Головна

Новини

ВИКОНАННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ РАЙОНУ

За інформацією управління фінансів райдержадміністрації станом на 18.09.2019 до загального фонду бюджету району надійшло 93 116,8 тис. грн. власних надходжень, що становить 96,3 % до затвердженого плану на січень - вересень 2019 року. До спеціального фонду бюджету надійшло 85 39,4 тис.грн., що становить 271,8 %  планових показників.

Детальніше...

СТАН РОЗРАХУНКІВ У ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ РАЙОНУ І ЗАБОРГОВАНОСТІ ЗА ПОСЛУГИ НАБУВАЮТЬ ОСОБЛИВОЇ АКТУАЛЬНОСТІ

В районі триває активна підготовка до опалювального сезону 2019/2020, у зв’язку з чим стан розрахунків у житлово-комунальному господарстві району і заборгованості населення за послуги галузі набувають особливої актуальності. Ці питання розглянули учасники наради, яка відбулася під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Максима Білого. - Згідно з графіком Мінрегіону на цей час рівень підготовки об’єктів до нового опалювального сезону має сягати 90%.

Детальніше...

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ ЗАЛУЧАТИМЕ МОЛОДЬ ДО ПРОЄКТІВ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

З нагоди початку Всеукраїнського тижня з протидії булінгу, організаторами якого стало Міністерство юстиції України у київському правовому клубі Pravokator відбувся захід #РазомПротиБулінгу. Він проходив в рамках Київської практичної програми посилення правової спроможності. У заході взяли участь представники органів державної влади та громадських організацій, громадські активісти, адвокати, лідери шкільного самоврядування, школярі і просто небайдужі до проблеми булінгу в Україні.

Детальніше...

ВПРОВАДЖЕННЯ СИСТЕМИ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ НАССР

В районній державній адміністрації проведено нараду з питання впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР та дотримання вимог законодавства при використанні, зберіганні та транспортуванні засобів захисту рослин. В нараді прийняли участь керівники сільськогосподарських підприємств району, провідний спеціаліст відділу карантину рослин управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Сергій Біденко та в.о. начальника Вільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області Ольга Бабікова.

Детальніше...

ЇХНІЙ ДЕВІЗ - "ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ."

17 вересня — відмінна нагода подякувати за мужність, сміливість та рішучість усім працівникам аварійно-рятувальних служб, адже в цей день відзначають День рятувальника України. Свято затверджене в 2008 році указом Президента України. День рятувальника — професійне свято тих, хто рятує чужі життя, щоразу ризикуючи своїм, справжніх героїв, які здійснюють дійсно шляхетні та сміливі вчинки, але скромно кажуть, що це всього-на-всього їхня робота.

Детальніше...

УКРАЇНСЬКА ПІСНЯ ЄДНАЄ НАС

З 13 по 15 вересня 2019 року у місті Маріуполі проходив Всеукраїнський фестиваль – конкурс хорових і вокальних колективів. З усієї України з’їхалися близько тридцяти творчих вокальних та хорових колективів для участі у фестивалі «Українська пісня єднає нас», який проходив три дні. Відкриття фестивалю відбулося 13 вересня 2019 року біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку з покладанням квітів та виконанням українських пісень.

Детальніше...

ВІДМІННА НАГОДА ПОДЯКУВАТИ ЗА МУЖНІСТЬ ТА РІШУЧІСТЬ УСІМ ПРАЦІВНИКАМ АВАРІЙНО – РЯТУВАЛЬНИХ СЛУЖБ

В Україні сьогодні, 17 вересня, відзначають День рятівника. Свято відзначається щороку цього дня згідно з Указом Президента від 12 вересня 2008 року. День рятівника є професійним святом не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, але його відмічають також громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 17 вересня 2019 року, відбудеться пряма телефонна лінія на тему: «Цивільне право: оформлення житлових субсидій; призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім ’ям; примусове виконання судових рішень тощо», під час якої на запитання громадян відповідатимуть фахівці Запорізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

ГОТОВНІСТЬ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ТА ЖКГ РАЙОНУ ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ 2019/2020 СТАНОВИТЬ 90%

Одним із питань порядку денного засідання колегії райдержадміністрації було визначено питання про підготовку об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років. Як повідомила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства-головний архітектор району райдержадміністрації Оксана Сосна, об’єкти соціальної сфери та житлово-комунального господарства району підготовлено на 90%.

Детальніше...

НА ЧЕРГОВОМУ ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 вересня відбулося засідання колегії Вільнянської райдержадміністрації, у якому взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації та ін.

Детальніше...

ОСОБЛИВОСТІ ОНОВЛЕНОГО ПОРЯДКУ ПОВІДОМНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ГАЛУЗЕВИХ (МІЖГАЛУЗЕВИХ) І ТЕРИТОРІАЛЬНИХ УГОД, КОЛЕКТИВНИХ ДОГОВОРІВ

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації доводить до відома керівників, профспілкових органів, рад трудових колективів підприємств, установ, організацій різних форм власності, що Урядом прийнято постанову від 21.08.2019 № 768 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 № 115», внаслідок чого зазнав змін затверджений нею Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі – Порядок).   

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 17 вересня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Антонов Андрій Миколайович.

Звертатись з 14.00 до 15.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

Детальніше...

УДОСКОНАЛЕНО ТА СПРОЩЕНО ПРОЦЕДУРИ НАДАННЯ ДЕРЖАВНИХ ПОСЛУГ

Днями  опубліковано Указ Президента «Про деякі заходи із забезпечення надання якісних публічних послуг», у якому йдеться про якість та доступність надання населенню державних послуг. «З метою утвердження функціонування сервісної держави – держави для громадян і бізнесу, забезпечення належної реалізації прав фізичних та юридичних осіб y сфері надання публічних, у тому числі адміністративних, послуг, створення сучасної інфраструктури, зручних та доступних електронних сервісів для надання таких послуг впроваджено заходи», йдеться у документі.

Детальніше...

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У МАТВІЇВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі. На виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»,

Детальніше...

ОСОБЛИВОСТІ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ В СУЧАСНИХ УМОВАХ

В рамках місячника зайнятості молоді, на базі центру кар'єри "PROFI Центр" 09 та 10 вересня відбулися виїзні профорієнтаційні заходи для молоді на тему: «Особливості працевлаштування в сучасних умовах (техніка пошуку роботи)» для майбутніх випускників ДНЗ «Вільнянський професійний ліцей», які навчаються за спеціальністю «слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування, тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій автотранспортних засобів» та «кухар, кондитер». 

Детальніше...

ПЕРЕВІРКИ ДЕРЖПРАЦІ ЗА НОВИМ ПОРЯДКОМ : У БУДЬ - ЯКИЙ ЧАС І БЕЗ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Виведення  з  «тіні» прибутків і стосунків у сфері зайнятості населення - одне з головних напрямів діяльності всіх контролюючих органів. Для суспільства небезпека тіньової зайнятості полягає в тому, що місцеві бюджети втрачають надходження з податку на доходи фізичних осіб, а самих же громадян тіньова зайнятість позбавляє соціальних гарантій.

Детальніше...

ОСВІТНІ ЗАКЛАДИ ЗАПРОШУЮТЬ ПОЗМАГАТИСЯ ЗА ОБЛАШТУВАННЯ СУЧАСНОЇ МЕДІАСТУДІЇ

Всеукраїнська програма розвитку шкільних медіа Youth MediaLab 2019-2020 за участю Міністерства освіти і науки України запускає конкурс. За його підсумками у 20 українських школах, профтехах та закладах позашкілля будуть встановлені сучасні медіастудії. Долучитися до конкурсу можуть заклади освіти, які мають практичний досвід у наповненні своїх друкованих чи онлайн видань не менше одного року.

Детальніше...

УВАГА! ВИЇЗНИЙ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРОМ ІВАНОВИМ

У вівторок, 10 вересня 2019 року, з 09.00 до 11.00 у приміщенні Матвіївської сільської ради відбудеться виїзний особистий прийом громадян головою Вільнянської районної державної адміністрації Івановим Дмитром Юрійовичем.

Попередній запис громадян здійснюється за телефоном: 4-13-73.

Детальніше...

ПАЦІЄНТИ МАЮТЬ ПРАВО НА НИЗКУ БЕЗКОШТОВНИХ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА ВИТРАТНИХ МАТЕРІАЛІВ

Пацієнт, що подав декларацію про обслуговування у лікаря первинної ланки, може отримати безоплатно низку лабораторних діагностичних досліджень та швидких тестів. У Національній службі здоров’я України уточнюють, безоплатно – без будь-яких доплат або придбання витратних матеріалів. Серед них:

 

Детальніше...

РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЄЮ ЗАБЕЗПЕЧЕНО ПРАВО ГРОМАДЯН НА ОТРИМАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації за січень 2019 року. Протягом січня – серпня 2019 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 29 запитів (22 – письмових, 7 – в електронному вигляді). За категорією запитувачів: 17 запитів надійшло від фізичних осіб, 10 запитів – від юридичних осіб, 2 запита – від об’єднань громадян.

Детальніше...

ВЕТЕРАНИ: ВІД ДІАЛОГУ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

24-26 вересня 2019 р. в Дніпрі відбудеться третій семінар в рамках всеукраїнського проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», який реалізується за фінансової підтримки Міністерства у справах ветеранів України, організатор – ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО». Мета проекту - створення сприятливих умов для працевлаштування ветеранів АТО, економічна адаптація військовослужбовців після участі у бойових діях на Сході України.

Детальніше...

ПИТАННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАЙНЯТІСТЮ МОЛОДІ – ОДИН З ВАЖЛИВІШИХ НАПРЯМКІВ РОБОТИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Питання забезпечення зайнятістю молодих людей у віці до 35 років залишається одним з важливіших напрямків роботи Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості, адже молодь складає великий відсоток від загальної чисельності зареєстрованих громадян. Молодіжна зайнятість сьогодні – це якість робочої сили у майбутньому.

Детальніше...

В УКРАЇНІ ЗАПРОВАДЖУЄТЬСЯ ДЕНЬ БЕЗПЕКИ ПАЦІЄНТІВ – УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким запроваджується відзначення Дня безпеки пацієнтів. Згідно з Указом Президента № 648/2019 від 4 вересня 2019 року, День безпеки пацієнтів проводитиметься щорічно 17 вересня. У документі зазначається, що рішення було ухвалене, «визнаючи забезпечення безпеки пацієнтів одним із важливих елементів надання якісної медичної допомоги та підтримуючи рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я».

Детальніше...

УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ ОТРИМАЛИ У ВЛАСНІСТЬ МАЙЖЕ 3 ТИСЯЧІ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

У Запорізькій області 8826 учасників бойових дій та членів їх родин  виявили бажання отримати землю. Саме таку кількість заяв від військових отримали у Головному управлінні Держгеокадастру та органах місцевого самоврядування регіону. На сьогодні учасникам бойових дій надано 5755 дозволів на розробку проєктів землеустрою для відведення земель загальною площею 7919,57 гектара, з них для ведення особистого селянського господарства – 3 990 дозволів (7715,71 га), для ведення садівництва – 1273 дозволи (146,59 га), для будівництва та обслуговування житлового будинку – 492 дозволи (57,27 га).

Детальніше...

КАР’ЄРНИЙ РАДНИК – МЕНТОР У ЗАПОЧАТКУВАННІ ВЛАСНОЇ СПРАВИ

Всі, хто вважає, що улюблена справа може бути лише хобі і не має перспектив перетворитися на вдалий бізнес, можуть заперечити успішні підприємці, які відкрили власний бізнес за підтримки державної служби зайнятості.

Започаткував власний бізнес, по – перше, працюєш сам на себе і ні від кого не залежиш. А по – друге, займаєшся улюбленою справою, що приноситиме не тільки гроші, але й задоволення.

Детальніше...

ТЕТЯНА ОЗЕРОВА: «ОСВІТЯНИ НЕ МАЮТЬ ЗАКОНОДАВЧОЇ БАЗИ ДЛЯ ВІДМОВИ У НАВЧАННІ ДІТЯМ БЕЗ ЩЕПЛЕНЬ»

Про це директорка Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова повідомила під час пресконференції, що відбулася за результатами наради з питання допуску дітей на уроки, які мають порушений графік щеплень. Нарада, ініційована Департаментом освіти облдержадміністрації, відбулася за участю фахівців Департаменту охорони здоров’я та батьків, які вважають, що права їхніх дітей на освіту порушуються.

Детальніше...

Я СЬОГОДНІ ПОЧИНАЮ ПЕРШУ СТЕЖКУ У ЖИТТІ!

Під ці слова веселої дитячої пісеньки гарячі оплески дарували 62 першокласникам Вільнянської ЗОШ І-Ш ступенів № 2 всі, хто завітав 2 вересня на шкільне подвір’я: учні, вчителі, батьки, численні гості. Всього ж у цьому навчальному році за парти закладу сядуть 555 школярів. Останнім часом тут спостерігається позитивна тенденція – кількість учнів збільшується, тому нині довелося перейти на двозмінне навчання.

Детальніше...

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ – ДО ДЕПУТАТІВ ПІД ЧАС РОЗГЛЯДУ ПИТАННЯ ПРО ЗНЯТТЯ НЕДОТОРКАННОСТІ: ПРОСТО ЗРОБІТЬ ТЕ, ЩО ВИ ОБІЦЯЛИ ЛЮДЯМ ДОВГИЙ ЧАС

Президент України Володимир Зеленський закликав Верховну Раду підтримати проект закону про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів і зазначив, що зі скасуванням недоторканності з’явиться можливість притягнення народних обранців до кримінальної відповідальності. При цьому у них буде імунітет на політичні рішення та позиції.

Детальніше...

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРО ІВАНОВ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Вільнянська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому.

З метою забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до державних органів виконавчої влади питання роботи зі зверненнями громадян в райдержадміністрації знаходиться на постійному контролі.

Детальніше...

ЗА КОРИСТУВАННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМСТВА СПЛАТИЛИ ЧВЕРТЬ МІЛЬЯРДА ГРИВЕНЬ

За сім місяців поточного року на Запоріжжі за спеціальне використання води та надр до бюджетів усіх рівнів надійшло 256 мільйонів гривень.

Як повідомили у Головному управлінні ДФС у Запорізькій області, запорізькі підприємства з початку року спрямували 150,6 мільйона гривень рентної плати за користування надрами, що на 26,3 мільйона або на 21% більше, ніж торік. З цієї суми до держбюджету перераховано майже 104 мільйони, до місцевих – 46,6 мільйона.

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ОКРЕСЛИВ ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ У СФЕРІ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з керівництвом Верховної Ради, Кабінету Міністрів та правоохоронних органів окреслив першочергові завдання у сфері децентралізації та регіональної політики.

«Невідкладне завершення процесу децентралізації, зокрема внесення змін до Конституції України, – передача реальної влади, фінансів та ресурсів на місця, завершення секторальної децентралізації, наближення послуг до кожного мешканця громади, забезпечення їхньої якості», – наголосив Володимир Зеленський.

Детальніше...

ФУНКЦІЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ ПЕРЕЙШЛИ ДО ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 682-р "Питання Державної податкової служби" видано наказ ГУ ДПС у Запорізькій області від 29 серпня 2019 року №10. З цього дня Головне управління ДПС у Запорізькій області розпочало виконання функцій і повноважень Головного управління ДФС у Запорізькій області, що припиняє свою діяльність.

Детальніше...

У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ РОЗПОЧАТО НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителів та учнів цей день постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника і початком сходження до вершин країни Знань.

Детальніше...

ДО УВАГИ ВИРОБНИКІВ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА СУБ’ЄКТІВ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА РАЙОНУ

Відповідно до ст. 20 закону України «Про основні принципи і вимоги до безпечності та якості харчових  продуктів» основну відповідальність за забезпечення безпеки продуктів харчування покладено на їх виробників, а прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів зобов’язано з 20 вересня 2019 року запровадити нас своїх потужностях постійно діючі процедури засновані на принципах НАССР.

Детальніше...

НА ЗАКОНОДАВЧОМУ РІВНІ ВСТАНОВЛЕНО ПРАВИЛА ОРГАНІЗАЦІЇ ІНКЛЮЗИВНИХ ГРУП ДЛЯ ВСІХ РІВНІВ ОСВІТИ

За повідомленням Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, у 2016 році саме в Запорізькій області стартував науково-педагогічний експеримент з упровадження інклюзивної освіти. Він гідно себе зарекомендував і поступово був поширений у всіх областях України на різних освітніх рівнях. Так, у 2018 році Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг» було внесено зміни щодо організації інклюзивного навчання у закладах дошкільної освіти.

Детальніше...

РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ВІДДІЛУ ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Під головуванням начальника відділу освіти і культури райдержадміністрації Олени Лук’янчук 30.08.2019 року в приміщенні комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості імені  В. Гнаровської» Вільнянської районної ради відбулося розширене засідання колегії відділу освіти і культури райдержадміністрації на тему «Результати роботи галузі «Освіта» Вільнянського району у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік».

Детальніше...

ЗАПОРІЗЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ПРИЙМАЮТЬ ВІТАННЯ З ПРИЙДЕШНІМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

З 1998 року на початку вересня в Україні відзначається День підприємця. З нагоди прийдешнього свята в облдержадміністрації відбувся урочистий захід. Привітала представників запорізького бізнесу тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян.

– Важко переоцінити ваш вклад у розвиток економіки Запорізького краю. Саме підприємці забезпечують майже половину надходжень до бюджету. У приватному бізнесі на сьогодні зайнято понад 200 тисяч жителів області. Ми сьомі в Україні за кількістю підприємців. Запорізький бізнес сьогодні – соціально відповідальний, багато хто з підприємців стали волонтерами та активно допомагають учасникам Операції об’єднаних сил та армії, відправляють кошти у лікарні та дитячі будинки. Зі свого боку, обласна влада зробить усе, щоб середній та малий бізнес розвивалися, розкривали свій потенціал та рухалися вперед. Успішний сучасний підприємець – це керівник нового покоління. Це принципово інший підхід до роботи.  Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим, – побажала Елла Слепян.

Детальніше...

ЗМІЦНЕННЯ БЕЗПЕКИ ТА ОБОРОНИ, ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ Й ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ – ГЛАВА ДЕРЖАВИ НАЗВАВ ГОЛОВНІ ЗАВДАННЯ ТА ВИКЛИКИ ДЛЯ НОВОЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Президент України Володимир Зеленський під час оголошення послання до Верховної Ради наголосив на викликах і завданнях, що стоять перед народними депутатами. Зокрема, це лібералізація економіки та зміцнення національної безпеки й оборони.

Детальніше...

ПОЗАЧЕРГОВЕ ПОСЛАННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

Шановні народні депутати! Дорогі українці!

Я вітаю Верховну Раду України 9-го скликання зі вступом у повноваження та початком роботи. Так незвично бачити цю залу заповненою.

Хочеться, щоб так було завжди, а не лише коли фуршет з нагоди урочистого засідання. Працюйте!

Детальніше...

ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Указом Президента України від 23.08.2019 № 621/2019 щороку 29 серпня відзначатиметься День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Як відомо, 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Регулярні частини збройних сил Росії, що вторглися на територію нашої держави, обстріляли коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські бійці. За даними, тоді загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

Детальніше...

РОБОТА ПО ДЕТІНІЗАЦІЇ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ТА ЗАЙНЯТОСТІ ТРИВАЄ

29 серпня відбулось чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості з заробітної плати (грошового забезпечення) та соціальних виплат, додержання мінімальних гарантій з оплати праці та легалізації заробітної плати на якому розглядалися питання стану оплати праці, дотримання мінімальних гарантій з оплати праці, легалізації заробітної плати та зайнятості в установах, організаціях та підприємствах району.

Детальніше...

РОКОВИНИ ЗАГИБЕЛІ УЧАСНИКА АТО ПАВЛА УШАКОВА. ПАМ’ЯТАЄМО…

29 серпня 2014 року віддав своє життя за Батьківщину, за український народ, наш земляк Ушаков Павло Геннадійович.

Народився Павло Ушаков 10 жовтня 1989 року у родині Клавдії Антонівни та Геннадія Павловича. Мешкав у с. Богатирівка та навчався у Люцернянській школі. У 2008 закінчив професійне училище № 23 у м. Запоріжжі, де здобув спеціальність електорогазозварювальника. У 2008-2010 роках відслужив строкову військову службу і влаштувався працювати на Державне підприємство комбінат «Зірка» у м. Запоріжжі, але мирне життя перервала війна.

Детальніше...

ДО ПАВЛІВСЬКОЇ ОТГ ПРИЄДНАЛАСЯ СОЛОНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

За повідомленням Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, Солоненська сільська територіальна громада Вільнянського району (село Солоне) добровільно приєдналася до Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області. Власне Павлівська ОТГ з центром у селі Павлівка була утворена внаслідок добровільного об’єднання та визнана спроможною розпорядженням Кабінету Міністрів України №485-р.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 03 вересня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме керівник апарату обласної державної адміністрації Бойко Зінаїда Михайлівна.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні. 

СПІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ТА ОСВІТНЬОЇ ГАЛУЗІ РАЙОНУ

Фахівець Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Ж.Савченко відвідала серпневу нараду вчителів навчальних закладів району, на якій повідомила про різновиди профорієнтаційної роботи для учнівської молоді, педагогічних працівників та батьків.

Детальніше...

СВЯТКУВАННЯ 28-Ї РІЧНИЦІ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ «ЄДИНА КРАЇНА - РІДНА УКРАЇНА»

Святкові заходи, присвячені 28-ій річниці незалежності України у Вільнянському районі розпочалися 23 серпня 2019 року проведенням мітингу до Дня Державного Прапора України. Цього ж дня о 7.00 на площі фестивальній міста Вільнянська пройшов відкритий ярмарок сільськогосподарської продукції та виробів підприємств району. 

Детальніше...

ЗАПОРІЖЖЯ ГОТУЄТЬСЯ ВШАНУВАТИ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

На виконання Указу Президента України Запорізький край готується  до Дня вшанування пам’яті захисників України, який буде відзначатися щороку 29 серпня. Меморіальні заходи розпочнуться на Алеї захисників України, у парку Металургів 29.08.2019 року о 09.30 мітингом та покладанням квітів.

Детальніше...

УКРАЇНА – МОЯ БАТЬКІВЩИНА

У районній бібліотеці для дітей працівники підготували святкову акцію, присвячену Дню Державного Прапора України  та Дню незалежності України. Цікаво та змістовно проведена гра-вікторина «Україна – моя Батьківщина», яка зібрала читачів різного віку. Відкрила її віртуальна пізнавальна подорож Україною, яка відбулася у читальному залі.

Детальніше...

ВИСТУП ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ПІД ЧАС УРОЧИСТОСТЕЙ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Дорогі українці!

Кожен мій ранок починається з sms-повідомлення.
Це sms від Генерального штабу. За минулу добу обстрілів – сім, втрат – дві. Цифри можуть бути різними, але тільки одна робить ранок добрим. Це – нуль.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВНОВА З НАГОДИ 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні вільнянці!

Від імені колективу районної державної адміністрації та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди 28-ї річниці Незалежності України! Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Нам судилося стати учасниками творення новітньої української держави, втілювати у реальність одвічну мрію нашого народу. Це велика честь і велика відповідальність перед власним сумлінням, родиною і прийдешніми поколіннями. Саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Детальніше...

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЦЕРЕМОНІЇ ПІДНЯТТЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії підняття Державного прапора.

Разом з ним у День Державного прапора стяг підняли Герой України, заступник командира механізованого батальйону 30-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України майор Володимир Гринюк, заступник командира Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України полковник Сергій Рекун, курсант 3-го курсу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут – донька військового льотчика, підполковника Сергія Камінського, який загинув у червні 2014 року поблизу міста Слов’янська, Анастасія Камінська.

Детальніше...

«ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР– ПРАПОР-ДИВОЦВІТ»

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України вже 28- й рік поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України, відповідно до статті 20- ї Конституції України, – стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів.

Детальніше...

ВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

Шановні вільнянці!

Щиро вітаю вас с Днем Державного Прапора України!

В усі часи у всіх країнах державний прапор був і залишається однією з найвищих і шанованих святинь. Він є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення.

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок,  27 серпня 2019  року, відбудеться пряма «гаряча» телефонна лінія, під час якої на запитання громадян  відповідатиме  начальник  управління  фінансів  Вільнянської районної державної адміністрації Щеглова Олена Миколаївна.

Звертатися за телефоном 4-15-57 з 15.00 до 17.00.

ОТГ НАДАЮТЬ ПРОПОЗИЦІЇ ЩОДО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПЕРСПЕКТИВНОГО ПЛАНУ ФОРМУВАННЯ ТЕРИТОРІЙ ГРОМАД

Під головуванням керівниці апарату облдержадміністрації Зінаїди Бойко відбулося засідання робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області. На засіданні розглянуто варіанти об’єднання громад у п’яти районах: Пологівському, Мелітопольському, Новомиколаївському, Приморському та Запорізькому.

Детальніше...

ПЕРЕВІРКА ГОТОВНОСТІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ РАЙОНУ ДО НОВОГО 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОК

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 08.08.2019 № 282 «Про утворення комісії по перевірці стану готовності закладів дошкільної, загальної середньої та  позашкільної освіти до нового 2019/2020 навчального року» утворено комісію, до складу якої було залучено представників Вільнянської районної ради, відділу освіти і культури райдержадміністрації, районної організації Профспілки працівників освіти і науки, Вільнянського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Вільнянського районного сектору ГУ ДСНС України у Запорізькій області, фахівців  комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської районної ради.

Детальніше...

СЕМІНАР- НАВЧАННЯ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, РЕЄСТРАТОРІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ВИКОНКОМІВ МІСЦЕВИХ РАД, ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЗА РЕЄСТРАЦІЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

21 серпня 2019 року у  Вільнянській райдержадміністрації для керівників органів місцевого самоврядування, реєстраторів, працівників виконкомів місцевих рад, відповідальних за реєстрацію місця проживання проведено семінар-навчання щодо змін, внесених Кабінетом Міністрів України до «Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру»; Порядку оформлення ІD- карток для неповнолітніх та змін до Порядку  реєстрації неповнолітніх.

Детальніше...

З ВЕРЕСНЯ БАТЬКИ МОЖУТЬ ПЕРЕВЕСТИ ДИТИНУ НА ІНДИВІДУАЛЬНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ БЕЗ СПЕЦІАЛЬНОГО ПОГОДЖЕННЯ

З вересня батьки школярів зможуть скористатися всіма видами індивідуальної форми навчання – сімейною (домашньою) освітою, екстернатом або педагогічним патронатом. Вони передбачають гнучкіший спосіб навчання та дозволяють створити індивідуальну освітню траєкторію під потреби кожної окремої дитини.

Детальніше...

КРАЩИМ СПОРТИВНИМ СЕЛОМ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ СТАЛА МИХАЙЛІВКА ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ

На Якимівщині відбулися обласні фінальні змагання серед команд старостинських округів, сільських, селищних рад за звання «Краще спортивне село Запорізької області 2019 року». Змагання присвячені 69-й річниці з дня заснування Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та 28-й річниці  незалежності України.

Детальніше...

МАЙДАНЧИК ДИСТАНЦІЙНИХ КОМУНІКАЦІЙ

В наш швидкісний, мобільний час, світ перейшов на новий етап життя, де головну роль виконує інформація. На сьогодні інформація є одним з найцінніших ресурсів.У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів Державна служба зайнятості активно впроваджує електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

Детальніше...

ВИКРИВАЧІ МОЖУТЬ СТАТИ ВАЖЛИВИМ ІНСТРУМЕНТОМ ПОДОЛАННЯ КОРУПЦІЇ ЗА УМОВИ ЇХНЬОЇ НАЛЕЖНОЇ МОТИВАЦІЇ Й ЗАХИСТУ З БОКУ ДЕРЖАВИ – РУСЛАН РЯБОШАПКА

Механізми захисту та заохочення викривачів корупції були темою обговорення з представниками громадських організацій та міжнародних партнерів України у сфері боротьби з корупцією, яке відбулося в Офісі Президента 19 серпня. Ініціював обговорення заступник керівника Офісу Глави держави Руслан Рябошапка.

Детальніше...

ЯКЩО ВАМ ВІДМОВИЛИ У ВАКЦИНАЦІЇ – ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ

Держава гарантує кожному пацієнту безкоштовну вакцинацію у первинній ланці медицини. За повідомленням Міністерство охорони здоров’я, в Україні наявні всі вакцини від десяти інфекційних хвороб за календарем щеплень. Це вакцини від гепатиту В, туберкульозу, кору, епідпаротиту, краснухи, дифтерії, правця, кашлюка, поліомієліту і хіб-інфекції.

Детальніше...

ЗАКЛИКАЄМО МІЖНАРОДНУ СПІЛЬНОТУ ОБ’ЄДНАТИ ЗУСИЛЛЯ, ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ БУДЬ-ЯКИХ ПРОЯВІВ АНТИСЕМІТИЗМУ ТА НЕТЕРПИМОСТІ НА РАСОВОМУ ЧИ НАЦІОНАЛЬНОМУ ҐРУНТІ – ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ У БАБИНОМУ ЯРУ

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу разом з дружиною Сарою вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру.

«Зараз є тільки дві емоції. Глибокий сум і біль, від якого розривається серце. Сьогодні ми згадуємо події 1941 року й переживаємо цю моторошну та трагічну сторінку спільного минулого українського та єврейського народів», – сказав Володимир Зеленський.

Детальніше...

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВІВ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Вільнянська районна державна адміністрація роботу зі зверненнями громадян будує з урахуванням їх особливої ролі у забезпеченні постійного зв’язку між державою та громадянами, вирішенні важливих життєвих проблем як окремої людини, так і суспільства в цілому.

Детальніше...

РОЗШИРЕНО РЕЄСТР ПРОГРАМИ «ДОСТУПНІ ЛІКИ»

МОЗ України затвердило новий перелік препаратів програми «Доступні ліки». Упродовж наступних шести місяців українці з серцево-судинними захворюваннями, діабетом 2 типу та бронхіальною астмою зможуть отримати 78 препаратів абсолютно безоплатно, ще 176 - з невеликою доплатою.

Детальніше...

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: МОЯ МЕТА – УКРАЇНА, ЯКА Є ВСЕСВІТНЬО ВІДОМИМ БРЕНДОМ УСЬОГО ПЕРЕДОВОГО ТА СИНОНІМОМ ІННОВАЦІЙ. І В ЦЬОМУ Є ПОТЕНЦІАЛ СПІВПРАЦІ З ІЗРАЇЛЕМ

Президент України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу під час перемовин у Києві детально обговорили торговельно-економічні відносини між країнами та інвестиційний потенціал.

Детальніше...

ТРИВАЄ ОПРАЦЮВАННЯ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ДО 2027 РОКУ

В облдержадміністрації відбулося чергове засідання тематичної робочої підгрупи Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури з розробки проєкту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

Детальніше...

ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Домашнє насильство є системною проблемою. Відповідно до соціологічних опитувань, проведених Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA), 45% опитаних українців стикалися з проявами домашнього насильства у дитинстві, з 31 % у дорослому віці.

Детальніше...

ОБЛАСНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ МОЛОЧНОГО СКОТАРСТВА ЕФЕКТИВНО ДОПОМАГАЄ ЗАПОРІЗЬКИМ ФЕРМЕРАМ

Співробітники Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації на чолі з директором Андрієм Поляковим  відвідали ТОВ «Татекс СПФ» Оріхівського району та ТОВ «Агрофірма «Нива» Запорізького району з метою перевірки ефективного використання коштів, отриманих підприємствами у рамках реалізації програми розвитку галузі молочного скотарства в сільськогосподарських підприємствах та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах Запорізької області.

Детальніше...

У ВЕРЕСНІ НА INTERNATIONAL IT FORUM У ЗАПОРІЖЖІ ПРЕЗЕНТУЮТЬ БРЕНД ЦИФРОВОЇ ДЕРЖАВИ

27 вересня за підтримки Офісу Президента України відбудеться International IT Forum у Запоріжжі. На ньому буде вперше презентовано бренд цифрової держави.

На форумі працюватимуть три локації:

Детальніше...

ПАМ'ЯТКА БАТЬКАМ: ЯКІ МЕДИЧНІ ДОВІДКИ ПОТРІБНІ ДИТИНІ ДО ШКОЛИ

За повідомленням Міністерства охорони здоров’я України, для відвідування школи дитині насамперед потрібна «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду» форми № 086-1/о. Її видасть педіатр чи сімейний лікар після огляду дитини. За необхідності лікар може направити дитину на вакцинацію, базові аналізи чи до вузьких спеціалістів.  

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У вівторок, 20 серпня 2019 року відбудеться пряма телефонна лінія на тему «Забезпечення прав та свобод військовослужбовців:

- реалізація права учасників АТО на землю та житло;

Детальніше...

У КОЖНІЙ ЗАПОРІЗЬКІЙ ГРОМАДІ БУДЕ СТВОРЕНО ПІДРОЗДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Питання оптимізації структури райдержадміністрацій та організації роботи управлінь соціального захисту населення в районах та громадах області обговорили учасники селекторної наради, яку провів заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Детальніше...

ДО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ВСІ ПЕРШАЧКИ МАЮТЬ БУТИ ВАКЦИНОВАНІ

Триває активна підготовка до нового навчального року. Особливої уваги потребують першачки, які в цьому році йдуть до Нової української школи. Місця з масовим перебуванням людей особливо сприятливі для поширення інфекційних захворювань, у тому числі кору, дифтерії, правця тощо.

Детальніше...

ЗАПОРІЗЬКИХ СТУДЕНТІВ ТА АБІТУРІЄНТІВ ЗАПРОШУЮТЬ ПОЗМАГАТИСЯ ЗА ГРАНТ НА НАВЧАННЯ

Open Media Group пропонує отримати грошовий грант на навчання в закладах вищої освіти. До участі у конкурсі запрошуються студенти всіх курсів та абітурієнти. За формою навчання це можуть бути здобувачі вищої освіти денної або заочної форми навчання державного замовлення та контрактної основи. Студенти державної форми навчання отримають гранти у вигляді стипендій.

Детальніше...

«ЄДИНА КРАЇНА – РІДНА УКРАЇНА»

Історичного дня, 24 серпня 1991 року, Україна стала самостійною, стала творцем власної долі. З того часу перед світом постала держава з давньою історією, унікальною духовною культурою, працьовитим миролюбним народом.

Досвід, набутий за роки незалежності, підтверджує, що держава впевнено утверджується на міжнародній арені, наполегливо здійснює свій курс до Європейського Союзу.

Детальніше...

КОМАНДА З ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ - У ТРІЙЦІ ПЕРЕМОЖЦІВ ЗМАГАНЬ ЗА ЗВАННЯ КРАЩОГО СПОРТИВНОГО СЕЛА УКРАЇНИ

У місті Зеленодольськ Апостолівського району Дніпропетровської області відбулися перші регіональні змагання Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» серед збірних команд сільських і селищних рад за звання «Краще спортивне село України».

Детальніше...

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ЗАПУСТИВ ПЕРШИЙ СЕРВІС СИСТЕМИ «Е-ПЕНСІЯ»

В Україні з’явився новий сервіс Пенсійного фонду, що є першим етапом упровадження системи «Е-пенсія». Новий сервіс дозволяє призначити пенсію за одне відвідування сервісного центру, попередньо подавши заяву та всі необхідні документи через вебпортал електронних послуг фонду.

Детальніше...

ДЛЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ У ЗАКЛАДАХ ВІДПОЧИНКУ РОЗПОЧАЛАСЯ ВОСЬМА ЗМІНА

Для запорізьких дітей триває оздоровча кампанія. Так, за рахунок бюджетних коштів на оздоровлення та відпочинок до Міжнародного дитячого центру «Артек» та Українського дитячого центру «Молода гвардія», що в Одесі, направлено 78 дітей. Наразі там розпочалася восьма зміна.

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, ці дитячі заклади приймають на оздоровлення та відпочинок дітей круглий рік. Туди направляють дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. З початку року за рахунок коштів державного бюджету вже направлено 622 дитини із Запорізької області.

Детальніше...

НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДМИТРА ІВАНОВА

12 серпня 2019 року голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів  нараду щодо ситуації, яка склалася навколо будівництва приміщення для надання ритуальних послуг на в’їзді в с. Михайлівка.

У нараді взяли участь представники правоохоронних структур району, керівництво Михайлівської ОТГ, представники Михайлівської громади та Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Детальніше...

НА ДОРОГАХ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ КОМПЛЕКС РЕМОНТНИХ РОБІТ

За повідомленням Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, за станом на 8 серпня 2019  виконано роботи з поточного середнього ремонту покриття у Запорізькому районі на автодорозі О080789 Запоріжжя-Біленьке протяжністю 10,4 км; у Великобілозерському районі - на автодорозі О080307 Велика Білозерка—Верхній Рогачик протяжністю 0,5 км; у Приморському районі - на автодорозі О081664 Болгарка-Новоолексіївка-Орлівка-Ботієве протяжністю 1,7 км у селі Вячеславка; у Приазовському районі - на автодорозі С081504 Строганівка - хлібоприймальний пункт на ділянці протяжністю 3,7 км та у Веселівському районі - на автодорозі С080407 Новоуспенівка—Братолюбівка-/Т-08-05/ на ділянці протяжністю 1,85 км у с. Братолюбівка.

Детальніше...

ДЗВОНИ, ЩО ОБ'ЄДНАЮТЬ КРАЇНУ, І ДІТИ В ЦЕНТРІ УВАГИ: В ОФІСІ ПРЕЗИДЕНТА УЗГОДИЛИ ПЛАН ЗАХОДІВ ДО 28-Ї РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Цього року святкування 28-ї річниці Незалежності України пройде у новому форматі. Головний акцент урочистостей – діти як майбутнє країни. В Офісі Президента узгодили план заходів до головного свята України. 

Ранок 24 серпня розпочнеться з ушанування пам'яті героїв, які віддали життя, захищаючи свободу та незалежність країни.

Детальніше...

СПРІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ВИПРАВНИМИ КОЛОНІЯМИ РАЙОНУ

08 серпня 2019 року відбулася зустріч з ув’язненими, які звільняються з місць позбавлення волі найближчім часом з Кам’янської виправної колонії №101.

Зустріч проводилась за участю директора Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Л.Величко, завідувача сектору профорієнтацїї Н.Прасолової, начальника безоплатної вторинної правової допомоги О.Бородіної, інспектора філії Державної установи «Центр пробації» в Запорізьуій області О.Балак та представників Благодійного фонду «Карітас Запоріжжя».

Детальніше...

СПІВПРАЦЯ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ОТГ РАЙОНУ

Під час виїзної акції представники Вільнянської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості відвідали Михайлівську та Петро-Михайлівську об'єднані територіальні громади, де поспілкувались з колективами сільських рад, мешканцями ОТГ та роботодавцями.

В ході ділових зустрічей обговорювалися проблемні для громад питання в сфері зайнятості та шляхи їх вирішення, в тому числі за допомогою новітніх електронних сервісів, які постійно впроваджуються службою зайнятості.

Детальніше...

ГОТОВНІСТЬ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО РОБОТИ В НОВОМУ 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Менше  місяця залишається до початку нового навчального року. Питанню підготовки установ і закладів освіти області до роботи в новому 2019/2020 навчальному році була присвячена нарада, яка відбулася під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко за участі начальника відділу освіти і культури райдержадміністрації Олени Лук'янчук, головного спеціаліста відділу Світлани Герман, директора комунальної установи «Центр з обслуговування, координації діяльності та розвитку освітніх закладів» Вільнянської районної ради Лариси Ганової та директора комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Вільнянської районної ради Анни Питайло.

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ВРЕГУЛЮВАННЯ ПИТАННЯ СОНЯЧНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ ДОМОГОСПОДАРСТВ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України від 11.07.2019 №2755-VIII (законопроект №10357)щодо врегулювання питання генерації електроенергії сонячними станціями приватних домогосподарств (СЕСд).

Завдяки цьому Закону:

Детальніше...

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

У середу, 21 серпня 2019 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Бабанін Олександр Олександрович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні.

НАСТАНЕ ДЕНЬ, КОЛИ КРИМ ПОВЕРНЕТЬСЯ ДО УКРАЇНИ – ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Президент України Володимир Зеленський висловив упевненість, що тимчасово окупований Крим повернеться під контроль української влади. Про це він заявив під час зустрічі з представниками української та кримськотатарської громад Турецької Республіки в рамках офіційного візиту до Туреччини.

Детальніше...

СЕРГІЙ САВЧУК: ПРИВАТБАНК ТА УКРГАЗБАНК ЗНОВУ ВИДАЮТЬ «ТЕПЛІ КРЕДИТИ»

Держенергоефективності укладено додаткові договори про співпрацю із ПриватБанком та Укргазбанком на співфінансування виділених Урядом 380 млн грн для утеплення.

Тож у цьому році ще близько 3 тисяч ОСББ, а це понад 230 тис. сімей, зможуть:

- залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів»;

Детальніше...

ПОЧАЛА ДІЯТИ ОСНОВНА ЧАСТИНА ЗАКОНУ ПРО МАРКУВАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ

Насамперед, новий Закон приводить українське законодавство у відповідність до положень численних регламентів та директив Євросоюзу у цій сфері. Він стосується не лише маркування на етикетках, а й будь-якої інформації про харчовий продукт, яка надається через рекламу, Інтернет або просто повідомляється споживачеві під час продажу, зокрема в місцях громадського харчування.

Детальніше...

ТЕРМІНОВО ІНІЦІЮЮ ЗУСТРІЧ ЛІДЕРІВ КРАЇН НОРМАНДСЬКОГО ФОРМАТУ – ПРЕЗИДЕНТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НАРАДИ З ВІЙСЬКОВИМ КЕРІВНИЦТВОМ

Президент Володимир Зеленський провів нараду з військовим керівництвом щодо ситуації на сході України. Під час наради йшлося, зокрема, про обстріл, який, попри оголошене «хлібне перемир’я», стався біля Павлополя 6 серпня. Загинуло четверо українських військових.

Глава держави доручив виділити родинам загиблих квартири.

Детальніше...

МЕДИКИ ЗАКЛИКАЮТЬ ЗРОБИТИ ДІТЯМ ЩЕПЛЕННЯ ПРОТИ КОРУ ДО ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Менше ніж за місяць українські діти розпочинають черговий навчальний рік. Місця з масовим перебуванням людей особливо сприятливі для поширення надзвичайно заразного інфекційного захворювання – кору. За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ, в Україні на минулому тижні на кір захворіли 287 людей, з яких 127 дітей.

Детальніше...

АНОНСОВАНО НОВАЦІЇ ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2020

Міністерство освіти і науки України вже готує умови прийому до вишів на 2020 рік, які незабаром будуть оприлюднені для громадського обговорення.

У них передбачається низка новацій. Зокрема, це зменшення кількості заяв, які вступники на бакалавра можуть подати на бюджетні місця. З семи заяв їх кількість скоротиться до п’яти, при одночасному знятті обмеження на кількість спеціальностей.

Детальніше...

РЕКРУТИНГ: ОПЕРАТИВНО, ЯКІСНО, ВЧАСНО

Вже два роки фахівці Запорізької служби зайнятості надають роботодавцям послуги з підбору персоналу по типу рекрутинга. Тільки в цьому році залучено до співпраці майже 1500 роботодавців. Працевлаштовано за допомогою рекрутерів більше 2000 осіб.

Робота рекрутинга полягає не лише в підборі фахівців для підприємств, а і у пошуку роботодавців для шукачів роботи. Сформовано альтернативну базу резюмебільше 6000 пропозицій. Варто зауважити, що люди, які не перебувають на обліку, теж користуються  інформацією  фахівців з рекрутингу,  охоче погоджуються на співбесіду з роботодавцем та успішно працевлаштовуються.

Детальніше...

ДМИТРО ІВАНОВ: «ЖОДНЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ПОВИННО ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ УВАГИ»

В рамках виконання Закону України «Про звернення громадян», відповідно до якого громадяни України мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх соціально-економічних, політичних та особистих прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення, у Вільнянському районі налагоджена практика проведення особистих прийомів громадян керівництвом районної державної адміністрації.

Детальніше...

РОЗПОЧАТО АНКЕТНЕ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПРОЄКТУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

В області триває робота над проєктом Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Представників громад, органів місцевого самоврядування та державного управління, громадських організацій, бізнес-асоціацій, активних жителів Запорізької області запрошують долучитися до розробки проєкту Стратегії розвитку Запорізької області на період до 2027 року.

Детальніше...

СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНОЮ ВИКОНАВЧОЮ СЛУЖБОЮ

Директором Вільнянської районної філії Запорізького ОЦЗ Величко Л.А. та заступником начальника Вільнянського районного відділу ДВС ГТУЮ у Запорізькій області Красних О.Д. проведено спільний особистий  прийом громадян у приміщенні Вільнянського районного відділу ДВС ГТУЮ у Запорізькій області.

Детальніше...

РОЗШИРЕНА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Голова райдержадміністрації Дмитро Іванов провів розширену нараду з міським, селищним, сільськими головами, керівниками правоохоронних органів, підприємств, установ, організацій району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.  

На нараді обговорено ряд актуальних питань взаємодії керівництва райдержадміністрації та керівників органів місцевого самоврядування щодо вирішення нагальних питань життєдіяльності району.

Детальніше...

У ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ ТРИВАЄ ЛІКВІДАЦІЯ НАСЛІДКІВ СТИХІЇ

У неділю, 4 серпня, в регіоні пройшли сильні зливи, пориви шквального вітру, внаслідок яких було відключення електроенергії, падіння дерев, мулеві потоки тощо. На сьогодні в Запорізькій області продовжуються роботи щодо ліквідації наслідків негоди.

За інформацією Департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації, на ранок 6 серпня в м. Запоріжжя без електропостачання внаслідок негоди залишаються:

Детальніше...

УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ УЖЕ ОТРИМАЛИ У ВЛАСНІСТЬ 2 950 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК В ОБЛАСТІ

На сьогодні в Запорізькій області учасники бойових дій та члени їх родин завершили процедуру оформлення та отримали у власність 2 950 земельних ділянок загальною площею 4,6 тисячі гектара. Для ведення особистого селянського господарства військовим надано 2 374 ділянки загальною площею 4,54 тисячі га, для ведення садівництва – 484 ділянки загальною площею 51,57 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку – 92 ділянки площею 8,1 гектара.

Детальніше...