Головна

Новини

ІДЕЙНО-ЗМІСТОВЕ НАПОВНЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

В рамках відзначення Дня Соборності України голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів нараду з питань ідейно-змістового навантаження усіх заходів, проведення яких присвячене вказаній події. Проголошення Соборності УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року - історичний акт об’єднання українських земель в одній державі. Подія основоположна для українського державотворення. День Соборності України є першим у низці свят загальнонаціонального масштабу. Відзначення цих подій має на меті утвердити розуміння тривалого шляху боротьби за незалежність України, цінність для українців ідеї власної державності. 

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ НА ПОДЯЧНОМУ МОЛЕБНІ НА ЧЕРКАЩИНІ: ЄДНІСТЬ ЦЕРКВИ І НАЦІЇ – ЗАПОРУКА УСПІХУ УКРАЇНИ. І МИ НЕ ПОВТОРИМО ПОМИЛОК МИНУЛОГО

Президент Петро Порошенко на Черкащині взяв участь у подячному молебні з нагоди отримання Томосу про автокефалію Православної Церкви України. Молебень провів Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Глава держави наголосив: «Автокефалія Православної Церкви України стала можливою, бо ми дуже добре вивчили уроки сторічної давнини. Автокефалія Православної Церкви України стала можливою, бо ми всі єдині, ми всі об’єдналися». Президент подякував всім українцям, хто молився, щоб Господь послав Україні помісну автокефальну церкву.

Детальніше...

РЯТУВАЛЬНИКИ РАЙОНУ ЗАКЛИКАЮТЬ ГРОМАДЯН НЕ ВИХОДИТИ НА ЛІД

Всупереч постійним нагадуванням з боку рятувальників у засобах масової інформації та під час профілактичних відпрацювань населених пунктів стосовно небезпеки для життя та здоров’я, яку приховує в собі крига на зимових водоймах, громадяни продовжують випробовувати долю, виходячи на зимову риболовлю або просто розважаючись на льоду.

Детальніше...

ПІДГОТОВКА ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Виходячи з необхідності суспільної консолідації, зміцнення національної єдності навколо ідеї побудови соборної Української європейської держави, утвердження ідеалів свободи та демократії, в рамках підготовки до відзначення Дня Соборності України, заступник голови райдержадміністрації Оксана Степаненко провела нараду з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації.

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ДО ГРОМАДЯН ЩОДО БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТА ВОДОХРЕЩА

Напередодні свята Водохреща рятувальники ДСНС звертають увагу громадян на можливі небажані наслідки для здоров’я та закликають утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірене дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохреща під пильним наглядом медичних працівників та представників служб порятунку! Ні в якому разі не купайтеся в стані алкогольного сп'яніння! Намагайтесь уникнути переохолодження! Бережіть своє здоров’я та життя!

Детальніше...

ПРЕМІЇ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ ЗА ОСОБЛИВІ ДОСЯГНЕННЯ МОЛОДІ У РОЗБУДОВІ УКРАЇНИ ШУКАЮТЬ СВОЇХ ВЛАСНИКІВ

Міністерство молоді та спорту розпочинає прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України. Нагорода присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України упродовж 2018 року. При цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки.

Детальніше...

ПРО ПОПЕРЕДНІЙ КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОГРАМ І ПРОЕКТІВ

У порядку інформування повідомляємо, що Запорізька обласна державна адміністрація оголосила попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році. 

 

Детальніше...

УКРАЇНА ВПЕВНЕНО ПРЯМУЄ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС ТА НАТО – ПРЕЗИДЕНТ

«Ми впевнено йдемо своїм шляхом. Це шлях побудови демократичної, правової, європейської держави, яка чітко і цілеспрямовано прямує до членства в Європейському Союзі і НАТО. Це шлях нашого національного консенсусу, національної ідеї. І з цього шляху, я впевнений, ми вже не звернемо», - сказав Президент Петро Порошенко на щорічній зустрічі з іноземними дипломатами. Глава держави підкреслив, що поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі з ЄС є «нашим дороговказом повномасштабної економічної інтеграції до спільного європейського ринку».

Детальніше...

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ДМИТРА ФУРДИКА

Керівництво Вільнянської райдержадміністрації на чолі з головою Дмитром Івановим вшанували пам'ять легендарного «кіборга» Дмитра Фурдика, який загинув під час бою за Донецький аеропорт. В цей день 17 січня чотири роки тому пішов з життя вдячний син та люблячий чоловік - Дмитро Фурдик. Він один з перших, хто пішов захищати рідну землю від російської агресії. 01 жовтня 2014 року був призваний по мобілізації Дніпропетровським військовим комісаріатом до Національної Гвардії України та проходив військову службу у 93-ій окремій Механізованій бригаді (6 рота).

Детальніше...

ФУРДИК ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ. ДО РІЧНИЦІ ЗАГИБЕЛІ

17 січня 2015 року в боях за незалежність і територіальну цілісність України загинув наш земляк, учасник АТО, хоробрий воїн і вірний син Батьківщини Фурдик Дмитро Миколайович. Війна забирає кращих… Чотири роки немає серед нас відважного захисника. Біль від втрати не вгамується ніколи, пам'ять про нього буде вічною. Дмитро Фурдик народився 11 січня 1979 року у місті Петропавловськ-Камчатський, з дитинства мешкав у місті Вільнянську. Навчався у міській школі №2.

Детальніше...

ЗНАЙТИ СВОЄ МІСЦЕ У ЖИТТІ - СТАТИ НА ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ

В рамках співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації 15 січня 2019 року провідним фахівцем з профорієнтації Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Жанною Савченко та майором внутрішньої служби Оленою Казарян в черговий раз було проведено зустріч з питань надання соціальних послуг неповнолітнім засудженим.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

15 січня голова Вільнянської райдержадміністрації Дмитро Іванов провів друге засідання Вільнянської районної Ради регіонального розвитку. На засідання були запрошені члени Ради, представники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств та установ району. У своїй доповіді Дмитро Іванов розповів про стратегічні цілі та пріорітетні напрямки розвитку Вільнянського району на 2019-2021 роки:

Детальніше...

ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ!

Завдання щодо наповнення бюджету - є першочерговим для Пенсійного фонду України, адже від цього залежить повнота та своєчасність виплати пенсій. Відповідно до чинного законодавства, єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.  Зобов’язання зі сплати ЄСВ виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу).

Детальніше...

В ЛЮЦЕРНЯНСЬКОМУ НВК ПРОЙШЛА ПЕРША ГРА "РІСКЛЕНД" В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

15 січня у Люцернянському навчальному комплексі Михайлівської об'єднаної територіальної громади вперше у Запорізькій області  проведено навчальну гру «Ріскленд»!

«Ріскленд» - це навчальна гра, яка  була розроблена за прототипом гри «Riskland» UNICEF/UNISDR. Ця інноваційна та інтерактивна гра для школярів створена з метою ознайомлення учасників з можливостями зменшення ризиків при надзвичайних ситуаціях.

Детальніше...

ОПРАЦЮВАННЯ ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН – НА ОСОБИСТОМУ КОНТРОЛІ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

В рамках виконання Закону України «Про звернення громадян», відповідно до якого громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, у Вільнянському районі налагоджена практика проведення особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Детальніше...

ЗАРПЛАТА «В КОНВЕРТІ»? ПОДУМАЙТЕ ПРО НАСЛІДКИ

Однією з найболючіших проблем нашого сьогодення є виплата заробітної плати «у конвертах». Адже, значна частина найманих працівників свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати свою заробітну плату, як «офіційну» (майже завжди мінімальну) так і неофіційну. На перший погляд, здається, що ж тут поганого, вигідно, як для роботодавця так і для робітника. Адже, перший - не сплачує податки та внески, а другий - отримує достатню суму заробітку. Однак, насправді така схема взаємовигідна тільки на перший погляд.

Детальніше...

ЯК БЕЗПЕЧНО ПРОВЕСТИ ВОДОХРЕЩЕННЯ?

Рятувальники Вільнянщини закликають громадян бути обережними на льоду та біля водойм, не забувати про правила безпеки, адже вода не любить необачних і легковажних. У Вільнянському районі офіційно визначено 1 місце для проводення заходу - це ставок за межами смт. Кам’яне (1 ділянка). Саме тут буде встановлений рятувальний пост та чергуватимуть рятувальники.

Детальніше...

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВА НА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ГРОМАДЯНАМИ РАЙОНУ В 2018 РОЦІ

Особливе місце в системі засобів захисту прав, свобод та законних інтересів громадян посідає реалізація їх права на звернення. У 2018 році 1999 громадян реалізувало зазначене право та звернулося до керівництва Вільнянської райдержадміністрації. Протягом 2018 року згідно затвердженого графіка керівництвом Вільнянської райдержадміністрації проведено 134 особистих прийомів громадян, з яких 52 виїзних. Всього на особистих прийомах звернулося 134 громадянина, порушено 134 питання.

Детальніше...

БЕЗ НЕЗАЛЕЖНОЇ ЦЕРКВИ НЕМОЖЛИВА НЕЗАЛЕЖНА ДЕРЖАВА - ПРЕЗИДЕНТ ПІД ЧАС ПОДЯЧНОГО МОЛЕБНЯ ЗА АВТОКЕФАЛІЮ ПЦУ

Під час робочої поїздки до Рівненської області Президент Петро Порошенко взяв участь у подячному молебні за отримання Томосу про автокефалію та утворення Православної Церкви України. Святкова літургія відбулася у Свято-Покровському кафедральному соборі міста Рівне за участі Святійшого Філарета. Томос про автокефалію та утворення Православної Церкви України був урочисто внесений у собор і розміщений біля царських врат. Глава держави привітав усіх присутніх у храмі з Різдвом Христовим і нагадав, що цьогоріч воно було дуже особливим, адже Україна і її народ отримали на це свято «великий подарунок від Господа» - українську Православну Церкву.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 15 січня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Сімейне право (розірвання шлюбу; порядок стягнення аліментів та додаткових витрат на дитину; збільшення та зменшення розміру аліментів; позбавлення батьківських прав; опіка та піклування: порядок встановлення та призначення тощо)", під час якої на запитання громадян відповідатиме директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Наливайко П.І.

Детальніше...

ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ЩОДО ОПРАЦЮВАННЯ ЗАПИТІВ НА ІНФОРМАЦІЮ У РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених Законом «Про доступ до публічної інформації».

Загальним відділом апарату райдержадміністрації здійснено моніторинг запитів на інформацію, які надійшли до райдержадміністрації з початку 2018 року.

Детальніше...

ТОП-5 ДОСЯГНЕНЬ ЗАПОРІЗЬКОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У 2018 РОЦІ

В новий рік з новими проектами та досягненнями. Чим же відзначився 2018 рік для Запорізької служби зайнятості?

За словами очільниці Запорізької обласної служби зайнятості Ірини Дуднік,  служба змінюється, вдосконалюється та постійно розширює спектр послуг та сучасних сервісів, як для роботодавців так і для населення. У 2018 році завершився процес проведення реорганізації обласної служби.

Детальніше...

ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ, ПОВ’ЯЗАНУ З МЕТАЛОБРУХТОМ

Вільнянська районна державна адміністрація інформує, що змінено перелік підприємств та їх промислових майданчиків, які можуть здійснювати операції, пов’язані з металобрухтом, на території Вільнянського району.

Відбулось це під час засідання обласної комісії з питань господарської діяльності, пов’язаної з металобрухтом, створеної при Запорізькій облдержадміністрації.

Детальніше...

ПАМ'ЯТІ КАТЕРИНИ ПЕТРІВНИ ХОМ'ЯК

30 листопада 2018 року пішла з життя наша видатна землячка, заслужена артистка УРСР, почесна громадянка Вільнянського району Катерина Петрівна Хом'як.

Катерина Петрівна пройшла довгий і нелегкий шлях, сповнений і життєвих труднощів, і великих досягнень, і постійного творчого пошуку. Народилась 22 грудня 1922 року у невеликому селищі Софіївка на Запоріжжі (зараз м. Вільнянськ) у багатодітній робітничій сім’ї. З дитинства зацікавилась сценічним мистецтвом, навчалась у Дніпропетровському театральному училищі.

Детальніше...

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ

 

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області повідомляє, що у зв’язку з ускладненням погодних умов вводиться обмеження руху для великовагових та маршрутних транспортних засобів з 11 год. 00 хв. 04.01.2018 на наступних ділянках автомобільних доріг державного значення:

- М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта, км 299+491 – км 405+091; 

М-14 Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на м. Таганрог), км 400+531 – 442+731 (межа ; км 556 +000 – км 604+086;

Детальніше...

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях очікується ускладнення погодних умов: 

3 січня на дорогах України, крім півдня, ожеледиця, у західних областях пориви вітру 15-20 м/с. 

Вдень 4 січня випадатиме значний сніг, подекуди з дощем, посилення вітру до 15-20 м/с,

Детальніше...

З 2019 РОКУ ЗАПРАЦЮЄ АВТОМАТИЧНИЙ ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ

Цього року в Україні вперше буде здійснено перерахунок пенсій в автоматичному режимі на основі чіткої формули, яка враховує показник середньої зарплати та рівня інфляції. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«В січні у нас буде перерахунок пенсій для військових пенсіонерів, це десь 500 тис. осіб. А 1 березня буде масовий перерахунок пенсій для всіх українських громадян.

Детальніше...

МОНЕТИЗАЦІЯ СУБСИДІЙ З 2019 РОКУ

Перший етап монетизації субсидій починається з 1 січня 2019 року і торкнеться нових одержувачів допомоги з бюджету. Згідно з урядовою постановою, з 1 січня субсидії будуть монетизовані для тих, хто вперше звернеться за допомогою.

З 1 травня 2019 року будуть монетизуватися субсидії для всіх одержувачів за неопалювальний сезон, а з жовтня монетизація охопить 100% одержувачів. Уповноваженим банком для монетизації визначили державний Ощадбанк.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 03 січня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

 

Детальніше...

Новорічне привітання голови Вільнянської РДА Дмитра Іванова

Дорогі друзі!

2018 рік відходить в історію. Цей рік був не простим і приніс нам чимало випробувань. Та ми з честю склали цей іспит - відстояли нашу гідність, повагу, віру, право на самоідентифікацію. 

Ми, український народ, разом виконали стратегічне завдання - зберегли державу, дали відсіч агресору. Вільнянський край, його мешканці показали надзвичайну згуртованість та солідарність під час дії режиму воєнного стану. Ми показали, що готові боронити свою землю, свої домівки, своїх дітей. 

Детальніше...

БЕЗПЕЧНІ СВЯТА! ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇБЕЗПЕКИПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

Незабаром Новорічні та Різдвяні свята. Палаци культури, клуби, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим нагадуємо головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки та святкування Новорічних та Різдвяних свят.  

Детальніше...

МИ НА ПОРОЗІ НАРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПОМІСНОЇ ЦЕРКВИ – ПРЕЗИДЕНТ ПРО ОТРИМАННЯ ТОМОСУ ПРО АВТОКЕФАЛІЮ ПЦУ

 «Ці дні ми запам’ятаємо назавжди. Ми з вами стоїмо на порозі отримання Томосу. Ми стоїмо на порозі великої радості. Ми стоїмо не просто на порозі різдвяних свят, а – народження української автокефальної церкви», - звернувся Президент Петро Порошенко до віруючих, які зібралися на молебень у Свято-Успенському Храмі у селі Мирне на Одещині. Президент нагадав, що 15 грудня на об’єднавчому соборі було ухвалено рішення про створення Православної Церкви України і було обрано її предстоятеля.

Детальніше...

ДЛЯ БЕЗХАТЧЕНКІВ ПРАЦЮЄ ПУНКТ ГАРЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ

З настанням холодів на території району організовано гаряче харчування для бездомних та громадян, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Ці заходи фінансуються за рахунок коштів, виділених на реалізацію обласної програми «Назустріч людям». За інформацією управління соціального захисту населення райдержадміністрації, таких осіб районі налічується сімнадцять. На їжу для них у листопаді – грудні 2018 року з обласного бюджету передбачено 14880 грн. Вартість одного обіду складає 20 грн.

Детальніше...

ПУНКТИ ОБІГРІВУ ПОВНІСТЮ ГОТОВІ ПРИЙМАТИ ГРОМАДЯН У РАЗІ ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

На території області поступового спостерігається погіршення погодних умов. Поки температурні показники та опади не критичні, але у зв’язку з можливими несприятливими умовами зимового періоду 2018/2019 років (великі опади у вигляді дощу або снігу, сильні морози, вітер, хуртовина, налипання мокрого снігу, ожеледь тощо) обласний штаб забезпечив роботу визначених пунктів обігріву та харчування, у тому числі в місцях відстою великовантажної техніки.

Детальніше...

НОВИЙ ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ БЕЗРОБІТНИХ ГРОМАДЯН

З 1 січня 2019 року вступає в силу Новий Порядок реєстрації безробітних громадян, який внесе суттєві зміни у підході роботи. Постановою Кабінету Міністрів від 19 вересня 2018 року №792 було затверджено «Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», у якому передбачається поглиблений індивідуальний супровід безробітних кар’єрним радником.

Детальніше...

УРЯД ЗАПРОВАДИВ МОНЕТИЗАЦІЮ ПІЛЬГ І СУБСИДІЙ

Кабінет Міністрів України 27 грудня 2018 року прийняв постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати. Монетизація відбуватиметься у три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь у монетизації пільг і субсидій братимуть ті сім’ї, які звернуться за допомогою вперше.

Детальніше...

КОСТЯНТИН БРИЛЬ: «СЕРЕД ТИХ, ХТО АКТИВНО ПРАЦЮВАВ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, - ЗАПОРІЗЬКИЙ КРАЙ»

На цьому голова облдержадміністрації Костянтин Бриль наголосив, коментуючи підсумки засідання Ради національної безпеки і оборони України. - Мені дуже приємно, що сьогодні під час засідання Ради національної безпеки і оборони України Верховний Головнокомандувач відзначив активну роботу трьох областей. Серед тих, хто активно працював в умовах воєнного стану, - Запорізький край.

Детальніше...

СПІВПРАЦЯ РАЙОННИХ СЛУЖБ – ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ТЕРИТОРІЇ

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів нараду з керівниками правоохоронних органів та структурних підрозділів райдержадміністрації з питань соціально-політичної та оперативної ситуації в районі. Присутні керівники доповіли про основні завдання, виконання яких спрямовано на забезпечення стабільної суспільно-політичної та соціальної ситуації в районі, забезпечення охорони громадського порядку, зокрема: стан криміногенної ситуації в районі, стан справ на автомобільних сполученнях тощо.

Детальніше...

ВИРІШЕННЯ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ ТЕРИТОРІЇ – НА КОНТРОЛІ ВЛАДИ

Під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулася нарада за участі заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних служб та керівників органів місцевого самоврядування. На нараді обговорено підсумки взаємодії керівництва райдержадміністрації та керівників органів місцевого самоврядування щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності району.

Детальніше...

ПОЧУТТЯ ГОРДОСТІ ЗА ДОСЯГНЕННЯ БАТЬКІВ І ПОПЕРЕДНІХ ПОКОЛІНЬ

Директор Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ Людмила Величко та завідувач сектору профорієнтації філії Наталія Прасолова привітали переможців загальнообласного фотоконкурсу «Трудові династії Запорізького регіону», який проводився серед учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Мета фотоконкурсі - формування у молоді позитивної думки про людей праці, відродження, збереження і розвиток трудових традицій в сім’ях та виховання у молоді почуття гордості за досягнення батьків і попередніх поколінь.

Детальніше...

В УКРАЇНІ ПРИПИНЯЄТЬСЯ ВОЄННИЙ СТАН, ЗАПРОВАДЖЕНИЙ В ОКРЕМИХ ОБЛАСТЯХ – ПРЕЗИДЕНТ НА ЗАСІДАННІ РАДИ НАЦБЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ

Президент Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану з 14.00 годин 26 грудня. Про це Глава держави заявив на засіданні Ради національної безпеки і оборони України. «Зараз рівно 14.00 і сьогодні, зараз о 14.00 припиняється воєнний стан. Це моє принципове рішення. Воно ґрунтується на аналізі всіх складових поточної безпекової ситуації в державі», - підкреслив Петро Порошенко. Глава держави зауважив, що рішення про припинення дії воєнного стану ухвалюється незважаючи на те, що ситуація довкола України не дуже змінилась.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ПО ВПОРЯДКУВАННЮ НОРМАТИВНО – ПРАВОВИХ АКТІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Світлани Білоконь відбулося засідання комісії по впорядкуванню нормативно-правових актів райдержадміністрації. На порядок денний було винесено 3 питання: про впорядкування нормативно-правових актів голови райдержадміністрації, прийнятих у ІІ півріччі 2018 року, про стан підготовки та подання розпоряджень голови райдержадміністрації на державну реєстрацію до ГТУЮ у Запорізькій області у ІІ півріччі 2018 році, про стан оприлюднення нормативно - правових актів в друкованих засобах масової інформації.

Детальніше...

ПРОВОДИТИ УТЕПЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ ТЕПЕР МОЖНА БЕЗ ДОЗВОЛІВ

18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів України затвердив оновлений Перелік будівельних робіт, які не потребують документів на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. Відповідний проект постанови був розроблений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Зокрема, тепер для проведення будівельних робіт з комплексної теплоізоляції вже введених в експлуатацію житлових будинків (стін, даху, горища, технічного поверху, цоколя чи підвалу) не потрібно отримувати такі дозвільні документи.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ КОСТЯНТИНА БРИЛЯ

Дорогі запоріжці!

Я щиро вітаю вас з нагоди прийдешніх свят! Та бажаю, аби у ваших домівках панували злагода і щастя! Першими в Україні Різдво відзначають римо-католики і протестанти. Далі - православні, греко-католики та інші. Ми різні. Та нас об’єднують надія на краще і віра в Україну. В 2018 українці обрали предстоятеля Автокефальної Помісної Православної Церкви України. Довівши, що ми незалежні та можемо знайти спільну мову і розвиваємось на краще. Вже незабаром ми увійдемо в новий 2019 рік. І нехай в минулому лишаються негаразди та хвилювання. А новий рік принесе нам розвиток та добробут.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ЗА ГРИГОРІАНСЬКИМ КАЛЕНДАРЕМ

Дорогі мешканці Вільнянщини!

Надходить свята Різдвяна пора. Прийміть сердечні вітання з нагоди Різдва Христового! У святкові різдвяні дні щиро зичу всім добра, благополуччя, міцного здоров’я і Божої ласки. Хай у кожну родину завітає мир та спокій, тепло та затишок, а в нашій країні запанує мир і стабільність. Сьогодні ми будуємо Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, ми єднаємося і згуртовуємося задля зміцнення демократичних засад нашого суспільства. Бажаю, щоб спільні сподівання позначилися світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт нашої духовності.

Детальніше...

ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПОГАШЕННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ З ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ (ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ) ТА СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ, ДОДЕРЖАННЯ МІНІМАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ З ОПЛАТИ ПРАЦІ ТА ЛЕГАЛІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ПРОТЯГОМ 2018 РОКУ

Під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Іванова відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати, на якому розглядалися питання стану погашення заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду України та додержання мінімальних гарантій з оплати праці на підприємствах, організаціях, установах району.

Детальніше...

ВІЛЬНЯНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ВІДЗНАЧАЄ 28 РІЧНИЦЮ З ДНЯ СТВОРЕННЯ ДЕРЖАНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Щороку, наприкінці грудня, Державна служба зайнятості України відзначає свою річницю створення. 21 грудня 1990 року рішенням Уряду України на базі бюро з працевлаштування було створено Державну службу зайнятості. Шлях, який пройшла служба, складний і неоднозначний, адже за цей період діяльність трансформувалась від простої реєстрації та виплати соціальної допомоги до індивідуального підходу до потреб кожного клієнта служби зайнятості та максимального їх задоволення у відповідності з вимогами ринку праці.

Детальніше...

ЛЮДИ - НАШЕ БАГАТСТВО

Один з найбільш вразливих викликів що стоїть сьогодні перед нами – втрата робочої сили в усіх галузях економіки. Російська агресія на сході України змусила тисячі родин шукати кращої долі за кордоном. Наші земляки розбудовують економіку Польщі, Угорщини, Чехії та інших європейських країн. Трудова міграція набуває катастрофічних масштабів.

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ РАДИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОЇ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

Одним з основних напрямків реалізації державної політики у соціальній сфері - є питання забезпечення безпеки життя і здоров’я людини, як на виробництві, так і в побуті, а також проведення відповідних заходів щодо профілактики та попередження виробничого та невиробничого травматизму. В зв’язку з цим, одним із питань, яке розглядалося на черговому засіданні районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення було  питання про стан невиробничого травматизму в районі за 9 місяців 2018 року.

Детальніше...

ПОСЛУГИ, ЯКІ УВІЙДУТЬ У ПРОГРАМУ «БЕЗКОШТОВНА ДІАГНОСТИКА» З ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Національна служба здоров’я України оплатить чіткий перелік діагностичних і лікувальних послуг за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Міністерство охорони здоров’я України виносить на громадське обговорення дві постанови Кабінету Міністрів про трансформацію охорони здоров’я у 2019 році. Передбачається, що з липня 2019 року Національна служба здоров’я оплатить 54 діагностичні та лікувальні послуги за направленням вашого сімейного лікаря, терапевта або педіатра.

Детальніше...

КАЗКОВЕ СВЯТО ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

У День Святого Миколая 19 грудня 2018 року відбулося відкриття новорічної ялинки у Запорізькому державному цирку. Це свято обласна влада організувала для дітей пільгових категорій з усіх міст та районів області. Відбувається відкриття новорічної ялинки у цирку традиційно  вже 18-й рік поспіль. На новорічну казку також завітали 44 дитини з Вільнянського району Запорізької області. До святкової делегації входили діти пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах, діти з малозабезпечених родин, а також діти учасників бойових дій та діти загиблого воїна АТО.

Детальніше...

РОЗПОЧАЛАСЯ ОПЕРАЦІЯ «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА»

Наближається Новий Рік. Головна гостя в будинку під Новий рік - красуня ялинка. Але щороку після новорічних свят ми спостерігаємо картину, як біля сміттєвих баків валяються ялинки, які нещодавно прикрашали будинки і радували дітей. Чи неправда, сумна картина? Долучитися до всеукраїнської операції зі збереження лісових насаджень може кожен. По-перше, не допускати незаконних порубок хвойних насаджень.

Детальніше...

РАЙОННА ВЛАДА ПРИВІТАЛА КАТЕГОРІЙНИХ ДІТЕЙ З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Кожного року в Україні 19 грудня відзначають День святого Миколая. Свято овіяне прекрасною  аурою доброті, злагоди, радості, відчуттям зимової казки та дива. У цей день усі дітлахи з нетерпінням чекають подарунків. Не стали виключенням  і дітлахи с особливими потребами Вільнянщини. В цей день, у Вільнянському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді п’ять діточок, які навчаються за інклюзивною формою навчання та в 2018 році пішли до першого класу, отримали в подарунок електронні гаджети.

Детальніше...

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ВИХОВАНЦІВ МАТВІЇВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ САНАТОРНОЇ ШКОЛИ – ІНТЕРНАТУ

19 грудня - день, який майже цілий рік усі діти - з нетерпінням очікують. В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Із особливим нетерпінням щороку малята чекають 19 грудня, бо Святий Миколай за їхню слухняність та працьовитість обов'язково принесе їм безліч подарунків та заслужені «миколайчики». Тож намагаються бути протягом усього року саме такими, - не лінивими, доброзичливими, старанними, взірцями для наслідування. 

Детальніше...

ДО УВАГИ НАСЕЛЕННЯ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ!

З метою запровадження та забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Запорізькій області, а також на виконання рішення Ради оборони Запорізької області від 03.12.2018 року мешканцям Вільнянського району рекомендується на період дії воєнного стану утриматися від:

- проведення мирних зборів, мітингів і демонстрацій, інших масових заходів;

- носіння військової форми одягу цивільному населенню;

Детальніше...

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ГАРАНТУВАННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО ПРАВА НА ЗВЕРНЕННЯ ДО ОРГАНІВ ВЛАДИ

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»

Детальніше...

«СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ – РІЗДВО ВЕДЕ»

18 грудня 2018 року в приміщені комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради глядацька зала наповнилася маленькими глядачами, це на свято завітали школярі 1 – 2 класів шкіл міста Вільнянська. Напередодні яскравого та чарівного свята відбувся театралізований захід «Святий Миколай іде – Різдво веде».

Детальніше...

У Prozorro ТЕПЕР МОЖНА УКЛАДАТИ ЗАКУПІВЕЛЬНІ УГОДИ ТЕРМІНОМ ДО 4 РОКІВ

18 грудня у системі публічних закупівель Prozorro з’явився новий тип процедури – закупівлі за рамковими угодами. Відтепер замовники зможуть проводити закупівлі товарів та послуг широкого вжитку та укладати договір (рамкову угоду) строком до 4 років. Протягом цього періоду в рамках угоди установа може здійснювати закупівлю та проплату невеликого обсягу й тільки тоді, коли виникне потреба. Рамкові угоди можна застосовувати до будь-яких товарів та послуг (але не робіт).

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 19 грудня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

 

Детальніше...

ДЯКУЄМО ПРЕЗИДЕНТОВІ І ВСЕЛЕНСЬКОМУ ПАТРІАРХУ - ЗАВДЯКИ ЇХ РІШУЧОСТІ МИ МАЄМО ПРАВОСЛАВНУ ЦЕРКВУ УКРАЇНИ – СВЯТІЙШИЙ ФІЛАРЕТ НА СПІЛЬНІЙ МОЛИТВІ З ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ

Президент Петро Порошенко у Тернополі взяв участь у молебні, який відбувся у церкві Воздвиження чесного Хреста Православної церкви України. Під час спілкування із присутніми у храмі Глава держави наголосив, що 15 грудня назавжди закарбується в історії незалежної України, адже цього дня народилася автокефальна помісна Православна церква України.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У  четвер, 20 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія з начальником управління соціального захисту населення Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області Балабановою Світланою Анатоліївною з питань: призначення пільг та субсидій; призначення допомог сім’ям з дітьми; законодавства про працю, охорону праці на підприємствах;  з інших питань соціального захисту населення.

Детальніше...

РОЗМІРИ ШТРАФІВ ЗА ПОРУШЕННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА З 1 СІЧНЯ 2019 РОКУ

Шановні роботодавці! Управління соціального захисту населення райдержадміністрації попереджає: з Нового року штрафи суттєво збільшуються! Уже зараз невідкладно подбайте про оформлення працівників у відповідності чинного законодавства! Згідно із Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» мінімальна заробітна плата у 2019 році становитиме 4173 грн. та у погодинному розмірі – 25,13 грн. Збільшаться відповідно і розміри штрафів за порушення законодавства про працю.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 19 грудня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему «Зміна сторони у виконавчому провадженні», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Другого запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокат.

 

Детальніше...

«З НЕТЕРПІННЯМ Я ЧЕКАЮ ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

17 грудня 2018 року в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради  пройшло театралізоване свято «З нетерпінням я чекаю день Святого Миколая» для учнів 3-4 класів шкіл міста. Ведучі розповідали дітям як відзначається це свято в країнах Європи та рідній Україні.

Детальніше...

«ДОПОКИ ЖИВЕМО НА РІДНІЙ ЗЕМЛІ – ЗАХИЩАТИ ПОВИННІ ВІТЧИЗНУ»

«Служу на вірність народу України» - це не просто слова з присяги – це героїзм, це мужність, це непохитність, які дарують нам усім впевненість у завтрашньому дні. 16 грудня для військовозобов'язаних, що прибули на навчальні збори окремого батальйону територіальної оборони, був по-військовому святковий. Цього дня майже 300 чоловіків з Вільнянського, Новомиколаївського, Оріхівського та Гуляйпільського районів зібралися на центральній площі села для урочистого складання Військової Присяги на вірність українському народові.

Детальніше...

НА ВІЛЬНЯНЩИНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЩОЙНО СФОРМОВАНОГО ОКРЕМОГО БАТАЛЬЙОНУ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОБОРОНИ СКЛАЛИ ВІЙСЬКОВУ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДОВІ

Відповідно до директиви Генерального штабу Збройних Сил України, розпорядження територіальної оборони командування Сухопутних військ Збройних Сил України, в період з 14 по 23 грудня 2018 року на матеріально-технічній базі Запорізького ОВК та Вільнянського РВК розпочалися десятиденні навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними окремого батальйону територіальної оборони. Місцем дислокації у Вільнянському районі ОБТО визначено с.Петро - Михайлівку.

Детальніше...

СПЛАЧЕНИЙ ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК – ЗАПОРУКА ДОБРОБУТУ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ЗАХИЩЕНОСТІ ГРОМАДЯН

Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області інформує керівників підприємств регіону, фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та мають заборгованість зі сплати єдиного страхового внеску (ЄСВ) та платежів до Пенсійного фонду про необхідність вжиття вичерпних заходів щодо її погашення до кінця поточного року.

Детальніше...

КОМУ ПІДНІМУТЬ ПЕНСІЇ В СІЧНІ ТА БЕРЕЗНІ 2019

Останнього місяця року традиційно збільшується прожитковий мінімум для всіх категорій громадян, а разом з ним – і всі соціальні виплати, прив’язані до цього соціального стандарту (пенсії, соціальні надбавки, допомога по безробіттю тощо). Прожитковий мінімум для непрацездатних осіб з 1 грудня збільшився з 1435 до 1497 грн. відповідно, мінімальні пенсії з 1 грудня зросли на 62 грн. пропорційно зросли й соціальні надбавки.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У понеділок, 17 грудня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме голова обласної державної адміністрації Бриль Костянтин Іванович.

 

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ НА ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ

До завершення року залишається два тижні… Але вже ясно, що він посяде особливе місце в українській історії, а саме – вчорашній день, 15 грудня 2018 року. Кілька хвилин тому говорив по телефону з Його Всесвятістю Патріархом Варфоломієм. Розмова зайняла трохи більше часу ніж ми очікували. Але ця розмова була дуже важливою, в продовження подій, які відбулися вчора. Його Всесвятість вважає, що наш Собор взагалі став поворотним моментом в історії вселенського православ’я і відкриває вчорашній Собор нову його еру.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ПРАВОСЛАВНОГО ОБ’ЄДНАВЧОГО СОБОРУ

Слава Україні!

Вітаю всіх зі створенням Української Помісної Автокефальної Православної Церкви, яке щойно відбулося в Святій Софії!

 

Детальніше...

ПИТАННЯ ВОДОПОСТАЧАННЯ СТОЇТЬ ГОСТРО ТА ПОТРЕБУЄ НЕГАЙНОГО ВИРІШЕННЯ

14 грудня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Дмитра Іванова проведено нараду щодо розгляду проблемних питань водопостачання та погашення сількомунгоспами району заборгованості за спожиту питну воду перед КП «Водоканал» Запорізької міської ради. У нараді взяли участь генеральний директор КП «Водоканал» Олексій Нікіфоров, голови сільських рад, ОТГ та директори сількомунгоспів району. Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов наголосив на важливості вирішення питання погашення заборгованості, що виникла перед водопостачальним підприємством.

Детальніше...

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Шановні земляки!

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Чорнобиль… Біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. У битву з радіаційною стихією вступили всі, хто відчував відповідальність за долю рідної землі, яку спіткало велике горе, за долю всієї планети. Чорнобиль... Урок, який ми не повинні забувати ніколи, бо це надто гіркий урок втрат, урок мужності та стійкості водночас.

Детальніше...

КУЛЬТУРА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Державна служба - це публічна, професійна, політично неупереджена діяльність із практичного виконання завдань і функцій держави, яка являє собою особливий культурний інститут. Культура державної служби — це рівень державницького розвитку системи управління, в якому професіоналізм, компетентність, моральні принципидержавних службовців мають втілювати цей рівень, створювати умови для найефективнішого її впливу на реальне життя громадян.

Детальніше...

ПРАКТИЧНА СПІВПРАЦЯ УКРАЇНИ З НАТО ПОГЛИБЛЮЄТЬСЯ В РІЗНИХ СФЕРАХ – ЗУСТРІЧ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ТА ГЕНСЕКА АЛЬЯНСУ

«Радий, що ми маємо значний прогрес у нашій практичній співпраці з НАТО, яка поглиблюється в різних сферах. Ми високо цінуємо зобов'язання країн-союзників щодо посилення співпраці з Україною», - зауважив Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. За його словами, українська сторона вітає заплановану більш активну співпрацю з НАТО у рамках спільних військових навчань та навчальних програм для української армії, а також очікує посилення подальшої співпраці з НАТО в рамках проектів, що здійснюються в рамках Цільових фондів Альянсу для України.

Детальніше...

ОРГАНІЗАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ РОБІТ – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА АКТИВНОЇ ПОЛІТИКИ ЗАЙНЯТОСТІ

Під таким гаслом пройшло 13 грудня чергове засідання районного  координаційного комітету сприяння  зайнятості населення. Громадські роботи повинні бути ефективними заходами з реагування на невідкладні соціально-орієнтовані потреби територіальних громад та їх мешканців. Разом з тим, за результатами аналізу видів громадських робіт в поточному році  65 % їх учасників виконували роботи з благоустрою та озеленення територій. Серед зареєстрованих безробітних, які були залучені до громадських робіт лише 16 % виконували роботу соціального спрямування.

Детальніше...

16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА

Міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка  щороку проходить з 25 листопада по 10 грудня була ініційована у 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. З того часу понад 1000 організацій та осіб з більш як 100 країн взяли участь у щорічних всесвітніх акціях «16 днів проти насильства», що закликає до припинення усіх форм насильства. У рамках акції «16 днів проти насильства» фахівцями Вільнянського районного ЦСССДМ були проведені заходи, спрямовані на запобігання та протидію насильству у родині, серед учнівської молоді, у громаді.

Детальніше...

УРЯД СХВАЛИВ КОНЦЕПЦІЮ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНОЮ ПРАЦІ В УКРАЇНІ

12 грудня Уряд схвалив Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні та затвердження плану заходів щодо її реалізації. Зазначене рішення ухвалене з метою створення національної системи запобігання виробничим ризикам для забезпечення ефективної реалізації права працівників на безпечні та здорові умови праці.

Детальніше...

ДМИТРО ІВАНОВ ПРЕДСТАВИВ СВОГО ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА

Під час наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації голова райдержадміністрації Дмитро Іванов представив свого новопризначеного першого заступника Максима Білого. - Максим Білий  призначений на посаду першого заступника голови Вільнянської районної державної адміністрації з 12 грудня 2018 року.

Детальніше...

У ЗАПОРІЖЖІ ВІДБУВСЯ ПЕРШИЙ МОЛИТОВНИЙ СНІДАНОК СХІДНОГО РЕГІОНУ

Для молитви та спільного сніданку зібралися голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, народні депутати України, міські голови, депутати обласних, районних і міських рад, державні управлінці, громадські діячі, керівники засобів масової інформації, представники бізнесу, освітяни й науковці, діячі культури, керівники церков і релігійних організацій. Ведучими заходу стали керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко і координатор регіональних молитовних сніданків в Україні, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін. У своєму вітальному слові Костянтин Бриль підкреслив важливість проведення заходу в непрості для України часи.

Детальніше...

У 2019 РОЦІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ РОБОТА З ЕЛЕКТРОННИМИ МЕДКАРТКАМИ

У 2019 році МОЗ України впроваджує електронні медичні записи, що мають стати першим кроком до безпаперової роботи лікарів. Такі системи вже успішно працюють у багатьох країнах. Електронний медичний запис — це елемент даних про пацієнта, що збирається в закладі охорони здоров’я та зазвичай зберігається в медичних інформаційних системах (МІС), якими користується цей заклад. 

Детальніше...

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ ТРИСТОРОННЬОЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОЇ РАДИ

11 грудня відбулося чергове засідання районної тристоронньої соціально-економічної ради. На початку засідання сторонами соціального діалогу було запропоновано затвердити оновлений склад представників сторін у зв’язку з кадровими змінами. Разом з тим, на порядок денний було винесено питання стану  невиробничого травматизму у Вільнянському районі та організації роботи щодо його профілактики.

Детальніше...

ЗАВДАННЯ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ – РОЗБУДОВА ІНФРАСТРУКТУРИ

Виступаючи на першому засіданні Вільнянської районної Ради регіонального розвитку, голова райдержадміністрації Дмитро Іванов приділив значну увагу питанню децентралізації, створенню та розвитку нових об’єднаних територіальних громад. Як показує успішний досвід Павлівської, Петро-Михайлівської ОТГ – люди на місцях нарешті усвідомили потенціал своїх територій. Мешканці почали залучатися до стратегічного розвитку регіонів.

Детальніше...

РЯТУВАЛЬНИК ПРОВЕЛИ РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНУ РОБОТУ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ПОЖЕЖ З ПРАЦІВНИКАМИ ГАЗОВОЇ СЛУЖБИ

11 грудня фахівці Вільнянського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області завітали до Вільнянського адміністративного району Запорізького відділення ПАТ «Запоріжгаз» щоб провести роз’яснювальну бесіду з працівниками даного підприємства. Працівників ознайомили з правилами безпеки життєдіяльності в зимовий період, діями при виникненні пожежі, евакуацією працівників з будівлі на випадок виникнення пожежі, гасінням пожежі за допомогою вогнегасників, правилами укриття на випадок виникнення надзвичайної ситуації мирного чи воєнного стану.

Детальніше...

ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ! ПРО СТАРТ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНИХ ІНДИКАТОРІВ РИЗИКІВ У СФЕРІ ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ

З 02.10.2018 набув чинності наказ Державної аудиторської служби України (далі – Держаудитслужба) від 11.09.2018 №196 «Про затвердження методики визначення автоматичних індикаторів ризиків, їх переліку та порядку застосування», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 27.09.2018 за №1113/32565. На офіційному порталі prozorro.gov.ua 30.10.2018 оприлюднено інформацію, що в електронній системі «ProZorro»  стартувала система автоматичних індикаторів ризиків (далі – ризик-система), яка охоплює всі закупівлі (надпорогові і допорогові).

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ПРО ПРИПИНЕННЯ ДІЇ ДОГОВОРУ ПРО ДРУЖБУ З РОСІЄЮ

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією». «Непродовження договору з Росією слід розглядати не як епізод, а як частину нашої стратегії на остаточний розрив з колоніальним минулим і переорієнтацію на Європу», - підкреслив Президент.

Детальніше...

МАЙБУТНЄ – ЗА ВИСОКИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

Майбутнє – за високими технологіями. Нинішні школярі – майбутні інженери та програмісти – можуть вже сьогодні спробувати себе в омріяній сфері. 09 грудня в м. Запоріжжя відбувся Відкритий регіональний турнір з робототехніки «Роботландія». Учасниками  змагань стали близько 100 дітей з різних регіонів України (м.Київ, м.Дніпро та інші).

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У п’ятницю, 21 грудня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

 

Детальніше...

10 ГРУДНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ ЛЮДИНИ

У далекому 1950 році Генеральна Асамблея ООН запропонувала усім державам святкувати 10 грудня як День прав людини, бо саме в цей день в 1948 році цією ж організацією було прийнято Загальну декларацію прав людини. 
У цьому документі задекларовано наступні принципи: рівність людей: усі люди народжуються вільними та рівними в правах, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії тощо; право кожного на життя, свободу та особисту недоторканість; заборона рабства и работоргівли; заборона катувань або жорстокого поводження; право кожного на правосуб’єктність; рівність усіх перед законом;

Детальніше...

ДМИТРО ІВАНОВ: «БЕЗПЕКА ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ ДІТЕЙ- СТРАТЕГІЧНЕ ЗАВДАННЯ ДЕРЖАВИ»

Сьогодні, 07 грудня, на території новоутвореної Михайлівської об’єднаної територіальної  громади Вільнянського району  відбулася урочиста подія - передача шкільного автобусу ATAMAN BO93S2 2018 року випуску Люцернянському навчально - виховному комплексу. На заході були присутні керівники району, Михайлівської ОТГ, педагогічний та батьківський колективи навчального закладу.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Становлення місцевого самоврядування в Україні має багату історію та глибокі традиції, що заклали міцні підвалини для сучасного розвитку громадянського суспільства і демократії. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей.

Детальніше...

АБІТУРІЄНТИ МОЖУТЬ ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ НА ПРОБНОМУ ЗНО-2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проводиться з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше...

«ХТО ЗАХИЩАЄ ЗАРАЗ УКРАЇНУ – НИЗЬКИЙ УКЛІН І ТРИЧІ «СЛАВА!»

День Збройних Сил України - свято мужності, сили, впевненості, надійності, міцності, вірності, тобто тих якостей, які асоціюються у нас зі справжніми чоловіками. І разом з тим – це свято всіх нас, бо всі ми, є причетними до наших Збройних Сил України. Адже всі ми не лише любимо Вітчизну, а й пишаємося нею, отже, вважаємо себе зобов’язаними її захищати. 06 грудня 2018 року в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України, Міжнародного дня волонтера та Дня працівників місцевого самоврядування. 

Детальніше...

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВІЛЬНЯНСЬКИХ ГЕРОЇВ

Вже котрий рік поспіль гинуть найкращі українці, цвіт нації. Серед них – наші земляки, які не зволікаючи пішли боронити кордони держави. Роки…Скільки б їх не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся із зони проведення Антитерористичної операції. Кожен українець схиляє голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя, увійшовши в безсмертя. З нагоди Дня Збройних Сил України керівництво міста та району, представники волонтерського руху, керівники органів місцевого самоврядування, представники громадськості, жителі міста та району поклали квіти до меморіальних дошок та місць поховань вільнянців, які загинули, захищаючи свободу, державний суверенітет та територіальну цілісність України, - Олександа Основи, Юрія Дмітрієва, Дмитра Фурдика, Анатолія Шумила, Павла Ушакова, Володимира Панкова, Володимира Капралова.

Детальніше...

СУБСИДІЯ: ЯК СПЛАЧУВАТИ СВІЙ ОБОВ’ЯЗКОВИЙ ПЛАТІЖ?

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії. Наприклад, сім’ї була нарахована жовтнева субсидія (неповний опалювальний місяць) у розмірі 550 грн. Обов’язковий платіж домогосподарства 820 грн. Але у жовтні спожито лише 13 кубометрів газу, за що сплачено його фактичну вартість - 92,26 грн. У наступному місяці сім’я має право розрахуватися за спожитий понад норму газ зекономленою в попередньому місяці субсидією.

Детальніше...

ВЕБ – ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

На сайті Пенсійного фонду функціонує веб-портал, який дозволяє отримати ряд послуг “не виходячи з дому” не тільки пенсіонерам, а й всім громадянам України. На Порталі Ви можете отримувати інформацію про свій страховий стаж, про розмір заробітної плати, з якого сплачено єдиний соціальний внесок, пенсіонери можуть записатися на прийом до Пенсійного фонду на певні дату і час, отримати доступ до своєї електронної справи, звернутися із заявою, а також отримати ряд інших послуг.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З НАГОДИ ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановне воїнське братство!

Україна має своє військо! Справжнє бойове військо, символи якого віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Детальніше...

ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ Є НАДІЙНИМ ГАРАНТОМ НАШОЇ МАЙБУТНЬОЇ ПЕРЕМОГИ – ПРЕЗИДЕНТ ПРИВІТАВ УКРАЇНСЬКИХ ВОЇНІВ ІЗ ДНЕМ ЗСУ

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко напередодні Дня Збройних Сил України звернувся до українських воїнів та особливо відзначив, що «вже п’ятий рік поспіль вони відзначають на передовій російсько-української війни» своє професійне свято. Президент підкреслив, що «ця війна змусила усіх нас усвідомити масштаб загроз державній безпеці країни та мобілізуватися для протидії агресору».

Детальніше...

ВІДКРИТТЯ МЕДІАТЕЧНОГО ПРОСТОРУ

Сьогодні Україна впевнено розвивається у проєвропейському напрямку. Сучасний тренд європейського суспільства – це мультимедійний простір для роботи. Урочиста та святкова подія зібрала у Нововасилівському  сільському будинку народної творчості та дозвілля всіх тих, хто безкорисливо допомагає людям. Той, хто простягає руку допомоги – збагачується душею, а душа, як джерело, наповнюється добром і людяністю, любов’ю і світлом!

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У четвер, 06 грудня 2018 року, в райдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови районної державної адміністрації Степаненко Оксана Миколаївна.

 

Детальніше...