постраждалих. Лікарі оцінюють гриби, як продукт, який важко перетравлюється, тому страви з них можуть вживатися лише практично здоровими людьми. І ні в якому разі гриби не можна споживати дітям.

Детальніше...

ПРО ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР НОРМАТИВНО – ПРАВОВИХ АКТІВ

В сьогоденному інформаційному просторі при роботі з документами, зверненні до державних органів у громадян виникає потреба знайти той чи інший акт законодавства. Доступність, гласність та відкритість правової інформації для користувачів забезпечується за допомогою Єдиного  державного реєстру нормативно-правових актів та користування ним, порядок ведення якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2001 р. № 376.

Детальніше...

НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Закон України «Про безоплатну правову допомогу» (далі - Закон) відповідно до Конституції України визначає зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та порядок надання безоплатної правової допомоги, державні гарантії щодо надання безоплатної правової допомоги. Безоплатна правова допомога являє собою правову допомогу, що гарантується державою та повністю або частково надається за рахунок коштів Державного бюджету України, місцевих бюджетів та інших джерел.

Детальніше...

БЮДЖЕТ-2020 – БЮДЖЕТ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ ТА БЕЗПЕКИ ЛЮДЕЙ, – ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК

5 листопада, Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук публічно презентував допрацьований проект Державного бюджету-2020. «Сформувати бюджет розвитку в теперішніх умовах – задача не з простих. Тим більше, цей і наступний рік – пікові з точки зору погашення та обслуговування наших зовнішніх зобов'язань. Для забезпечення належного рівня соціальної підтримки та соціального захисту вся наша робота спрямована на підвищення соціальних стандартів та добробуту кожної української родини», – підкреслив Олексій Гончарук.

Детальніше...

НОВОСТВОРЕНА СЛУЖБА ОСВІТНЬОГО ОМБУДСМЕНА ПРИСТУПАЄ ДО РОБОТИ

З 4 листопада в Україні офіційно працює Служба освітнього омбудсмена. Освітній омбудсмен буде захищати права  громадян у сфері освіти. Посада освітнього омбудсмена, перш за все, передбачає широку комунікацію з суспільством та інформаційну відкритість. Служба стане ще одним майданчиком для спілкування з учнями, студентами, їхніми батьками, педагогами та науковцями. Сьогодні конфлікти – один з основних факторів, що заважає дітям нормально концентруватися на навчальному процесі та отримувати від нього користь. Служба має мінімізувати цей плив і допомогти всій системі освіти стати успішнішою.

Детальніше...

ДО 100-РІЧЧЯ ЛИСТОПАДОВОГО ЧИНУ, УКРАЇНСЬКОГО ПОВСТАННЯ У ЛЬВОВІ, ВНАСЛІДОК ЯКОГО ПРОГОЛОШЕНО ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКУ НАРОДНУ РЕСПУБЛІКУ

«Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями,а українцями без офіційних кордонів...» І. Франко. Одвертий лист до галицької української молодежі, – т. 45, с. 401–409.

Події у Львові в листопаді 1918 року і створення Західно-Української Народної Республіки дали неоцінимий поштовх для українізації галичан – з «австрійських» русинів вони стали назавжди українцями. Наступила інтеграція західних українців з українцями наддніпрянськими – ми ставали єдиною нацією, нацією європейською.

Детальніше...

ДО УВАГИ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ, МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН!

З метою виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству», забезпечення належного захисту державою суб’єктів права власності та господарювання, ефективної протидії протиправному позбавленню власників їх прав,  Головне управління Держгеокадастру у Запорізькій області звертає увагу органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ,  організацій та пересічних громадян області на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

Детальніше...

НАЗК ЗАТВЕРДИЛО ПРОТОКОЛИ ПРО ДОСТУП ДО УСІХ РЕЄСТРІВ ТА БАЗ ДАНИХ, НЕОБХІДНИХ ДЛЯ ПЕРЕВІРКИ ДЕКЛАРАЦІЙ В АВТОМАТИЧНОМУ РЕЖИМІ

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило з Міністерством юстиції порядок автоматизованого доступу Системи логічного та арифметичного контролю декларацій до трьох державних реєстрів: Спадкового реєстру, Єдиного реєстру довіреностей і Реєстру актів цивільного стану. Таким чином, НАЗК має затверджені протоколи про доступ до усіх 16 реєстрів та баз даних, необхідних для перевірки декларацій в автоматизованому режимі.

Детальніше...

БУЛІНГ ТА ЯК ЗАПОБІГТИ ЙОМУ!

Турбота про здоров'я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем суспільства. Актуальне сьогодні питання булінгу у підростаючого покоління є одним із пріоритетних напрямків державної політики. Саме тому Головне територіальне управління юстиції у Запорізькій області, в рамках загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», проводить широкомасштабні заходи щодо попередження проявів агресії, цькування в середовищі учасників освітнього процесу, роз’яснює  що саме є булінг та як його запобігти. 

Детальніше...

РЕАЛІЗАЦІЯ ТА ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ ТА ГРОМАДЯНИНА

Пріоритетом для будь-якої держави має бути дотримання прав і свобод людини. У 1991 році Україна зробила перший крок на шляху до ствердження демократичності, верховенства права, у 1996 році, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини, Верховна Рада України прийняла Конституцію України, в якій окремий розділ присвячено правам і свободам людини і громадянина.

Детальніше...

ГРОМАДЯНИ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІЗ ЗАПИТАМИ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ

Одним із актуальних питань сьогодення є досягнення повної відкритості та прозорості в діяльності органів державної влади. Це можливо завдяки ефективній реалізації законодавчо закріпленого права на доступ до публічної інформації. На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації, які надійшли до районної державної адміністрації з початку 2019 року.

Детальніше...

УЖЕ З 2020 РОКУ БУДЕ ПРОСТІШЕ ОТРИМАТИ СОЦІАЛЬНІ СЕРВІСИ

Міністерство соціальної політики планує спростити процедуру надання соціальних сервісів у регіонах за рахунок створення «фронт-офісів» на місцях. Про це заступник Міністра соціальної політики Олег Коваль заявив у ході круглого столу «Децентралізація vs деінституалізація», присвяченого розвитку соціальних послуг у громадах.

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЖЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Шановні працівники соціальної сфери!

Від щирого серця хочу привітати із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – працівників соціальної сфери! Це свято тих, хто постійно опікується проблемами людей, забезпечує їх потреби. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни.

Детальніше...

ДМИТРО ІВАНОВ: "ВИ – ТІ ЛЮДИ, ЯКІ СТВОРЮЮТЬ ІМІДЖ ДЕРЖАВИ"

Традиційно у першу неділю листопада на загальнодержавному, обласних, районних рівнях урочисто відзначається День працівника соціальної сфери України  свято, яке є свідченням високої оцінки державою ролі професіоналів, котрі щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. Урочисті заходи з нагоди професійного свята працівників соціальної сфери відбулися сьогодні у райдержадміністрації. 

Детальніше...

МОЗ ЗАКЛИКАЄ УКРАЇНЦІВ ЗРОБИТИ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ ДИФТЕРІЇ

Цього року в Україні зафіксовано 20 випадків дифтерії. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я. Найбільший спалах небезпечного захворювання стався в Закарпатській області – 5 хворих, у Хмельницькій, Луганській, Тернопільській – по 1 випадку, у місті Києві – 2 випадки небезпечного захворювання. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

Детальніше...

НОВИЙ ЕКСПОНАТ У ВІЛЬНЯНСЬКОМУ МУЗЕЇ

18 жовтня 2019 року до Вільнянського районного краєзнавчого музею прибув новий експонат – крісло «Слава Героям». Його подарував закладу майстер зварювальної справи, мешканець села Любимівка Олексій Федньов. Для виготовлення крісла були використані гільзи, привезені волонтерами із зони АТО(ООС). Цей виріб є нагадуванням про те, що війна на сході України не завершена і кожен захисник є справжнім героєм для своєї Батьківщини. Подароване крісло зайняло почесне місце в колекції музею і викликає неабиякий інтерес у школярів та дорослих відвідувачів.

Детальніше...

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької обласної державної адміністрації оголошує конкурс програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету (далі – Конкурс). Прийом заявок триватиме до 29 листопада 2019 року включно.

Детальніше...

ДОСТУП ДО РЕЗУЛЬТАТІВ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

Статтею 12 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" передбачено, що результати надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації, у тому числі виписки (крім реєстраційних номерів облікових карток платників податків та паспортних даних), підлягають обов’язковому безоплатному оприлюдненню на порталі електронних сервісів у порядку, визначеному Наказом Міністерством юстиції України від 10.06.2016 № 1657/5.

Детальніше...

БАРВИ РІДНОГО КРАЮ

26 жовтня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради пройшов традиційний районний огляд колективів художньої самодіяльності закладів культури клубного типу Вільнянського району «Барви рідного краю». На звітний концерт завітали представники 12-ти сільських будинків культури.

Детальніше...

НА ВОДОЙМАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ З 1 ЛИСТОПАДА РИБОЛОВЛЯ НА ЗИМУВАЛЬНИХ ЯМАХ БУДЕ ПІД ЗАБОРОНОЮ

У Запорізькій області з 1 листопада вступає в силу осінньо-зимова заборона на лов риби та інших водних біоресурсів на зимувальних ямах у внутрішніх водоймах та водоймах спеціальних товарних рибних господарств. Зимувальні ями — це місця масових скупчень риби в зимовий період. Основними критеріями для визначення зимувальних ям є глибина, течія, структура дна, наявність підводних джерел, а також шляхи міграції риби в холодний період.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 7 листопада 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508.

Детальніше...

БЕЗОПЛАТНЕ МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Обов'язок держави — захищати життя людини. Кожен має право захищати своє життя і здоров'я, життя і здоров'я інших людей від протиправних посягань.

Детальніше...

ВІДКРИТТЯ OpenSpace у м. МЕЛІТОПОЛЬ ТА м. БЕРДЯНСЬК

Традиційно на прикінці вересня у Запорізькій області відкрилися два нових сучасних офіси у форматі відкритого простору «OpenSpace» з надання послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. У цьому році, офіси європейського зразка відкрились у містах Мелітополь та Бердянськ. Варто також відзначити, що 30 вересня був встановлений рекорд, так як в одній області за день запрацювали одразу два офіси.

Детальніше...

ДІТИ, ЯКИХ ПРИНОСИТЬ ЛЕЛЕКА ДЕРЖАВІ

Не зважаючи на трансформацію системи державної опіки над дітьми-сиротами, яка триває в державі, у Вільнянському районі не зупиняється діяльність щодо захисту прав дітей, які посиротіли. Під час чергового засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось 28 жовтня 2019 року під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова вирішувалось питання влаштування 5 дітей-сиріт та 1 дитини, яка залишилась без піклування батьків.

Детальніше...

РЕЗУЛЬТАТИ АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ШКІЛ ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

21 жовтня 2019 року пройшла чергова атестація педагогічних працівників шкіл естетичного виховання Вільнянського району, які підлягають атестації у 2019 році. За результатами проведеної атестації, винесене рішення:

Детальніше...

РАЙДУЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Народний аматорський хореографічний колектив «Веселка» Михайлівського сільського будинку народної творчості та дозвілля святкує перемогу. Самодіяльні танцюристи вибороли призові місця у конкурсі-фестивалі мистецтв «Райдужний фестиваль», що відбувся 26 жовтня 2019 року у місті Дніпро. В конкурсній програмі взяли участь більше 100 колективів з різних міст України у номінації «Хореографія».

Детальніше...

РОЗБУДОВА СПІЛЬНОТИ ГРОМАДСЬКИХ РАДНИКІВ

Громадські радники - активні та небайдужі люди, озброєні правовими знаннями та навичками, які вони готові задіяти для допомоги у своїх громадах. Вони стоять найближче до людей, розуміють труднощі та проблеми громади, виконують свої функції безоплатно. Сьогодні в Україні діють 137 громадських радників, які об’єдналися в організацію «Асоціація громадських радників України».

Детальніше...

З НАГОДИ ДНЯ ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ ВІД ФАШИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

В рамках відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів інформаційну нараду з працівниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками районних служб. Посадовець наголосив на необхідності гідного вшанування ветеранів війни та пам’яті загиблих у боротьбі з нацизмом, необхідності проведення тематичних заходів, лекцій, бесід, семінарів щодо ролі та місця України у Другій світовій війні, внеску українського народу у перемогу над нацизмом.

Детальніше...

ПРАВОВИЙ МАЙДАНЧИК ВІД ВІЛЬНЯНСЬКОГО БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Вільнянське бюро правової допомоги – точка доступу до безоплатної правової допомоги, активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій. Основним завданням роботи Вільнянського бюро правової допомоги є захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

Детальніше...

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНИХ ПЛАТ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СПЛАТИ ЄСВ - СЕРЕД ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дотримання норм трудового законодавства та своєчасності сплати єдиного соціального внеску всіма суб’єктами господарювання стала головною темою засідання комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати, яке відбулося під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 29 жовтня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області, Васильцов Сергій Анатолійович.

Звертатись з 11.00 до 12.00 за телефоном 0-800-503-508.

Детальніше...

УРЯД СПРОСТИВ УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ НАСЕЛЕННЯ

Кабінет Міністрів України ухвалив внесену Міністерством соціальної політики постанову щодо спрощення умов призначення житлових субсидій окремим категоріям населення. Про це повідомила Міністерка соціальної політики Юлія Соколовська. Таким чином, напередодні нового опалювального сезону полегшуються умови отримання субсидій тим категоріям населення, які раніше мали з цим проблеми.

Детальніше...

БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАНІ ЩОДО БЕЗПЕКИ В ІНТЕРНЕТІ

Батьки та діти можуть долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в інтернеті. Потрібно лише відповісти на запитання експертів в онлайн анкеті до 3 листопада. Розробка Нацстратегії відбуватиметься у три етапи: 1. Проведення дослідження щодо поточного стану проблеми в Україні, зокрема, за допомогою онлайн опитувань серед батьків та дітей, а також партнерів із державного, громадського та приватного секторів.

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій: - Конвенція ООН про стягнення аліментів за кордоном 1956 року (діє у відносинах з такими державами: Алжир, Аргентина, Австралія, Австрія, Барбадос, Бельгія, Болівія, БуркінаФасо, Камбоджія, Кабо-Верде, Центрально-Африканська Республіка, Чилі, Колумбія, Хорватія, Республіка Кіпр, Чеська Республіка, Данія, Еквадор, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор,

Детальніше...

МОЗ РЕГУЛЮВАТИМЕ ЦІНИ НА ЛІКИ З НАЦПЕРЕЛІКУ

Міністерство охорони здоров’я України встановлюватиме граничні ціни на ліки з Нацпереліку. Затверджено відповідний реєстр цін. Це дозволить уникнути завищення цін на лікарські засоби, що закуповуються медичними закладами самостійно через систему Prozorro. Це означає, що заклади зможуть забезпечити ще більше безоплатних ліків для своїх пацієнтів під час лікування в стаціонарі.

Детальніше...

В ГОСТІ ДО ВІЛЬНЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ЗАВІТАЛИ ВИХОВАНЦІ ДИТЯЧОГО САДОЧКУ

З настанням осінньої пори та значного похолодання зростає загроза виникнення пожеж в приватному секторі. У зв'язку з цим рятувальники Вільнянського району посилюють роз’яснювальну роботу та запрошують на екскурсію дітей з навчальних закладів Вільнянського району. Тож, 21 жовтня до Вільнянської пожежно-рятувальної частини на екскурсію завітали вихованці Вільнянського дитячого навчального закладу № 6 «Дзвіночок». Екскурсія виявилась досить насиченою та цікавою для дітей.

Детальніше...

УВАГА! НАВЧАННЯ ПРАЦІВНИКІВ З ПИТАНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ ТА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

З 23 жовтня 2019 року у Вільнянському районі розпочинається навчання з загальних питань охорони праці та пожежної безпеки керівників, головних спеціалістів  та  спеціалістів з охорони праці. Навчання здійснюватиме комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці». Початок занять 23.10.2019 о 09-00 в малій залі засідань райдержадміністрації.

Детальніше...

«ПОСВЯЧЕННЯ В ШКОЛЯРІ»

18 жовтня 2019 року в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради для найменших школярів міста пройшло свято «Посвячення у першокласники». До уваги дітлахів та їх вчителів була представлена театралізована вистава, під час якої казкові герої (лиха Фея, Одиниця, Двійка, добра Фея та Червона Шапочка), залучили усіх учасників свята до пізнавального квесту, в ході якого діти за допомогою завдань, загадок та ігор всі першокласники змогли здійснили захопливу подорож країною Знань. 

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»:

Багатьом з нас знайома ситуація, коли літні люди, які не спроможні самі забезпечувати власні потреби,  змушені звертатися за допомогою до сторонніх осіб. В більшості випадків, на користь цих осіб, укладаються договори, в результаті чого вони стають власниками нерухомого майна, а літні люди залишаються на вулиці. Юридична необізнаність громадян – є головною причиною таких негативних наслідків. Таким чином виникає питання: як уберегти себе від шахраїв та відчути захищеність?

Детальніше...

ДЕЯКІ ПИТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ НОРМАТИВНО-ПРАВОВИХ АКТІВ

Державну реєстрацію запроваджено з метою впорядкування видання органами виконавчої влади нормативно-правових актів, забезпечення охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, підприємств, установ та організацій. Державна реєстрація нормативно-правових актів проводиться відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади» та Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 1992 року № 731.

Детальніше...

У ЗАПОРІЖЖІ ОБГОВОРЯТЬ ЗЕМЕЛЬНУ РЕФОРМУ

У місті Запоріжжя 18 жовтня о 10.00 відбудеться зустріч із заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, уповноваженим із земельних питань Романом Лещенком та експертом із земельних питань, доктором економічних наук Андрієм Мартином у рамках програми “Діалоги про Україну”. Програму «Діалоги про Україну» ініціювала Команда Президента Володимира Зеленського.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКІ РЯТУВАЛЬНИКИ УДОСКОНАЛЮЮТЬ СВОЇ ЗНАННЯ ЩОДО НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОЛІКАРСЬКОЇ ДОПОМОГИ ПОТЕРПІЛИМ НА ПОЖЕЖАХ І ПРИ АВАРІЯХ

Рятувальники щодня ліквідовують надзвичайні ситуації  різного характеру, під час яких інколи  виникає потреба у домедичній допомозі потерпілим. Тому вогнеборці постійно удосконалюють свої знання під час проведення службової підготовки. Согоднішній день не виняток - у Вільнянському підрозділі ДСНС відбулось практичне заняття з медичної підготовки. Начальник медичної служби ГУ ДСНС України у Запорізькій області Юрій Трофімов навчав рятувальників надавати першу долікарську допомогу потерпілим на пожежах і при аваріях.

Детальніше...

ПОДЯКА І ШАНА ВІЙСЬКОВИМ

Вільнянська районна державна адміністрація висловлює щиру вдячність і шану командуванню та особовому складу 55 окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» та 9-му полку оперативного призначення НГУ за активну участь в організації та проведенні святкових заходів з нагоди державного свята Дня захисника України; за вагомий вклад у підтримку належного рівня безпеки нашої держави та високий професіоналізм у протидії загрозам і викликам національній безпеці, забезпечення мирного життя громадян.

Детальніше...

НА ВІЛЬНЯНЩИНІ УВІЧНИЛИ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЯ АТО ЮРІЯ ДМИТРІЄВА

Загиблі воїни – герої незалежної України! Пам’ятаймо усіх, хто хоробро захищав свою Батьківщину, хто віддав своє життя за свободу рідної землі! Імена тих, хто не повернувся живим з війни, але до кінця виконав свій військовий обов’язок по захисту суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України, навічно увійдуть в історію Вільнянського району. Їх імена викарбовано на меморіальних дошках, що стали своєрідними оберегами для навчальних закладів, у яких свого часу навчались справжні вільнянські герої.

Детальніше...

ПОДАТКОВА ЗНИЖКА НА ОСВІТУ ДИТИНИ: ЯК ОТРИМАТИ І НА КОГО ОФОРМИТИ

Отримати податкову знижку на навчання ще рік тому могли лише студенти-контрактники вищих навчальних закладів або ж їх батьки, але після внесення змін до Податкового кодексу України, тепер цим правом можуть скористатися і ті, хто сплачує кошти за своїх дітей у закладах дошкільної, середньої шкільної або позашкільної освіти (дитячі садки, спортивні та музичні школи). Повернути гроші можна й за додаткові заняття, але при цьому приватні заклади повинні мати відповідну акредитацію від Міносвіти.

Детальніше...

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ В ОСІННЬО-ЗИМОВИЙ ПЕРІОД

Найвища цінність суспільства - людина. Проте з кожним роком збільшується кількість факторів, які негативно впливають на її життя і здоров'я. В більшості випадків ці фактори породжуються самою людиною: науково-технічним прогресом, діяльністю людини, її необачним поводженням з природою. Пожежа - це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню.

Детальніше...

ДАНИНА ЛЮБОВІ ТА ПОВАГИ ДО ЗАХИСНИКІВ БАТЬКІВЩИНИ

День захисника України – це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати звитяги предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність. Водночас, враховуючи, що на Сході країни триває неоголошена війна, основна увага свята прикута до конкретних захисників України – воїнів усіх силових відомств, добровольчих підрозділів, а також до ветеранів та майбутніх оборонців України.

Детальніше...

ДМИТРО ІВАНОВ: «ЛИШЕ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ, ПОВАГИ, ШАНИ, ГОРДОСТІ ТА СУМУ ЗА ЗАГИБЛИМИ ЗЕМЛЯКАМИ …»

Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці вільнянці вшановують пам’ять українських Героїв. Керівниками району, міста, учасниками антитерористичної операції, волонтерами, молоддю покладені квіти до пам’ятних знаків загиблим воїнам. В останні роки це вшанування набуло особливого змісту.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України!
Дорогі ветерани! Дорогі земляки!

Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яку українці завжди вважали своєю  заступницею і покровителькою, відзначається державне свято – День захисника України. Подвиги наших захисників – велична правда історії. Це взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина. Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

Детальніше...

14 ЖОВТНЯ, ПОКРОВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ, ЩЕ З КОЗАЦЬКИХ ЧАСІВ БУЛА СВЯТКОВИМ ДНЕМ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані й виникали послідовно.14 жовтня православні християни святкують день Покрови Пресвятої Богородиці. У народі говорять: «Покрова накриває траву листям, землю снігом, воду – льодом, а дівчат – шлюбним вінцем». Це свято вважається одним із найбільш шанованих свят в Україні.

Детальніше...

УКРАЇНСЬКОМУ СОЛДАТУ СЛАВА!

10 жовтня 2019 року у Вільнянському районному краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Українському солдату слава!», присвячений Дню захисника України. У заході взяли участь старшокласники Матвіївського НВК «Всесвіт», воїни-учасники Антитерористичної операції, представники громадськості та виконавчої влади і місцевого самоврядування. У центрі уваги були українські бійці, які стояли на захисті рідної землі і утримували просування ворожої агресії, відстоювали державну незалежність і територіальну цілісність Батьківщини.

Детальніше...

«БАРВИ ЖИТТЯ»

09 жовтня 2019 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбувся Регіональний етап Всеукраїнського фестивалю творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя». Головною метою Фестивалю є сприяння процесу реабілітації і соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями засобами мистецтва.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 15 жовтня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Забезпечення прав та свобод внутрішньо переміщених осіб: порядок взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та порядок отримання ними соціальних виплат; встановлення факту народження або смерті особи на тимчасово окупованій території; порядок перетину лінії розмежування", під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

ЗДІЙСНЕННЯ ВИВЧЕННЯ ПОПИТУ НАСЕЛЕННЯ НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ

З метою вивчення попиту населення на пасажирські перевезення на території Запорізької області, забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері автотранспорту, удосконалення маршрутної мережі та рухомого складу, задоволення потреб населення в пасажирських перевезеннях громадським транспортом, підвищення рентабельності пасажирських перевезень автотранспортом загального користування,

Детальніше...

ПРО ПОВІДОМНУ РЕЄСТРАЦІЮ КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ У ІІІ КВАРТАЛІ 2019 РОКУ

У відповідності постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого  2013 року № 115 та розпорядження голови райдержадміністрації від 22.01.2015 № 26 (зі змінами) протягом ІІІ кварталу 2019 року повідомну реєстрацію колективних договорів проведено наступним підприємствам, установам, організаціям району: 

Детальніше...

ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ МОЖНА ОНЛАЙН: ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ

Все більше громадян цікавляться, як можна оформити субсидію онлайн у зручний час та не виходячи з дому. Така можливість є. У Міністерстві соціальної політики України роз’яснюють, як це зробити.

Детальніше...

УВАГА! ВИЛУЧЕННЯ З ГОТІВКОВОГО ОБІГУ МОНЕТ ДРІБНИХ НОМІНАЛІВ!

Відповідно до постанови НБУ від 20.06.2019 № 82 «Про вилучення з готівкового обігу монет дрібних номіналів» з 01 жовтня 2019 року монети номіналами 1, 2 та 5 копійок перестають бути засобом платежу під час здійснення розрахунків готівкою. Рішення про вилучення дрібних монет з обігу – це частина комплексного рішення з оптимізації НБУ номінального ряду банкнот та монет гривні.

Детальніше...

ПІДСУМКИ РОЗГЛЯДУ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН, ЩО НАДІЙШЛИ ДО ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 9 МІСЯЦІВ 2019 РОКУ

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування» Вільнянською районною державною адміністрацією забезпечено дотримання вимог законодавства України про звернення громадян.

Детальніше...

ЯК ЗМІНИВСЯ ПОРЯДОК ПРИЗНАЧЕННЯ ВИПЛАТ З 1 ЖОВТНЯ

Із запровадженням нового механізму фінансування житлових субсидій та виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг з 1 жовтня 2019 року порядок призначення виплат майже не змінився. За повідомленням Міністерства соціальної політики України, заява та декларація на призначення субсидії подається уповноваженою на це особою сім’ї (домогосподарства), яка звертається за призначенням субсидії вперше.

Детальніше...

УРЯДОМ ЗРОБЛЕНО ЧЕРГОВІ КРОКИ НА ШЛЯХУ ПОДОЛАННЯ РЕЙДЕРСТВА

На сьогоднішній день, в умовах проведення низки реформ в нашій країні, вкрай важливо щоб кожен громадянин володів інформацією про всі зміни в законодавстві та в разі необхідності мав змогу захистити свої права. Саме з метою підвищення правової обізнаності громадян в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», 04 вересня 2019 року Кабінет Міністрів України на своєму засідання прийняв рішення, які допоможуть у боротьбі з таким негативним явищем в нашій державі як рейдерство.

Детальніше...

НОВА ХВИЛЯ ПРАВОПРОСВІТНИЦЬКОГО ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»

На сьогодні продовжується реалізація право просвітницького проєкту «Я маю право!» Міністерства юстиції України, який спрямований на підвищення юридичної грамотності українців та формування  нової  правової культури в суспільстві. Цей проєкт активно змінював і продовжує змінювати правову свідомість громадян, реалізовує їх конституційні права та допомагає отримувати безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

«РИТМИ УКРАЇНИ»

05 жовтня 2019 року в Палаці культури «Орбіта» м. Запоріжжя відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Ритми України». В конкурсній програмі прийняли участь вокальний ансамбль «Віночок» та солістка дитячого вокального ансамблю «Каприз» Аліса Салякіна, комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради (керівник Тетяна Охріменко).

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Відповідно до плану роботи районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення 04 жовтня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко проведено чергове її засідання. В усіх освітніх закладах району розпочався новий навчальний рік. Саме тому питання забезпечення ефективного протипожежного захисту у закладах освіти, гарантування безпеки учасників навчально-виховного процесу набуло особливої актуальності.

Детальніше...

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Шановні освітяни прийміть найщиріші вітання з нагоди   професійного свята – Дня працівників освіти!

День працівників освіти – свято тих, хто завоював в нашому суспільстві заслужену повагу і вдячність, відкрив кожному з нас дорогу у велике життя, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами. У цей день кожний з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, з особливою теплотою і любов'ю згадує свого вчителя, рідну школу.

Детальніше...

ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРЕДСТАВЛЕНА ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ

За підтримки проєкту «ПРОМІС» в облдержадміністрації відбулося засідання за «круглим столом» на тему: «Першочергові потреби органів місцевого самоврядування з підвищення кваліфікації кадрів». У заході взяли участь начальник Управління зовнішніх зносин та ЗЕД Артур Бойко, експерти проєкту, представники громад, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Детальніше...

ВІД ЗАХОПЛЕННЯ В БІЗНЕС

Безробіття – нелегкий час для кожної працездатної людини. Проте, більшість - не впадають у відчай, а сприймають його як нову сходинку у житті, мобілізують зусилля, активно починають шукати шляхи реалізації власних професійних знань, умінь, навичок.

Одним з яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості є історія підприємця – Карпенко Марини із м. Вільнянськ.

Детальніше...

СЛУЖБА В АРМІЇ - ЦЕ ШКОЛА МУЖНОСТІ, ХОРОБРОСТІ І СТІЙКОСТІ

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов'язком справжніх чоловіків.

03 жовтня 2019 року об 11-00 в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт «Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості» з нагоди проводів в Збройні Сили України призовників Вільнянського району.

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

Дорогі українці!

Можливо, я зараз когось сильно засмучу, але «зрада» скасовується. Пояснюю чому, і дуже прошу вас мене почути.

Почнемо з найголовнішого. Чи хочемо ми завершення війни та повернення всіх українських територій? Так.

Детальніше...

ЩЕ РАЗ ПРО ГОЛОВНІ ЗМІНИ У ВИПЛАТІ СУБСИДІЙ, ЯКІ ЗАПРОВАДЖЕНО З 1 ЖОВТНЯ

З початку жовтня в Україні запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій та виплату пільг на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому порядок призначення виплат залишається майже незмінним. Про це повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

Суму пільги розраховуватимуть, виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із законом. Також на неї впливатимуть ціни і тарифи на житлово-комунальні послуги та державні соціальні нормативи у сфері житлово-комунального обслуговування.

Детальніше...