Головна

Новини

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ

У середу, 17 січня 2018 року, в облдержадміністрації відбудеться гаряча телефонна лінія спілкування із громадянами, під час якої на запитання відповідатиме заступник голови обласної державної адміністрації Гугнін Едуард Анатолійович.

Звертатись з 10.00 до 11.00 за телефоном 0-800-503-508. Дзвінки безкоштовні

ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ У ПРОЕКТІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ

12 грудня об 11-00 у кабінеті голови райдержадміністрації за участі представників розробника проекту детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, ПП «Опал» відбулася робоча нарада щодо розгляду письмових пропозицій громадськості, які надійшли до райдержадміністрації у рамках повторного проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів.

Детальніше...

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТАЛОЇ РОБОТИ СИСТЕМ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ НА КОНТРОЛІ ВЛАДИ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів оперативну нараду з керівниками правоохоронних структур району, служб цивільного захисту, районних служб .

Обговорено та надано доручення щодо запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в районі, пов’язаних з можливими несприятливими умовами осінньо-зимового періоду; забезпечення протипожежної безпеки, особливо в приватних будинках сільської місцевості з пічним опаленням.

На нараді поінформовано про готовність техніки підвищеної прохідності до роботи за несприятливих погодних умов; виконання заходів щодо забезпечення громадського порядку, безпеки  життя під час відзначення Водохрещі. Розглянуто хід виконання заходів щодо роботи пунктів обігріву та харчування безхатченків. Всього в районі працює 25 таких пунктів.

Детальніше...

ЗАЛУЧЕННЯ ДОДАТКОВИХ КОШТІВ І ВІДКРИТТЯ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ

Голова райдержадміністрації Олександр Руденко провів нараду із заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Очільник району окреслив головні завдання районної виконавчої влади на 2018 рік.

Першим  питанням порядку денного стала організація взаємодії та забезпечення готовності до оперативного реагування районних служб, керівників підприємств та організацій району, органів місцевого самоврядування по запобіганню та ліквідації надзвичайних ситуацій за несприятливих погодних умов.

Детальніше...

У ЗВ’ЯЗКУ З ПОГІРШЕННЯМ ПОГОДНИХ УМОВ РЯТУВАЛЬНИКИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ ДО ГРОМАДЯН

15-17 січня по місту Запоріжжя та на території Запорізької області очікується ожеледиця. Вночі 15 січня місцями на території Запорізької області очікуються пориви північно-східного вітру до 15-20 м/с, хуртовина.

16 січня по Запорізькій області - хмарно, вночі невеликий сніг, вдень місцями невеликий сніг, ожеледиця, вітер південно-східний 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с, температура повітря вночі 7-12о морозу, вдень 0-5о морозу. У середу 17 січня очікується потепління, вдень від 2о морозу до 3о тепла.

Детальніше...

РУЙНУЄМО СТЕРЕОТИПИ...

Робота для інвалідів із зарплатою до 30 тисяч грн.

Існує стереотип, що для осіб з інвалідністю найчастіше пропонується робота з низькою заробітною платою (не більше рівня мінімальної заробітної плати або на неповну ставку). Деякі з вакансій такі, що не потребують спеціальної підготовки та кваліфікації, в той час коли роботу шукають люди, які мають вищу освіту, тривалий досвід роботи за професією або спеціальністю. Звісно, такі пропозиції мало цікавлять осіб з інвалідністю та не є перспективними для них.

Тож, пропонуємо до Вашої уваги ТОП вакансій для людей з обмеженими можливостями із заробітною платою 10 тис. грн. та вище.

На підприємство ПрАТ «ЗАПОРІЖКОКС» (тел. відділу кадрів 0612839346(7)  потрібні:

Детальніше...

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ УКАЗ ПРО ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАХОДИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа». Глава держави видав відповідний документ з метою забезпечення додержання прав і законних інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, посилення захисту їх особистих і майнових прав.

Президент визначив необхідність запровадження грошової компенсації дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа за належні їм для отримання жилі приміщення та відповідної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату такої компенсації.

Детальніше...

ЗАПОБІГАННЯ ВИНИКНЕННЮ НЕЗАКОННОЇ ТОРГІВЛІ

З метою запобіганню виникнення незаконної торгівлі в районі, розпорядженням голови районної державної адміністрації  від 18.07.2017№ 327«Про вжиття заходів щодо ліквідації незаконної торгівлі у Вільнянському районі» створена та затверджена робоча група для здійснення систематичних рейдів  щодо  її виявлення. 

Детальніше...

В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПРОВЕДЕНО АНАЛІЗ РОБОТИ З РОЗГЛЯДУ ЗАПИТІВ ПРО НАДАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

На виконання пункту 10 статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» загальним відділом апарату райдержадміністрації проведено аналіз роботи з розгляду запитів про надання публічної інформації за підсумками 2017 року.

Протягом 2017 року до Вільнянської райдержадміністрації надійшло 95 запитів (79 – письмових, 16 – в електронному вигляді). Найбільше запитів про надання публічної інформації надійшло від фізичних осіб - 79 або 83,2%, від юридичних осіб - 11 запитів або 11,6% та 5 запитів від об’єднань громадян або 5.3%.

Детальніше...

НОВОРІЧНИЙ КАЛЕЙДОСКОП

12 січня 2018 року о 10-00 в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулося засідання любительських об’єднань «Культпрацівник» та «Вишиванка». В святковій програмі «Новорічний калейдоскоп» прийняли участь працівники закладів культури клубного типу Вільнянського району та майстрині-вишивальниці. Ведуча Галина Варчук розповіла присутнім про звичаї новорічних, Різдвяних свят та старого нового року.

Детальніше...

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області. Консультації Міністра

Павле Дмитровичу, я багато років займався власним невеликим бізнесом і був оформлений як ФОП. Зараз мені запропонували роботу з нормальною зарплатою. Тому треба якомога швидше ліквідувати свій ФОП. Скажіть як це зараз зробити? Куди звертатися, що потрібно?

Семен Дехтяренко

Куди звернутися для припинення діяльності ФОП?

Реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП уповноважені здійснювати :

 • виконавчі органи місцевих рад, а також міські, районні державні адміністрації (у разі прийняття відповідною радою рішення про наділення такими повноваженнями);
 • нотаріуси;
 • акредитовані суб'єкти. Детальніше...

  Пріоритети облдержадміністрації у 2018 році - співпраця з інвесторами та будівництво нових соціально важливих об’єктів

  Головні завдання обласної виконавчої влади на 2018 рік окреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль під час наради з керівниками структурних підрозділів.

  Першочергову увагу очільник регіону приділив роботі Департаменту капітального будівництва ОДА.

  - До цього структурного підрозділу буде прикута моя особлива увага. Особливо до перехідних питань та виконання всіх намічених планів на 2018 рік. Зокрема, це стосується хірургічного корпусу дитячої лікарні, адже на виконання цих робіт планується виділення чималого бюджету і дотацій з держбюджету. Це дуже старе приміщення і воно потребує нашої особливої уваги. Нині ми нарешті  підійшли до проведення тендерних процедур, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

  Детальніше...

  Рятувальники попереджають про важливість дотримання правил безпеки під час відзначення Водохреща

  Настав Новий рік, відсвяткували Різдво, проте попереду ще Водохреща. Аби світле свято Водохреща залишило по собі тільки приємні спогади, рятувальники нагадують основні правила під час традиційних зимових купань:

  перед купанням треба розігріти тіло;

  Детальніше...

  Контроль за водним транспортом допомагає локалізувати порушення

  Протягом 2017 року Управлінням Укртрансбезпеки у Запорізькій області проводилися заходи щодо оперативного контролю на водних об’єктах.

  Так, за звітний рік здійснено 300 оглядів річкових суден місцевого значення, проведено 18 оглядів баз стоянок малих та маломірних суден, за результатами яких складено 146 протоколів про адміністративні порушення.

  Детальніше...

  У новому році збільшено ресурс для місцевих бюджетів Запорізької області

  Підсумки виконання місцевих бюджетів Запорізької області за 2017 рік та основні показники державного бюджету на 2018 рік було розглянуто під час наради голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з керівниками структурних підрозділів  ОДА.

  Як доповів директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Медвідь, протягом 2017 року до загального фонду місцевих бюджетів області надійшло 9,5 млрд. грн. доходів, що становить 106 % від плану. Додатково  місцевими бюджетами отримано 0,5 млрд. грн. Затверджені плани надходження доходів виконали всі міста, райони та об’єднані територіальні громади області.

  Детальніше...

  У разі ускладнення погодних умов в області розгорнуть понад 250 пунктів обігріву

  Цьогорічна зима не випробовує запоріжців морозами. Проте, за даними Українського гідрометцентру в Запорізькій області, очікується похолодання. Наступні кілька днів температура буде знижуватися та 13-го січня  вдень опуститься до  5 градусів морозу.  У зв’язку з цим у Головному управлінні ДСНС України у Запорізькій області відбулася міжвідомча нарада щодо надання допомоги незахищеним верствам населення взимку та забезпечення функцінування стаціонарних пунктів обігріву під час ускладнення погодних умов.

  Детальніше...

  Україна колядує, колядує вся земля

  06 січня 2018 року в селі Максимівка відбулося театралізоване дійство «Вертеп». Коли зійшла перша зірка учасники художньої самодіяльності Максимівського сільського будинку культури, переодягнені за народними звичаями вирушили з привітаннями, колядками, піснями, танцями сповіщали людей про народження Ісуса Христа.

  Детальніше...

  Небезпека пічного опалення

  З початку 2018 року на території Вільнянського району виникло 3 пожежі, дві з них з причини порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.

  01.01.2018 року року о 08 год. 35 хв. до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про те, що в с. Нововасилівське Михайло-Лукашівської сільської ради по вул. Шевченка горить баня.

  Детальніше...

  В Новім році хай щастить!

  05 січня 2018 року о 12-00 в приміщенні комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулося свято «В Новім році хай щастить!».

  Детальніше...

  Робота другого пленарного засідання дванадцятої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання

  05 січня у великій залі засідань районної ради відбулося друге пленарне засідання десятої сесії Вільнянської районної ради сьомого скликання.

  У роботі сесії взяли участь: голова районної ради Андрій Салякін, голова райдержадміністрації Олександр Руденко, голови місцевих рад району, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району.

  Детальніше...

  ДО ВІДОМА ГРОМАДИ ВІЛЬНЯНСЬКОГО РАЙОНУ!

  У рамках повторного проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів, яку було розпочато 06.12.2017 року, до райдержадміністрації масово надходили звернення громадян щодо незгоди та заперечень з приводу розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» каолінового кар’єру та збагачувального комбінату на території Павлівської сільської ради, за межами населених пунктів, з проханням врахувати заперечення та зауваження до детального плану території. Також до райдержадміністрації надійшли звернення громадян і щодо підтримки цього проекту детального плану території.

  Детальніше...

  В райдержадміністрації відбулася нарада щодо дотримання вимог інструкції з діловодства

  04 січня в райдержадміністрації відбувся семінар-нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату з питання дотримання вимог інструкції діловодства в районній державній адміністрації.

  Перед присутніми виступила начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Остроух Ю.М., яка детально ознайомила присутніх з інструкцією та навела конкретні приклади організації електронного документообігу, які дають можливість технічного виконання контрольних документів.

  Детальніше...

  Консультує Міністр юстиції України: «Як оформити закордонний паспорт для дітей»

   Які закордонні паспорти зараз видають?

  Паспорт для виїзду за кордон виготовляється у формі книжечки, правий форзац якої містить безконтактний електронний носій – «чіп». 20 грудня 2016 року припинено прийом документів для оформлення паспортів без «чіпа» з інформацією про особу та її біометричних даних (відцифрованого обличчя, підпису та відбитків пальців особи).

  Куди звернутись оформлення закордонного паспорта?

  • До територіальних органів та територіальних підрозділів Державної міграційної служби;
  • До центрів надання адміністративних послуг;
  • До державного підприємства «Документ»;
  • До закордонної дипломатичної установи (у разі постійного проживання або тимчасового перебування особи за кордоном). Детальніше...

   Розпочато реформування системи інституційного догляду дітей

   У Вільнянському районі розпочато І етап реалізації Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

   Головне завдання на даному етапі роботи, яке стоїть перед органами влади – вивчення становища дітей для визначення потреби вразливих груп населення в освітніх, медичних, соціальних та реабілітаційних послугах, формах альтернативного догляду дітей.

   Детальніше...

   Волонтерським рухом охоплено майже 40% жителів області

   Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного за обласною програмою розвитку інформаційно-просвітницької діяльності громадських організацій у Запорізькій області на 2015-2018 роки.

   Детальніше...

   Захворюваність на грип та ГРВІ в області продовжує знижуватися

   У Запорізькій області на 52 тижні (з 26.12 по 31.12.2017) зареєстровано 6160 випадків гострих респіраторних інфекцій. Показник захворюваності склав 347,4 на 100 тисяч населення, що нижче порогового рівня на 26% (поріг становить 469,3).

   Детальніше...

   В Управлінні державного агентства рибного господарства у Запорізькій області відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад

   З метою організації доступу широкого кола громадян до державної служби в галузі рибоохорони, удосконалення кадрового потенціалу та створення ефективного рибоохоронного органу з якісно новим рівнем природоохоронної роботи, Управління державного агентства рибного господарства у Запорізькій області запрошує до співпраці районні державні адміністрації.

   Детальніше...

   Три чверті запоріжців задоволені станом оформлення субсидій

   За результатами соціологічного дослідження, протягом 2017 року 39% жителів області зверталися за отриманням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Найбільше державної допомоги потребували пенсіонери (57%), жителі сільської місцевості (45%) та наші земляки з низьким рівнем доходів (51%). Про це свідчить соціологічне опитування, проведене за програмою сприяння розвитку інформаційно-просвітницької діяльності громадських організацій у Запорізькій області на 2015-2018 роки. 

   Детальніше...

   Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів

   З метою попередження виникнення трагічних випадків під час застосування піротехнічних виробів рятувальники ДСНС України нагадують елементарні правила безпечного використання петард‚ салютів та феєрверків. Зокрема:

   купувати піротехнічні вироби необхідно тільки в спеціалізованих торгових місцях і вимагати у реалізаторів сертифікат якості; у жодному разі не купуйте петарди й феєрверки у місцях стихійного продажу;

   Детальніше...

   Президент підписав Закон про Державний бюджет України на 2018 рік

   Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2246-VIII «Про Державний бюджет України на 2018 рік», прийнятий Верховною Радою 7 грудня.

   Доходи державного бюджету на 2018 рік визначені у сумі 917,9 млрд грн, видатки - на рівні 991,7 млрд грн.

   Граничний обсяг дефіциту держбюджету пропонується передбачити у розмірі 80,6 млрд грн або 2,4% ВВП. Граничний обсяг державного боргу встановлено у розмірі 1999,3 млрд грн, що складатиме 60% ВВП.

   Детальніше...

   Пригоди у країні казок

   23 та 24 грудня в комунальній установі «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради відбулися новорічні ранки для дітей «Пригоди у країні казок»: 23 грудня о 10-00 біля ялинки зібралися діти міста; о 13-00 свято відвідали діти працівників галузі культури та учасники художньої самодіяльності КУ «Вільнянський РБКД» ВРР.

   Детальніше...

   Глава держави: Впевнений в тому, що перемога буде за нами

   Президент Петро Порошенко наголосив, що звільнення українців з полону вся Україна чекала більше трьох років і висловив переконання, що всі полонені українці будуть звільнені і повернуться додому. «Впевнений в тому, що перемога буде за нами. Ласкаво просимо додому», - підкреслив Петро Порошенко.

   Детальніше...

   Захворюваність гострими респіраторними інфекціями пішла на спад

   У Запорізькій області на 51 тижні зареєстровано 8310 випадків гострих респіраторних інфекцій. Показник захворюваності склав 468,7 на 100 тисяч населення, що нижче порогового рівня на 16% (поріг становить 557,8).

   За інформацією Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України, діти до 17 років серед захворілих склали 73%. Максимальний показник захворюваності зареєстровано серед дітей вікової групи 0-4 роки – 2880,9 на 100 тисяч. Госпіталізованр 209 осіб, у тому числі 161 (77%) – діти.

   Детальніше...

   Черговий етап громадських слухань – громадське обговорення

   Враховуючи суспільний резонанс, що виник навколо питання щодо розміщення каолінового кар’єру та збагачувального комбінату на території Павлівської сільської ради Вільнянського району, у рамках повторного проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради

   Детальніше...

   Підприємства, де працюють інваліди, на рік отримають пільги на оподаткування

   Доцільність надання підприємствам громадських організацій інвалідів дозволів на право користування пільгами з оподаткування розглянуто на засіданні регіональної комісії з питань діяльності підприємств та організацій громадських організацій інвалідів у Запорізькій області, яке відбулося під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

   Детальніше...

   Новорічно-Різдвяні передзвони

   23 грудня колективи художньої самодіяльності Вільнянського району взяли участь в обласному Новорічно-Різдвяному фестивалі з концертною програмою «Новорічно-Різдвяні передзвони» в м. Запоріжжі на площі Фестивальній. В програмі прийняли участь народний самодіяльний фольклорний колектив «Богатиряни»,

   Детальніше...

   Запрошуємо на новорічні заходи!

   23, 24, 27, 30 грудня 2017 року працівники комунальної установи «Вільнянський районний будинок культури та дозвілля» Вільнянської районної ради проведуть новорічні ранки для дітей «Пригоди у країні казок»:
   - 23 грудня о 10-00 запрошуємо дітей міста (ціна квитка 20 грн.); о 13-00 – ранок для дітей працівників відділу культури та учасників художньої самодіяльності КУ «Вільнянський РБКД» ВРР.

   Детальніше...

   Впорядкування нормативно-правових актів

   21 грудня 2017 року керівник апарату райдержадміністрації Світлана Білоконь провела засідання комісії по впорядкуванню нормативно-правових актів райдержадміністрації.

   На порядок денний було винесено 3 питання: про впорядкування нормативно-правових актів голови райдержадміністрації, прийнятих у ІІ півріччі 2017 року, про стан підготовки та подання розпоряджень голови райдержадміністрації на державну реєстрацію до ГТУЮ у Запорізькій області у 2017 році, про стан  оприлюднення нормативно – правових актів в друкованих засобах масової інформації.

   Детальніше...

   Вільнянський РЦСССДМ налагоджує співпрацю з громадами

   Фахівцями Вільнянського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено засідання «круглого столу», на якому проаналізовано діяльність системи з початку року щодо виконання основних завдань центру. Зокрема, увагу було приділено питанням забезпечення участі центру у виконанні загальнодержавних соціальних програм, упровадження нових соціальних технологій, спрямованих на раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;

   Детальніше...

   Відбулася нарада з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства

   21 грудня з метою роз’яснення чинного природоохоронного законодавства у сфері регулювання, охорони та відтворення водних біоресурсів та аквакультури, відповідальними фахівцями відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації проведено спільну нараду з питань дотримання природоохоронного законодавства у сфері рибного господарства, за участі представників Управління державного агентства рибного господарства у Запорізькій області.

   Детальніше...

   Експерти відбирають кращі проекти до Стратегії регіонального розвитку Запорізької області до 2020 року

   Під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Елли Слепян відбулося засідання обласної робочої групи з остаточного відбору проектних ідей для включення до проекту плану заходів на 2019-2020 роки з реалізації Стратегії регіонального  розвитку Запорізької області на період до 2020 року.

   Детальніше...

   VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості “Новорічна феєрія”

   16 грудня у місті Дніпро відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтва та творчості “НОВОРІЧНА ФЕЄРІЯ”.

   У конкурсі прийняли участь учні комунального закладу «Михайлівська музична школа» Вільнянської районної ради: вокальний ансамбль “MODERATO” та солісти. Директор Олексій Молодик та викладачі Тетяна Молодик, Ганна Заліська гарно підготували учнів. Діти виконали твори, як сучасних композиторів, так і класичні твори.

   Детальніше...

   Маленькі вільнянці «запалили» обласну ялинку в Запорізькому державному цирку в День Святого Миколая

   В Запорізькому державному цирку відбулося свято новорічної ялинки для дітей пільгових категорій. 100 дітей Вільнянського району, серед яких вихованці дитячого будинку сімейного типу, прийомних сімей, сімей опікунів, піклувальників, діти, які опинились в складних життєвих обставинах першими побачили новорічну виставу на льоду «Снігова королева» та святкову програму.

   Детальніше...

   Всеукраїнський урок місцевого самоврядування

   Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства – головний архітектор району Вільнянської райдержадміністрації Оксана Сосна взяла участь у Всеукраїнському уроці місцевого самоврядування у веб-форматі, який було організовано у Вільнянській загальноосвітній школі    I- III ступенів № 3.

   Детальніше...

   Святий Миколай, до нас завітай!

   19 грудня 2017 року на площі Фестивальна відбулося урочисте відкриття Головної ялинки міста та святкова програма «В гостях у Миколая». На свято запросили учнів молодших класів загальноосвітніх шкіл міста. З вітальними словами до присутніх звернулися голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін та Вільнянський міський голова Наталя Мусієнко.

   Детальніше...

   Правила пожежної безпеки при підготовці та проведенні новорічних свят

   У переддень Нового року й Різдва Христового варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже майже в кожній установі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей. Тож і відповідальним за пожежну безпеку слід потурбуватись про те, щоб враження працівників від заходу залишились приємними.

   Детальніше...

   Вітання голови районної державної адміністрації Олександра Руденка з нагоди Дня Святого Миколая

   Шановні вільнянці!

   Вітаю Вас із Днем Святого Миколая – святом, в яке здійснюються найзаповітніші мрії, святом, яке завжди розмальовує наші обличчя щирими посмішками, а наші душі – теплим та незгасаючим вогнем любові до ближнього.

   Бажаю примножувати і дарувати це тепло, берегти його від життєвого холоду і плекати в собі найбільші чесноти, закладені в наші серця батьками.

   Детальніше...

   Відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення

   Під головуванням заступника голови райдержадміністрації Оксани Степаненко відповідно до плану роботи відбулося чергове засідання районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення. У переддень Нового року й Різдва Христового варто згадати про правила пожежної та техногенної безпеки, яких слід дотримуватись при підготовці та проведенні святкування. Адже майже в кожній установі відбудуться святкові заходи з великою кількістю людей.

   Детальніше...

   Відновлено роботу консультативних пунктів з питань цивільного захисту

   Наказом начальника цивільного захисту Запорізької області – голови обласної державної адміністрації від 05.12.2017 №18 «Про створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту» передбачено створення консультаційних пунктів при житлово-експлуатаційних організаціях у  містах, районах, селищних і сільських радах та їх матеріально-технічне забезпечення.

   Детальніше...

   Про сприяння забезпеченню правового захисту конституційних прав, свобод та інтересів громадян

   Важливе значення правової освіти в сучасному суспільстві зумовлюється тим, що право регулює найважливіші відносини між громадянами, установами, підприємствами та організаціями тощо, нерідко визначає поведінку особи в тій чи іншій ситуації. Обізнаність у праві є виявом елементу загальної культури людини, сприяє кращому використанню та захисту кожним своїх прав тощо.

   Детальніше...

   Для безхатченків працює пункт гарячого харчування

   З настанням холодів на території району організовано гаряче харчування для бездомних та громадян, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Ці заходи фінансуються за рахунок коштів, виділених на реалізацію обласної програми «Назустріч людям»

   Детальніше...

   Вироблення спільного розуміння процесу оцінювання результативності діяльності державних службовців

   18 грудня в райдержадміністрації проведено  семінар щодо визначення ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців з керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації та  її апарату.

   Детальніше...

   Максимальні і мінімальні показники соціально-економічного розвитку територій у розрахунку на одну особу

   За січень-вересень 2017 року обсяг реалізованої промислової продукції по області становив 134,9 млрд. грн., що на 37,4% більше відповідного періоду минулого року.  У розрахунку на одну особу в середньому по області цей показник становить 77,2 тис. грн. (у січні-вересні 2016 року – 55,8 тис. грн.).

   Детальніше...

   Держенергоефективності разом з німецькими експертами розглядає можливість впровадження державно-приватного партнерства для енергоефективних заходів в лікарнях

   За результатами візиту української делегації до однієї з найбільших європейських лікарень «Charité» (https://www.charite.de) (м. Берлін, Німеччина),  в якій акумульовано унікальний досвід впровадження енергоменеджменту та реалізації енергоефективних заходів,

   Детальніше...

   Дотримання вимог антикорупційного законодавства – пріоритетний напрямок роботи райдержадміністрації

   18 грудня року у Вільнянській райдержадміністрації Запорізької області з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, особами відповідальними за проведення роботи з питань запобігання та виявлення корупції в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації проведено семінар-навчання з питань реалізації державної антикорупційної політики,

   Детальніше...

   До відома жителів міста Вільнянська та навколишніх сіл!

   23 грудня 2017 року об 11-00 годині у великій залі районної ради (м. Вільнянськ, вул. Бочарова, 12) відбудеться громадське обговорення проекту детального плану території для розміщення ТОВ «БІЛЯЇВСЬКИЙ ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ» кар’єру із збагачення і переробки каоліну з комплексом будівель та споруд на території Павлівської сільської ради Вільнянського району Запорізької області, за межами населених пунктів. Усіх бажаючих запрошуємо взяти участь у цьому заході та висловити власні думки і пропозиції.

   Детальніше...

   Розпочалась операція «НОВОРІЧНА ЯЛИНКА»

   Наближається Новий Рік. Головна гостя в будинку під Новий рік - красуня ялинка. Але щороку після новорічних свят ми спостерігаємо картину, як біля сміттєвих баків валяються ялинки, які нещодавно прикрашали будинки і радували дітей. Чи неправда, сумна картина?

   Детальніше...

   УВАГА! Визначено новий порядок проведення оцінки впливу на довкілля

   З 18.12.2017 року вводиться в дію Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» який своїми перехідними положеннями скасовує Закон України «Про екологічну експертизу» та визначає новий порядок проведення оцінки впливу на довкілля.

   Детальніше...

   Article 1 Title

   Here is a news article.